Klasse: H21

Postkoder

Tid

102 107 110 113 143 145 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Stig Alvestad, Wing OK

  42:55      2:11  7:36  3:28  8:04  1:11  2:58  3:24  2:55  2:03  1:56  1:37  3:00  2:16  0:16     21:09:56  21:52:51
2

Tuomas Tervo, NTNUI

  43:47      2:31  6:31  3:00  6:47  1:05  2:59  3:43  3:15  2:08  1:49  2:45  3:46  3:07  0:21     20:38:03  21:21:50
3

Lars Skjeset, NTNUI

  44:14      2:23  6:54  3:08  7:24  1:11  3:05  4:33  3:07  1:49  3:06  1:32  3:04  2:41  0:17     20:43:56  21:28:10
4

Rune Strandberg, NTNUI

  46:05      2:07  7:47  3:06  9:55  0:50  3:06  3:45  2:55  2:03  1:57  1:42  3:26  3:06  0:20     21:21:57  22:08:02
5

Tore B. Berdal, Wing OK

  48:14      2:23  8:23  2:54  8:59  1:39  3:51  4:15  3:31  2:25  2:03  1:46  3:05  2:40  0:20     21:27:57  22:16:11
6

Øystein Jaren Samuelsen, NTNUI

  48:45      2:40  9:07  5:12  8:11  1:23  2:59  3:37  3:00  2:12  2:08  1:43  3:25  2:51  0:17     21:05:57  21:54:42
7

Kjell Arild Karlsen, Fredrikst

  49:04      2:20  6:44  3:37 10:23  1:08  3:25  4:04  3:35  2:33  2:10  1:52  3:42  3:09  0:22     20:55:56  21:45:00
8

Bård Nonstad, Trollelg, OL

  49:50      2:42  8:10  3:09  8:45  0:54  3:11  3:52  3:20  2:08  2:06  4:00  4:01  3:14  0:18     20:59:58  21:49:48
9

Henrik Sigstad, NTNUI

  51:03      3:16  9:06  3:46  8:25  1:41  3:39  4:18  3:46  2:01  1:57  2:06  3:28  3:15  0:19     20:53:57  21:45:00
10

Lars-Christian Unger, NTNUI

  52:39      2:34 10:45  3:26 10:12  1:20  3:24  3:56  3:43  2:33  2:00  2:03  3:18  3:08  0:17     20:51:57  21:44:36
11

Espen Fiskum, NTNUI

  52:49      2:36 11:15  3:26  9:33  1:19  3:12  3:56  4:01  3:00  2:26  1:32  3:40  2:35  0:18     20:47:56  21:40:45
12

Fredrik Johannessen, OK Nidarø

  53:52      2:43  8:13  3:39 11:36  1:37  3:19  4:38  3:50  2:34  2:30  1:37  3:54  3:24  0:18     20:29:57  21:23:49
13

Anders Einum, NTNUI

  54:09      2:28  7:55  4:47 10:48  1:01  4:55  6:38  3:07  2:02  1:56  1:34  3:25  3:12  0:21     21:13:56  22:08:05
14

Einar Tommelstad, NTNUI

  56:47      2:55  9:01  3:27  9:46  1:08  3:28  5:16  3:49  4:04  2:19  3:12  4:41  3:21  0:20     21:07:57  22:04:44
15

Simen Bjøringsøy, NTNUI

  57:07      2:38  8:25  3:34 11:42  1:14  3:51  4:23  3:39  2:10  6:00  1:59  3:40  3:28  0:24     20:35:56  21:33:03
16

Audun Bakk, Melhus IL

  59:28      2:55 11:03  3:11 10:00  0:53  4:10  5:50  5:09  2:38  3:18  2:21  3:59  3:35  0:26     21:17:57  22:17:25
17

Vegard Hansen, Trollelg, OL

  1:00:06      3:41  9:26  3:57 11:26  1:42  3:43  4:48  4:03  3:39  3:39  1:55  3:58  3:47  0:22     20:45:57  21:46:03
18

Sigurd Bjørke, NTNUI

  1:00:42      3:06  9:00  3:12 13:55  1:01  3:55  4:25  3:50  2:48  2:13  2:15  6:24  4:10  0:28     21:26:24  22:27:06
19

Kristian Stensrud, OL Trollelg

  1:03:33      3:02 10:04  3:54 11:25  1:05  8:06  4:56  3:44  3:10  2:32  3:34  4:11  3:30  0:20     21:24:01  22:27:34
20

Thomas Furuheim, Tyrving

  1:03:37      2:43  9:08  5:15 12:47  1:19  5:16  5:25  4:03  2:53  3:18  1:58  4:41  4:30  0:21     20:33:57  21:37:34
21

Sigbjørn Ytrehus, NTNUI

  1:04:59      3:48 14:47  4:46  9:17  1:21  4:15  6:21  6:43  2:37  2:07  2:02  3:32  3:03  0:20     20:39:57  21:44:56
22

Bjørn Egil Rossebø, NTNUI

  1:16:07      3:14 11:52  5:08 13:37  2:42  5:26  5:40  6:25  3:06  8:10  2:08  4:19  3:55  0:25     21:01:59  22:18:06
23

Knut Inge Engelbreth, NTNUI

  1:38:06      4:59 15:47  5:21 20:35  2:12  7:32  8:51  8:10  4:48  4:13  5:11  5:23  4:43  0:21     21:15:58  22:54:04
Brutt

Magnus Mellbye Larsen, NTNUI

  52:02      2:41 11:18  4:06 13:58  3:20  6:22               10:17     20:41:57  21:33:59
DSQ

Truls Ryum, NTNU-BIL

  1:22:19      3:01 24:08  4:01 11:26  1:37  3:28  6:59             27:39     20:31:59  21:54:18

Klasse: D21

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Line Hagman, NTNUI

  40:18      3:13 10:40  5:05  2:01  4:06  3:10  2:28  1:38  4:13  3:24  0:20     21:14:56  21:55:14
2

Ida Svanberg, NTNUI

  45:49      3:33 11:38  6:17  2:23  4:46  3:12  2:38  2:10  4:49  3:58  0:25     21:34:58  22:20:47
3

Ane Baldishol Brevig, NTNUI

  49:05      4:02 14:24  7:59  2:18  4:20  2:36  2:53  2:33  3:57  3:39  0:24     20:34:57  21:24:02
4

Hege Ask-Henriksen, NTNUI

  49:35      3:20 12:17  8:27  2:32  5:38  3:52  2:26  2:01  4:13  4:28  0:21     21:06:57  21:56:32
5

Line Sjødin Drange, NTNUI

  1:04:41      4:29 17:08  8:05  2:43  6:21  4:47  5:52  2:54  6:10  5:46  0:26     21:24:58  22:29:39
6

Sigrid Ringdalen Vatne, NTNUI

  1:18:14      3:59 33:08  8:22  2:49  5:27  6:04  3:50  3:51  5:14  5:00  0:30     20:53:06  22:11:20

Klasse: D17-20

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Hanna Haugen Nordbrøden, Halde

  47:53      3:47 11:46  7:03  2:32  5:00  4:11  2:46  2:02  4:26  3:59  0:21     21:08:57  21:56:50
2

Ida Hjorth, Hamar OK

  49:06      3:49 12:12  6:41  2:44  5:35  3:12  3:15  2:34  4:54  3:44  0:26     21:29:56  22:19:02
3

Nina Smestad, Løten OL

  50:09      4:27 13:37  7:33  2:33  4:55  3:31  3:01  2:07  4:21  3:40  0:24     21:28:56  22:19:05
4

Hanne Vefsnmo, Byåsen IL

  1:01:55      3:50 11:23 16:26  2:40  6:20  3:38  4:17  2:47  5:21  4:50  0:23     21:32:56  22:34:51
5

Kristin Ask-Henriksen, Konneru

  1:05:45      5:12 17:22  9:09  3:40  6:00  6:31  5:28  2:15  5:27  4:19  0:22     20:42:56  21:48:41
6

Kirsti Einum, Freidig, SPK

  1:19:51      5:02 16:28 14:48  3:10  9:55  5:09  7:39  5:27  6:40  5:05  0:28     20:44:57  22:04:48
7

Ane Vigdisdatter Nytrø, Byåsen

  1:20:02      4:04 17:26 17:03  3:54 10:20  5:34  8:29  2:18  5:18  5:11  0:25     21:00:59  22:21:01

Klasse: H15-16

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Martin Husbyn, Wing OK

  58:17      4:00 14:03 12:51  3:03  5:14  3:24  3:51  2:29  5:06  3:54  0:22     21:30:56  22:29:13

Klasse: H17-20

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Olav Johannes Deelstra, Ås-UMB

  35:26      2:54  7:47  4:59  1:47  3:27  2:16  3:06  1:27  4:21  3:01  0:21     20:54:57  21:30:23
2

Mathias Bjugan, Wing OK

  35:33      2:45  8:16  4:26  1:49  3:23  2:16  4:25  1:40  3:35  2:44  0:14     20:38:56  21:14:29
3

Jostein Kvakland, Wing OK

  40:54      3:07  9:33  4:57  1:55  3:47  2:22  5:31  2:01  4:01  3:18  0:22     20:57:00  21:37:54
4

Johan Bjørnås, Frol

  48:51      5:02 13:37  5:09  1:56  8:13  3:15  2:14  2:03  3:57  3:00  0:25     21:28:02  22:16:53

Klasse: H35

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Otto Richard Eide, Byåsen IL

  40:03      3:09  9:07  5:23  2:22  4:06  2:30  2:51  2:03  4:30  3:40  0:22     20:50:57  21:31:00
2

Kjell Baardsgaard, Trollelg, O

  42:53      2:58 11:22  6:11  2:06  4:17  2:38  2:55  2:31  3:57  3:38  0:20     20:40:57  21:23:50
3

Frode Haugskott, OL Trollelg

  44:52      3:02 11:56  5:37  2:06  3:53  3:20  5:32  1:42  3:50  3:31  0:23     20:30:56  21:15:48
4

Geir Paulsen, OL Trollelg

  49:50      3:36 17:21  6:28  2:02  4:53  2:37  2:33  1:34  4:19  4:02  0:25     20:26:57  21:16:47
5

Per Atle Pedersen, Trollelg, O

  49:56      3:11 14:13  5:56  2:11  4:04  3:09  4:34  3:45  4:50  3:39  0:24     20:46:58  21:36:54
6

Jan Erik Ledal, Trollelg, OL

  51:27      3:08 14:06  6:44  2:14  4:15  3:27  5:56  3:01  3:59  4:08  0:29     21:04:57  21:56:24
7

Svein Terje Kolstad, Freidig,

  57:11      7:11 20:09  6:34  2:06  7:31  2:58  2:42  3:54  4:11  3:35  0:17     20:59:00  22:00:08
8

Bjørn P. Løvås, Nidarøst, OK

  58:21      3:00 17:26  9:41  2:27  9:00  2:47  2:22  2:29  4:34  4:06  0:29     21:20:57  22:19:18
9

Øystein Nytrø, Byåsen IL

  59:10      3:32 13:20  9:46  2:53  4:51  4:20  3:20  5:37  7:03  4:04  0:24     21:12:59  22:12:09

Klasse: H50

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Jostein Alvestad, Wing OK

  45:11      3:17 10:42  6:57  2:13  4:42  3:06  3:04  3:15  4:11  3:22  0:22     21:22:59  22:08:10
2

Per Husbyn, Wing OK

  59:11      4:36 11:50  9:26  3:33  5:49  7:31  4:25  1:59  5:04  4:34  0:24     20:48:57  21:48:08
3

Terje Kanstad, Wing OK

  59:59      6:40 14:36  7:33  3:05  5:50  3:55  3:04  5:09  5:17  4:13  0:37     21:10:57  22:10:56
4

Øistein Åsmul, OL Trollelg

  1:01:09      3:52 13:58  7:22  3:09  5:43  5:52  4:49  4:27  5:56  5:30  0:31     20:28:08  21:29:17
5

Egil Repvik, Byåsen IL

  1:04:47      4:55 16:55  7:38  2:54  6:58  3:36  7:17  2:48  5:59  4:57  0:50     21:17:00  22:21:47
6

Magnus Landstad, Freidig, SPK

  1:15:45      4:20 18:55  6:30  3:10 15:01  4:00  4:28  5:19  9:20  4:14  0:28     21:36:56  22:52:41
7

Nils Olav Vennevik, Freidig, S

  1:18:21      4:28 26:40  8:51  3:34  6:32  4:09  5:16  5:49  6:08  6:14  0:40     21:18:56  22:37:17
Brutt

Henry Sundsetvik, Trollelg, OL

  47:00     22:11                   24:49     20:36:56  21:23:56
DSQ

Eirik Vefsnmo, Byåsen IL

  1:02:28      6:10   29:01  2:38  5:17  3:14  3:06  3:02  5:16  4:17  0:27     21:26:57  22:29:25

Klasse: D15-16

Postkoder

Tid

143 113 156 147 149 152 158 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Marianne Løvås, Nidarøst, OK

  37:25      3:10  1:27  3:32  5:49  5:26  3:27  4:47  5:39  3:52  0:16     20:40:58  21:18:23
2

Mali Gederaas Kanstad, Wing OK

  39:25      5:11  1:22  3:36  5:47  5:28  3:22  4:53  5:34  3:54  0:18     20:38:59  21:18:24

Klasse: D35

Postkoder

Tid

143 113 156 147 149 152 158 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Hilde Forbord, Malvik IL

  52:22      6:36  2:14  4:01  7:12 10:04  5:07  5:14  6:04  5:22  0:28     20:42:59  21:35:21
2

Vigdis Heimly, Byåsen IL

  1:15:34      5:59  2:35 29:01  6:42  6:37  4:48  5:44  7:32  5:59  0:37     21:19:59  22:35:33

Klasse: D50

Postkoder

Tid

143 113 156 147 149 152 158 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.

Klasse: H10-14(par)

Postkoder

Tid

159 113 160 158 170 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Trond Einar Moen Pedersli, OL

  15:54      1:13  0:37  2:10  3:58  1:29  6:06  0:21     20:37:57  20:53:51
2

Kristian Øien, OL Trollelg

  15:55      1:12  0:42  2:05  4:04  1:27  6:04  0:21     20:37:56  20:53:51
3

Jonas Ledal, OL Trollelg

  24:28      1:23  0:47  5:22  8:36  1:34  6:25  0:21     20:34:00  20:58:28
4

Brage Sæther, Spkl. Freidig

  24:29      1:25  0:49  5:21  8:31  1:39  6:19  0:25     20:34:00  20:58:29

Klasse: D10-14(par)

Postkoder

Tid

159 113 160 158 170 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Sigrid Merete Moen Pedersli, O

  25:59      1:58  1:11  3:03  8:08  2:06  9:04  0:29     20:36:02  21:02:01
1

Rebecca Sæterhaug, OL Trollelg

  25:59      1:58  1:16  3:05  8:06  2:06  9:03  0:25     20:36:01  21:02:00

Klasse: Åpen klasse

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Morten Taraldsten Brunes, Ås-U

  36:54      2:15  8:11  7:11  1:42  3:20  2:20  2:14  1:36  3:53  3:49  0:23     20:28:13  21:05:07

Klasse: 6km

Postkoder

Tid

102 107 110 113 143 145 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Stig Alvestad, Wing OK

  42:55      2:11  7:36  3:28  8:04  1:11  2:58  3:24  2:55  2:03  1:56  1:37  3:00  2:16  0:16     21:09:56  21:52:51
2

Tuomas Tervo, NTNUI

  43:47      2:31  6:31  3:00  6:47  1:05  2:59  3:43  3:15  2:08  1:49  2:45  3:46  3:07  0:21     20:38:03  21:21:50
3

Lars Skjeset, NTNUI

  44:14      2:23  6:54  3:08  7:24  1:11  3:05  4:33  3:07  1:49  3:06  1:32  3:04  2:41  0:17     20:43:56  21:28:10
4

Rune Strandberg, NTNUI

  46:05      2:07  7:47  3:06  9:55  0:50  3:06  3:45  2:55  2:03  1:57  1:42  3:26  3:06  0:20     21:21:57  22:08:02
5

Tore B. Berdal, Wing OK

  48:14      2:23  8:23  2:54  8:59  1:39  3:51  4:15  3:31  2:25  2:03  1:46  3:05  2:40  0:20     21:27:57  22:16:11
6

Øystein Jaren Samuelsen, NTNUI

  48:45      2:40  9:07  5:12  8:11  1:23  2:59  3:37  3:00  2:12  2:08  1:43  3:25  2:51  0:17     21:05:57  21:54:42
7

Kjell Arild Karlsen, Fredrikst

  49:04      2:20  6:44  3:37 10:23  1:08  3:25  4:04  3:35  2:33  2:10  1:52  3:42  3:09  0:22     20:55:56  21:45:00
8

Bård Nonstad, Trollelg, OL

  49:50      2:42  8:10  3:09  8:45  0:54  3:11  3:52  3:20  2:08  2:06  4:00  4:01  3:14  0:18     20:59:58  21:49:48
9

Henrik Sigstad, NTNUI

  51:03      3:16  9:06  3:46  8:25  1:41  3:39  4:18  3:46  2:01  1:57  2:06  3:28  3:15  0:19     20:53:57  21:45:00
10

Lars-Christian Unger, NTNUI

  52:39      2:34 10:45  3:26 10:12  1:20  3:24  3:56  3:43  2:33  2:00  2:03  3:18  3:08  0:17     20:51:57  21:44:36
11

Espen Fiskum, NTNUI

  52:49      2:36 11:15  3:26  9:33  1:19  3:12  3:56  4:01  3:00  2:26  1:32  3:40  2:35  0:18     20:47:56  21:40:45
12

Fredrik Johannessen, OK Nidarø

  53:52      2:43  8:13  3:39 11:36  1:37  3:19  4:38  3:50  2:34  2:30  1:37  3:54  3:24  0:18     20:29:57  21:23:49
13

Anders Einum, NTNUI

  54:09      2:28  7:55  4:47 10:48  1:01  4:55  6:38  3:07  2:02  1:56  1:34  3:25  3:12  0:21     21:13:56  22:08:05
14

Einar Tommelstad, NTNUI

  56:47      2:55  9:01  3:27  9:46  1:08  3:28  5:16  3:49  4:04  2:19  3:12  4:41  3:21  0:20     21:07:57  22:04:44
15

Simen Bjøringsøy, NTNUI

  57:07      2:38  8:25  3:34 11:42  1:14  3:51  4:23  3:39  2:10  6:00  1:59  3:40  3:28  0:24     20:35:56  21:33:03
16

Audun Bakk, Melhus IL

  59:28      2:55 11:03  3:11 10:00  0:53  4:10  5:50  5:09  2:38  3:18  2:21  3:59  3:35  0:26     21:17:57  22:17:25
17

