Resultater SL Sprint

SPRINT

Top30 prologtider

1 Moxnes 0:03:43
2 Schjelderup Skarpsno 0:03:45
3 Østnor 0:03:45
4 Vik 0:03:47
5 Selvig 0:03:47
6 Glomlien 0:03:49
7 Hallberg 0:03:49
8 Godø 0:03:49
9 Tungesvik 0:03:50
10 Tengesdal 0:03:51
11 Sverdrup Lilleeng 0:03:52
12 Bakke 0:03:53
13 Gjendahl 0:03:54
14 Halden 0:03:54
15 Døble 0:03:55
16 Hoel 0:03:56
17 Sørhøy 0:04:00
18 Horn 0:04:02
19 Hestengen 0:04:02
20 Danielsen 0:04:03
21 Grindland 0:04:03
22 Haugrud 0:04:03
23 Stenerud 0:04:04
24 Kjelland-Mørdre 0:04:05
25 Myrnes 0:04:05
26 Overn 0:04:05
27 Vike 0:04:06
28 Just 0:04:07
29 Just 0:04:07
30 Sommer Nygaard 0:04:07

Navn Heat 1 tid
Moxnes 37 03:45,2
Lilleeng 73 03:46,6
Tengesdal 35 03:48,6
Sommer Nygaard 121 04:03,2
Grindland 31 04:12,5
Danielsen 52 04:13,9

Navn Heat 2 tid
Vik 92 03:44,7
Hallberg 99 03:46,5
Vike 65 03:50,7
Halden 98 03:51,2
Sørhøy 107 04:08,0
Mørdre 50 04:07,1

Navn Heat 3 Tid
Selvig 77 03:50,5
Glomlien 64 03:54,7
Hoel 86 03:57,0
Døble 61 03:58,5
Overn 104 04:09,8
Myrnes 54 04:12,1

Navn Heat 4 Tid
Bakke 85 03:52,4
Skarpsno 03:53,2
Hestengen 03:54,2
Tungesvik 03:55,5
Haugrud 84 04:01,4
T.Just 74 04:10,7

Navn Heat 5 tid
Gjendahl 03:45,8
Østnor 122 03:45,8
Godø 80 03:46,3
Just 110 04:03,3
Horn 62 04:03,3
Stenerud 04:06,0

Semifinale 1 nr tid Semifinale 2
Moxnes 37 03:44,0 Bakke 85 03:40,3
Sverdrup 03:44,7 Skarpsno 03:42,1
Hallberg 03:45,2 Selvig 77 03:43,0
Godø 80 03:50,0 Østnor 122 03:43,4
Glomlien 03:51,2 Tengesdal 03:45,4
Vik 92 04:10 Gjendahl 04:37,8

Finale tid
Skarpsno 03:42,5
Hallberg 03:44,8
Moxnes 37 03:45,9
Lilleeng 03:45,9
Østnor 22 03:49,7
Selvig 77 04:03,8

SPRINT – FREDAG
Top30tid
1Bruland0:04:20
2Svensson0:04:26
3Hultin0:04:30
4Eide0:04:31
5Mørkved Sylten0:04:32
6Slotte0:04:32
7Vala0:04:37
8Nilssen0:04:37
9Gjelten0:04:38
10Bruland0:04:40
11Elise0:04:42
12Roe0:04:48
13Kongsvold0:04:55
14Ulsund0:04:59
15Oskarsson0:05:04
16Jegleim0:05:09
17Haugen0:05:13
18Berge0:05:16
19Lofthus0:05:23
Gruppe 1Gruppe 2Gruppe 3Gruppe 4
BrulandSvenssonHultinEide
Mørkved SyltenSlotteValaNilssen
GjeltenBrulandEliseRoe
KongsvoldUlsundOskarssonJegleim
HaugenBergeLofthusSlind
Hegg BerganNyboDahlÅstebøl
Heat 1TidHeat 2tidHeat 3tid
2604:21,3404:34,81004:33,0
1304:23,3504:40,2604:35,3
804:25,41204:42,31804:37,9
2204:45,3104:47,12104:44,7
704:51,5904:56,82305:05,0
1905:07,02405:25,21405:39,3
NavnSemifinale 1tidnavnSemifinale 2tid
Bruland2604:31,6Svensson404:28,5
Hultin604:34,1Gjelten1304:30,6
Mørkved Sylten1204:40,6Elise104:36,6
Bruland1804:42,7Nilssen504:38,8
Slotte804:49,2Eide1004:39,2
Vala2104:49,2Roe2205:04,8
FinaleStartnrTid
Svensson404:19,9
Hultin604:22,2
Gjelten1304:23,5
Bruland2604:29,3
Elise104:36,9
Nilssen504:43,7

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *