Styret

 

Styret

LederCamilla Lielangrenn-leder@ntnui.no93214341
NestlederMatias Norenlangrenn-nestleder@ntnui.no48055947
KassererJakob Mestvedthagenlangrenn-kasserer@ntnui.no97629785
Økonomi- og sponsoransvarligSigrid Solumlangrenn-okonomi@ntnui.no94136120
Marka Rundt-sjefIngvill Andrea Røedinfo@markarundt.no92881299
Arrkom-sjefMarcus Braathenlangrenn-arrkom@ntnui.no97544550
Soskom-sjefThomas Meinickelangrenn-soskom@ntnui.no96019350
HovedtrenerHalvor Dagssøn Landsverklangrenn-trener@ntnui.no95074322
IT/Web-ansvarligHenrik Syverinsenlangrenn-web@ntnui.no48076728
MaterialansvarligIne Skjellumlangrenn-material@ntnui.no46838218

Trenerteamet

HovedtrenerHalvor Dagssøn Landsverklangrenn-trener@ntnui.no
Ass. trenerlangrenn-trener@ntnui.no
Ass. trenerlangrenn-trener@ntnui.no

Fiskebeinerredaksjonen

RedaktørSebastian Torgersenlangrenn-fb@org.ntnu.no
Journalistspirenstilling lediglangrenn-fb@org.ntnu.no
StuntreporterJørund Valalangrenn-fb@org.ntnu.no

Uttakskomite

LederMarcus Braathenmarcus.braathen@ntnui.no
MedlemAmanda Borge Byrkjeland
MedlemCamilla Lie
MedlemOle HulbakTilleggsmedlem ved uttak til Team NTNUI Sweco

Kontrollkomite

LederBerit Gjeltenlangrenn-kontrollkomite@list.stud.ntnu.no
UndersåttThomas Alnelangrenn-kontrollkomite@list.stud.ntnu.no

Valgkomité

Lederingeborgski4@hotmail.com
Medlemlaksjakob@gmail.com

Ansvarsområder

Klubbytte, FIS-lisens, skilisens:Nestleder
Refusjon:Kasserer
Reiser til Birken og Vasa’n:Arrkom
Festlige arrangement i regi av langrennsgruppa:Soskom
Stafettuttak:Uttakskomitee
Dømmende makt:Kontrollkomite

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *