Klasse: Dudes AB

Postkoder

Tid

113 153 143 110 153 156 150 153 152 107 126 154 147 149 129 128 125 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Simen Bjøringsøy,

  47:15      5:52  3:03  1:43  2:01  1:40  2:24  1:07  2:02  4:30  2:09  4:04  2:20  5:37  2:26  4:05  1:38  0:34     19:59:04  20:46:19
2

Rune Strandberg,

  47:48      5:02  2:58  1:43  2:05  1:44  1:47  0:59  1:57  4:48  2:10  4:07  2:24  6:00  2:47  4:51  1:47  0:39     19:57:26  20:45:14
3

Knut Sveinung Rekaa,

  48:24      5:01  3:26  1:33  1:51  1:33  1:34  0:58  2:35  4:11  2:04  4:22  2:06  6:45  3:16  5:00  1:36  0:33     19:57:44  20:46:08
4

Trond Strandberg,

  49:03      5:36  3:45  1:43  2:11  1:50  2:35  1:03  1:55  4:14  2:28  4:00  2:19  6:04  2:47  4:15  1:39  0:39     19:58:25  20:47:28
5

Felix Breitschädel,

  49:40      5:11  2:47  1:12  2:09  1:35  1:46  1:00  1:43  4:06  2:26  4:20  2:10 10:33  2:20  3:59  1:42  0:41     19:54:42  20:44:22
6

Espen Fiskum,

  50:43      4:54  3:35  1:24  2:14  1:30  1:53  1:06  2:04  4:33  2:16  4:59  2:06  5:25  3:11  7:23  1:33  0:37     19:55:39  20:46:22
7

Hinken,

  54:22      5:26  3:15  3:37  2:01  1:47  1:46  2:43  2:15  4:05  2:20  4:49  2:11  6:22  2:26  6:28  2:06  0:45     20:00:02  20:54:24
8

Petern,

  56:05      5:47  3:31  1:48  2:31  1:43  1:50  3:43  2:01  4:30  3:21  5:33  2:52  6:42  3:04  4:22  2:03  0:44     20:00:50  20:56:55
9

Henrik Ruud,

  56:29      5:23  3:33  1:35  2:28  1:48  1:57  1:16  2:08  4:15  2:27  4:18  2:25  9:37  3:38  6:50  2:05  0:46     19:55:47  20:52:16

Klasse: Dudes BA

Postkoder

Tid

113 153 156 150 153 143 110 153 152 107 126 154 147 149 129 128 125 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Lars,

  46:14      4:26  2:31  1:33  0:53  1:46  1:15  1:46  1:28  3:40  2:01  4:45  1:54  8:50  2:19  4:56  1:38  0:33     19:59:51  20:46:05
2

Øystein Jaren Samuelsen,

  50:30      4:53  3:24  1:44  1:01  2:00  1:43  2:35  1:42  4:08  2:13  5:44  2:17  8:35  2:23  3:55  1:37  0:36     19:55:43  20:46:13
3

Alban Dalberto,

  50:44      5:39  3:19  1:58  1:16  2:03  1:33  2:16  1:46  4:53  2:51  4:46  2:25  6:05  3:20  4:10  1:41  0:43     19:57:08  20:47:52
4

Barnebakken,

  54:23      5:28  3:15  1:58  1:11  2:12  1:27  2:13  1:51  6:51  2:49  4:37  2:20  6:01  2:31  6:23  2:33  0:43     20:00:16  20:54:39
5

Frank Aasgård,

  58:22      5:36  3:15  1:49  1:01  2:16  1:26  2:23  1:39  4:46  2:30  5:12  2:50  8:41  3:34  7:52  2:37  0:55     19:57:38  20:56:00
6

Asbjørn,

  58:48      5:47  3:19  2:13  1:08  2:17  1:49  2:37  1:57  5:20  3:35  5:57  2:33  6:31  6:02  5:05  2:03  0:35     19:57:53  20:56:41
7

Østhagen,

  59:22      5:48  3:06  1:46  2:26  2:12  1:41  4:38  1:34  4:34  2:18  4:40  2:18  9:48  3:03  7:09  1:40  0:41     20:03:28  21:02:50
8

Hallvard Tyldum,

  1:02:28      6:20  3:21  5:35  1:09  2:05  1:41  4:19  1:44  4:47  3:52  5:04  2:45  6:48  2:44  7:36  1:49  0:49     20:00:35  21:03:03
DSQ

Henrik Sigstad,

  36:23      5:06  3:03  2:06  1:04  3:04  1:19  1:57  1:44                 17:00     19:57:05  20:33:28

Klasse: Babes BA

Postkoder

Tid

113 153 156 150 153 143 110 153 152 107 126 154 129 128 125 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Rolf Mauritz,

  41:44      5:46  3:28  2:08  1:18  2:17  1:45  2:51  2:04  5:18  2:47  4:37  2:43  2:29  1:38  0:35     19:55:05  20:36:49
2

Karianne Ruud,

  42:07      5:56  3:55  1:57  1:11  2:20  1:32  2:26  1:47  4:58  2:46  4:31  2:30  3:49  1:45  0:44     19:56:02  20:38:09
3

Hege Ask-Henriksen,

  44:36      6:24  3:46  2:16  1:20  2:38  1:52  2:34  2:05  6:23  2:37  5:28  2:51  1:30  2:03  0:49     19:57:28  20:42:04
4

Nina Smestad,

  1:02:25      8:24  5:17  3:26  3:35  3:04  3:00  3:06  2:32  8:47  4:57  7:10  3:19  2:10  2:46  0:52     20:00:43  21:03:08
5

Kine Sofie Sandstad,

  1:02:28      8:25  5:26  3:25  3:30  3:10  2:55  3:12  2:24  8:47  4:57  7:11  3:25  2:08  2:43  0:50     20:00:37  21:03:05

Klasse: Babes AB

Postkoder

Tid

113 153 143 110 153 156 150 153 152 107 126 154 129 128 125 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Line Hagman,

  42:09      6:01  3:30  1:57  2:35  1:56  2:08  1:08  2:17  5:26  2:39  4:57  2:29  2:42  1:45  0:39     19:54:46  20:36:55
2

Øyvind Bakken Rognstad,

  50:01      6:50  3:46  1:51  2:15  1:52  2:32  1:15  2:20 11:39  3:05  5:42  2:22  1:51  2:02  0:39     20:01:14  20:51:15
3

Hanne N,

  51:11      6:48  3:42  1:53  3:25  1:56  2:10  1:22  2:49  7:02  5:16  4:54  2:43  4:22  2:02  0:47     19:57:03  20:48:14
4

Katja Ekroll Jahren,

  52:51      7:18  4:03  2:03  2:49  2:02  2:27  1:29  3:33  7:11  3:54  7:27  2:41  2:40  2:22  0:52     19:59:19  20:52:10

Klasse: Skluttulainen (Alle gaflinger)

Postkoder

Tid

113 153 143 110 153 156 150 153 152 107 126 154 129 128 125 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Rolf Mauritz,

  41:44      5:46  3:28  1:45  2:51  2:04  2:08  1:18  2:17  5:18  2:47  4:37  2:43  2:29  1:38  0:35     19:55:14  20:36:58
2

Karianne Ruud,

  42:07      5:56  3:55  1:32  2:26  1:47  1:57  1:11  2:20  4:58  2:46  4:31  2:30  3:49  1:45  0:44     19:56:09  20:38:16
3

Line Hagman,

  42:09      6:01  3:30  1:57  2:35  1:56  2:08  1:08  2:17  5:26  2:39  4:57  2:29  2:42  1:45  0:39     19:54:51  20:37:00
4

Hege Ask-Henriksen,

  44:36      6:24  3:46  1:52  2:34  2:05  2:16  1:20  2:38  6:23  2:37  5:28  2:51  1:30  2:03  0:49     19:57:34  20:42:10
5

Øyvind Bakken Rognstad,

  50:01      6:50  3:46  1:51  2:15  1:52  2:32  1:15  2:20 11:39  3:05  5:42  2:22  1:51  2:02  0:39     20:01:20  20:51:21
6

Hanne N,

  51:11      6:48  3:42  1:53  3:25  1:56  2:10  1:22  2:49  7:02  5:16  4:54  2:43  4:22  2:02  0:47     19:57:10  20:48:21
7

Katja Ekroll Jahren,

  52:51      7:18  4:03  2:03  2:49  2:02  2:27  1:29  3:33  7:11  3:54  7:27  2:41  2:40  2:22  0:52     19:59:26  20:52:17
8

Nina Smestad,

  1:02:25      8:24  5:17  3:00  3:06  2:32  3:26  3:35  3:04  8:47  4:57  7:10  3:19  2:10  2:46  0:52     20:00:55  21:03:20
9

Kine Sofie Sandstad,

  1:02:28      8:25  5:26  2:55  3:12  2:24  3:25  3:30  3:10  8:47  4:57  7:11  3:25  2:08  2:43  0:50     20:00:49  21:03:17

Klasse: Suomalainen paikka (Alle gaflinger)

Postkoder

Tid

113 153 143 110 153 156 150 153 152 107 126 154 147 149 129 128 125 Start-Kl.Mål-Kl.
1

Lars,

  46:14      4:26  2:31  1:15  1:46  1:28  1:33  0:53  1:46  3:40  2:01  4:45  1:54  8:50  2:19  4:56  1:38  0:33     19:59:54  20:46:08
2

Simen Bjøringsøy,

  47:15      5:52  3:03  1:43  2:01  1:40  2:24  1:07  2:02  4:30  2:09  4:04  2:20  5:37  2:26  4:05  1:38  0:34     19:59:19  20:46:34
3

Rune Strandberg,

  47:48      5:02  2:58  1:43  2:05  1:44  1:47  0:59  1:57  4:48  2:10  4:07  2:24  6:00  2:47  4:51  1:47  0:39     19:57:33  20:45:21
4

Knut Sveinung Rekaa,

  48:24      5:01  3:26  1:33  1:51  1:33  1:34  0:58  2:35  4:11  2:04  4:22  2:06  6:45  3:16  5:00  1:36  0:33     19:57:49  20:46:13
5

Trond Strandberg,

  49:03      5:36  3:45  1:43  2:11  1:50  2:35  1:03  1:55  4:14  2:28  4:00  2:19  6:04  2:47  4:15  1:39  0:39     19:58:31  20:47:34
6

Felix Breitschädel,

  49:40      5:11  2:47  1:12  2:09  1:35  1:46  1:00  1:43  4:06  2:26  4:20  2:10 10:33  2:20  3:59  1:42  0:41     19:54:48  20:44:28
7

Øystein Jaren Samuelsen,

  50:30      4:53  3:24  1:43  2:35  1:42  1:44  1:01  2:00  4:08  2:13  5:44  2:17  8:35  2:23  3:55  1:37  0:36     19:55:50  20:46:20
8

Espen Fiskum,

  50:43      4:54  3:35  1:24  2:14  1:30  1:53  1:06  2:04  4:33  2:16  4:59  2:06  5:25  3:11  7:23  1:33  0:37     19:55:45  20:46:28
9

Alban Dalberto,

  50:44      5:39  3:19  1:33  2:16  1:46  1:58  1:16  2:03  4:53  2:51  4:46  2:25  6:05  3:20  4:10  1:41  0:43     19:57:14  20:47:58
10

Hinken,

  54:22      5:26  3:15  3:37  2:01  1:47  1:46  2:43  2:15  4:05  2:20  4:49  2:11  6:22  2:26  6:28  2:06  0:45     20:00:11  20:54:33
11

Barnebakken,

  54:23      5:28  3:15  1:27  2:13  1:51  1:58  1:11  2:12  6:51  2:49  4:37  2:20  6:01  2:31  6:23  2:33  0:43     20:00:52  20:55:15
12

Petern,

  56:05      5:47  3:31  1:48  2:31  1:43  1:50  3:43  2:01  4:30  3:21  5:33  2:52  6:42  3:04  4:22  2:03  0:44     20:01:00  20:57:05
13

Henrik Ruud,

  56:29      5:23  3:33  1:35  2:28  1:48  1:57  1:16  2:08  4:15  2:27  4:18  2:25  9:37  3:38  6:50  2:05  0:46     19:55:58  20:52:27
14

Frank Aasgård,

  58:22      5:36  3:15  1:26  2:23  1:39  1:49  1:01  2:16  4:46  2:30  5:12  2:50  8:41  3:34  7:52  2:37  0:55     19:57:45  20:56:07
15

Asbjørn,

  58:48      5:47  3:19  1:49  2:37  1:57  2:13  1:08  2:17  5:20  3:35  5:57  2:33  6:31  6:02  5:05  2:03  0:35     19:58:06  20:56:54
16

Østhagen,

  59:22      5:48  3:06  1:41  4:38  1:34  1:46  2:26  2:12  4:34  2:18  4:40  2:18  9:48  3:03  7:09  1:40  0:41     20:03:37  21:02:59
18

Hallvard Tyldum,

  1:02:28      6:20  3:21  1:41  4:19  1:44  5:35  1:09  2:05  4:47  3:52  5:04  2:45  6:48  2:44  7:36  1:49  0:49     20:00:46  21:03:14
DSQ

Henrik Sigstad,

  36:23      5:06  3:03  7:33  1:57  1:44                       17:00     19:57:05  20:33:28

Antall deltagere: 54

Uten lisens