Resultater Hyttekarusell 1

Klassisk:

Damer:

1	Ingrid Tuhus       	10.00	 	10.26				20.26
2	Yves Wesling 		24.50		26.16				51.06

Herrer:

										
1  Lars Hagen 			 6.58 		    -               -		23.20
2  Anders Lax 			 7.35 		 7.57 		 7.50		23.22
3  Steinar Røe 			 7.45 		 8.07 		 8.13		24.05
4  Are Bäcklund 		 7.45 		 8.11 		 8.10		24.06
5  Jeff Rhodes 			 8.00 				16.06begge	24.24
6  Sten Even Erlandsen 				16.30begge	 8.39		25.09
7  Bengt S. Johansen 		 8.13 		 8.45 		 8.28		25.26
8  Robin Tomren 				16.45begge	 8.55		25.40
9  Øystein Bjørke 		 8.20 		 8:35 		 9.00		25.55
10 Eivind Nes Hjelle 		 8.20 		 8.44 		 8.55		25.59
11 Svein Olav Mork 		 8.28 		 8.32 		 9.03		26.03
12 John A. Wilhelmsen 				18.08begge	 9.25		27.33
13 Tore Myrvold 		 9.08 		 9.22 		 5.30		28.00
14 Svein B. Brendeland 				18.36begge	 9.39		28.15
15 Knut Gunnar Ulvedal 				18.24begge	10.04		28.28
16 Per Kåre 			 9.20 		 9.51 		 9.55		29.06
17 Per Inge Espedal    		10.15 		10.53 		11.19		32.27
18 Christopher Knudsen 		10.14 		11.27 		11.59		33.40
19 Tore Buli        		10.00 		12.09 		11.34		33.43
20 Robert Fredriksen   		11.00  		12.22 		12.12		35.34

Klubbmesterskap Rulleski

Plass Navn 1. Runde 2. Runde 3. Runde 4. Runde 5. Runde Mål 
1 Arnstein    03:52 03:55 03:57 03:55 03:54 19:33 
2 Markus      04:30 04:27 04:23 04:19 04:19 21:58 
3 Geir Ove    04:47 04:50 05:02 05:02 04:54 24:35 
4 Kristian    04:59 04:55 04:55 04:59 04:57 24:45 
5 Stian	      04:53 04:56 05:00 04:57 05:05 24:51 
6 Thomas      04:55 05:05 05:04 05:05 05:03 25:12 
7 Sjur	      04:54 05:06 05:05 05:05 05:07 25:17 
8 Gjermund    05:19 05:18 05:18 05:25 05:32 26:52 
9 Svein Olav  05:27 05:33 05:36 05:32 05:35 27:43 
10 Kjartan    05:36 05:44 05:44 05:45 05:46 28:35 
11 Bengt      05:33 06:07 06:05 06:13 06:11 30:09

Marka Rundt

Resultater Marka Rundt 16. februar 1997

Menn, 16-19 år
--------------
   1    0003    Dragvoll Petter Oliver  Strindheim IL	2:04.37
   2    0004    Elshaug Otto    Strindheim IL		2:10.29
   3    0007    Hellum Terje    BSIT			2:16.05
   4    0002    Knotten Vebjørn Strindheim IL		2:23.33
   5    0001    Ulstad Erlend   Strindheim IL		2:29.00

Menn, 20-24 år
--------------
   1    0025    Johansen Yngve  	NTHI   		2:02.02
   2    0017    Øren Frode		Kolvereid IL 	2:05.56
   3    0033    Moe Svein Ådne   	NTHI		2:06.28
   4    0034    Viken Svenn Ingar       Politiet	2:06.37
   5    0012    Karlsen Geir   		NTHI  		2:06.38
   6    0022    Røe Steinar     NTHI    		2:11.50
   7    0037    Stenvold Helge  NTHI    		2:14.38
   8    0032    Rindhølen Lars Ivar     BSIT    	2:15.17
   9    0029    Overland Olav   BSIT    		2:15.27
  10    0023    Hansen Ståle    NTHI    		2:19.29
  11    0014    Schjølberg Geir NTHI    		2:20.35
  12    0016    Andreassen Gøran        NTHI    	2:22.33
  13    0036    Sandvik Trond   BSIT    		2:23.53
  14    0019    Harnæs Heming   NTHI    		2:30.10
  15    0028    Jevanord Lars Erik      BSIT    	2:32.20
  16    0027    Hamborg Hans Mattis     BSIT    	2:32.21
  17    0030    Overland Erling BSIT    		2:35.53
  18    0024    Amundsen Brage  NTHI    		2:37.03
  19    0013    Sesseng Svein Olav      Frost entr.	2:41.02
  20    0026    Sollien Daniel  NTHI			2:48.17
  21    0035    Zachariassen Morten     Julius Marke	2:52.30

Menn, 25-29 år
--------------
   1    0053    Lande Eivind    NTHI    		2:04.42
   2    0059    Johansen Helge  Strindheim IL   	2:06.21
   3    0058    Karlsen Trond Kr        Trolla IL       2:06.36
   4    0052    Lervik John M   NTHI    		2:08.24
   5    0051    Valås Bjarne    Trondheim kommune       2:08.47
   6    0055    Smestad Ole Kristian    Stjørdals Blink 2:13.28
   7    0054    Bråten Morten   NTHI    		2:25.30
   8    0057    Baglo Hans Jørgen       NTNU-BIL        2:43.40
   9    0056    Grønvik Nils Kristian   Trh. Taekwon-Do	3:00.33
  10    0050    Straum, Åsmund            		3:04.56
  11    0467    Husby Øystein   Trondheim E-verk	3:30.39

Menn, 30-34 år
--------------
   1    0106    Nilsen Stig     		Bråset  2:02.05
   2    0097    Engan Eirik             		2:04.33
   3    0109    Hjeldnes Rune   Heimdal IF      2:11.54
   4    0099    Skoglund Per    Gøteborgs Polismaens IF 2:12.57
   5    0108    Sletta Kåre     Gauldal Sykkelklubb     2:14.06
   6    0091    Willumsen Geir  Strindheim IL   2:15.34
   7    0102    Moholt Ola              2:15.48
   8    0093    Lefdal Anders   FTD     2:16.41
   9    0107    Sæther Roar       Buvik IL        2:17.30
  10    0105    Evensen Geir    Ringnes EC Dahls Bryggeri       2:18.24
  11    0095    Hornslien Kjell Follo IL        2:20.18
  12    0100    Hauge Bjørn     Aure IL 2:24.38
  13    0096    Skjerve Vidar   Frol IL 2:28.59
  14    0103    Johnsen Harald K        Ranheim Ski     2:31.29
  15    0110    Aas Terje       Politiet        2:32.19
  16    0104    Maske Ove       Rekvisitt BIL   2:37.58
  17    0101    Steinshylla Kristian    Byneset IL      2:41.49
  18    0094    Eikesund Gudmund        SINTEF-BIL      2:50.03
  19    0092    Wæraas Rune       Rema 1000       3:18.00

Menn, 35-39 år
--------------
   1    0130    Størseth Alf-Roar       Byåsen IL       1:59.42
   2    0121    Presthus Jan-Olav       Jernbanen       2:02.06
   3    0124    Spets Torgeir   Byåsen IL       2:06.45
   4    0134    Rekstad Leif Erik       Jernbanen       2:12.25
   5    0133    Bredeli Hans P  Jernbanen       2:18.04
   6    0126    Thorgaard Knut-Erik     SINTEF-BIL      2:19.34
   7    0122    Lauritzen Terje Foldereid IL    2:19.38
   8    0127    øyen Even       Byåsen IL       2:19.57
   9    0131    Bratberg Knut M Nidelv  2:20.24
  10    0135    Lund Jakob      Stadsbygd IL    2:25.53
  11    0125    Michler Rolf-Peter      Regionsykehuset 2:39.51
  12    0129    Bostrøm Tom     SINTEF-BIL      2:59.26
  13    0120    Brustad Asle    Sør-Trøndelag Fylkeskommu       3:05.52
  14    0132    Røen Olav       Norbetong A/S   3:12.37
  15    0123    Von Hirsch Robert       Powel Data      3:28.01

