Påmeldte i Hu & Hei 2020


Navn Klubb Klasse Antall fullførte Snuskeløpet Mat Forhåndsbetaling Buss Dato påmeldt
RF Bananen Gampers Herrer 25 Ja Nei Ja Nei 07.09.20
Jørgen Tegdan Freidig Herrer 14 Ja Nei Ja Nei 07.09.20
Gustav Fiskum NTNUI Herrer 3 Ja Nei Ja Nei 08.09.20
Jørgen Wulfsberg NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Ingvild Wang NTNUI Damer 2 Ja Nei Ja Nei 08.09.20
Signe Bredholt Jørgensen NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Hildegunn Heggøy NTNUI Damer 3 Ja Nei Ja Nei 08.09.20
Anna Jensen NTNUI Langrenn Damer 3 Nei Nei Nei Nei 08.09.20
Camilla Lie NTNUI Langrenn Damer 1 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Thomas Meinicke NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL Damer 4 Ja Nei Ja Nei 08.09.20
Vilde Malmei NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Ane Dyrkorn NTNUI Damer 1 Ja Nei Ja Nei 08.09.20
Peter Jørstad Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Anne Eiken NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Helene Omdal NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Hanne Opseth Rygg Cammis fanclub Damer 1 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Lotte Eide Cammis fanclub Damer 1 Nei Nei Ja Nei 08.09.20
Jakob Hanserud Ntnui Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Inka Ebner Ntnui Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Sindre Tungesvik Jardar IL Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 09.09.20
Ivar Jevne Arnesen NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Christian Berge Foyn NTNUI Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Anine Ahlsand NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Erik Næss Østmarka OK Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Sigmund Langedal Breivik NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Ja 09.09.20
Erlend Flø Gustad NTNUI Fotball Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 09.09.20
Ingunn Egeberg Vári NTNUI Damer 5 Ja Nei Ja Nei 09.09.20
Heidi Ebner Ingen Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Max Robertson Omega J-Gjengen & NTNUI Langrenn Herrer 2 Nei Nei Nei Ja 09.09.20
Kristina Axelsson Strindheim IL Damer 0 Nei Nei Nei Nei 09.09.20
Petter Næss Oppsal orientering Veteran Herrer 4 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Eirik Bruland Bærums Skiklub Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 09.09.20
Torje Furu Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Are Wigaard NTNUI Herrer 0 Ja Ja Ja Nei 09.09.20
Emil Granqvist NTNUI Herrer 2 Ja Nei Ja Nei 09.09.20
Kaja Norheim Morken Team BDO NHHS/NHHI Langrenn Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Selma Ahlsand Kjelsås IL Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Asta Didriksen ingen klubb Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Nora Thelma Jevne NTNUI Damer 0 Nei Ja Nei Nei 09.09.20
Anders Schjølberg Tormod Skilag Herrer 0 Ja Ja Ja Nei 09.09.20
Åsne Skram Trømborg NTNUI Damer 1 Ja Nei Ja Nei 09.09.20
Håkon Raadal Bjørlo NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 09.09.20
Ingvild Scholes Stautland Team BDO NHHS Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Aidan Scholes Stautland Team BDO NHHS Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Andreas Faanes NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Hans Petter Berg Rolke NTNUI - Langrenn Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Nina Birkeland NTNUI Damer 2 Ja Nei Ja Nei 09.09.20
Margrethe Wisløff NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Oda Sikkeland Team BDO NHHS avd. Tyrving Damer 0 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Sunniva Omdal NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Jonas Kittelsen NTNUI Herrer 1 Ja Nei Ja Nei 09.09.20
Sofia Haglund NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Karoline Aune NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Magnar Nedland Ziplines&Inclines Herrer 4 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Ingvild Bratlie NTNUI langrenn Damer 2 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Truls Ryum NTNU BIL Herrer 17 Nei Nei Ja Nei 09.09.20
Ella Arentz Hagen NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Marie Line Furland NTNUI Damer 1 Nei Nei Nei Nei 10.09.20
Tilla Farnes Hennum NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Fredrik Johannessen Sweco Herrer 17 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer o-klubb Damer 1 Nei Nei Nei Nei 10.09.20
Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer o-klubb Damer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Halvor Melkild NTNUI Herrer 2 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Ole Jørgen Bogen Arenth NTNUI Orientering Herrer 2 Ja Ja Ja Ja 10.09.20
Øystein Fruseth Christiansen NTNUI Herrer 2 Nei Ja Ja Ja 10.09.20
