RSS feed

Velkommen til Dolphs veibrøyting

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

Mere bedrifts-o (05/09/2017)
Tuesday 5 September 2017
Smistad-Saupstad, Norge
begynner å bli en del bra nå men er fortsatt for unøyaktig mange steder. det er mange små feil (1, 4, 7, 10 ut og inn og 15) o...
KM bedriftsstafett (29/08/2017)
Tuesday 29 August 2017
Jervskogen skistadion, Malvik IL, Norge
Stafett
Lenge siden jeg løp konkurranse og er faktisk litt stresset fordi jeg er på NTNUI sitt første lag med 2 stjerner. Er fornøyd m...
Onsdagsteknikk (23/08/2017)
Wednesday 23 August 2017
Frøset, NTNU / Tassen, Norge
Postplukk
Bedrifts-O (18/07/2017)
Tuesday 18 July 2017
Smistad, Trollelg, Norge
Mellom
veldig rotete løp der jeg sliter med å komme inn på kartet :(
bedrifts-o en dag for sent :) (05/07/2017)
Wednesday 5 July 2017
Leinstrandmarka øst, Norge
mellom
rakk ikke å løpe bedrifts-o på tirsdag. da er det bare å få tak i et kart og løpe på onsdag. nydelig dag ute i marka men ho...
Vårstafetten (bedrifts-o) (20/06/2017)
Tuesday 20 June 2017
Smistad, Multiconsult, Norge
Stafett|Results
Gøy å løpe stafett men jeg kjente på presset av å være på lag med de andre og klarte ikke å roe meg nok ned. Da ble det de...
Trolløpet (17/06/2017)
Saturday 17 June 2017
Fjøstadvollåsen, Norge
Lang fellesstart|Results
ny test for kneet som tåler mer og mer nå \o/ alltid gøy med fellesstart og planen var å løpe kontrollert. tror jeg fikk ut f...
Bedrifts-O (13/06/2017)
Tuesday 13 June 2017
Solemsåsen, Norge
Mellom|Results
På tida å stille på o-løp igjen :) Er stresset spesielt når folk er rundt meg og bommer dessverre litt her og der. Stresset t...
Søntek (11/06/2017)
Sunday 11 June 2017
Leinstrandmarka, Jakob, Norge
O-Ints
onsdagstek i bymarka (07/06/2017)
Wednesday 7 June 2017
Bymarka, Magne, Norge
Første gang ut i o-løypa igjen etter en alt for lang pause. Ikke noe fokus i starten og katastrofe til 2. men sånn er det hvis ...
nattRenn #11 (15/02/2017)
Wednesday 15 February 2017
Baklidammen, Ingrid, Norge
Natt
gøy :)
#nattRenn10 (08/02/2017)
Wednesday 8 February 2017
Estenstadmarka, Jutz, Norge
Natt
en del bra og en del ikke så bra. får noen mp men skjønner det i hvert fall i skogen på vei ut av postene. gøy! :)