Påmeldte i Hu & Hei 2021


Navn Klubb Klasse Antall fullførte Snuskeløpet Mat Forhåndsbetaling Dato påmeldt
Carl Gustav Armfeldt NTHI Herrer 57 Nei Nei Nei 21.08.16
Robert Fredriksen Notodden OL Herrer 21 Ja Nei Ja 23.08.16
Sverre Turter Sandvold NTNUI Herrer 3 Ja Nei Ja 24.08.16
Jørgen Longva Byåsen IL Herrer 8 Nei Nei Ja 24.08.16
Gustav Fiskum NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja 26.08.16
Kristoffer Nesland NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja 29.08.16
Brynjar Larssen Bakken NTNUI Orientering Herrer 2 Ja Nei Ja 30.08.16
Solveig Blandkjenn NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja 30.08.16
Henning Schei NTNUI Herrer 3 Nei Nei Ja 31.08.16
Kjell Baardsgaard Trollelg Herrer 24 Nei Nei Ja 01.09.16
Edvard Vasdal NTNUI Langrenn (Bøcks Toppidrett) Herrer 0 Nei Nei Ja 03.09.16
Gina Mølnvik Freidig Damer 2 Nei Nei Ja 03.09.16
Stina Johanne Sandberg Nydalen Damer 0 Nei Nei Ja 03.09.16
Erlend Nydal NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 03.09.16
Magnus Landstad Freidig Veteran Herrer 38 Nei Nei Ja 04.09.16
Børge Lønnebakke Norberg NTNUI / Freidig Herrer 3 Nei Nei Nei 05.09.16
Truls Hestengen Klubbløs Herrer 1 Ja Nei Ja 05.09.16
Pål Coldevin Statoil BIL Herrer 0 Nei Nei Nei 05.09.16
Magnar Nedland Telenor BIL Herrer 2 Nei Ja Ja 07.09.16
Halvor Steinsholt Ås-NMBUI-Orientering Herrer 2 Ja Ja Ja 07.09.16
Knut Hjertvik Powel BIL Herrer 4 Nei Nei Ja 08.09.16
Arne Johannes Løkken NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja 11.09.16
Steffen Bakker NTNUI Ski og Fjellsport Herrer 0 Nei Ja Ja 13.09.16
Roar Skulbørstad OL Trollelg Herrer 3 Ja Nei Ja 13.09.16
Karoline Dahl Fosby NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja 14.09.16
Mads Fornes Trondheim Herrer 2 Nei Ja Ja 15.09.16
Erik Gustafsson NTNUI Herrer 4 Ja Nei Ja 15.09.16
Göran Gustafsson OK Nackhe Herrer 0 Nei Nei Ja 15.09.16
Frank Bjarkø TRONDHEIM Veteran Herrer 22 Nei Nei Ja 16.09.16
Martine Ranum Lehn Byaasen Skiklub Damer 2 Ja Nei Ja 16.09.16
Kristian Joten Andersen NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja 16.09.16
Håvard Mo Vaadal NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja 18.09.16
Jørgen Tegdan Trollelg Herrer 10 Ja Nei Ja 18.09.16
Erlend Bjerkås Jernbanens Idrettslag Trondheim Herrer 2 Nei Nei Ja 19.09.16
Jakob Graabak Janus Ski- og Løpeklub Herrer 0 Nei Nei Nei 19.09.16
Fredrik Storflor Moen NTNU Technolgy Transfer Herrer 3 Nei Nei Ja 19.09.16
Even Nyhus NTNUI Herrer 2 Nei Nei Nei 20.09.16
Mali Kanstad NTNUI Damer 1 Ja Nei Ja 20.09.16
Håkon Fruseth Christiansen NTNU Herrer 1 Nei Nei Ja 20.09.16
Einar Aastveit Svingen Herrer 0 Nei Nei Ja 20.09.16
Ørjan Tønnessen Svingen Herrer 0 Nei Nei Ja 20.09.16
Per Øyvind Valen NTNUI Orientering Herrer 1 Nei Nei Ja 20.09.16
Tobias Alstad Team 02Elite Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei 20.09.16
Vilde Lereim Storli Team 02Elite Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei 20.09.16
Sebastian Torgersen NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja 20.09.16
Truls Ryum NTNU-BIL Herrer 13 Nei Nei Ja 21.09.16
Jostein Mauseth Rø Team 02Elite Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja 21.09.16
Anette Kleppestø NTNUI-Alumni Damer 4 Nei Nei Ja 21.09.16
Ingrid Berge NTNUI alumni Damer 2 Nei Nei Ja 22.09.16
Øyvind Berg NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja 22.09.16
Mari Bergendahl NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja 22.09.16
Didrik Graham Henriksen NTNUI Langrenn Herrer 3 Ja Nei Ja 22.09.16
Gunnar Fiskum NTNUI Herrer 0 Ja Ja Ja 22.09.16
Jakob Kalvig Skogan NTNUI Herrer 0 Ja Ja Ja 22.09.16
Sindre Østgulen Deisz NTNUI Herrer 2 Ja Nei Ja 22.09.16
Mikkel Holt Team 02Elite Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja 22.09.16
Sigrid Alexandersen NTNUI Damer 0 Ja Nei Ja 22.09.16
Eirin Svanøe-Hafstad Frol il Damer 1 Ja Nei Ja 22.09.16
Trond Lillealtern Selbu OK Veteran Herrer 0 Nei Nei Ja 23.09.16
Bjørn Fredriksli Trondheim triatlonklubb Herrer 0 Nei Nei Ja 23.09.16
Jens Balstad Byåsen Festlangrenn Herrer 0 Nei Nei Ja 23.09.16
Vilde Naja Moi NTNUI Damer 4 Nei Nei Ja 23.09.16
Erin Bachynski Trondheim triatlonklubb Damer 0 Nei Nei Ja 23.09.16
Drazen Polic Ingen Herrer 0 Nei Nei Ja 23.09.16
Eivind Juvik Statens vegvesen BIL Herrer 1 Nei Ja Ja 23.09.16
Martine Åstebøl NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja 24.09.16
Ellen Martine Skjønsfjell NTNUI Supperådet Damer 3 Nei Nei Ja 24.09.16
Marthe Gløersen Bækkelagets SK Damer 0 Ja Nei Ja 24.09.16
Simon Larsen Mikaelsen Byåsen IL Herrer 0 Nei Ja Nei 25.09.16
Guro Heimstad Kleiven NTNUI Damer 0 Nei Ja Ja 25.09.16
Audhild Bakken Rognstad NTNUI Damer 2 Ja Nei Ja 25.09.16
Jo Even Kolstad Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja 25.09.16
Krister Karlsson OK Nackhe Herrer 0 Nei Nei Ja 25.09.16
Terje Magnus Bakken Sørensen NTNUI langrenn Herrer 0 Nei Ja Ja 25.09.16
Håkon Holstad Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja 26.09.16
Vegard Fredriksen NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 26.09.16
Johannes Høysæter Trondheim Triatlonklubb Herrer 3 Nei Nei Ja 26.09.16
Mona H. Fenstad Trondheim Triatlonklubb Damer 0 Nei Nei Ja 26.09.16
Anders Felde Olaussen Halden SK Herrer 0 Ja Ja Ja 26.09.16
Adrian S. Opheim Freidig Herrer 0 Ja Nei Ja 26.09.16
Torbjørn Vala Team Nardo / Team88 Herrer 2 Nei Nei Ja 26.09.16
Lars Langdal Contiga AS Herrer 5 Nei Nei Ja 27.09.16
Henrik Gjemdal NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja 27.09.16
Mathias Melby Energi FK Herrer 0 Nei Nei Ja 27.09.16
Vegard Joten Andersen NTNUI Herrer 2 Ja Nei Ja 27.09.16
Jonas Klausen Espedal NTNUI Herrer 2 Ja Nei Ja 27.09.16
Trond Håkon Trondsen Team Sparebanken Sør Herrer 0 Nei Nei Ja 27.09.16
joachim klungseth NTNUI Herrer 0 Ja Ja Ja 27.09.16
Snorre Nordbo Olsen CK NOR Herrer 0 Nei Nei Ja 27.09.16
Ulf Lilleengen Koseklubben Herrer 1 Nei Nei Ja 27.09.16
Ragnhild Hjermstad Fossum IF Damer 0 Nei Ja Ja 27.09.16
Jonas Kittelsen NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja 27.09.16
Bjørn Balstad Byåsen Festlangrenn Herrer 1 Nei Nei Ja 27.09.16
Ragnhild Stamer Ekerholt NTNUI Påmelding Damer 2 Nei Nei Ja 27.09.16
Kaja Krogh NTNUI Påmelding Damer 0 Nei Nei Ja 27.09.16
Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL Damer 0 Nei Ja Ja 27.09.16
Martin Tverdal Løvetann Herrer 0 Nei Nei Ja 27.09.16
Ingeborg Blumer NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja 27.09.16
Maren Jansson Haverstad NTNUI Damer 2 Ja Nei Ja 28.09.16
Simen Aamodt NTNUI Herrer 1 Ja Nei Ja 28.09.16
Julie Hjortland Larvik OK Damer 0 Nei Nei Ja 28.09.16
Maren Grande Frol IL Damer 0 Nei Ja Nei 28.09.16
Maria Thonhaugen Raastad NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja 28.09.16
Isak Bergset NTNUI Herrer 1 Ja Nei Ja 28.09.16
Johanne de Presno NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja 28.09.16
Markus Glad Nydalens SK/Team Lerkendal Herrer 2 Ja Nei Ja 28.09.16
Rasmus Rørholt Theisen NTNUI Herrer 2 Ja Ja Ja 28.09.16
Espen Storslett NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 28.09.16
Norunn Kvistad Dengerud NTNUI Damer 0 Ja Nei Ja 28.09.16