Emma Arnesen NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Marius Staff NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Nei 10.09.20
Pauline Sjøvold NTNUI Damer 1 Nei Ja Ja Nei 10.09.20
Emma Stenbacka NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Marius Borge Heir NTNUI Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Idunn Haavengen NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Audun Rognerud Bøe NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Anton Sjökvist Fredrikstad SK Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Isak Bergset Frol IL Herrer 3 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Tobias Kristensen NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Erik Gustafsson NTNUI Herrer 8 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Arne Berg Meldal IL Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Tom Kristensen Ellevilla OK Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Ingrid Tveten NTNUI Langrenn Damer 1 Nei Nei Ja Nei 10.09.20
Sander Rogndokken NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Thomas Berge Foyn NTNUI Langrenn Herrer 2 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Olai Stensland Lillevold NTNUI Herrer 2 Ja Ja Ja Nei 10.09.20
Lavran Thorstensen NTNUI Herrer 1 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Anders Granås NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Ja 10.09.20
Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 10.09.20
Stein Ivar Foss Melhus IL Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 10.09.20
Paul Jonathan Groening NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Ja 10.09.20
Hege S Melhuus Melhus Damer 2 Nei Nei Nei Nei 10.09.20
Marthe Svihus NTNUI Damer 1 Nei Ja Ja Ja 11.09.20
Nils Olav Vennevik Freidig Veteran Herrer 36 Nei Nei Ja Nei 11.09.20
Johan Christie Ørke NTNUI Herrer 1 Ja Nei Ja Nei 11.09.20
Sigrid Kjønnø Schaanning team acg Damer 0 Nei Nei Ja Nei 11.09.20
Sofie Skyttersæter Iversen NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 11.09.20
Erik Olsvik Dengerud NTNUI Herrer 0 Ja Ja Ja Nei 11.09.20
Sebastian Aas OL Trollelg Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 11.09.20
Stine Haalien - Damer 0 Nei Nei Ja Ja 11.09.20
Sindre Wormdahl - Herrer 0 Nei Nei Ja Ja 11.09.20
Olav Andreas Remmen OL Trollelg Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 11.09.20
Johan Grøgaard NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Ja 11.09.20
Olav Milian Schmitt Gran NTNUI Herrer 2 Ja Ja Ja Ja 11.09.20
Ane Malene Kolstad Freidig Damer 2 Ja Nei Ja Nei 12.09.20
Anders Vestøl NTNUI Herrer 0 Ja Ja Nei Nei 12.09.20
Clemens Sundby Øxnevad NTNUI Herrer 0 Ja Ja Ja Nei 12.09.20
Gaute Hagen Hallingstad NTNUI Langrenn Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 12.09.20
Frank Bjarkø Wing Veteran Herrer 26 Nei Nei Ja Ja 12.09.20
Sigurd Paulsen Vie NTNUI Herrer 0 Ja Ja Ja Nei 12.09.20
Espen Samuelsen Skiri NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Nei 12.09.20
Jenny Persson Byåsen Il Damer 6 Ja Nei Ja Nei 12.09.20
Bendik Eliassen Dyrehagen Allstars Herrer 0 Ja Ja Ja Ja 12.09.20
Even Kallevik NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 13.09.20
Ingrid Disch Løset Nydalen SK Damer 0 Nei Ja Ja Ja 13.09.20
Jérôme Soulard Byåsen IL Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 13.09.20
Peter Andreas Gisholt NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Ja 13.09.20
Ingrid Okkenhaug NTNUI Damer 3 Ja Nei Ja Nei 13.09.20
Ida Lindkvist NTNUI Damer 3 Ja Nei Ja Nei 13.09.20
Kristine Ausen NMBUI Damer 4 Ja Nei Nei Nei 13.09.20
Ane Nielsen Solberg NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 13.09.20
Thomas Maudal Gilje Klubbelubb Herrer 2 Nei Nei Ja Nei 13.09.20
Ingvild Brekke Lillomarka OL Damer 3 Nei Ja Ja Ja 13.09.20
Ingvild Ramtvedt Næsset Ås-NMBU Orientering Damer 2 Nei Nei Ja Ja 13.09.20
Sigrid Oen NTNUI Triatlon Damer 0 Nei Ja Ja Ja 13.09.20
Esten Nicolai Wøien NTNUI Herrer 3 Nei Ja Ja Nei 13.09.20
Anders Waage Freidig Herrer 5 Nei Nei Ja Nei 13.09.20
Ida Hjorth Byåsen Damer 2 Nei Nei Ja Nei 14.09.20
Henry McNulty Bækkelagets SK Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 14.09.20
Johan Helle St.Olavs Hospital, bedriftsidrett Herrer 5, vet ikke Nei Nei Ja Nei 14.09.20
Thea Maurtvedt NTNUi langrenn Damer 0 Nei Ja Ja Ja 14.09.20
Augusta Horn Welle-Strand NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 14.09.20
Mathias Gløersen Bækkelagets SK Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 14.09.20
Ralph Street Bækkelagets SK Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 14.09.20
