Klasse: Dag kort

Postkoder

Tid

147 147 147 156 113 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Hanne N,

  38:04     14:03  3:55  4:00  4:41  8:59     18:25:03  19:03:07
2

Astrid Fugleneb,

  42:50     15:25  4:59  4:10  5:33  9:53     18:25:03  19:07:53
3

Hanne Vefsnmo,

  48:57     19:03  4:40  4:39  6:17 11:30     18:25:03  19:14:00
4

Ann Kristin Bjerke,

  49:01     19:08  5:02  4:47  5:54 11:21     18:25:03  19:14:04
5

Sigrid Ringdalen Vatne,

  50:43     19:23  4:43  4:45  5:56 12:25     18:25:03  19:15:46
6

Line Hovdenak Stenersen, OK Ni

  1:17:15     19:28  4:50  6:13 26:02 17:16     18:25:03  19:42:18
7

Gerit Pfuhl,

  1:42:26     34:18  7:19 17:50 16:41 21:06     18:25:03  20:07:29

Klasse: Dag

Postkoder

Tid

150 154 147 147 147 156 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Audun Weltzien, IL Tyrving

  32:45     11:17  1:01  2:59  2:37  2:46  3:35  6:18  2:12     18:25:03  18:57:48
2

Reka,

  35:38     12:02  0:54  3:03  3:13  3:31  3:52  7:01  2:02     18:25:03  19:00:41
3

Bård Nonstad,

  35:49     11:50  1:08  3:34  3:05  3:04  3:51  7:01  2:16     18:25:03  19:00:52
4

Anders Einum,

  39:25     11:57  0:57  3:43  2:58  3:49  4:32  8:49  2:40     18:25:03  19:04:28
5

Jon Arve Engebakken,

  41:44     14:35  1:02  4:20  3:15  3:31  5:03  7:46  2:12     18:25:03  19:06:47
6

Stian Bergersen,

  41:46     13:58  2:47  3:31  3:23  2:59  4:56  8:14  1:58     18:25:03  19:06:49
7

Stian Grann,

  41:51     14:37  0:55  3:38  3:44  3:26  4:52  8:30  2:09     18:25:03  19:06:54
8

Mindaugas Lukauskas, Selbu OK

  43:21     13:55  2:58  3:34  3:18  2:59  4:54  9:42  2:01     18:25:03  19:08:24
9

Sigmund Størset, NTNUI

  43:28     13:49  3:00  3:33  3:36  3:38  5:00  8:38  2:14     18:25:03  19:08:31
10

Arno,

  45:42     13:54  1:26  3:56  3:35  4:07  5:31 10:50  2:23     18:25:03  19:10:45
11

Kristian Wollen Steen, NTNUI

  48:48     14:55  1:09  3:59  3:33  4:27  7:49 10:13  2:43     18:25:03  19:13:51
12

Jostein Kvakland,

  50:16     13:42  4:02  3:42  3:49  3:49  6:37 11:29  3:06     18:25:03  19:15:19
13

Erik Sælen,

  53:20     15:57  1:27  4:46  5:56  4:33  6:23 10:15  4:03     18:25:03  19:18:23
14

Asbjørn Bjørgum, NTNUI

  53:39     16:37  1:56  5:22  3:45  5:21  6:41 10:35  3:22     18:25:03  19:18:42
15

Ove Antvord Haugereid,

  1:16:59     23:47  8:58  6:14  6:54  4:49  7:35 15:42  3:00     18:25:03  19:42:02
16

Ole Ivar Stakvik Eide,

  1:18:20     23:44  8:53  7:10  6:10  5:19  7:15 16:04  3:45     18:25:03  19:43:23
DSQ

Lars,

  34:06     11:47  0:53  3:22  2:37  2:53  4:09  6:15  2:10     18:25:03  18:59:09
DSQ

Wolfgang Kampel, NTNUI

  48:47     14:02  2:40  3:55  3:37  3:56  4:54 13:10  2:33     18:25:03  19:13:50

Klasse: Natt

Postkoder

Tid

150 154 147 147 147 156 113 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Stig Alvestad, Wing OK

  38:25     12:35  1:08  3:43  3:13  3:42  4:17  7:33     21:59:26  22:37:51
2

Kristian Kullerud,

  38:53     12:29  1:10  3:54  3:10  3:45  4:16  7:54     21:59:26  22:38:19
3

Espen Fiskum,

  44:34     12:34  1:14  3:52  6:41  4:01  5:43  8:24     21:59:26  22:44:00
4

Henrik Sigstad, NTNUI

  44:35     15:28  1:13  4:12  3:55  4:32  5:09  7:47     21:59:26  22:44:01
5

Mathias Bjugan,

  45:18     14:18  1:12  5:07  4:01  3:37  5:42  8:35     21:59:26  22:44:44
6

Alban Dalberto,

  45:41     14:51  1:17  4:23  4:00  4:04  5:33  9:04     21:59:26  22:45:07
7

Jan-Egil Wagnild,

  51:56     14:34  1:10  5:20  4:41  5:04  6:02 12:37     21:59:26  22:51:22
8

Hans Aleksander Østhagen,

  53:18     14:33  1:06  5:30  4:07  3:12  9:59 12:12     21:59:26  22:52:44
9

Henrik Ruud,

  54:47     17:00  1:28  4:03  4:59  7:04  6:02 10:38     22:04:16  22:59:03
DSQ

Trond Strandberg,

  53:08     14:44  1:07  4:58 13:34    7:12  8:59     21:59:26  22:52:34
DSQ

Anders Fougner,

  53:20     14:56  1:16  6:10  3:33   11:57 12:49     21:59:26  22:52:46

Klasse: Ungdom

Postkoder

Tid

113 145 149 156 153 110 107 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Trond Einar Moen Pedersli, OL

  34:10      4:21  2:50  0:57  9:21  5:58  3:53  3:29  3:21     18:26:00  19:00:10
2

Uregistrert,

  35:07      3:41  2:28  0:37  5:46  5:52  4:55  4:21  7:27     18:28:46  19:03:53
3

Martin Rønning,

  36:51      4:57  2:52  0:48  5:41  5:53  5:00  4:18  7:22     18:26:56  19:03:47
4

Jørgen Ledal, OL Trollelg

  38:02      4:39  3:04  0:57  8:38  7:11  4:28  4:44  4:21     18:27:41  19:05:43
5

Jonas Ledal, OL Trollelg

  39:03      5:25  2:50  0:37  9:30  7:11  4:29  4:43  4:18     18:26:34  19:05:37
6

Sindre Sæther, Spkl. Freidig

  39:14      5:32  3:24  1:00  8:38  7:34  4:05  4:42  4:19     18:26:18  19:05:32
7

Brage Sæther, Spkl. Freidig

  39:58      4:46  2:48  0:46  7:32  6:16  8:07  5:02  4:41     18:27:27  19:07:25
8

Uregistrert,

  52:18      6:19  3:31  0:52 11:13  8:53  5:02  8:37  7:51     18:28:57  19:21:15
9

Kristian Magnus Øien, OL Troll

  1:06:05      6:20  3:24  0:53 14:24 20:31  6:52  5:11  8:30     18:29:06  19:35:11
10

Uregistrert,

  1:08:47      7:49 12:33  1:27 11:16 13:47  8:08  7:00  6:47     18:27:53  19:36:40
DSQ

Uregistrert,

  31:55      3:59  2:29  0:41  8:28    9:42  3:07  3:29     18:28:18  19:00:13

Klasse: L2

Postkoder

Tid

145 152 150 154 147 110 147 107 147 156 159 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Jon Arve Engebakken,

  41:44      3:18  5:52  5:25  1:02  4:20  2:19  0:56  2:29  1:02  5:03  2:11  5:35  2:12     18:25:03  19:06:47
2

Stian Bergersen,

  41:46      3:21  5:32  5:05  2:47  3:31  2:18  1:05  1:54  1:05  4:56  3:35  4:39  1:58     18:25:03  19:06:49
3

Mindaugas Lukauskas, Selbu OK

  43:21      3:08  5:17  5:30  2:58  3:34  2:22  0:56  1:58  1:01  4:54  3:36  6:06  2:01     18:25:03  19:08:24
4

Sigmund Størset, NTNUI

  43:28      3:00  5:21  5:28  3:00  3:33  2:35  1:01  2:36  1:02  5:00  3:08  5:30  2:14     18:25:03  19:08:31
5

Espen Fiskum,

  44:34      2:44  4:51  4:59  1:14  3:52  5:27  1:14  2:29  1:32  5:43  3:17  5:07  2:05     21:59:26  22:44:00
6

Mathias Bjugan,

  45:18      2:38  5:13  6:27  1:12  5:07  2:47  1:14  2:19  1:18  5:42  3:14  5:21  2:46     21:59:26  22:44:44
7

Alban Dalberto,

  45:41      3:06  5:50  5:55  1:17  4:23  2:50  1:10  2:55  1:09  5:33  3:09  5:55  2:29     21:59:26  22:45:07
8

Ole Ivar Stakvik Eide,

  1:18:20      4:58 10:10  8:36  8:53  7:10  4:30  1:40  3:41  1:38  7:15  6:28  9:36  3:45     18:25:03  19:43:23

Klasse: L3

Postkoder

Tid

149 152 150 154 147 110 147 107 147 156 143 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Reka,

  35:38      3:40  3:54  4:28  0:54  3:03  2:15  0:58  2:37  0:54  3:52  2:33  4:28  2:02     18:25:03  19:00:41
2

Bård Nonstad,

  35:49      3:16  4:14  4:20  1:08  3:34  2:08  0:57  2:10  0:54  3:51  2:34  4:27  2:16     18:25:03  19:00:52
3

Kristian Wollen Steen, NTNUI

  48:48      4:00  5:02  5:53  1:09  3:59  2:29  1:04  3:16  1:11  7:49  3:33  6:40  2:43     18:25:03  19:13:51
4

Hans Aleksander Østhagen,

  53:18      3:29  4:47  6:17  1:06  5:30  2:56  1:11  2:16  0:56  9:59  4:38  7:34  2:39     21:59:26  22:52:44
5

Henrik Ruud,

  54:47      4:02  6:13  6:45  1:28  4:03  3:18  1:41  2:47  4:17  6:02  4:33  6:05  3:33     22:04:16  22:59:03
6

Ove Antvord Haugereid,

  1:16:59      9:45  5:45  8:17  8:58  6:14  5:11  1:43  3:25  1:24  7:35  5:36 10:06  3:00     18:25:03  19:42:02
DSQ

Trond Strandberg,

  53:08      3:50  5:13  5:41  1:07  4:58   13:34      7:12  3:40  5:19  2:34     21:59:26  22:52:34

Klasse: L4

Postkoder

Tid

149 153 150 154 147 107 147 110 147 156 143 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Audun Weltzien, IL Tyrving

  32:45      3:06  3:40  4:31  1:01  2:59  1:49  0:48  1:49  0:57  3:35  2:15  4:03  2:12     18:25:03  18:57:48
2

Stig Alvestad, Wing OK

  38:25      3:09  4:07  5:19  1:08  3:43  2:07  1:06  2:35  1:07  4:17  2:47  4:46  2:14     21:59:26  22:37:51
3

Arno,

  45:42      3:38  4:19  5:57  1:26  3:56  2:24  1:11  2:56  1:11  5:31  4:16  6:34  2:23     18:25:03  19:10:45
4

Jostein Kvakland,

  50:16      3:48  4:00  5:54  4:02  3:42  2:44  1:05  2:41  1:08  6:37  4:58  6:31  3:06     18:25:03  19:15:19
5

Jan-Egil Wagnild,

  51:56      3:18  4:45  6:31  1:10  5:20  3:38  1:03  2:55  2:09  6:02  3:25  9:12  2:28     21:59:26  22:51:22
6

Erik Sælen,

  53:20      3:36  5:50  6:31  1:27  4:46  4:46  1:10  3:00  1:33  6:23  4:03  6:12  4:03     18:25:03  19:18:23
7

Asbjørn Bjørgum, NTNUI

  53:39      4:17  5:54  6:26  1:56  5:22  2:35  1:10  3:07  2:14  6:41  3:41  6:54  3:22     18:25:03  19:18:42
DSQ

Wolfgang Kampel, NTNUI

  48:47      3:44  4:07  6:11  2:40  3:55  6:23  1:10      4:54  3:28  9:42  2:33     18:25:03  19:13:50

Klasse: L6

Postkoder

Tid

145 153 150 154 147 107 147 110 147 156 159 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Kristian Kullerud,

  38:53      2:40  4:32  5:17  1:10  3:54  2:09  1:01  2:26  1:19  4:16  2:25  5:29  2:15     21:59:26  22:38:19
2

Anders Einum,

  39:25      2:47  4:30  4:40  0:57  3:43  1:59  0:59  2:38  1:11  4:32  3:33  5:16  2:40     18:25:03  19:04:28
3

Stian Grann,

  41:51      3:22  5:48  5:27  0:55  3:38  2:34  1:10  2:27  0:59  4:52  2:22  6:08  2:09     18:25:03  19:06:54
4

Henrik Sigstad, NTNUI

  44:35      2:52  5:30  7:06  1:13  4:12  2:37  1:18  3:11  1:21  5:09  2:33  5:14  2:19     21:59:26  22:44:01
DSQ

Lars,

  34:06        7:13  4:34  0:53  3:22  1:44  0:53  2:04  0:49  4:09  2:06  4:09  2:10     18:25:03  18:59:09
DSQ

Anders Fougner,

  53:20      2:49  5:28  6:39  1:16  6:10  2:28  1:05     11:57  7:01  5:48  2:39     21:59:26  22:52:46

Klasse: L10

Postkoder

Tid

145 153 147 107 147 110 147 156 159 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Ann Kristin Bjerke,

  49:01      4:32  7:01  7:35  3:40  1:22  3:34  1:13  5:54  3:15  8:06  2:49     18:25:03  19:14:04
2

Line Hovdenak Stenersen, OK Ni

  1:17:15      4:35  7:27  7:26  3:23  1:27  4:29  1:44 26:02  4:52 12:24  3:26     18:25:03  19:42:18

Klasse: L11

Postkoder

Tid

149 153 147 107 147 110 147 156 143 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Astrid Fugleneb,

  42:50      4:30  5:04  5:51  7:59  1:10      5:33  3:55  5:58  2:50     18:25:03  19:07:53
2

Sigrid Ringdalen Vatne,

  50:43      5:32  6:12  7:39  3:21  1:22  3:24  1:21  5:56  4:34  7:51  3:31     18:25:03  19:15:46
3

Gerit Pfuhl,

  1:42:26     12:21 10:07 11:50  5:34  1:45  7:42 10:08 16:41  8:36 12:30  5:12     18:25:03  20:07:29

Klasse: L12

Postkoder

Tid

149 152 147 110 147 107 147 156 143 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Hanne N,

  38:04      4:26  4:51  4:46  2:35  1:20  2:56  1:04  4:41  3:07  5:52  2:26     18:25:03  19:03:07

Klasse: L13

Postkoder

Tid

145 152 147 110 147 107 147 156 159 113 150 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Hanne Vefsnmo,

  48:57      4:25  7:43  6:55  3:20  1:20  3:05  1:34  6:17  3:17  8:13  2:48     18:25:03  19:14:00

Klasse: Dag Ekort

Postkoder

Tid

147 147 147 113 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Ina Storrønning, Byåsen Il

  41:27     20:34  6:37  4:52  5:47     18:25:03  19:06:30
2

Julie Arnesen, Byåsen Il

  42:56     22:02  6:12  4:52  6:46     18:25:03  19:07:59
3

Marianne Løvås, OK Nidarøst

  50:34     22:36  6:02  8:59  9:26     18:25:03  19:15:37
4

Tormod Hovdenak Stenersen, OK

  57:10     19:51 16:08  5:47 11:04     18:25:03  19:22:13
5

Markus Settemsdal, OK Nidarøst

  57:13     19:54 16:09  5:52 10:54     18:25:03  19:22:16
DSQ

Kari Lien Johnsen,

  47:21     20:44  6:46  6:01       18:25:03  19:12:24

Antall deltagere: 89

Uten lisens