Menn, 40-44 år
--------------
   1    0153    Spets Steinar   Byåsen IL       2:05.46
   2    0171    Kaasa Stein     Byåsen IL       2:08.00
   3    0161    Mikkelsen Arne  NTNU    2:24.49
   4    0167    Langørgen Erling        Spenncon        2:25.20
   5    0158    Aagård Stein Erik       Autronica BIL   2:25.59
   6    0150    Hildonen Gunnar         2:26.56
   7    0164    Lesund Odd Roger                2:28.53
   8    0173    Buan Sverre     Trondheim kommune       2:35.59
   9    0166    Alseth Torbjørn Byåsen IL       2:36.10
  10    0165    Solem Lars Idar Byneset IL      2:36.28
  11    0155    Remmen Arve     Tiller IL       2:37.04
  12    0170    Foss Johan      Leinstrand IL   2:39.47
  13    0163    Mogseth John Ivar       Jernbaneverket  2:41.54
  14    0169    Hansen Johan    Ringnes EC Dahls Bryggeri       2:42.08
  15    0162    Mathisen Bjørn  Strålfors       2:43.44
  16    0152    Eid John-Tore   Byneset IL      2:43.59
  17    0157    Sortland Bjørn  NTNU-BIL        2:57.35
  18    0160    Watn Arnstein   SINTEF-BIL      3:01.42
  19    0156    ørbog Per       NIT BIL 3:25.05
  20    0159    Svaan Nils Ottar        Klæbu IL  3:32.27

Menn, 45-49 år
--------------
   1    0192    Klemetsaune Jens        Byneset IL      2:16.11
   2    0191    Sandvik Tore    Krokstadøra IL  2:19.39
   3    0186    Hovlandsvåg Paul        Heimdal IF      2:21.36
   4    0190    Dragsten Arnt Olav      Stjørdals Blink 2:26.08
   5    0188    Bachke Dag      Strindheim IL   2:27.06
   6    0194    Svendgård Ivar  Siemenslaget    2:27.16
   7    0180    Henriksen Trygve        Sjetne IL       2:27.18
   8    0182    Israelsen Terje TELENOR 2:28.57
   9    0195    Rokkones Roger  Jernbanen       2:31.41
  10    0187    Bjerkan Leif    SINTEF-BIL      2:34.08
  11    0168    Onsøien Jan Agnar       Autronica BIL   2:43.59
  12    0184    Sætervold Per     NOVIT   2:47.52
  13    0185    Hansen Ole      NKL     2:52.25
  14    0193    Bjerknes Inge           3:04.12
  15    0189    Kjerulf Halvard Trondheim kommune       3:16.04
  16    0183    Nilsen Knut Dagfinn     DNM     3:16.17
  17    0172    ødegård Arne    NIT BIL 3:23.49
  18    0181    Bjarkø Frank    NRK     3:27.09
  19    0197    Thaulow Hans Henrik             3:29.41

Menn, 50-54 år
--------------
   1    0231    Nyhus Nils      Siemenslaget    2:19.36
   2    0240    Sivertsvoll Ole Flatås IL       2:22.00
   3    0236    Bjørgen Odd     Gimse IL        2:26.50
   4    0242    Otterlie Øystein        Fengslet BIL    2:28.57
   5    0241    Korsand Helge   Hommelvik IL    2:29.43
   6    0247    Lehn Bjørn      Selmer  2:31.42
   7    0226    Kalland Johs    Aure IL 2:31.51
   8    0229    Kvaal Sverre    Felleskjøpet    2:32.41
   9    0225    Forbord Roar    Fjellanger Widerø       2:33.51
  10    0238    Pettersen Karsten               2:37.57
  11    0235    Myhre Helge     Siemenslaget    2:38.27
  12    0245    Lervik Bjørn    øksendal IL     2:39.15
  13    0221    Bjørgum Per     Politiet        2:39.17
  14    0246    Kvernmo Per     Haltdalen IL    2:42.36
  15    0234    Hansen Alf      Heimdal IF      2:47.03
  16    0239    Gjønnes Pål     Nidelv  2:47.49
  17    0232    Karlsen Ludvig  NTNU-BIL        2:51.09
  18    0228    Olsen Tore      Heimdal IF      2:52.29
  19    0224    Vada Atle       Sør-Trøndelag Kraftselska       2:56.12
  20    0237    Sundsetvik Tore BIL Smith       2:59.09
  21    0230    Sesseng Arne Kristian   Kattem IL       2:59.45
  22    0223    Knudsen Finn    NTNU-BIL        3:05.29
  23    0222    Alstad Jostein  Adresseavisen   3:07.04
  24    0233    Tiller Sigmund          3:09.36
  25    0227    Enlid Eystein   Kummeneje BIL   3:11.52
  26    0243    Hagan Kjell     Trøndelag Vekst 3:27.57
  27    0244    Landstad Magnus Freidig 3:28.32

Menn, 55-59 år
--------------
   1    0264    Kvaale Ola      Fylket  2:05.47
   2    0268    Sæterhaug Arne    Regionsykehuset 2:29.08
   3    0271    Løvås Per       Fylket  2:33.19
   4    0269    Møller Knut E   Fylket  2:35.46
   5    0260    Paulsen Harald M        Siemenslaget    2:36.09
   6    0266    Bye John        Gråkallen BIL   2:36.10
   7    0263    Sletvold Guttorm        U og IL "Glimt" 2:41.50
   8    0275    Bøgeberg Olaf   Buvik IL        2:46.27
   9    0272    Hovem Jens M    Byåsen IL       2:53.16
  10    0262    Flor Bjørn      NRK     2:58.58
  11    0265    Hansen Leif M   Trollelg        3:04.32
  12    0276    Samsjø Finn             3:09.54
  13    0273    Engen Ole L     Byneset IL      3:14.06
  14    0261    Sundsetvik Henry        Trollelg        3:23.31
  15    0274    Gunnerød Tor B  Flatås IL       3:39.32

Menn, 60-64 år
--------------
   1    0309    Voll Per Gunnar Byåsen IL       2:22.16
   2    0305    Benum Pål       Regionsykehuset 2:37.06
   3    0301    Sæther Jon Eggen  Vikvarvet       2:40.02
   4    0300    Berg Herbjørn   Jonvatnet IL    2:41.15
   4    0307    Værnes Erling     Malvik IL       2:41.15
   6    0302    Brandsdal Artur         2:42.16
   7    0303    Grøseth Mikkel  Orkanger IF     3:05.15
   8    0304    Olsen Bjørn     NMD     3:08.21
   9    0308    Opland Oddvar   Leinstrand IL   3:11.03
  10    0310    Lindaas Arnfinn Trollelg        3:18.46

Menn, 65-69 år
--------------
   1    0320    Berg Aarstein   Byåsen IL       2:26.43
   2    0322    Strandhaug Bjørn        Bøndernes Salgslag      2:46.47
   3    0324    Sjøflot Jon Artur       Byåsen IL       2:58.59
   4    0321    Myklestad Sverre        NTNU    3:12.24
   5    0326    Spets Henrik    Byåsen IL       3:13.04
   6    0325    Finstad Andreas Trollelg        3:44.30

Menn, 70-74 år
--------------
   1    0330    Winsnes Aksel S         3:10.01
   2    0332    Jenshus Olav    Sør-Beitstad    3:11.18
   3    0331    Hansen Hans     Tiller IL       3:50.54

Kvinner, 20-24 år
-----------------
   1    0405    Vatn Ingerid    NTHI    2:22.16
   2    0406    Aarflot Bente   Ullensaker SK   2:27.00

Kvinner, 25-29 år
-----------------
   1    0410    Fossum Randi    Strindheim IL   2:20.26

Kvinner, 30-34 år
-----------------
   1    0417    Midttømme Kirsi NTHI    2:23.52
   2    0418    Meisingseth Evy Politiet        2:35.01
   3    0416    Skoglund Randi  NTHI    2:44.13
   4    0415    Engan Aslaug Marie              2:44.27
   5    0419    Bakkhaug Evelyn S       Kattem IL       2:56.22

Kvinner, 35-39 år
-----------------
   1    0420    Baardsgaard Elin        Byåsen IL       3:27.31

Kvinner, 40-44 år
-----------------
   1    0425    Refsnes Inger   NKL     3:18.09

Kvinner, 45-49 år
-----------------
   1    0430    Rehaug Torill           3:08.40

Kvinner, 50-54 år
-----------------
   1    0437    Bergsmyr Arna   Fylket  3:05.18
   2    0435    øfsteng Bergljot        Byåsen IL       3:21.09

Kvinner, 55-59 år
-----------------
   1    0440    Sigmond Turid   Byåsen IL       3:30.33

Kvinner, 60-64 år
-----------------
   1    0445    GjerdeÅse       IL Mosvik       3:52.08

Menn bedrift
------------
   1    0465    Vaagen Bjørn    A/S Rockwool    2:22.03
   2    0358    Jukebø Bård     Elpro A/S       2:25.55
   3    0343    Finstad Gaute   Reber Shindler Heis     2:28.36
   4    0346    Meås Ottar              2:28.59
   5    0351    Røthe Stig Gunnar       TELENOR 2:29.37
   6    0348    Rekkebo Frode   Rosenborg Bakeri        2:32.01
   6    0359    Frisvoll Ståle  NTHI    2:32.01
   8    0340    Løvås Stig M    SINTEF-BIL      2:33.53
   9    0354    Sivertsen Reidar        Fengslet BIL    2:35.57
  10    0355    Løvås Bjørn P           2:41.00
  11    0342    Hansen Vegar    Brå og Sørvåg   2:42.41
  12    0466    Løvseth Terje   Kværner S & F     2:42.45
  13    0352    Solvik Svein    TELENOR 2:44.15
  14    0344    Svinsås Morten          2:49.18
  15    0356    Haugen Arild    TELENOR 2:54.43
  16    0350    Hauge Mons      SINTEF-BIL      2:58.37
  17    0341    Kristiansen Ottar       Max Ware        3:01.19
  18    0347    Blix Arne       Adresseavisen   3:02.20
  19    0468    Riiber Gunnar   Trondheim Engineering BIL       3:12.15
  20    0357    Taraldsen Gunnar        NTNU-BIL        3:20.28
  21    0353    Kvåle Håkon     Felleskjøpet    3:29.17
  22    0349    Larsen Idar     NTNU-BIL        3:40.18
  23    0345    Unander Tor Erling      SINTEF-BIL      3:42.35
  24    0469    Skogeseth Terje Sparebanken Midt-Norge  3:47.12

Studentklasse, Menn
-------------------
   1    0621    Hagen Lars      	NTH     2:05.25
   2    0602    Løvlund Stig    	NTH     2:13.20
   3    0593    Myhre Mikkel    	NTH     2:14.46
   4    0616    Reiten Arne     	NTH     2:17.20
   5    0617    Brandudal Helge 	NTNU    2:18.46
   6    0559    Stokseth Endre  	NTH     2:19.37
   7    0644    Følstad Eskil   	NTNU    2:20.33
   8    0562    Stokseth Øyvind 	NTH     2:21.09
   9    0642    Wingstett Emil  	NTH     2:23.34
  10    0620    Gertner Trond   	NTH     2:23.53
  11    0554    Johansen Rolf S 	NTH     2:25.10
  12    0540    Fossli Vidar    	NTH     2:25.26
  13    0536    Helgerud Øyvind 	NTH     2:26.07
  14    0631    Knudsen Tor Eirik       TøHIL   2:27.09
  15    0606    Svanberg Magnus 	NTH     2:27.20
  16    0545    Ludvigsen Jan Tore      NTNU    2:29.14
  17    0605    Vatne Kjetil    	NTH     2:29.58
  18    0628    Solhusløkk Arne 	TøHIL   2:31.06
  19    0565    Rystad Frode    	NTH     2:31.09
  20    0622    Bergsholm Tomas 	NTH     2:31.15
  21    0576    Lyngø Nikolai   	NTH     2:31.35
  22    0611    Brendeland Svein B      NTH     2:31.56
  23    0619    Sønstebø Eivind 	NTH     2:32.32
  24    0647    Klyngerbo Morten        NTH     2:32.42
  25    0649    Kringen Pål     	NTH     2:32.44
  26    0537    Elvik Mats Eirik        NTNU    2:32.59
  27    0643    Sandvik Tore    	NTH     2:34.36
  28    0574    Limmesand Per Kåre      NTH     2:35.17
  29    0569    Johannessen Fredrik     NTNU    2:35.41
  30    0615    Sjaastad Magne  	NTH     2:36.16
  31    0607    Svensson Mathias        NTH     2:37.38
  32    0599    Lie-Nilsen Jonas        NTH     2:38.09
  33    0640    Rønne Øyvind    	NTH     2:38.23
  34    0612    Lillegård Magnar        NTNU    2:39.08
  35    0547    Sliper Terje    	HIST    2:39.38
  36    0614    Nyhus Bård      	NTH     2:39.50
  37    0534    Lunde Eirik     	NTH     2:41.29
  38    0538    Stamer Christian        NTH     2:41.33
  39    0600    Sletten Kristoffer      NTH     2:42.14
  40    0592    Soug Ole Vemund 	NTH     2:44.35
  41    0557    Haakestad Magnus        NTH     2:46.38
  42    0601    Holten Gøran    	NTH     2:47.03
  43    0573    Fugleberg Trond 	NTNU    2:47.45
  44    0568    Buli Tore       	NTH     2:47.55
  45    0633    Nysæter Frode     	NTH     2:48.41
  46    0584    Nickel Michael  	NTH     2:49.01
  47    0648    Myhre Ståle     	NTH     2:49.20
  48    0585    Kardash Erik    	NTNU    2:49.23
  49    0639    Langhelle Alf Andreas   NTH     2:50.14
  50    0613    Moltubakk Trond 	NTH     2:51.52
  51    0558    Johansen Erik Riis      NTNU    2:53.24
  52    0604    Beck Thomas     	NTH     2:53.27
  53    0556    Lien Egil       	NTNU    2:54.05
  54    0637    Opland Torleiv  	JIK     2:54.35
  55    0634    Nysæter Gisle     	NTH     2:55.54
  56    0564    Kjønstad Geir Arne      NTNU    2:56.06
  57    0549    Nymo Morten     	NTHI    2:56.07
  58    0570    Solhaug Sveinung        NTH     2:59.29
  59    0589    Bjørsbråten Jan Erik	NTH  	2:59.31
  60    0533    Mundal Tore     Ing.stud.   	2:59.52
  61    0580    Sæheim Morten     	NTH     2:59.56
  62    0618    Bolseth Olav    	NTH     3:00.52
  63    0544    Kløvstad Anders 	NTH     3:01.22
  64    0587    Hove Joakim     	NTNU    3:03.18
  65    0595    Rykkelid Knut Olav      NTH     3:07.53
  65    0629    Stokke Bård Henrik      TøHIL   3:07.53
  67    0638    Sollesnes Kjell 	NTH     3:08.15
  68    0581    Bøckman Oluf    	NTH     3:10.18
  69    0531    Hovdet Morten           	3:10.53
  70    0591    Haug Bjørnar Andre      NTH     3:11.33
  71    0550    Gellein Øyvind  	NTH     3:11.37
  72    0571    Ljosdal Rolf H  	HIST    3:13.01
  73    0535    Larsen Leif Erik        HIT     3:14.03
  74    0623    Brekke Svein    	NTH     3:14.38
  75    0578    Sand Stian      	NTH     3:16.18
  76    0641    Hansen Tom Espen        NTH     3:19.05
  77    0555    Halgunset Ola   Lærerhøgskolen	3:22.39
  78    0636    Oterhals Geir   	NTNU    3:25.02
  79    0608    Finnstad Anders 	NTNU    3:25.13
  80    0610    Haug Jon Bjarne 	NTH     3:25.38
  81    0609    Martinsen Svein 	NTNU    3:25.45
  82    0560    Thingbø Jone    	HIT     3:27.20
  83    0630    Mathiesen Stig Rune     TøHIL   3:33.57
  84    0530    Eek-Jensen Carl Fr.	NTH     3:36.15
  85    0586    Fredriksen Robert       NTH     3:38.35
  86    0575    Willassen Steinar       TIH     3:41.23
  87    0532    Moen Amund      	NTH     3:41.25
  88    0596    Erland Sveinung 	NTH     3:41.37
  89    0646    Mathisen Morthen        NTH     3:53.20
  90    0561    Clausen Arild H 	NTNU    3:54.07
  91    0563    Singsaas Øyvind         	3:56.00
  92    0635    Finnholt Lars Erik      NTH     4:05.42
  93    0645    Tito Terje      	NTH     4:20.26
  94    0553    Hom     		NTNU    4:29.50
  95    0566    Hansen Kristian Collin          4:33.29
  96    0539    Karlsson Stein			4:33.43
  97    0627    Berntsen Bjarte 	NTH     5:00.00
  98    0626    Kvaløy Jan Terje        NTH     5:00.08
  99    0625    Hauss Michael   	NTH     5:24.15
 100    0624    Halland Håvard  	NTH     5:24.17

Studentklasse, Kvinner
----------------------
   1    0480    Moen Ellen      	Medisin 2:51.51
   2    0485    Abrahamsen Tonje        NTNU    2:52.42
   3    0487    Abrahamsen Trine        NTH     2:58.28
   4    0488    Langslet Ingerid        NTH     3:06.20
   5    0492    Finnsrud Julie  Porsgrunn O-lag 3:11.52
   6    0482    Moss Kira               	3:23.04
   7    0496    Vallum Grete    	NTH     3:29.44
   8    0495    Øvstedal Marit  	NTH     3:29.49
   9    0481    Hatløy Magnhild Synnøve NTNU    3:30.27
  10    0472    Konst Bente     	NTH     3:31.35
  11    0491    østvik Ann Elisabeth    NTH     3:33.55
  12    0471    Faaland Sonia   	NTNU    3:40.47
  13    0474    Holte Margareth 	NTH     3:45.43
  14    0486    Bigseth Silje   	NTH     3:47.22
  15    0483    Lyngnes Klara   	NTH     4:00.38
  16    0493    Dale Tone       	NTH     4:02.05
  17    0494    Odberg Trude    	NTH     4:32.58
  18    0579    Utskarpen Audrun        NTNU    4:38.59
  19    0497    Haare Oddny Os  	NTH     4:41.30
  20    0476    Berg Kristin N  	NTH     5:08.18
  20    0477    Lund Kjersti Vassmo     Medisin 5:08.18
  20    0490    Hvidsten Lisbeth        NTH     5:08.18
  23    0475    Strømdal Tina   	NTNU    5:10.45

Resultater Hyttekarusell 5

Klassisk

Damer:

									
1	Geir Karlsen		09:20,0		09:34,0				18:54,0
2	Lars Mjaavatn		09:25,0		10:20,0				19:45,0
3	Ingerid Vatn		09:57,0		10:10,0				20:07,0
4	Kirsti Midttømme	10:01,0		10:24,0				20:25,0
5	Nina Søndmør		11:18,0		11:29,0				22:47,0
6	Ingrid Tuhus		11:35,0		11:57,0				23:32,0
7	Unni Stenvik		11:35,0		12:26,0				24:01,0