Thomas Maudal Gilje NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja 28.09.16
Torgeir Kruke Malvik IL Herrer 0 Nei Nei Ja 28.09.16
Rune Muller Tynset IF Herrer 0 Nei Ja Ja 29.09.16
Margrete Øie Langåker Malvik IL Damer 1 Nei Ja Ja 29.09.16
Elen Katrine Skjerve Frol IL Damer 2 Nei Nei Ja 29.09.16
Kjetil Lehn Byaasen Skiklub Veteran Herrer 18 Ja Nei Ja 29.09.16
Hedvig Åstebøl NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja 29.09.16
Kristine Ausen NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 29.09.16
Kristine Birkeli NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Robert Tellvik Tumba Mälarhöjden OK Herrer 1 Nei Nei Ja 29.09.16
Jon Møretrø Kolbotn og Skimt Herrer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Mikkel Sørensen NTNUI Herrer 2 Ja Nei Ja 29.09.16
Ola Skatvedt Åsen IL Herrer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Simen Eid Nielsen NTNUI Herrer 1 Ja Nei Nei 29.09.16
Ingvild Brekke NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 29.09.16
Elise Øien Sørnes NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 29.09.16
Ingunn Egeberg Vári NTNUI Damer 1 Ja Ja Ja 29.09.16
Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL Veteran Herrer 45 Nei Nei Ja 29.09.16
Atle Støyva Breimsbyda IL Veteran Herrer 31 Nei Nei Ja 29.09.16
Einar Bjørkaas Helle Askvoll og Holmedal IL Herrer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Sindre Engzelius Gylver NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Øyvind Waage Hanssen-Bauer Vestbyen IL Herrer 4 Ja Nei Ja 29.09.16
Hildegunn Heggøy NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Kajsa Stina Sandstad NTNUI Damer 1 Ja Ja Ja 29.09.16
Geir Arnesen Freidig Herrer 1 Nei Nei Ja 29.09.16
Stephanie Knudtzon NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja 29.09.16
Kristian Jenssen Klubbløs Herrer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Ingeborg Treu Røe NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 29.09.16
Stig Magnar Løvås SPK Freidig Herrer 11 Ja Nei Ja 29.09.16
Vegard Kittilsen Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Simen Spets Storhov Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja 29.09.16
Pål Kittilsen Freidig Herrer 5 Nei Nei Nei 29.09.16
Henrik Foss Kongsberg Seatex BIL Herrer 0 Nei Nei Ja 29.09.16
Harald Fløgstad Freidig Herrer 43 Nei Nei Ja 30.09.16
Sara Profors Frol IL Damer 5 Nei Nei Ja 30.09.16
Marit Nersten Fossum IF Damer 0 Nei Nei Ja 30.09.16
Vera Melkild Freidig Damer 2 Nei Nei Ja 30.09.16
Martin Hovda haugsand - Herrer 0 Nei Nei Ja 30.09.16
Marit Vala Ntnui Alumni Damer 5 Nei Nei Ja 30.09.16
Lars Owren Freidig Herrer 2 Ja Nei Ja 30.09.16
Mattis Holt Freidig Herrer 0 Ja Nei Ja 30.09.16
Marta Ulvensøen NTNUI Herrer 3 Nei Nei Ja 30.09.16
Marte Gammelsæter Nydalen SK Damer 9 Nei Nei Ja 30.09.16
Marit Owren Nydalen SK Damer 8 Nei Nei Ja 30.09.16
Nanna Norderud Tyrving IL Damer 0 Nei Nei Ja 30.09.16
Matias Hodne Hanisch Kristiansand Orienteringsklubb Herrer 0 Ja Nei Ja 30.09.16
Olav Andreas Remmen OL Trollelg Herrer 1 Nei Nei Ja 30.09.16
Sebastian Aas OL Trollelg Herrer 0 Nei Nei Nei 30.09.16
Helene Salte Håland Trondheim Damer 1 Nei Nei Ja 30.09.16
Åsne Salte Håland NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja 30.09.16
Elise Furuheim Bryn NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja 30.09.16
Anne Melkild Freidig Damer 4 Nei Nei Ja 30.09.16
Henrik Upsal NTNUI orientering Herrer 0 Ja Nei Ja 30.09.16
Simen Ellingsdalen - Herrer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Per Ole M. Gundersen Eidsvoll O-lag/Mårhundens venner 2 Herrer 1 Nei Nei Nei 01.10.16
Sigurd Sætherø Steen Sofaen IL Herrer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Morten Korsvold Wing Herrer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Ida Lindkvist NTNUI Damer 2 Ja Nei Ja 01.10.16
Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL Damer 1 Nei Nei Nei 01.10.16
Wilson Guachamin Ecuador ama la vida Herrer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Wilson Guachamin Ecuador ama la vida Herrer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Sondre Kristiansen IL Veten Herrer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Kristian Fredrik Lynum Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Ja Nei 01.10.16
Lars Sandstad Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Marte Aarøen Medisinernes Løpetropp Damer 1 Nei Nei Nei 01.10.16
Synnne Osaland Hådem NTNUI Triatlon Damer 0 Nei Nei Nei 01.10.16
Asbjørn Dahl Henning Triatlonklubb Herrer 0 Nei Nei Nei 01.10.16
Gunhild Johansen Ntnui Damer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Kim Bjerkevoll Powel BIL Herrer 0 Nei Nei Ja 01.10.16
Kristin Lønsethagen NTNUI orientering Damer 2 Nei Nei Ja 01.10.16
Sverre Bang Støeng Hamar ok Herrer 0 Nei Ja Nei 01.10.16
Kristen Nyhamar NTNUI orientering Herrer 1 Nei Nei Ja 01.10.16
Tore Heggem HiNT Veteran Herrer 5 Nei Nei Nei 02.10.16
Robert Strøm WING Veteran Herrer 1 Nei Nei Ja 02.10.16
Hanna Josie Nordgård Team Syre Damer 0 Nei Nei Ja 02.10.16
Øystein Wiggen Byåsen IL / Lindorff Herrer 3 Nei Nei Ja 02.10.16
Marius Altern Øvrehus Freidig Herrer 0 Nei Nei Nei 02.10.16
Jens Einar Kielland Vaskinn Trondheim Herrer 3 Nei Nei Ja 02.10.16
Jostein Gjevre NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 02.10.16
Erik andre Lorås Byaasen Skiklub Herrer 0 Nei Ja Ja 02.10.16
Håvard Øksnevad Solvin NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 02.10.16
Sondre Halden Skanska Aktiv Herrer 3 Nei Nei Ja 02.10.16
Magnus Nygaard NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 02.10.16
Christian Dunker Furuly Biri IL Herrer 0 Nei Ja Ja 02.10.16
Sigve Wahl Evensen Trysil hundekjørerklubb Herrer 0 Nei Ja Ja 02.10.16
Paul Sirum Frol IL Herrer 0 Ja Ja Nei 02.10.16
Chiara Dalla Santa Frol IL Damer 0 Nei Ja Nei 02.10.16
Toralf Husevåg NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 02.10.16
Erik Langørgen EPT NTNU Herrer 0 Nei Nei Ja 02.10.16
Aurora Fossøy NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 02.10.16
Marie Bakken Sørensen Freidig Damer 1 Nei Nei Ja 02.10.16
Kristin Åstebøl Byåsen il Damer 1 Nei Nei Nei 02.10.16
Erik Storaas Byåsen il Herrer 0 Nei Nei Nei 02.10.16
Adrian Opheim NTNUI Herrer 3 Ja Nei Ja 02.10.16
Fredrik Johannessen Nidarøst Herrer 14 Nei Nei Ja 02.10.16
Hanne Hellebust Strand Trondheim Damer 1 Nei Nei Ja 02.10.16
Jacob Berg Lofthus NTNUI Herrer 1 Ja Ja Nei 03.10.16
Åsne Skram Trømborg Kongsberg o-lag Damer 0 Nei Ja Ja 03.10.16
Anna Jensen NTNUI-LANGRENN Damer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Anders Østmo Stubban AF Gruppen Herrer 2 Ja Nei Nei 03.10.16
Maria Fjose NTNUI friidrett Damer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Mattis Myhre Stjørdals-Blink Orientering Herrer 0 Nei Ja Ja 03.10.16
Sindre Haverstad NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja 03.10.16
Mette Liset IL Ivrig Damer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Marianne Opsahl Bredesen NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Maja Berger Byåsen IL Damer 6 Nei Nei Ja 03.10.16
johan Landrø Vestbyen IL / Multiconsult BIL Herrer 5 Nei Nei Ja 03.10.16
Magne Jutulstad NTNUI Herrer 2 Nei Ja Ja 03.10.16
Nils Olav Vennevik Freidig Veteran Herrer 33 Nei Nei Ja 03.10.16
Hans Jørgen Rambech TVK Veteran Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Knut Solheim Munkholmen Orienteringslag Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Ludvig Sæle Munkholmen Orienteringslag Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Ane Bjørgum Valås Byåsen IL Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Claus Martinsen Heming Orientering Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Lukas Berglund Trondheim Herrer 0 Nei Nei Nei 03.10.16
Ivar Aukrust Osmoen NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja 03.10.16
Ida Margaretha Aglen Trondheim Triatlonklubb Damer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Olav Strømmen TVK Veteran Herrer 9 Nei Nei Ja 03.10.16
Jérôme Coveliers NTNUI Herrer 0 Nei Nei Nei 03.10.16
Lene Berg Hanssen Byåsen il Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Benjamin Smeltzer NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Kristian Opsahl Bredesen Frol IL Herrer 4 Nei Nei Ja 03.10.16
Sara Ehrenpohl Sand Byåsen SSL Damer 0 Ja Nei Nei 03.10.16
Arne Mikkelsen NTNU-BIL Veteran Herrer 11 Nei Nei Ja 03.10.16
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei 03.10.16
Ellen Øksendal NTNUI Friidrett Damer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Erik Hallberg Statoil Bergen BIL Herrer 2 Nei Nei Ja 03.10.16
Jonas Riseth NTNUI / Bøcks Toppidrett Herrer 1 Ja Nei Ja 03.10.16
Johanna Røst Wehinger Blaker IL Damer 2 Nei Nei Ja 03.10.16
Odd Kristian Hagen Markane IL Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Per Ivar Skinderhaug Wing OK Herrer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Frode Hallberg . Herrer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Else Bull Jenssen ? Damer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Ola Keiserås Korsvegen Herrer 3 Ja Nei Nei 03.10.16
Marte Hoff Hagen NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Kari Mørkved Sylten NTNUI langrenn Damer 1 Nei Nei Nei 03.10.16
Egil A. Behrens NTNUI Herrer 2 Nei Ja Ja 03.10.16
Mathias Borgnes IL Heming Herrer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Tone Almås Il.Leik Damer 4 Ja Nei Nei 03.10.16
Gaute Hagen Hallingstad Gol il Herrer 0 Nei Ja Ja 03.10.16
Ida Estenstad NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Jørgen Tveita NTNUI Triatlon Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Mari Berger Skjøstad Stjørdals-Blink Damer 3 Nei Nei Ja 03.10.16
Terje Faugstad Bjertnes NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Ole Sollien Hulbak NTNUI langrenn Herrer 0 Nei Ja Ja 03.10.16
Ole Sollien Hulbak NTNUI langrenn Herrer 0 Nei Nei Ja 03.10.16
Sigurd Helle Opedal Herrer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Amanda Borge Byrkjeland NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 03.10.16
Jørgen Natvig Løvseth Byåsen IL Herrer 0 Nei Ja Nei 03.10.16
Eirik Marthinsen Trondheim Herrer 6 Ja Nei Ja 03.10.16
Jonas Aamodt Moræus Bratsberg Herrer 3 Ja Nei Nei 04.10.16
Elise Tveita NTNUI Roing Damer 1 Nei Nei Nei 04.10.16
Elise Rivenes Hagen NTNUI Langrenn Damer 1 Nei Nei Nei 04.10.16
Synnøve Bruland NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja 04.10.16
Marte Lien Johnsen Byåsen IL Damer 1 Nei Nei Nei 04.10.16
Siri Selvig NTNUI Damer 2 Nei Nei Nei 06.10.16
Gustav Fiskum NTNUI Herrer 1 Ja Nei Ja 22.08.17
Magnus Landstad Freidig Veteran Herrer 39 Nei Nei Ja 25.08.17
Jørgen Longva Byåsen IL Herrer 9 Nei Nei Ja 25.08.17
Halvor Steinsholt Ås-NMBU-Orientering Herrer 3 Ja Nei Ja 28.08.17

Antall påmeldte: 269