• Kontakt oss!

    For ryddighetens skyld har vi flere emailadresser du kan nå oss på.


    Har du sjekket FAQ-siden vår? Kanskje finner du spørsmålet ditt der!

    Spørsmål?

    Lurer du på noe før en tur om en koie eller hva som helst annet, vennligst bruk denne mailen. For å sikre best mulig svar bør spørsmål angående turer sendes i god tid før avreise.

    koiene-info@ntnui.no

    Veddugnad

    Alle spørsmål som dreier seg om veddugnader kan sendes til vedsjefene (for å ta ut premiering eller utføre veddugnader og annet).

    koiene-veddugnad@ntnui.no


    Koiestyret

    Koiegruppa har møter annenhver uke hvor vi planlegger turer, dugnader og andre aktiviter og har det usedvanlig hyggelig. Kake hører med. Og best av alt, disse møtene er åpne, så alle kan komme!

    NTNUI KOIENE 2022/23

    Chr. Frederiks gate 20, 7030 Trondheim
    Kontonr: 86014352742

    Koiesjef

    Koiesjef
    Runhild Aakre
    runhild.aakre@ntnui.no

    Visesjef

    Visesjef
    Agnes Finborud
    agnes.finborud@ntnui.no

    Kasserer

    Kasserer
    Samuil Simeonov
    samuil.simeonov@ntnui.no


    Infosjef

    Infosjef
    Thora Mohn Hove
    thora.hove@ntnui.no

    Vedsjef 2

    Vedsjef 1
    Johannes Haugsvær
    johannes.haugsvaer@ntnui.no

    Vedsjef 2

    Vedsjef 2
    Elise Ekrem Øwre
    elise.owre@ntnui.no

    IT-sjef

    IT-sjef
    Huimi Chen
    huimi.chen@ntnui.com


    Sekret

    Sekretær
    Hege Henden
    hege.henden@ntnui.no


    Kakesjef

    Kakesjef
    John Marius Strømsnes
    john.stromsnes@ntnui.no
    M: 98063253

    Sjefsmatris

    Sjefsmatris
    Svenja Gercken
    svenja.gercken@ntnui.no


    Matris

    Matris
    Erlend Størdal Tveit
    erlend.tveit@ntnui.no


    Matris

    Matris
    David Metz


    Blæstesjef

    Blæstesjef
    Karen Solbakken
    karen.solbakken@ntnui.no


    Prosjektansvarlig

    Prosjektansvarlig
    Ingunn Egeberg Vári
    ingunn.vari@ntnui.no