Styret

 

LederJørund Valalangrenn-leder@ntnui.no40470019
NestlederHans Petter Rolkelangrenn-nestleder@ntnui.no41203115
KassererHans-Marius Klevmoenlangrenn-kasserer@ntnui.no41849437
Økonomi- og sponsoransvarligElise Langkaaslangrenn-okonomi@ntnui.no47249887
Marka Rundt-sjefSindre Grøstadinfo@markarundt.no47393386
Arrkom-sjefMarcus Braathenlangrenn-arrkom@ntnui.no97544550
Soskom-sjefCecilie Mogenlangrenn-soskom@ntnui.no94859335
HovedtrenerGunnar Wang-Haugsethlangrenn-trener@ntnui.no48006181
WebansvarligLars Bergendahllangrenn-web@ntnui.no94889099
MaterialansvarligSissel-Johanne Aspdallangrenn-material@ntnui.no95235231

Trenerteamet

HovedtrenerGunnar Wang-Haugsethlangrenn-trener@ntnui.no
Ass. trenerJonas Risethlangrenn-trener@ntnui.no
Ass. trenerTerje Sørensenlangrenn-trener@ntnui.no

Fiskebeinerredaksjonen

RedaktørSebastian Torgersenlangrenn-fb@org.ntnu.no
JournalistspirenEivind Skarpsnolangrenn-fb@org.ntnu.no
JournalistUkjentlangrenn-fb@org.ntnu.no

Uttakskomite

Leder
MedlemØyvind Waage Hanssen-Baueroyvindwhb@gmail.com
MedlemThomas Alnethomasalne@hotmail.com

Kontrollkomite

LederBerit Gjeltenlangrenn-kontrollkomite@list.stud.ntnu.no
UndersåttThomas Alnelangrenn-kontrollkomite@list.stud.ntnu.no

Valgkomité

LederIngeborg Treu Røeingeborgski4@hotmail.com
MedlemJakob Meløylaksjakob@gmail.com

Ansvarsområder

Klubbytte, FIS-lisens, skilisens:Nestleder
Refusjon:Kasserer
Reiser til Birken og Vasa’n:Arrkom
Festlige arrangement i regi av langrennsgruppa:Soskom
Stafettuttak:Uttakskomitee
Dømmende makt:Kontrollkomite

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *