Resultater SL2010 50km herrer og 30km damer

Femmil herrer

Plassering Startnummer Navn Klubb Passeringstid Bak leder Passeringstid Bak leder Passeringstid Bak leder
1 43 Morten Urdal Bakke NTNUI 00:52:40 00:01:19 01:46:25 00:00:25 02:40:52 00:00:00
2 66 Sigmund Rimstad NTNUI 00:52:35 00:01:14 01:48:33 00:02:33 02:45:42 00:04:50
3 76 Martin Hallberg NTNUI 00:51:21 00:00:00 01:46:00 00:00:00 02:46:51 00:05:59
4 101 Einar Raknes Brekke NTNUI 00:52:14 00:00:53 01:47:15 00:01:15 02:47:52 00:07:00
5 99 Tore Ødegård NTNUI 00:55:00 00:03:39 01:53:39 00:07:39 02:51:43 00:10:51
6 80 Vegard Ruttenborg NTNUI 00:56:16 00:04:55 01:53:54 00:07:54 02:52:49 00:11:57
7 118 Erik L Solberg NTNUI 00:55:10 00:03:49 01:52:52 00:06:52 02:53:53 00:13:01
8 50 Martin Moxnes NTNUI 00:53:25 00:02:04 01:50:35 00:04:35 02:54:56 00:14:04
9 73 Fredrik Klokk Sandberg NTNUI 00:57:14 00:05:53 01:55:41 00:09:41 02:55:02 00:14:10
10 70 Even Eriksrud NTNUI 00:54:59 00:03:38 01:52:38 00:06:38 02:56:22 00:15:30
11 53 Ole Martin Hauge NTNUI 00:53:27 00:02:06 01:51:10 00:05:10 02:57:44 00:16:52
12 81 Magnus Skavlan NTNUI 00:57:39 00:06:18 01:57:05 00:11:05 02:58:26 00:17:34
13 41 Eivind Rimstad NTNUI 00:55:58 00:04:37 01:55:55 00:09:55 02:58:31 00:17:39
14 64 Øivind Thorvald Due Trier OSI 00:53:42 00:02:21 01:54:44 00:08:44 02:59:38 00:18:46
15 84 Anders Nordby Gullhav NTNUI 00:54:29 00:03:08 01:52:39 00:06:39 03:00:31 00:19:39
16 69 Gjermund Båsen NTNUI 00:57:20 00:05:59 01:57:49 00:11:49 03:05:14 00:24:22
17 85 Simen Bjøringsøy NTNUI 00:56:16 00:04:55 01:55:07 00:09:07 03:05:37 00:24:45
18 54 Asgeir Domaas Pedersen NTNUI 00:57:11 00:05:50 02:00:36 00:14:36 03:07:32 00:26:40
19 56 Jack Nelson OSI 00:58:00 00:06:39 02:01:59 00:15:59 03:08:33 00:27:41
20 45 Erik Hallberg NTNUI 00:56:58 00:05:37 01:59:41 00:13:41 03:09:02 00:28:10
21 48 Erik Sælen NTNUI 01:03:23 00:12:02 02:06:58 00:20:58 03:12:19 00:31:27
22 44 Tor-Aanen Kallekleiv RSI 00:58:30 00:07:09 02:05:23 00:19:23 03:15:30 00:34:38
23 102 Karl Hellmigk NTNUI 01:00:17 00:08:56 02:08:47 00:22:47 03:16:36 00:35:44
24 115 Ole Johann Stensholt Kittilsen OSI 01:01:14 00:09:53 02:08:00 00:22:00 03:16:37 00:35:45
25 86 Eivind Bryne Retterstøl NTNUI 01:00:42 00:09:21 02:04:19 00:18:19 03:16:48 00:35:56
26 111 Pål Mikalsen Rolfsen. NTNUI 01:04:18 00:12:57 02:10:00 00:24:00 03:18:56 00:38:04
27 63 Tore Mo| NTNUI 01:01:32 00:10:11 02:08:51 00:22:51 03:19:24 00:38:32
28 61 Maximilian Andrä NTNUI 00:59:27 00:08:06 02:05:00 00:19:00 03:20:00 00:39:08
29 60 Jon Inge Sponås NTNUI 00:58:23 00:07:02 02:02:19 00:16:19 03:20:49 00:39:57
30 116 Will Nielsen OSI 01:00:44 00:09:23 02:06:20 00:20:20 03:23:56 00:43:04
31 59 Ragnar Andreas Severinsen NTNUI 01:02:22 00:11:01 02:09:33 00:23:33 03:24:48 00:43:56
32 105 Erik Thoresen Haug NTNUI 01:03:52 00:12:31 02:12:27 00:26:27 03:26:57 00:46:05
33 117 Øyvind Lund NTNUI 00:55:41 00:04:20 01:58:24 00:12:24 03:28:46 00:47:54
34 83 Martin Andreas Just NTNUI 01:02:53 00:11:32 02:17:33 00:31:33 03:29:25 00:48:33
35 113 Kristian Bredesen NTNUI 01:03:28 00:12:07 02:13:19 00:27:19 03:29:37 00:48:45
36 75 Morten A Christophersen NTNUI 01:01:50 00:10:29 02:12:32 00:26:32 03:30:09 00:49:17
37 49 Eivind Aardal NTNUI 01:07:21 00:16:00 02:17:35 00:31:35 03:31:53 00:51:01
38 68 Magnus Engseth NTNUI 01:04:06 00:12:45 02:12:14 00:26:14 03:32:16 00:51:24
39 42 Mats Ramfjord NTNUI 01:09:04 00:17:43 02:20:20 00:34:20 03:33:13 00:52:21
40 110 Eirik Marthinsen NTNUI 01:08:11 00:16:50 02:23:20 00:37:20 03:42:25 01:01:33
41 47 Henrik Sigstad NTNUI 01:07:45 00:16:24 02:23:37 00:37:37 03:43:55 01:03:03
42 67 Ole Henrik Morgenstierne NTNUI 01:10:38 00:19:17 02:26:58 00:40:58 03:45:34 01:04:42
43 97 Lars Vingelsgård NTNUI 01:10:48 00:19:27 02:30:50 00:44:50 03:49:25 01:08:33
44 112 Johannes Heien NTNUI 01:04:14 00:12:53 02:21:54 00:35:54 03:50:10 01:09:18
45 71 Bent Brattbakken NIHI     02:40:50 00:54:50 04:05:13 01:24:21
46 57 Axel Holene NTNUI 01:13:00 00:21:39 02:36:02 00:50:02 04:05:19 01:24:27
47 100 Jack Larsen NTNUI 01:14:13 00:22:52 02:39:21 00:53:21 04:07:15 01:26:23
48 46 Jonathan Hansen NIHI 01:16:53 00:25:32 02:42:09 00:56:09 04:14:29 01:33:37
49 106 Marius Vebner NTNUI 01:12:27 00:21:06 02:49:42 01:03:42 04:35:14 01:54:22
50 119 Christian Haugen NTNUI 01:23:11 00:31:50 02:53:08 01:07:08 04:35:39 01:54:47
51 121 Karl Kristian Olsson Haave NTNUI 01:26:10 00:34:49 02:56:11 01:10:11 04:45:11 02:04:19
52 78 Philip Solvang Wright NTNUI 01:18:53 00:27:32 03:03:50 01:17:50 04:50:06 02:09:14
53 89 Knut Inge Engelbreth NTNUI 01:25:02 00:33:41 03:06:32 01:20:32 04:54:41 02:13:49
54 109 Jon Seim NTNUI 01:28:06 00:36:45 03:11:10 01:25:10 04:56:51 02:15:59
55 55 Vadim Khentalov NTNUI 01:30:25 00:39:04 03:15:33 01:29:33 05:05:20 02:24:28
DNF 114 Thor Andre Søyland NTNUI 01:06:21 00:15:00 02:30:51 00:44:51    
DNF 92 Sindre Dueland BSI 02:02:37 01:11:16 02:42:07 00:56:07    
DNF 90 Espen Kalland NTNUI 01:07:21 00:16:00        
DNF 88 Lars Engseth NTNUI 00:59:28 00:08:07        
DNF 65 Nikolai Nordberg N NTNUI 00:57:22 00:06:01        
DNF 52 Alexander Hammersgård NTNUI 01:22:16 00:30:55 03:02:07 01:16:07    