Vegard Hansen, Trollelg, OL

  1:00:06      3:41  9:26  3:57 11:26  1:42  3:43  4:48  4:03  3:39  3:39  1:55  3:58  3:47  0:22     20:45:57  21:46:03
18

Sigurd Bjørke, NTNUI

  1:00:42      3:06  9:00  3:12 13:55  1:01  3:55  4:25  3:50  2:48  2:13  2:15  6:24  4:10  0:28     21:26:24  22:27:06
19

Kristian Stensrud, OL Trollelg

  1:03:33      3:02 10:04  3:54 11:25  1:05  8:06  4:56  3:44  3:10  2:32  3:34  4:11  3:30  0:20     21:24:01  22:27:34
20

Thomas Furuheim, Tyrving

  1:03:37      2:43  9:08  5:15 12:47  1:19  5:16  5:25  4:03  2:53  3:18  1:58  4:41  4:30  0:21     20:33:57  21:37:34
21

Sigbjørn Ytrehus, NTNUI

  1:04:59      3:48 14:47  4:46  9:17  1:21  4:15  6:21  6:43  2:37  2:07  2:02  3:32  3:03  0:20     20:39:57  21:44:56
22

Bjørn Egil Rossebø, NTNUI

  1:16:07      3:14 11:52  5:08 13:37  2:42  5:26  5:40  6:25  3:06  8:10  2:08  4:19  3:55  0:25     21:01:59  22:18:06
23

Knut Inge Engelbreth, NTNUI

  1:38:06      4:59 15:47  5:21 20:35  2:12  7:32  8:51  8:10  4:48  4:13  5:11  5:23  4:43  0:21     21:15:58  22:54:04
Brutt

Magnus Mellbye Larsen, NTNUI

  52:02      2:41 11:18  4:06 13:58  3:20  6:22               10:17     20:41:57  21:33:59
DSQ

Truls Ryum, NTNU-BIL

  1:22:19      3:01 24:08  4:01 11:26  1:37  3:28  6:59             27:39     20:31:59  21:54:18

Klasse: 4km

Postkoder

Tid

102 107 155 147 149 152 153 154 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Olav Johannes Deelstra, Ås-UMB

  35:26      2:54  7:47  4:59  1:47  3:27  2:16  3:06  1:27  4:21  3:01  0:21     20:54:57  21:30:23
2

Mathias Bjugan, Wing OK

  35:33      2:45  8:16  4:26  1:49  3:23  2:16  4:25  1:40  3:35  2:44  0:14     20:38:56  21:14:29
3

Morten Taraldsten Brunes, Ås-U

  36:54      2:15  8:11  7:11  1:42  3:20  2:20  2:14  1:36  3:53  3:49  0:23     20:28:13  21:05:07
4

Otto Richard Eide, Byåsen IL

  40:03      3:09  9:07  5:23  2:22  4:06  2:30  2:51  2:03  4:30  3:40  0:22     20:50:57  21:31:00
5

Line Hagman, NTNUI

  40:18      3:13 10:40  5:05  2:01  4:06  3:10  2:28  1:38  4:13  3:24  0:20     21:14:56  21:55:14
6

Jostein Kvakland, Wing OK

  40:54      3:07  9:33  4:57  1:55  3:47  2:22  5:31  2:01  4:01  3:18  0:22     20:57:00  21:37:54
7

Kjell Baardsgaard, Trollelg, O

  42:53      2:58 11:22  6:11  2:06  4:17  2:38  2:55  2:31  3:57  3:38  0:20     20:40:57  21:23:50
8

Frode Haugskott, OL Trollelg

  44:52      3:02 11:56  5:37  2:06  3:53  3:20  5:32  1:42  3:50  3:31  0:23     20:30:56  21:15:48
9

Jostein Alvestad, Wing OK

  45:11      3:17 10:42  6:57  2:13  4:42  3:06  3:04  3:15  4:11  3:22  0:22     21:22:59  22:08:10
10

