Klasse: H21

1  405182  

Stig Alvestad

  

Wing OK

   42:55   
2  93337  

Tuomas Tervo

  

NTNUI

   43:47   
3  71472  

Lars Skjeset

  

NTNUI

   44:14   
4  69029  

Rune Strandberg

  

NTNUI

   46:05   
5  404023  

Tore B. Berdal

  

Wing OK

   48:14   
6  407529  

Øystein Jaren Samuelsen

  

NTNUI

   48:45   
7  127289  

Kjell Arild Karlsen

  

Fredrikstad SK

   49:04   
8  66758  

Bård Nonstad

  

Trollelg, OL

   49:50   
9  104975  

Henrik Sigstad

  

NTNUI

   51:03   
10  79218  

Lars-Christian Unger

  

NTNUI

   52:39   
11  119699  

Espen Fiskum

  

NTNUI

   52:49   
12  68350  

Fredrik Johannessen

  

OK Nidarøst

   53:52   
13  69062  

Anders Einum

  

NTNUI

   54:09   
14  128400  

Einar Tommelstad

  

NTNUI

   56:47   
15  62470  

Simen Bjøringsøy

  

NTNUI

   57:07   
16  110700  

Audun Bakk

  

Melhus IL

   59:28   
17  116962  

Vegard Hansen

  

Trollelg, OL

   1:00:06   
18  89017  

Sigurd Bjørke

  

NTNUI

   1:00:42   
19  66757  

Kristian Stensrud

  

OL Trollelg

   1:03:33   
20  110684  

Thomas Furuheim

  

Tyrving

   1:03:37   
21  128399  

Sigbjørn Ytrehus

  

NTNUI

   1:04:59   
22  106265  

Bjørn Egil Rossebø

  

NTNUI

   1:16:07   
23  71769  

Knut Inge Engelbreth

  

NTNUI

   1:38:06   
Brutt  67677  

Magnus Mellbye Larsen

  

NTNUI

   52:02   
DSQ  124034  

Truls Ryum

  

NTNU-BIL

   1:22:19   
DNS  101828  

Bent Halvorsen

  

Trollelg, OL

      
DNS  405259  

Hans Aleksander Østhagen

  

Løten O-Lag

      
DNS  124028  

Thomas Berge Mjølhus

  

Trollelg, OL

      
DNS  61053  

Glenn Tørå

  

NTNUI

      
Savnet  1717  

C.G. Armfeldt

  

NTNUI

      
 

Klasse: D21

1  69018  

Line Hagman

  

NTNUI

   40:18   
2  67398  

Ida Svanberg

  

NTNUI

   45:49   
3  95273  

Ane Baldishol Brevig

  

NTNUI

   49:05   
4  67716  

Hege Ask-Henriksen

  

NTNUI

   49:35   
5  67337  

Line Sjødin Drange

  

NTNUI

   1:04:41   
6  111979  

Sigrid Ringdalen Vatne

  

NTNUI

   1:18:14   
 

Klasse: D17-20

1  116543  

Hanna Haugen Nordbrøden

  

Halden SK

   47:53   
2  68062  

Ida Hjorth

  

Hamar OK

   49:06   
3  87094  

Nina Smestad

  

Løten OL

   50:09   
4  409207  

Hanne Vefsnmo

  

Byåsen IL

   1:01:55   
5  400069  

Kristin Ask-Henriksen

  

Konnerud IL

   1:05:45   
6  69064  

Kirsti Einum

  

Freidig, SPK

   1:19:51   
7  404233  

Ane Vigdisdatter Nytrø

  

Byåsen IL

   1:20:02   
Brutt  104838  

Marit Isachsen

  

Asker SK

      
 

Klasse: H15-16

1  89025  

Martin Husbyn

  

Wing OK

   58:17   
 

Klasse: H17-20

1  79816  

Olav Johannes Deelstra

  

Ås-UMB Orientering

   35:26   
2  80712  

Mathias Bjugan

  

Wing OK

   35:33   
3  401165  

Jostein Kvakland

  

Wing OK

   40:54   
4  80371  

Johan Bjørnås

  

Frol

   48:51   
 

Klasse: H35

1  403635  

Otto Richard Eide

  

Byåsen IL

   40:03   
2  38909  

Kjell Baardsgaard

  

Trollelg, OL

   42:53   
3  118350  

Frode Haugskott

  

OL Trollelg

   44:52   
4  105003  

Geir Paulsen

  

OL Trollelg

   49:50   
5  39591  

Per Atle Pedersen

  

Trollelg, OL

   49:56   
6  71436  

Jan Erik Ledal

  

Trollelg, OL

   51:27   
7  400489  

Svein Terje Kolstad

  

Freidig, SPK

   57:11   
8  480008  

Bjørn P. Løvås

  

Nidarøst, OK

   58:21   
9  63726  

Øystein Nytrø

  

Byåsen IL

   59:10   
DNS  123776  

Dag Erik Helland

  

Trollelg, OL

      
 

Klasse: H50

1  119359  

Jostein Alvestad

  

Wing OK

   45:11   
2  93512  

Per Husbyn

  

Wing OK

   59:11   
3  102160  

Terje Kanstad

  

Wing OK

   59:59   
4  80763  

Øistein Åsmul

  

OL Trollelg

   1:01:09   
5  72434  

Egil Repvik

  

Byåsen IL

   1:04:47   
6  483336  

Magnus Landstad

  

Freidig, SPK

   1:15:45   
7  497403  

Nils Olav Vennevik

  

Freidig, SPK

   1:18:21   
Brutt  111828  

Henry Sundsetvik

  

Trollelg, OL

   47:00   
DSQ  69183  

Eirik Vefsnmo

  

Byåsen IL

   1:02:28   
 

Klasse: D15-16

1  403362  

Marianne Løvås

  

Nidarøst, OK

   37:25   
2  89021  

Mali Gederaas Kanstad

  

Wing OK

   39:25   
 

Klasse: D35

1  72257  

Hilde Forbord

  

Malvik IL

   52:22   
2  405506  

Vigdis Heimly

  

Byåsen IL

   1:15:34   
DNS  403431  

Turid Røsand

  

Nidarøst, OK

      
 

Klasse: H10-14(par)

1  485358  

Trond Einar Moen Pedersli

  

OL Trollelg

   15:54   
2  96479  

Kristian Øien

  

OL Trollelg

   15:55   
3  101852  

Jonas Ledal

  

OL Trollelg

   24:28   
4  400916  

Brage Sæther

  

Spkl. Freidig

   24:29   
 

Klasse: D10-14(par)

1  404464  

Sigrid Merete Moen Pedersli

  

OL Trollelg

   25:59   
1  119435  

Rebecca Sæterhaug

  

OL Trollelg

   25:59   
 

Klasse: Åpen klasse

1  77372  

Morten Taraldsten Brunes

  

Ås-UMB Orientering

   36:54   

Antall deltagere: 80

Uten lisens