Maja Berger Byåsen IL Damer 8 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Vibeke Holte Freidig Damer 3 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Mari Hage Basberg Freidig Damer 5 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Vibeke Holte Freidig Damer 3 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL Veteran Herrer 49 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Atle Støyva Breimsbygda IL Veteran Herrer 35 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Einar Bjørkaas Helle Hamar O-lag Herrer 4 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Eirik Sundby Håland Oddersjaa Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Lars Singsdal NTNUI Herrer 2 Nei Ja Ja Ja 15.09.20
Marte Gammelsæter Freidig Damer 10 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Eivind Berner Myhre Fossum IF Herrer 0 Ja Ja Ja Ja 15.09.20
Pauline Røstum Bellingmo NTNUI Damer 2 Ja Nei Ja Nei 15.09.20
Martin Kvisvik Larsen OL Gaula Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 15.09.20
Håkon Fruseth Christiansen Dyrehagen Allstars Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 15.09.20
Sebastian Blasius Ingen Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 15.09.20
Håvard Mo Vaadal NTNUI Herrer 3 Nei Ja Ja Nei 15.09.20
Sven-Erik Markhus Kaiser NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Nei 15.09.20
Johan Grahn NTNUI Herrer 0 Ja Ja Nei Ja 16.09.20
Pål Andre Lervåg NTNUI Herrer 0 Nei Ja Nei Ja 16.09.20
Sindre Engzelius Gylver NTNUI Herrer 1 Nei Ja Nei Nei 16.09.20
Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL Damer 0 Nei Ja Ja Nei 16.09.20
Marie Nordal TAFS Damer 0 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Jan Kondula NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 17.09.20
Harald Fløgstad Freidig Veteran Herrer 47 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Jan Sramota NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Marte Hoff Hagen NTNUI Damer 1 Ja Nei Ja Ja 17.09.20
Aurora Gjølsjø NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Hedda Raadal Bjørlo NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Åse Bergan NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Ja 17.09.20
Jakob Kalvig Skogan NTNUI Herrer 4 Nei Nei Ja Ja 17.09.20
Vegard Gulbrandsen NTNUI Herrer 1 Ja Nei Ja Nei 17.09.20
Torstein Tenstad Halteheltene Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Anu Tuomisto NTNUI Damer 1 Ja Nei Ja Nei 17.09.20
Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK Damer 3 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Sindre Østgulen Deisz Nydalens SK Herrer 4 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Peter Uran NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Tor Arne Slind Selbu IL Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Ine Bohnhorst Tegdan Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Juni Hagelid Norheim Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Karen Hoel Jomaas Fossum IF Damer 0 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Arild Bjarkø Os IL Veteran Herrer 4 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Simon Lund Eikrem Freidig Herrer 2 Nei Nei Nei Nei 17.09.20
Annika Lund Eikrem Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei Nei 17.09.20
Maria Strømdal Wik Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Nei Nei 17.09.20
Solveg Nissen Freidig Palop Ungdom 2 Nei Nei Nei Nei 17.09.20
Kristoffer Strømdal Wik Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Nei Nei 17.09.20
Iver Dalsaune Thun Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Nei Nei 17.09.20
Ole Gunnar Madslien Lillehammer OK Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Lars Lien Gjøvard OL Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK Damer 2 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Tormod Kleppa Lillehammer OK Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Valborg Madslien Lillehammer OK Damer 6 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Birgit Engesæter Madslien Lillehammer OK Veteran Damer 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Ole Madslien Lillehammer OK Veteran Herrer 5 Nei Nei Ja Nei 17.09.20
Kristoffer Lerli Parlp Ungdom 0 Nei Nei Ja Nei 20.09.20
Emil Grønli Freidig Parløp Ungdom 2 Nei Nei Nei Nei 29.09.20
Ola Singsdal NTNUI Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.20
Olle Malmring Freidig Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.20
Mathea Spets Storhov Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.20
Anna Aurora Nolte Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.20
Emil Leroyer Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.20
Marte Lien Byåsen IL Damer 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.20
Eirik Martinsen OL Trollelg Herrer 9 Ja Nei Ja Nei 01.10.20
Molly Bazilchunk Unknown Damer 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.20
Robert Strøm Ving Orientering Veteran Herrer 5 Nei Nei Nei Nei 02.10.20
Magnus Skjærpe NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 02.10.20
Halvard O Vestad NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 02.10.20
Ole Bjørn Smisethjell Molde CK Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 02.10.20

Antall påmeldte: 199