Ida Svanberg, NTNUI

  45:49      3:33 11:38  6:17  2:23  4:46  3:12  2:38  2:10  4:49  3:58  0:25     21:34:58  22:20:47
11

Hanna Haugen Nordbrøden, Halde

  47:53      3:47 11:46  7:03  2:32  5:00  4:11  2:46  2:02  4:26  3:59  0:21     21:08:57  21:56:50
12

Johan Bjørnås, Frol

  48:51      5:02 13:37  5:09  1:56  8:13  3:15  2:14  2:03  3:57  3:00  0:25     21:28:02  22:16:53
13

Ane Baldishol Brevig, NTNUI

  49:05      4:02 14:24  7:59  2:18  4:20  2:36  2:53  2:33  3:57  3:39  0:24     20:34:57  21:24:02
14

Ida Hjorth, Hamar OK

  49:06      3:49 12:12  6:41  2:44  5:35  3:12  3:15  2:34  4:54  3:44  0:26     21:29:56  22:19:02
15

Hege Ask-Henriksen, NTNUI

  49:35      3:20 12:17  8:27  2:32  5:38  3:52  2:26  2:01  4:13  4:28  0:21     21:06:57  21:56:32
16

Geir Paulsen, OL Trollelg

  49:50      3:36 17:21  6:28  2:02  4:53  2:37  2:33  1:34  4:19  4:02  0:25     20:26:57  21:16:47
17

Per Atle Pedersen, Trollelg, O

  49:56      3:11 14:13  5:56  2:11  4:04  3:09  4:34  3:45  4:50  3:39  0:24     20:46:58  21:36:54
18

Nina Smestad, Løten OL

  50:09      4:27 13:37  7:33  2:33  4:55  3:31  3:01  2:07  4:21  3:40  0:24     21:28:56  22:19:05
19

Jan Erik Ledal, Trollelg, OL

  51:27      3:08 14:06  6:44  2:14  4:15  3:27  5:56  3:01  3:59  4:08  0:29     21:04:57  21:56:24
20

Svein Terje Kolstad, Freidig,

  57:11      7:11 20:09  6:34  2:06  7:31  2:58  2:42  3:54  4:11  3:35  0:17     20:59:00  22:00:08
21

Martin Husbyn, Wing OK

  58:17      4:00 14:03 12:51  3:03  5:14  3:24  3:51  2:29  5:06  3:54  0:22     21:30:56  22:29:13
22

Bjørn P. Løvås, Nidarøst, OK

  58:21      3:00 17:26  9:41  2:27  9:00  2:47  2:22  2:29  4:34  4:06  0:29     21:20:57  22:19:18
23

Øystein Nytrø, Byåsen IL

  59:10      3:32 13:20  9:46  2:53  4:51  4:20  3:20  5:37  7:03  4:04  0:24     21:12:59  22:12:09
24

Per Husbyn, Wing OK

  59:11      4:36 11:50  9:26  3:33  5:49  7:31  4:25  1:59  5:04  4:34  0:24     20:48:57  21:48:08
25

Terje Kanstad, Wing OK

  59:59      6:40 14:36  7:33  3:05  5:50  3:55  3:04  5:09  5:17  4:13  0:37     21:10:57  22:10:56
26

Øistein Åsmul, OL Trollelg

  1:01:09      3:52 13:58  7:22  3:09  5:43  5:52  4:49  4:27  5:56  5:30  0:31     20:28:08  21:29:17
27

Hanne Vefsnmo, Byåsen IL

  1:01:55      3:50 11:23 16:26  2:40  6:20  3:38  4:17  2:47  5:21  4:50  0:23     21:32:56  22:34:51
28

Line Sjødin Drange, NTNUI

  1:04:41      4:29 17:08  8:05  2:43  6:21  4:47  5:52  2:54  6:10  5:46  0:26     21:24:58  22:29:39
29

Egil Repvik, Byåsen IL

  1:04:47      4:55 16:55  7:38  2:54  6:58  3:36  7:17  2:48  5:59  4:57  0:50     21:17:00  22:21:47
30

Kristin Ask-Henriksen, Konneru

  1:05:45      5:12 17:22  9:09  3:40  6:00  6:31  5:28  2:15  5:27  4:19  0:22     20:42:56  21:48:41
31

Magnus Landstad, Freidig, SPK

  1:15:45      4:20 18:55  6:30  3:10 15:01  4:00  4:28  5:19  9:20  4:14  0:28     21:36:56  22:52:41
32

Sigrid Ringdalen Vatne, NTNUI

  1:18:14      3:59 33:08  8:22  2:49  5:27  6:04  3:50  3:51  5:14  5:00  0:30     20:53:06  22:11:20
33

Nils Olav Vennevik, Freidig, S

  1:18:21      4:28 26:40  8:51  3:34  6:32  4:09  5:16  5:49  6:08  6:14  0:40     21:18:56  22:37:17
34

Kirsti Einum, Freidig, SPK

  1:19:51      5:02 16:28 14:48  3:10  9:55  5:09  7:39  5:27  6:40  5:05  0:28     20:44:57  22:04:48
35

Ane Vigdisdatter Nytrø, Byåsen

  1:20:02      4:04 17:26 17:03  3:54 10:20  5:34  8:29  2:18  5:18  5:11  0:25     21:00:59  22:21:01
Brutt

Henry Sundsetvik, Trollelg, OL

  47:00     22:11                   24:49     20:36:56  21:23:56
DSQ

Eirik Vefsnmo, Byåsen IL

  1:02:28      6:10   29:01  2:38  5:17  3:14  3:06  3:02  5:16  4:17  0:27     21:26:57  22:29:25

Klasse: 3km

Postkoder

Tid

143 113 156 147 149 152 158 140 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Marianne Løvås, Nidarøst, OK

  37:25      3:10  1:27  3:32  5:49  5:26  3:27  4:47  5:39  3:52  0:16     20:40:58  21:18:23
2

Mali Gederaas Kanstad, Wing OK

  39:25      5:11  1:22  3:36  5:47  5:28  3:22  4:53  5:34  3:54  0:18     20:38:59  21:18:24
3

Hilde Forbord, Malvik IL

  52:22      6:36  2:14  4:01  7:12 10:04  5:07  5:14  6:04  5:22  0:28     20:42:59  21:35:21
4

Vigdis Heimly, Byåsen IL

  1:15:34      5:59  2:35 29:01  6:42  6:37  4:48  5:44  7:32  5:59  0:37     21:19:59  22:35:33

Klasse: 2km

Postkoder

Tid

159 113 160 158 170 150 100 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Trond Einar Moen Pedersli, OL

  15:54      1:13  0:37  2:10  3:58  1:29  6:06  0:21     20:37:57  20:53:51
2

Kristian Øien, OL Trollelg

  15:55      1:12  0:42  2:05  4:04  1:27  6:04  0:21     20:37:56  20:53:51
3

Jonas Ledal, OL Trollelg

  24:28      1:23  0:47  5:22  8:36  1:34  6:25  0:21     20:34:00  20:58:28
4

Brage Sæther, Spkl. Freidig

  24:29      1:25  0:49  5:21  8:31  1:39  6:19  0:25     20:34:00  20:58:29
5

Sigrid Merete Moen Pedersli, O

  25:59      1:58  1:11  3:03  8:08  2:06  9:04  0:29     20:36:02  21:02:01
5

Rebecca Sæterhaug, OL Trollelg

  25:59      1:58  1:16  3:05  8:06  2:06  9:03  0:25     20:36:01  21:02:00

Antall deltagere: 144

Uten lisens