Klasse: Duders

1  

Lars Skjeset

  

Ntnui

  8:26
2  

Carl Waaler Kaas

  

NTNUI

  8:29
3  

Runar E. Lien

  

NTNUI

  8:42
5  

Skrove

  

NTNUI

  8:52
6  

Øyvind Lund

  

NTNUI

  9:04
7  

Gunde Svan

  

NTNUI

  9:10
8  

Antvord

  

NTNUI

  9:26
9  

Bøtta

  

NTNUI

  9:27
10  

Magnus ML

  

NTNUI

  9:29
11  

Henrik Sigstad

  

NTNUI

  9:31
12  

Ragnar Raggsokk

  

NTNUI

  9:32
13  

Tore Alu

  

Ntnui

  9:34
14  

Henrik Ruud

  

NTNUI

  9:40
15  

Frank Aasgård

  

NTNUI

  9:44
16  

Erik Lien Johnsen

  

NTNUI

  9:46
17  

Håvard Torpe

  

NTNUI

  9:48
18  

Trond Strandberg

  

NTNUI

  9:56
18  

Halvor Saunes

  

NTNUI

  9:56
20  

Glenn Tørå

  

NTNUI

  10:08
21  

Morten Rev

  

NTNUI

  10:13
22  

Anders Brattli

  

NTNUI

  10:17
23  

Asle

  

NTNUI

  10:25
24  

Jostein Bø Fløystad

  

NTNUI

  10:32
25  

Asbjørn Bjørgum

  

Ntnui

  10:34
26  

Jørgen Sverdrup-Thygeson

  

NTNUI

  10:42
27  

Håvard Sau

  

NTNUI

  10:53
28  

Øyvind Bakken Rognstad

  

NTNUI

  11:01
29  

Hermann Leithe

  

NTNUI

  11:02
30  

Mattis

  

NTNUI

  11:04
31  

Anders Ørn

  

NTNUI

  11:08
32  

Fredrik Rosenqvist

  

NTNUI

  11:12
33  

Rune Strandberg

  

NTNUI

  11:26
34  

Erik Skantze

  

NTNUI

  11:34
35  

Ivar M. Natås

  

Ntnui

  12:30
36  

Stig Alvestad

  

Wing OK

  12:57
37  

Kristian Kullerud

  

Fredrikstad SK

  14:18
38  

Lars-Christian Unger

  

Østmarka OK

  14:29
39  

Anstein Mykland

  

Ntnui

  14:43
Disk  

Einar Tommelstad

  

NTNUI

  8:35
Disk  

Jostein Nørbech

  

NTNUI

  9:09
Disk  

Tomas Brikselli

  

NTNUI

  9:37
Disk  

Anders Øks

  

NTNUI

  9:43
Disk  

Erling Sommerfeldt

  

NTNUI

  11:46
Disk  

Magne Myrmo

  

NTNUI

  14:49
 

Klasse: Beibs

1  

Marte Grande Østby

  

NTNUI

  10:02
2  

Hege Ask-Henriksen

  

NTNUI

  10:57
3  

Katja

  

NTNUI

  10:58
4  

Ane Baldishol Brevig

  

NTNUI

  11:40
5  

Ida Svanberg

  

NTNUI

  11:41
6  

Mari B Jonassen

  

NTNUI

  11:50
7  

Kaja Torpe

  

NTNUI

  12:15
8  

Solveig

  

NTNUI

  13:05
9  

Line S. Drange

  

NTNUI

  14:09
10  

Janne Thygesen

  

NTNUI

  15:24
11  

Kine Sofie Sandstad

  

Frol IL

  21:21
12  

Anne-Katrine Wagnild

  

OL Trollelg

  25:09
Disk  

Jenny Persson

  

NTNUI

  10:13

Antall deltagere: 58