Herrer:

									
1	Morten Eliassen		08:08,0		08:32,0		08:30,0		25:10,0	
2	John Markus Lervik	08:40,0		09:13,0		09:11,0		27:04,0	
3	Sjur Mo			09:13,0		09:14,0		09:17,0		27:44,0	
4	Vidar Haugse		09:00,0		09:18,0		09:31,0		27:49,0	
5	Morten Kjønsberg	09:33,0		09:51,0		09:40,0		29:04,0	
6	Håkon Wold		09:29,0		09:46,0		09:54,0		29:09,0	
7	Leif Lia		09:41,0		10:04,0		09:42,0		29:27,0	
8	Anders Vold		09:28,0		10:12,0		10:08,0		29:48,0	
9	Eivind Nes Hjelle	09:12,0		10:03,0		10:37,0		29:52,0	
10	Jonas Lie-Nielsen	10:01,0		10:26,0		10:25,0		30:52,0	
11	Eirik Lunde		10:01,0		10:37,0		10:34,0		31:12,0	
12	Runar Larsen		10:05,0		10:37,0		10:49,0		31:31,0	
13	Erik Riis Johansen	11:00,0		11:57,0		11:30,0		34:27,0

Arrangører: Morten Andreas Lerø og Heming Harnes

 


Resultater Hyttekarusell 4

Klassisk

Damer:

1.     Ingerid Vatn            19.32
2.     Anna Louise Martinsen   20.35
3.     Evelyn Lauvstad         21.55
4.     Ingerid Langslet        22.45
5.     Unni Stenvik            23.38

Herrer:

1.     Hans Ivar Laukli        26.05
2.     Steinar Roan            26.37
3.     Bengt S. Johansen       27.13
4.     Sjur Mo                 27.50
4.     Robin Tomren            27.50
6.     Arne Dolven             28.10
7.     Morten Kjønsberg        28.38
8.     Eivind Nes Hjelle       28.50
9.     Leif Lia                29.14
10.    Rolf S. Johansen        29.20
11.    Haakon Wold             29.50
12.    Knut Ulvedal            29.51
13.    Eirik Lunde             30.35
14.    Karl Nes                31.12
15.    Jonas Lie-Nilsen        32.17
16.    Christopher Knudsen     34.20
17.    Erik Riis Johansen      35.07
18.    John Markus Lervik      28.35 (skøyting)

Arrangører: Ingrid Tuhus og Svein Brendeland.

Resultater Hyttekarusell 3

Friteknikk

Damer:

1. 	Kirsti Midttømme		10.14	10.42		20.56
2.	Ingerid Langslet		12.16	12.32		24.48

Herrer:

1. 	Svein Ådne Moe	                9.05	9.50	9.35	28.30
2.	Lars Ole Valøen	                9.32	10.08	9.41	29.21
3.	Karl Nes			12.32	12.27	11.47	36.46	(kl)
4.	Erik Riis Johansen		12.25	13.03	12.35	38.03	(kl)
5.	Eirik Lunde			12.37	13.02	12.47	38.26   (kl)
6.	Eirik Garnæs(med skyting)	9.54	10.59   (6.02)  (26.55)

Arrangører: Ingerid Vatn og Torbjørg Slette.

Resultater Hyttekarusell 1

Friteknikk

Damer:

   
1.  Kirsti Midttømme         9.51               20.02
2.  Ingerid Vatn             9.52               20.19

Herrer:

1.  Hans Ivar Laukli         8.18      17.01    25.42
2.  Lars Hagen               8.39      17.38    26.37
3.  John Markus Lervik       8.36      17.56    26.58
4.  Geir Karlsen             9.00      17.55    27.00
5.  Arne Dolven              9.08      18.39    28.15
6.  Robin Tomren             8.55      18.52    28.55
7.  Eivind Nes Hjelle        9.15      18.59    29.12
8.  Svein Brendeland         9.55      19.55    29.59

Arrangører: Thomas Beck og Karl Nes.