Laguttak 10Mila 2016

Hu & Hei! Her er laguttaket til 10Mila:
Damer
Lag 1        
Lag 2
Lag 3
Lag 4
Lag 5
Lag 6
Lag 7
Lag 8 Bygg
1.etappe
Audhild Bakken Rognstad
Kristine Fjellanger
Solveig Blandkjenn
Kristine Fjeldbo
Kajsa Stina Sandstad
Johanne Rakner
Solveig Blindheim
Helene Omdal
2.etappe
Anna Ulvensøen
Gry Granstedt
Jorunn Kvakland
Aurora Fossøy
Ingrid Okkenhaug
Ingvild Torgersen
Eirin Fossøy
Ingvild Brekke
3.etappe
Ida Lindkvist
Martine Åstebøl
Ingvild Bjørhei
Ingvild Maalen-Johansen
Trine Disch Kihle
Karoline Dahl Fosby
Maria Dahl Fosby
Kristin Antonsen
4.etappe
Julie Størmer
Hedvig Åstebøl
Silje Arntzen
Marianne Bredesen
Maja Knutsen
Elise Elvehøy
Karine Foss
Kristine Ausen
5.etappe
Linn Hokholt
Marta Ulvensøen
Ingunn Egeberg Vari
Gunhild Rogne Halland
Camilla Öhman
Synne Fossøy
 
Ukjent
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.reserve
Kristine Fjellanger
Ingunn Egeberg Vari
Gunhild Rogne Halland
Camilla Öhman
 Karoline Dahl Fosby
Maria Dahl Fosby
Solveig Blindheim
 
2.reserve
Marta Ulvensøen
Solveig Blandkjenn
Kristine Fjeldbo
Kajsa Stina Sandstad
Johanne Rakner
Karine Foss
Eirin Fossøy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lagleder
Torkil Eide Solstad
Anders Emilsson
Solveig Blandkjenn
Ingvild Maalen-Johansen
Ingrid Okkenhaug
Elise Elvehøy
Solveig Blindheim
Audhild Bakken Rognstad og Eirik Aal
Herrer
Lag 1
Lag 2
Lag 3
Lag 4
Lag 5 FysMat
Lag 6 Langrenn
Lag 7 Bygg/Maskin
Lag 1 Damer
1.etappe
Per Melander Often
Håkon Christiansen
Adrian Opheim
Thorstein Wang
Per Øyvind Valen
Truls Hestengen
Jørgen Madslien
Audhild Bakken Rognstad
2.etappe
Simen Aamodt
Magne Jutulstad
Torkil Eide Solstad
Pierre Chambenoit
Gry Granstedt
Sebastian Torgersen
Gjermund Olsen
Linn Hokholt
3.etappe
Rasmus Rørholt Theisen
Simen Eid Nielsen
Anders Bjergaard
Harald Kalager
Ingunn Egeberg Vari
Gudmund Toverud Høglund
Magnus Kyrkjebø
Marta Ulvensøen
4.etappe
Mikkel Sørensen
Bjørn Lundanes
Erik Olsvik Dengerud
Sondre Kongsgård
Sindre Grøstad
Jonas Riseth
Eirik Aal
Anna Ulvensøen
5.etappe
Dag Lofthus
Erik Gustafsson
Morten Saue
Henrik Upsal
Magnus Bro Kolstø
Sven-Erik Markhus Kaiser
Kajsa Stina Sandstad
Gunhild Rogne Halland
6.etappe
Jonas Madslien Bakken
Gunnar Fiskum
Kristoffer Nesland
Espen Stornes
Halvor Snersrud Gustad
Kristin Antonsen
Ingrid Okkenhaug
Hedvig Åstebøl
7.etappe
Vegard Blomseth Johnsen
Sindre Nordhagen
Jacob Berg Lofthus
Bjørn Field
Karine Foss
Bernhard Haver Vagle
Helene Omdal
Silje Arntzen
8.etappe
 
Sindre Østgulen Deisz
Eivind Høydal
Brynjar Larssen Bakken
RF
Scott Macody Lund
Markus Glad
Maja Knutsen
Kristine Fjellanger
9.etappe
Jonas Klausen Espedal
Gustav Fiskum
Jakob Kalvig Skogan
Ola Singsdal
Anders Sørby
Gjermund Eggen
Magnus Nygaard
Martine Åstebøl
10.etappe
Jon Aukrust Osmoen
Sverre Turter Sandvold
Lars Henrik Thon
Fredrik Steinsvik
Paul Thrane
Oddvar Brå
Martin Ystenes
Ida Lindkvist
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.reserve
Magne Jutulstad
Torkil Eide Solstad
Harald Kalager
Anders Emilsson
 
 
 
Aurora Fossøy
2.reserve
Sverre Turter Sandvold
Morten Saue
Pierre Chambenoit
 
 
 
Camilla Öhman
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lagleder
Fredrik Steinsvik
Mathias Stensland Lillevold
Anders Bjergaard
Anders Emilsson
Jonas Klausen Espedal
Gudmund Toverud Høglund
Eirik Aal
Marta Ulvensøen