Klasse: Dag kort

1  61104  

Hanne N

  

   38:04   
2  79834  

Astrid Fugleneb

  

   42:50   
3  404678  

Hanne Vefsnmo

  

   48:57   
4  402611  

Ann Kristin Bjerke

  

   49:01   
5  111979  

Sigrid Ringdalen Vatne

  

   50:43   
6  86275  

Line Hovdenak Stenersen

  

OK Nidarøst

   1:17:15   
7  108003  

Gerit Pfuhl

  

   1:42:26   
 

Klasse: Dag

1  67719  

Audun Weltzien

  

IL Tyrving

   32:45   
2  89000  

Reka

  

   35:38   
3  66758  

Bård Nonstad

  

   35:49   
4  69062  

Anders Einum

  

   39:25   
5  78967  

Jon Arve Engebakken

  

   41:44   
6  68522  

Stian Bergersen

  

   41:46   
7  404406  

Stian Grann

  

   41:51   
8  117686  

Mindaugas Lukauskas

  

Selbu OK

   43:21   
9  80755  

Sigmund Størset

  

NTNUI

   43:28   
10  87007  

Arno

  

   45:42   
11  71040  

Kristian Wollen Steen

  

NTNUI

   48:48   
12  401165  

Jostein Kvakland

  

   50:16   
13  67896  

Erik Sælen

  

   53:20   
14  63798  

Asbjørn Bjørgum

  

NTNUI

   53:39   
15  116468  

Ove Antvord Haugereid

  

   1:16:59   
16  86081  

Ole Ivar Stakvik Eide

  

   1:18:20   
DSQ  71472  

Lars

  

   34:06   
DSQ  69020  

Wolfgang Kampel

  

NTNUI

   48:47   
Påmeldt  0  

Naveau Vincent

  

      
Påmeldt  0  

Kampel Wolfgang

  

      
Påmeldt  63735  

Anette Heggøy

  

      
Påmeldt  67337  

Line Sjødin Drange

  

      
Påmeldt  402863  

Idunn Melnes

  

      
Påmeldt  116364  

Halvor

  

      
Påmeldt  111406  

Marit Skoglund

  

      
Påmeldt  104436  

Ida Rønning

  

      
Påmeldt  102168  

Martin Morset

  

      
Påmeldt  79923  

Rolf Fasting

  

      
Påmeldt  77456  

Karianne Ruud

  

      
Påmeldt  72332  

Hedvig Andersen

  

      
Påmeldt  405746  

Anders Henriksson

  

      
 

Klasse: Natt

1  405182  

Stig Alvestad

  

Wing OK

   38:25   
2  94059  

Kristian Kullerud

  

   38:53   
3  119699  

Espen Fiskum

  

   44:34   
4  103129  

Henrik Sigstad

  

NTNUI

   44:35   
5  80712  

Mathias Bjugan

  

   45:18   
6  403285  

Alban Dalberto

  

   45:41   
7  480217  

Jan-Egil Wagnild

  

   51:56   
8  405259  

Hans Aleksander Østhagen

  

   53:18   
9  77457  

Henrik Ruud

  

   54:47   
DSQ  67497  

Trond Strandberg

  

   53:08   
DSQ  80535  

Anders Fougner

  

   53:20   
 

Klasse: Ungdom

1  405090  

Trond Einar Moen Pedersli

  

OL Trollelg

   34:10   
2  103641  

Uregistrert

  

   35:07   
3  104435  

Martin Rønning

  

   36:51   
4  403966  

Jørgen Ledal

  

OL Trollelg

   38:02   
5  101852  

Jonas Ledal

  

OL Trollelg

   39:03   
6  401032  

Sindre Sæther

  

Spkl. Freidig

   39:14   
7  400916  

Brage Sæther

  

Spkl. Freidig

   39:58   
8  118703  

Uregistrert

  

   52:18   
9  96479  

Kristian Magnus Øien

  

OL Trollelg

   1:06:05   
10  117692  

Uregistrert

  

   1:08:47   
DSQ  117690  

Uregistrert

  

   31:55   
 

Klasse: Dag Ekort

1  96649  

Ina Storrønning

  

Byåsen Il

   41:27   
2  86514  

Julie Arnesen

  

Byåsen Il

   42:56   
3  403362  

Marianne Løvås

  

OK Nidarøst

   50:34   
4  86276  

Tormod Hovdenak Stenersen

  

OK Nidarøst

   57:10   
5  119414  

Markus Settemsdal

  

OK Nidarøst

   57:13   
DSQ  483334  

Kari Lien Johnsen

  

   47:21   

Antall deltagere: 66

Uten lisens