Tremil damer

Plassering Startnummer Navn Klubb Passeringstid Bak leder Passeringstid Bak leder
1 8 Mari Johanna Brox OSI 00:47:03 00:00:00 01:36:22 00:00:00
2 31 Sona Tolarova OSI 00:50:01 00:02:58 01:40:21 00:03:59
3 131 Mari Fasting NTNUI 00:50:48 00:03:45 01:42:34 00:06:12
4 22 Berit Gjelten NTNUI 00:50:27 00:03:24 01:42:38 00:06:16
5 11 Heidi Ramstad Brenna OSI 00:51:39 00:04:36 01:44:04 00:07:42
6 26 Oda Weberg NTNUI 00:51:49 00:04:46 01:45:41 00:09:19
7 37 Kjersti Solvoll Bakketun NTNUI 00:51:50 00:04:47 01:47:36 00:11:14
8 5 Solveig Tveter Bratlie NTNUI 00:52:55 00:05:52 01:49:20 00:12:58
9 24 Ellen Rolijordet NTNUI 00:54:05 00:07:02 01:51:41 00:15:19
10 39 Katharina Kahrs NTNUI 00:55:46 00:08:43 01:53:03 00:16:41
11 13 Mari Sjøberg OSI 00:55:58 00:08:55 01:53:26 00:17:04
12 23 Jenny Dugstad NTNUI 00:55:35 00:08:32 01:56:21 00:19:59
13 6 Sofie Aarnes NTNUI 01:00:32 00:13:29 02:04:28 00:28:06
14 17 Marit Takla NTNUI 01:02:18 00:15:15 02:10:07 00:33:45
15 35 Kaia Stray NTNUI 01:04:03 00:17:00 02:10:37 00:34:15
16 38 Arienne Hanna OSI 01:06:31 00:19:28 02:17:44 00:41:22
17 12 Benedikte Skjærstad NTNUI 01:05:31 00:18:28 02:19:05 00:42:43
18 36 Synnøve Lofthus NTNUI 01:07:26 00:20:23 02:22:03 00:45:41
19 14 Nina Ingvoldstad NTNUI 01:08:42 00:21:39 02:22:17 00:45:55
20 40 Siri Omholt NTNUI 01:09:18 00:22:15 02:24:01 00:47:39
21 29 Siri Husby RSI 01:12:02 00:24:59 02:24:17 00:47:55
22 30 Hanne Strypet NTNUI 01:15:16 00:28:13 02:33:31 00:57:09
23 32 Siri Olstad NTNUI 01:18:26 00:31:23 02:37:40 01:01:18
24 21 Tora Bettum NIHI 01:20:27 00:33:24 02:43:29 01:07:07
25 18 Lene Dahl NTNUI 01:23:09 00:36:06 02:47:35 01:11:13
26 34 Anne Cathrine Strande Straube NTNUI 01:27:30 00:40:27 02:56:57 01:20:35
27 2 Sigrid Slungård NTNUI 01:26:46 00:39:43 02:57:18 01:20:56
28 25 Hanna Kristine Punsvik Eielsen NTNUI 01:37:53 00:50:50 03:08:30 01:32:08
29 4 Hanne Sørgård NTNUI 01:36:19 00:49:16 03:08:36 01:32:14
30 1 Victoria Leivestad NTNUI 01:39:14 00:52:11 03:15:21 01:38:59
31 3 Anette Brandtzæg NTNUI 01:38:07 00:51:04 03:19:07 01:42:45
32 9 Line Marie Bang Pedersen NTNUI 01:45:58 00:58:55 03:21:24 01:45:02
33 20 hilde holm NTNUI 01:40:21 00:53:18 03:22:39 01:46:17
34 27 Hilde Herfindal Fossnes NTNUI 01:45:48 00:58:45 03:34:59 01:58:37

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *