Vestbyen og NTNUI Marka Rundt 2005
æ Vestbyen klubbhus 20. februar 2005
RESULTATER M1 16-19 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0135 Kai Rune Haugerø Flatås IL 1 2:16.57
2 0002 Svein Arne Haugen IL Bjørn 1 2:19.12 02.15
3 0003 Mads Kristian Petersen Byåsen IL 1 2:20.01 03.04
4 0143 Christian Overå Flatås IL 1 2:27.16 10.19
5 0125 Mats Nåvik Hval Flatås IL 1 2:27.31 10.34
5 resultater, 6 påmeldte, 5 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M2 20-24 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0021 Anders Myrland Gruben ski 1 2:03.26
2 0013 Knut Anders Hatlen Stranda IL 1 2:05.50 02.24
3 0023 Audun Weltzien Strindheim IL 1 2:07.07 03.41
4 0009 Lars Bjeglerud Nordre Land IL 1 2:07.09 03.43
5 0007 Stian Sjonbotn Bossmo & Yttere 1 2:07.27 04.01
6 0011 Ole Ivar Stakvik Eide Eide IL 1 2:07.55 04.29
7 0020 Eirik Nordvik Henning Skilag 1 2:08.06 04.40
8 0004 Tore Malo ødegård NTNUI 1 2:08.57 05.31
9 0017 Bjørn Bergheim Næroset IL/Team 1 2:12.36 09.10
10 0032 Børge Leiren NTNUI 2:13.31 10.05
11 0026 Sondre Wold Arntsen innstranden IL 1 2:13.48 10.22
12 0027 øystein Pettersen NTNUI 2:14.47 11.21
13 0129 Jon Inge Sponås NTNUI 1 2:15.56 12.30
14 0016 Jo Husebye NTNUI 2:17.52 14.26
15 0019 Tor-Eivind Karlsen Fauske IL 1 2:22.44 19.18
16 0012 Ola Hofseth NTNUI 2:22.46 19.20
17 0010 Hans-Petter Brandal NTNUI 2:24.20 20.54
18 0008 Håkon Helmersmo NTNUI 2:24.44 21.18
19 0006 Per åkesson NTNUI 2:25.38 22.12
20 0022 Ivar Håkon Søraas NTNUI 1 2:25.44 22.18
21 0018 Magnus Solberg NTNUI 2:27.18 23.52
22 0031 Asgeir Kvam NTNUI 2:30.49 27.23
23 0015 Jon Holmestad Moelven IL 2:31.56 28.30
24 0025 Jacob Dybwad NTNUI 2:32.15 28.49
25 0034 Anders Lofterød NTNUI 2:34.55 31.29
26 0029 ørjan Bohinen NTNUI 1 2:35.28 32.02
27 0030 Jørgen Sverdrup-Thygeson NTNUI 2:40.46 37.20
28 0005 Jon Arve Engebakken Tolga IL 2:41.23 37.57
29 0033 Eirik Kultom Karlsen NTNUI 2:49.00 45.34
30 0035 Lars Haugan NTNUI 3:01.05 57.39
31 0014 Markus Stenvall NTNUI 3:19.38 1:16.12
31 resultater, 32 påmeldte, 31 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M3 25-29 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0133 Martin Bartnes Steinkjer Skikl 1 2:06.26
2 0042 Hans Erik Sand Sjåstad Vestre 1 2:11.14 04.48
3 0044 Vidar Udnæseth NTNUI 2:12.27 06.01
4 0053 Gjermund Langslet NTNUI 1 2:14.22 07.56
5 0036 Runar Martinsen Lierne Ski 2:15.57 09.31
6 0051 Ove Feragen Tynset IF 1 2:18.17 11.51
7 0049 Jørn Foros NTNUI 2:18.30 12.04
8 0131 Håkon Solberg Sauland IL 2:20.54 14.28
9 0126 Haldor Olav Siraas Vikvarvet 2:21.19 14.53
10 0046 Lars Hagen NTNUI 2:23.08 16.42
11 0128 Odd Arne Lande Byåsen IL 1 2:29.13 22.47
12 0050 Stian Ludvigsen Follafoss IL 2:30.13 23.47
13 0045 Roar ørdal Ranheim Skiklub 1 2:30.19 23.53
14 0138 Håkon Hov NTNUI 2:30.33 24.07
15 0047 Ole Magnus Svarva Kongsberg Seate 2:31.36 25.10
16 0052 Espen Aarnes NTNUI 2:31.39 25.13
17 0041 Johannes Høysæter NTNUI 2:36.04 29.38
18 0141 Ola Stenseth NTNUI 2:40.56 34.30
19 0148 Svein Tore Sæther Graver AS 2:44.20 37.54
20 0040 Rune Haugen Skanska BIL 2:46.22 39.56
21 0043 Anders Sæther NCC 2:47.29 41.03
22 0037 øyvind Antonsen NTNUI 2:51.38 45.12
23 0147 Lars Erik Schunemann Ingen 2:59.39 53.13
24 0038 Frode Lein Guttvik Skifore 3:09.00 1:02.34
24 resultater, 26 påmeldte, 24 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M4 30-34 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0077 Jens Petter Estil Lierne Ski 1 2:03.27
2 0075 Eskil Følstad NTNUI 1 2:13.24 09.57
3 0067 Arne Evensen Næroset Atletkl 2:14.17 10.50
4 0064 Håkon Markussen NetCom BIL 2:15.22 11.55
5 0142 øystein Sæther Luftkrigsskolen 1 2:16.12 12.45
6 0080 Pål Benum Reiten NTNUI 2:16.22 12.55
7 0066 Sjur Mo NTNUI 1 2:17.46 14.19
8 0060 Espen Sagsveen NTNUI 2:20.08 16.41
9 0063 Marius Støre Govatsmark Ranheim Skiklub 2:27.16 23.49
10 0061 Odd Magne Reitan ATMEL BIL 2:29.04 25.37
11 0076 Terje Sliper Bratsberg 2:34.26 30.59
12 0145 Magnus Meyer Trønderbygg AS 1 2:38.48 35.21
13 0069 Bjørn Skaare Norsk Hydro BIL 2:40.36 37.09
14 0071 Morten Klungerbo Byåsen IL 2:41.43 38.16
15 0070 Arild Henriksen Gutvik IL 2:42.13 38.46
16 0058 Terje Opheim Byåsen IL 2:43.05 39.38
17 0079 Erik Riis Johansen NTNUI 1 2:52.23 48.56
18 0065 Yngve S Jacobsen Jonsvatnet 2:54.06 50.39
19 0068 Audun Tveit TVK 2:56.39 53.12
20 0057 Axel Müller NGU 2:57.19 53.52
21 0056 Bjørnar Kristiansen Rambøll BIL 3:02.26 58.59
22 0146 Per Inge Holstad Orkdal IL 3:03.32 1:00.05
23 0144 Lasse Haugerud Drafn 3:04.34 1:01.07
24 0055 Svein Olav Roheim Ingen 1 3:07.46 1:04.19
25 0072 André Eide Ingen 3:10.10 1:06.43
26 0073 Kenneth Finsmyr Fjellørnen 3:11.40 1:08.13
27 0149 Vegard Olsen Høgtun 3:12.28 1:09.01
28 0074 Olve Rise Ingen 1 3:16.42 1:13.15
29 0062 Kasper Hancke TBS 1 3:39.55 1:36.28
30 0137 Karl Morten Dahl Capgemini 3:43.08 1:39.41
30 resultater, 32 påmeldte, 31 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M5 35-39 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0103 Helge Johansen Asplan Viak 1 2:07.59
2 0124 H Ans Arve Kotsbakk Fengslet BIL 2:09.24 01.25
3 0132 Tor Michelsen ISTA NORGE 2:13.19 05.20
4 0110 Terje Olsen Fokus Bank 2:13.37 05.38
5 0097 Christian E. Johnsen Ranheim Skiklub 1 2:18.32 10.33
6 0098 Vidar Haugse Statoil BIL 2:20.01 12.02
7 0112 Geir Willumsen Strindheim IL 1 2:21.50 13.51
8 0108 Ragnar Ness Posten IL 2:23.50 15.51
9 0116 Reidar Sivertsen Fengslet BIL 2:26.07 18.08
10 0088 Olav B Lysklett Ingen 2:26.12 18.13
11 0083 Frode Rekkebo Trønderbakeriet 2:26.15 18.16
12 0102 Tom Roger Tangen Vefsn kommune B 2:26.19 18.20
13 0107 Arild Gunnes Strindheim IL 2:26.57 18.58
14 0114 Jørn Almberg NTNU BIL 2:28.24 20.25
15 0095 Sven Erik Vedvik K.Lund A/S 2:28.40 20.41
16 0100 Oddmund Aare Klæbu IL 1 2:30.26 22.27
17 0122 Sveinung Hovde EDB 2:34.18 26.19
18 0118 Per M. Falk Trondhjems skik 2:34.25 26.26
19 0139 Christian Røkke Statens vegvese 1 2:35.30 27.31
20 0127 Ulrik Wisløff Jonsvatnet 2:35.55 27.56
21 0119 Ola Mentz Stokken Byåsen IL 1 2:37.29 29.30
22 0091 Per Erik Kvam Kongsberg Seate 2:37.51 29.52
23 0105 Roar Krogstad Siemenslaget 2:38.07 30.08
24 0136 øyvind Langøren SINTEF BIL 2:38.20 30.21
25 0134 Leif Lia Sweco Grøner BI 2:40.11 32.12
26 0104 Frank Eklo Natura 2:40.58 32.59
27 0092 Lars Gunnar Landrø St Olavs Hospit 2:44.05 36.06
28 0082 Svein Terje Kolstad Reinertsen BIL 1 2:44.08 36.09
29 0101 Steinar Bjørke ck Krank1 / Fok 2:44.50 36.51
30 0117 Tore Hoem Ernst og Young 2:46.46 38.47
31 0115 Jarle Tufto Ingen 2:47.08 39.09
32 0096 Eigil Lyng Hydro Texaco 1 2:49.01 41.02
33 0024 Vegard Bugten NTNU BIL 2:49.44 41.45
34 0094 Eric Kelly Heimdal 1 2:52.03 44.04
35 0130 Egil Sæterbø Leinstrand 2:52.11 44.12
36 0085 Knut Bech SINTEF BIL 1 2:52.36 44.37
37 0086 Roar Eggen Sør-Trøndelag F 1 2:54.56 46.57
38 0084 Geir Lehn Hultgren Ingen 2:56.08 48.09
39 0106 Geirr Jørgensen Ingen 3:01.10 53.11
40 0121 Frode Hepsø Johansson Trolla IL 3:10.24 1:02.25
41 0123 Terje Skulbru RAMBIL 3:13.52 1:05.53
42 0087 Terje Hyldmo Vineyard Athlet 3:18.43 1:10.44
43 0111 Rolf Katai St Olavs Hospit 3:20.48 1:12.49
BRUTT 0093 Magnar Lillegård NTNU BIL 1
BRUTT 0113 Landsem Even Rindalstroll
45 resultater, 50 påmeldte, 46 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M7 45-49 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0239 Torgeir Spets Byåsen IL 2:13.50
2 0261 Hans Boye Skogstad Lundamo IL 1 2:13.55 00.05
3 0263 Bernt Olav Hilmo Asplan Viak 2:18.29 04.39
4 0242 Leif Erik Rekstad Jernbanen 2:20.56 07.06
5 0252 Stein Erik Aagaard Byåsen IL 2:22.44 08.54
6 0251 Frank Brenne Bjugn IL 1 2:24.29 10.39
7 0262 Steinar Spets Byåsen IL 2:24.45 10.55
8 0335 Terje Aas Jonsvatnet 2:25.28 11.38
9 0250 Roar Kjøsnes Mostadmark IL 1 2:25.43 11.53
10 0258 åge Snerting Siemenslaget 2:26.26 12.36
11 0259 Hans Ole Rolfsen Jonsvatnet 2:27.15 13.25
12 0247 Knut-Erik Thorgaard Byåsen IL 2:28.04 14.14
13 0260 Hans Petter Bredeli Jernbanen 2:28.31 14.41
14 0241 Stig Are Sund Klæbu IL 1 2:29.20 15.30
15 0311 Jostein Staverløkk IBM BIL 2:31.42 17.52
16 0245 Kjetil Lehn Byåsen Skiklub 1 2:32.39 18.49
17 0314 Erik Nilsson SP Rapp 2:33.20 19.30
18 0244 Gunnar Hildonen Sparebanken 1 2:33.35 19.45
19 0243 Einar Hjellen Leinstrand 2:38.45 24.55
20 0254 Eirik Vefsnmo Bouvet 2:39.18 25.28
21 0238 Inge Nørstebø Skanska BIL 2:40.13 26.23
22 0317 Bjørn Nilsskog Sparebanken 2:40.16 26.26
23 0246 Asgeir Edvardsen Gøteborg-Majorn 1 2:41.10 27.20
24 0336 Stein Midjo Cresco 2:42.46 28.56
25 0316 åge Haugerø Flatås IL 1 2:43.56 30.06
26 0255 Arild Bjarkø Os IL 2:44.39 30.49
27 0237 Johan Foss Leinstrand 2:47.23 33.33
28 0312 Johan Hansen Coca Cola Drikk 2:47.40 33.50
29 0321 Knut Blomstervik National 2:48.01 34.11
30 0253 Paul Håkon Almås Hommelvik IL 2:48.33 34.43
31 0248 Steinar Neegård SINTEF BIL 1 2:48.43 34.53
32 0264 Vemund Jaren BIL Natura 1 2:54.50 41.00
33 0267 Bård Roll Nidelv 1 2:54.56 41.06
34 0249 Svein Solvik EDB 2:59.57 46.07
35 0236 Lasse Natvig Byåsen IL 3:06.04 52.14
36 0315 Pål Theodorsen BIL Natura 3:11.13 57.23
37 0328 Olav Onsøyen Lokdriften 3:17.33 1:03.43
38 0324 Arvid Røstum Byneset IL 1 3:27.13 1:13.23
39 0256 Per Junge Nidar 1 3:50.08 1:36.18
40 0337 Ketil Inderberg Statoil BIL 4:43.15 2:29.25
BRUTT 0266 Kjetil Rekkebo BN Bank 1
41 resultater, 44 påmeldte, 42 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M8 50-54 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0270 Arne Mikkelsen NTNU BIL 2:20.29
2 0327 Lasse Nilsen Freidig 2:21.38 01.09
3 0274 Knut Bakkejord Strindheim IL 2:26.10 05.41
4 0276 Kjell Jomar Lyng Alpinligaen 2:31.28 10.59
5 0282 Tor Ulsund Telenor BIL 2:31.37 11.08
6 0278 John Ivar Mogseth Jernbanen 1 2:37.46 17.17
7 0322 Lars Idar Solem Byneset IL 1 2:41.37 21.08
8 0271 øyvind Smistad Veidekke BIL 2:46.41 26.12
9 0275 Morten Hval Reinertsen BIL 1 2:47.41 27.12
10 0273 Svein Nøvik Norske Skog BIL 2:48.03 27.34
11 0272 Jon Olav Sætertrø Team Trafikk BI 1 2:51.42 31.13
12 0318 Knut Sand Sweco Grøner BI 2:55.04 34.35
13 0332 Terje Aandalen ITNOR AS 3:01.07 40.38
14 0329 Knut Arne Mørreaunet Malvik 3:04.53 44.24
15 0269 Yngvar Haugland Politiets IL 1 3:06.27 45.58
16 0325 Inge Bjerknes Ingen 3:08.28 47.59
17 0331 Knut Mo SINTEF BIL 3:12.27 51.58
18 0319 Lars Nervik Selsbakk 1 3:13.51 53.22
19 0333 Tarjei Rygnestad Tyholt ski og s 3:15.20 54.51
20 0285 Per Jan ørbog EDB 3:23.59 1:03.30
21 0313 Stein Børre Torp Statoil BIL 3:26.15 1:05.46
22 0280 Torgrim Jacobsen Statoil BIL 3:26.48 1:06.19
23 0284 Steinar Skybakmoen Rapp SK 3:30.03 1:09.34
23 resultater, 27 påmeldte, 24 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M9 55-59 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0292 Bjørn Lehn Skanska BIL 2:28.40
2 0297 Arne Vik Strindheim IL 2:31.52 03.12
3 0339 Rolf Nergård Adresseavisa 2:33.59 05.19
4 0301 Dag Bachke Strindheim IL 1 2:34.48 06.08
5 0291 Leif Bjerkan SINTEF BIL 2:37.45 09.05
6 0334 Anders Waage St Olavs Hospit 2:38.44 10.04
7 0288 Nils Baas NTNU BIL 2:41.00 12.20
8 0309 Johannes Kalland Aure IL 1 2:46.19 17.39
9 0298 Ludvig Karlsen NTNU BIL 2:47.07 18.27
10 0304 Per Kosberg Lyng 2:47.12 18.32
11 0306 Helge Garberg Nidelv 2:47.37 18.57
12 0289 Lars Klingen Fjellørnen 2:47.49 19.09
13 0293 Ole Hansen COOP 2:48.23 19.43
14 0303 Brage Melby Adresseavisa 2:49.00 20.20
15 0305 Helge Olsøybakk Skauga IL 2:49.15 20.35
16 0307 Lars Olav Nypan Leinstrand 2:49.45 21.05
17 0330 Svein Vold Rennebu 2:51.55 23.15
18 0287 Geir Moe Seatex BIL 2:57.19 28.39
19 0308 Magnar Bendheim Gnagsår 2:58.14 29.34
20 0300 Pål Gjønnes Nidelv 3:02.22 33.42
21 0295 Helge Lye IL Tyrving 3:11.40 43.00
22 0296 Jon Eigill Johansen Chiron 1 3:13.09 44.29
23 0290 Egil Wanvik Trygdeetaten 3:18.03 49.23
24 0302 Dag Myrhaug NTNU BIL 3:20.45 52.05
0361
24 resultater, 26 påmeldte, 24 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.58 V98B NTNUI
RESULTATER M6 40-44 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0234 Eirik Engan Melhus IL 1 2:07.54
2 0207 Kai Otto Nilsen Trønder Energi 2:16.22 08.28
3 0201 Nils Kristian Moe Klæbu IL 2:21.43 13.49
4 0231 Ove Maske Ranheim Skiklub 2:21.50 13.56
5 0227 Morten Sørtømme Hovin IL 2:22.13 14.19
6 0222 John Rune Gilberg CK Victoria 2:22.40 14.46
7 0310 Kjetil Wang Corrocean 2:23.19 15.25
8 0221 Lars Ove Jakobsen Ingen 2:23.34 15.40
9 0229 Haakon Arnesen Byåsen IL 2:27.57 20.03
10 0235 Otto Sørtømme Hovin IL 2:28.15 20.21
11 0213 Haakon Stene Vital Forsikrin 2:28.30 20.36
12 0230 Sturla Sæther Freidig 2:28.41 20.47
13 0233 Jan Erik Hjelmeland Klæbu IL 2:29.03 21.09
14 0326 Knut M Brakhall Freidig 1 2:29.55 22.01
15 0215 Ove Bjørhusdal Leinstrand 2:33.01 25.07
16 0204 Tore Røsvoll Adresseavisa 2:34.19 26.25
17 0208 Bjørn Vaagen As rockwool 2:34.47 26.53
18 0212 Arne ørbog Selmer BIL 2:39.03 31.09
19 0323 Gudmund Eiksund SINTEF BIL 1 2:39.51 31.57
20 0205 Dag Erik Helland Vinjes Transpor 1 2:40.09 32.15
21 0219 Leif Anders Holmen St Olavs Hospit 2:41.06 33.12
22 0210 Ståle Høyem Strindheim IL 2:41.10 33.16
23 0217 Harald K. Johnsen Ranheim Skiklub 2:41.29 33.35
24 0218 Vidar Henrik Halvorsen Strindheim IL 2:43.46 35.52
25 0209 Olve Mogstad SEfAS Bil 1 2:45.21 37.27
