Styret

 

Styret

LederCamilla Lielangrenn-leder@ntnui.no93214341
NestlederMatias Norenlangrenn-nestleder@ntnui.no48055947
KassererJakob Mestvedthagenlangrenn-kasserer@ntnui.no97629785
Økonomi- og sponsoransvarligSigrid Solumlangrenn-okonomi@ntnui.no94136120
Arrkom-sjefAnna Jensenlangrenn-arrkom@ntnui.no48226227
Soskom-sjefThomas Meinickelangrenn-soskom@ntnui.no96019350
HovedtrenerHalvor Dagssøn Landsverklangrenn-trener@ntnui.no95074322
IT/Web-ansvarligHenrik Syverinsenlangrenn-web@ntnui.no48076728
MaterialansvarligIne Skjellumlangrenn-material@ntnui.no46838218
Marka Rundt-sjefJakob Hanserudleder@markarundt.no46427406

Trenerteamet

HovedtrenerHalvor Dagssøn Landsverklangrenn-trener@ntnui.no95074322
Ass. trenerlangrenn-trener@ntnui.no
Ass. trenerlangrenn-trener@ntnui.no

Fiskebeinerredaksjonen

RedaktørJon Breivoldlangrenn-fb@stud.ntnu.no
Journalistspirenstilling ledig
StuntreporterJørund Vala

Uttakskomite

LederAnna Jensenanna.jensen@ntnui.no
MedlemJakob Mestvedthagen
MedlemSven-Erik Markhus Kaiser
MedlemMarcus Braathen

Valgkomité

LederFrida Øygardfridao@stud.ntnu.no
MedlemChristian Berge Foyn
MedlemGunnar Wang-Haugseth

Ansvarsområder

Klubbytte, FIS-lisens, skilisens:Nestleder
Refusjon:Kasserer
Reiser til Birken og Vasa’n:Arrkom
Festlige arrangement i regi av langrennsgruppa:Soskom
Stafettuttak:Uttakskomitee

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *