Kontakt

Postadresse:
NTNUI Orientering Idrettsbygget Gløshaugen 7491 Trondheim
Styret ogruppa-styret (at) list.stud.ntnu.no
Styret står for den daglige ledelsen av o-gruppa. De arbeider etter de retningslinjer som blir vedtatt på Gen.fors/Årsmøtet. Har du generelle spørsmål om ting i o-gruppa kan du gjerne stille dem til styret.
Navn Adresse Mobil & E-post
Leder Sindre Gylver HK 53-12 48252061 orientering-leder@ntnui.no
Nestleder Ingrid Okkenhaug  HK 53-23 47660082 ingokk94@gmail.com
Kasserer  Arne Johannes Løkken  95438027 orientering-kasserer@ntnui.no
Økonomisjef Henrik Upsal  HK 18-12 97693954 upsal-h@online.no
Sportslig leder Bjørn Lundanes HK 42-12 99497552 blundanes@gmail.com
Infosjef Anna Ulvensøen  HK 14-21 97420122 annaulv@msn.com
Kartsjef Sindre Deisz  MA 16-44 94191709 sindre.deisz@hotmail.com
US Kristine Ausen  HK 19-41 45664349 kristine.ausen@live.no
Adressene til HK og MA refererer til henholdsvis Herman Krags vei og Moholt Alle. FR refererer til Frode Rinnans vei. Alle adresser har postnummer 7050 Trondheim. styret
Andre kontaktpersoner
NAVN ADRESSE MOBIL & E-POST
Kjelleransvarlig Olai Stensland Lillevold HK3-21 41441715 olai.lillevold@outlook.com
Draktansvarlig Kajsa Stina Sandstad MA 28-5 97030034 kajsastin@hotmail.com
Trenersjef Gustav Fiskum Ma 4-1 98030795 Gustav.f@live.com
Sponsoransvarlig Henrik Upsal HK 18-12 97693954 upsal-h@online.no
Kjelleransvarlig har ansvaret for utlån av ting fra kjelleren som høytalere, poster, telt og sponsorbannere med mer. Draktansvarlig fikser bestilling av drakter og styrer også et lite varelager. Trenersjefen er leder i trenergruppa og har ansvaret for de daglige treningene og treningsplaner. Rekrutteringsjefen har ansvar for nybegynnerkurs og er kontaktperson for nybegynnere til ogruppa.