26 0225 Arild Haugen Telenor BIL 2:45.33 37.39
27 0214 Terje Bjørnes Siemenslaget 2:50.13 42.19
28 0216 Roar Meidal Asker 2:51.55 44.01
29 0320 Kjetil Uhlen SEfAS Bil 2:53.06 45.12
30 0220 Geir Atle Hoff ITNOR AS 2:54.17 46.23
31 0338 Gunnar Taraldsen Ingen 2:55.11 47.17
32 0232 Per Egil Skåre SEfAS Bil 2:56.26 48.32
33 0226 Roar Larsen Ranheim Skiklub 2:56.58 49.04
34 0206 Arne Budal Aker BIL 1 2:59.42 51.48
35 0228 Torbjørn øvreness Jonsvatnet 3:02.22 54.28
36 0202 Per Olav Asklund Reinertsen BIL 3:29.01 1:21.07
36 resultater, 40 påmeldte, 38 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER Menn Bedrift (16-29år)
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0466 Arne Blix Adresseavisa 2:52.17
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER Kvinner Bedrift (16-29år)
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0473 Ingeborg Hov Ingen 3:20.37
2 0461 Hanne M. L. Kvitsand Rambøll BIL 3:57.35 36.58
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER M10 60-64 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0414 Nils Nyhus Siemenslaget 2:27.04
2 0469 Erling Pedersen IL SISO 2:32.36 05.32
3 0407 Roar Forbord Terrarec AS 2:36.16 09.12
4 0464 Bjørn Brenne Trondheim kommu 1 2:38.34 11.30
5 0411 Sverre Kvaal Felleskjøpet 2:39.15 12.11
6 0409 Bjørn Flor NRK 1 3:00.22 33.18
7 0402 Torleif Stephansen EDB 3:03.25 36.21
8 0405 Tore Olsen NDD 1 3:04.04 37.00
8 0462 Ole Engen Byneset IL 3:04.04 37.00
10 0472 Anders Hov Ingen 3:13.04 46.00
11 0413 Finn Knudsen NTNU BIL 3:14.04 47.00
12 0401 Hagbart Vebostad Gangsår 3:16.46 49.42
13 0408 Magnus Landstad Freidig 3:16.57 49.53
14 0404 Kjell Atle Strande Freidig 3:17.46 50.42
15 0416 Finn Bjørgum Trondheim kommu 3:24.29 57.25
16 0465 Harald Krogstad NTNU BIL 3:32.44 1:05.40
17 0403 Knut Ragnar Holm NTNU BIL 3:49.15 1:22.11
18 0415 Vastein Alstad Adresseavisa 1 4:33.00 2:05.56
BRUTT 0463 Karsten Pettersen SUIL
19 resultater, 22 påmeldte, 19 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER M11 65-69 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0418 Per Løvaas vegvesenet 2:35.09
2 0422 Pål Benum Byåsen IL 1 2:38.28 03.19
3 0417 Gunnar østerbø Freidig 2:41.24 06.15
4 0421 Jon Eggen Sæther Vikvarvet 1 2:51.22 16.13
5 0468 Olaf Bogeberg Buvik IL 2:54.34 19.25
6 0467 Svein Ustad Autronica Bil 1 2:58.56 23.47
7 0419 Jens M. Hovem Byåsen IL 3:19.10 44.01
7 resultater, 8 påmeldte, 8 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER M12 70-74 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0423 Oddgeir øfsti NTNU BIL 4:13.07
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K2 20-24 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0426 Lena Cecilie Pedersen Strindheim IL 1 2:22.59
2 0425 Silje Kreken Almeland Strindheim IL 1 2:26.24 03.25
3 0470 Kristin Skei Leksvik IL 1 2:35.46 12.47
4 0427 Agnete Skrede Markane IL 1 2:45.42 22.43
5 0424 Ingvild Emberland Lien NTNUI 3:03.21 40.22
5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K3 25-29 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0428 Nina Annette Karoliussen Vefsn kommune B 3:20.05
2 0429 Eva Holøyen Ingen 1 3:22.15 02.10
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K4 30-34 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0431 Beate Breivik Spillum IL 1 2:28.11
2 0430 Elin Randli Strindheim IL 2:38.52 10.41
3 0432 Kari Skjølberg Ingen 3:19.53 51.42
BRUTT 0434 Anne Sliper Midling Ingen
4 resultater, 5 påmeldte, 4 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K5 35-39 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0443 Randi Fossum Strindheim IL 1 2:22.51
2 0441 Marianne Hindrum Hyldmo Vineyard Athlet 3:09.53 47.02
3 0442 Wenche Jacobsen Ingen 3:35.36 1:12.45
4 0437 Kjersti Lunne Ingen 3:38.04 1:15.13
5 0440 Mona Falle Steinan Trim og 3:41.19 1:18.28
6 0436 Liv Bjerke Rodal Steinan Trim og 3:55.39 1:32.48
0438 Ingunn Melhus Nycamed Sport 1
BRUTT 0445 Kirsti Midttømme Byåsen IL 1
7 resultater, 11 påmeldte, 8 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K6 40-44 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0448 Trulte M Engan Melhus IL 2:41.36
2 0446 Tove Vognild Strindheim IL 2:45.09 03.33
3 0451 Ann Jori Romundstad BIL Natura 2:53.07 11.31
4 0452 Mona Høiås Sæther Freidig 2:54.21 12.45
5 0447 Elisabeth Sæthre Natura 3:12.13 30.37
6 0449 Marit E. Solberg Trondheim kommu 3:36.58 55.22
6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K7 45-49 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0455 Annebeth Askevold KITH 2:48.04
2 0454 Elin Baardsgaard NCC 3:01.16 13.12
3 0453 Inger Refsnes COOP 3:06.51 18.47
3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K8 50-54 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
DISK 0456 Liv Thommesen St Olavs Hospit
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K9 55-59 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0471 Astrid Hov Ingen 3:03.48
2 0457 Elin Nypan HUSBY OG NYPAN 3:35.03 31.15
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER K10 60-64 år
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0458 Katharina Mo Berge Byåsen IL 1 2:47.03
2 0460 Arna Bergsmyr Fylket 3:07.15 20.12
3 0459 Torid Kvaal Freidig 3:41.00 53.57
3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER Kvinner Student
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0648 Hilde Larsen NTNUI 2:41.27
2 0640 Tone Lye NTNUI 2:50.08 08.41
3 0643 Hanne Nøvik NTNUI 3:09.20 27.53
4 0651 Ingrid Hov NTNUI 3:09.49 28.22
5 0644 Mari Bergkastet Jonassen NTNUI 3:18.00 36.33
6 0655 Nina Hjorth NTNUI 3:28.52 47.25
7 0656 Kristine K Berg NTNUI 3:32.27 51.00
8 0652 Hanne Wilhelmsen NTNUI 3:32.39 51.12
9 0647 Kristin Alne NTNUI 4:15.28 1:34.01
10 0638 Marit Larssen NTNUI 4:15.30 1:34.03
10 resultater, 17 påmeldte, 14 startende
Regnly X-Sport Mandag 21. Feb. 2005 9:09.59 V98B NTNUI
RESULTATER Menn Student
Plass Nr. N a v n L a g Lisens T i d Etter
1 0634 Arild Daling NTNUI 2:27.47
2 0657 Audun Wangensteen NTNUI 2:27.48 00.01
3 0602 Are Siljan Børset NTNUI 2:29.20 01.33
4 0601 Eskil Kjemperud ABB 2:31.09 03.22
5 0659 Rolf Solheimdal Johansen NTNUI 1 2:34.36 06.49
6 0614 Amund Tøftum NTNUI 2:36.17 08.30
7 0623 Nikolai Nordberg Nørgaard NTNUI 2:36.27 08.40
8 0612 Peter Näsholm NTNUI 2:38.42 10.55
9 0624 Sigurd Backe NTNUI 2:41.42 13.55
10 0611 Anders B. øksenholt NTNUI 2:45.57 18.10
11 0617 Tryggve A. Nielsen NTNUI 2:47.24 19.37
12 0650 Ragnar Tonjer NTNUI 2:48.57 21.10
13 0610 Inge Fosse NTNUI 2:50.25 22.38
14 0615 Marius Røed Hanssen NTNUI 2:51.18 23.31
15 0604 Arne Eirik Nielsen NTNUI 2:51.42 23.55
16 0628 Jon Funderud NTNUI 2:52.48 25.01
17 0662 Nils Håvard Giskeødegard NTNUI 2:54.14 26.27
18 0603 Kim Are Bull Hansen Maxbo Torstvedt 2:56.59 29.12
19 0619 Christian Rørholt Moe NTNUI 2:57.36 29.49
20 0621 Erik Juliussen NTNUI 3:00.06 32.19
21 0609 Christian Berntsen NTNUI 3:01.26 33.39
22 0653 Rune Solli NTNUI 3:02.45 34.58
23 0626 Terje Engesli NTNUI 1 3:05.45 37.58
24 0630 Andreas Eieland NTNUI 3:05.56 38.09
25 0660 Ivar Magnus Natås NTNUI 3:06.41 38.54
26 0613 Knut Olav Haugen NTNUI 3:07.09 39.22
27 0606 Tor Christian Ystgaard NTNUI 3:08.07 40.20
28 0664 Klaus Ole Vogstad NTNUI 3:09.36 41.49
29 0661 Stener Johansen NTNUI 3:10.30 42.43
30 0605 Eirik Salvesen Byåsen O-team 3:10.32 42.45
31 0620 Jon åsmund Espedal NTNUI 3:10.38 42.51
32 0627 Geir Hamre NTNUI 3:14.31 46.44
33 0625 Einar Sagberg NTNUI 3:17.29 49.42
34 0632 Eirik Skeid NTNUI 3:18.50 51.03
35 0654 Bjørgulf Svenningsen NTNUI 3:19.25 51.38
36 0663 Christian Søgaard Jensen Boyzn the hood 3:19.53 52.06
37 0629 Terje Lundby NTNUI 3:20.02 52.15
38 0607 Torfinn Håland NTNUI 3:20.54 53.07
39 0665 Per Kristian Dahlstrøm NTNUI 3:21.33 53.46
40 0616 Snorre Gangaune NTNUI 3:21.51 54.04
41 0618 Frank Aasgård NTNUI 3:48.29 1:20.42
42 0608 Per Kristian Helland NTNUI 3:50.51 1:23.04
43 0666 Bjørn Einar Bjartnes NTNUI 4:24.45 1:56.58