• Kontakt oss!

    For ryddighetens skyld har vi flere emailadresser du kan nå oss på. Husk å bytte ut (at) med @.


    Har du sjekket FAQ-siden vår? Kanskje finner du spørsmålet ditt der!

    Lurer du på noe før en tur om en koie eller hva som helst annet, vennligst bruk denne. For å sikre best mulig svar bør spørsmål angående turer sendes i god tid før avreise.

    Alle spørsmål som dreier seg om veddugnader kan sendes hit (for å ta ut premiering eller utføre veddugnader og annet).


    Koiestyret

    Koiegruppa har møter annahver uke, hvor vi planlegger turer, dugnader og andre aktiviter og har det usedvanlig hyggelig. Kaker og kaffe hører med. Og best av alt, disse møtene er åpne, så alle kan komme!

    NTNUI KOIENE 2018

    Studpost 222, 7491 Trondheim
    Kontonr: 86014352742

    Koiesjef

    Koiesjef
    Anne Nybø Fiske
    anne.fiske@ntnui.no
    M:48116953

    Visesjef

    Visesjef
    Maria Buhaug
    mebuhaug@stud.ntnu.no
    M: 40148238

    Vedsjef I

    Vedsjef I
    Ole Jørgen Halvorsen
    olejorgenhalvorsen@hotmail.com
    M: 97126119

    Vedsjef II

    Vedsjef II
    Ivar Tesdal Galtung
    itg7@hotmail.com
    M: 94298490

    Kasserer

    Kasserer
    Joakim Haneberg Johansen
    joakim.johansen@ntnui.no
    M: 99253811

    Infosjef

    Infosjef
    Emilie Birgitte Marskar
    emiliemarskar@gmail.com
    M: 90075970

    PR-Sjef

    PR-Sjef
    Lina Grøvan Johnsen
    lina-g-j@hotmail.com
    M: 99371496

    Sekret

    Sekretær
    Helle Janss Haugli
    hellejh@online.no
    M: 94050456


    Turlederansvarlig

    Turlederansvarlig
    Hugo Furnes
    hf.baune@gmail.com
    M: 41495753

    Kakesjef

    Kakesjef
    Espen Meidell
    espen.meidell@gmail.com
    M: 45854132

    Nykoia

    Ansvarlig for Nykoia
    Peter Aasgaard
    peter.aasgaard@gmail.com
    M: 46702705436

    Sosialt Ansvarlig

    Sosialt ansvarlig
    Katrine Tveiten
    katrinetveiten@gmail.com
    M: 95015211

    Sjefsmatris

    Sjefsmatris
    Martin Hope
    martimho@stud.ntnu.no
    M: 45459660

    Matris

    Matris
    Ingrid Mælan
    maelaningrid@gmail.com
    M: 94821280

    Matris

    Matris
    Martin Haraldsvik
    mharaldsvik@outlook.com
    M: 46442796

    Matris

    Matris
    Malin Lie Skaaden
    skaaden_malin@hotmail.com
    M: 48200089

    Matris

    Matris
    Gianmarco Coccato
    gianmarco.coccato@gmail.com
    M: 393200767773