HK sammenlagt før siste renn

Kvinner

1234TdS5KM sprint6789101112KM normalAnt.Delt.-poengKonk.-poengTotalt
1Ingeborg Treu Røe10420121210102083698134
2Marit Vala2.5638101410108894579.5124.5
3Katharina Kahrs6D13107A4676116650116
4Berit Gjelten12661212122472884112
5Trine Breen443.510A248A1283665.5101.5
6Kristin Antonsen3.5551212161062163.584.5
7Ingrid Berge11.51.5628587283361
8Marte Oldervoll732.561651534.549.5
9Marianne ByfuglienD127A7106212748
10Madeleine HeibergDD512775153146
11Astrid SølnaDDD41125151732
12Mari Bergendahl1.5883617.523.5
13Kari Mørkved Sylten82.553615.521.5
14Vilde Naja Moi414231821
15Elise Rivenes Hagen365361420
16Anette KleppestøD2736915
17Marte Halvorsen61167
18Elise ElvehøyD32336
Ingrid Maria Sundfør51156
Marianne Madsen51156
21Åsne Salte Håland3.5113.54.5
22Helene Salte Håland2.5112.53.5
23Gunhild OsgjeltenDD233
Ingrid HannestadAA233
25Ingvild BjørheiD111
Siri Bente HaugenD111
Synnøve AustefjordD111

Menn

1234TdS5KM sprint6789101112KM normalAnt.Delt.-poengKonk.-poengTotalt
1Anders Gullhav1013410DD1012121010201278102180
2Johan Landrø3DDD7451078716127867145
3Sindre TengesdalD3.52D812121283649.585.5
4Jakob MeløyD4384147107285078
5Kristoffer KleppestøDDDDDDDD3421166975
6Didrik Graham HenriksenD12.551357883632.568.5
7Matias Oppedal53D3.5720862146.567.5
8Tryg-Arne Løkkeberg2DD23431078363167
9Eivind KlokkehaugDDDDD173109452166
10Torbjørn ValaDD868126213455
11Espen Aleksander Sørlie765244104252
12Haakon Hagen Helgesen851.52441038.548.5
13Eirik MarthinsenDDDDD6D48361046
14Olav Vestøl1DD8666212142
15Vebjørn HordnesDDDDDAD4A836440
16Vegard Antonsen12614363238
17Ole HulbakD2.514AA462111.532.5
18Sindre Selvig4166362632
19Andreas Huse52612362531
20Nikolai Øwre Ryvoll41.5D2851515.530.5
21Jonas RisethDD5664101727
Ole Ivar Stakvik Eide1212232427
23Gudmund Toverud HøglundDDDDD5621526
24Benjamin SmeltzerDDD124515722
Jacob Andreas LindkvistDDDDD1621122
26Gjermund OlsenDDDDDD62121
27Erlend SverdrupDDDD5515520
28Ånung Viken2D6A410818
Erlend EkernD66361218
30Bjørn Lundanes310231316
31Bernhard Haver VagleDDDDD51515
Henning ScheiDDDAD51515
Odd Eirik FarestveitDDDDD51515
Øyvind Waage Hanssen-BauerDDD5410515
35Lars Muren12111213
Svein Christian WedumD10231013
37Espen Aronsveen3.55238.511.5
38Asbjørn OlsenDDDD41010
39Anders Magnus LibergDD1.52363.59.5
40Tomas Brikselli81189
41Andreas Døble61167
42Erik OlsenADA366
Fredrik RosenbergDDD366
Frode HallbergDDD366
Ilmo Räisänen51156
Lars Even ScheiDDD366
Markus GladD32336
Tarjei SkulstadDAA366
Torger NordgårdenADD366
50Eirik Tengsdal41145
51Bjørnar F. HagenAD233
Dag LofthusDD233
Harald KaldagerDD233
Jakob Kalvig SkoganDD233
joachim klungseth21123
Kjetil OkkenhaugDD233
Klaus KlausenDD233
Kristian Joten AndersenDD233
Kristian Wollen SteenDD233
Morten SaueDD233
Pål Oscar EngenDA233
Sverre SandvoldDD233
Terje KristiansenAA233
Vegard Joten AndersenDDD233
65Tobias Martens Pedersen11112
66Ådne NorlandD111
Anders BredesenD111
Carsten ChristensenD111
Henrik StuksnesD111
Jens JacobsenD111
Magnus Røkke BangstadD111
Mathis FenreD111
Nikolai HasselD111
Oddmund NordlandD111
Odne NordlandD111
Øyvind PettersenD111
Per Melander OftenD111
Sigurd SkomedalD111
Simen VesterengD111
Sindre DaiszD111
Sven-Erik Markhus KaiserD111
Thomas Andre TøgersenA111
Thomas Andrè TøgersenD111
Trygve OlsenD111

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *