Resultatliste Snusk
1.   Anton Bjartnes  Verdal OK  17:36
2.   Marius Røed Hanssen  Fredrikstad  19:03
3.   Ragnar Tonjer  NTNUI  20:14
4.   Christian Kahrs  NTNUI  20:25
4.   Kristian Kullerud  Sarpsborg OL  20:25
6.   Bård Nonstad  OL Trollelg  20:34
7.   Per Åkesson    20:56
8.   Mathias Bjugan  Wing OK  21:06
9.   håkon wold  nydalen sk  21:16
10.   Espen Aarnes  NTNUI  21:36
11.   Pali Ingierd  Nydalens SK  21:57
12.   Einar Tommelstad  NTNUI  22:00
13.   Kristian Stensrud  OL Trollelg  22:15
14.   Anders Einum  Freidig  22:32
14.   Are Løset  NTNUI  22:32
16.   Gjermund Langslet  NTNUI  22:33
17.   Tore Myhrvold  SEfAS BIL  23:00
18.   Lars Martin Hafstad  Freidig  23:25
19.  Marianne Riddervold  NTNUI  23:47
20.   Fredrik Rosenqvist  Viljan  23:48
20.   Steinar Øvreås  Kongsberg OL  23:48
22.   Tore Alu  NTNUI  24:06
23.   Petter Skedsmo  NTNUI  24:09
24.   Kjell Baardsgaard  OL Trollelg  24:36
25.  Hanne Nøvik  NTNUI  24:41
26.   Nicolai Heilemann  Byåsen IL  24:44
27.   Sveinung Heide Vaskinn  Byåsen IL  24:49
28.   Torbjørn Nørbech  Ringerike o-lag  25:17
29.    Haakon Arnesen  Byåsen IL  25:28
30.   Tomas Brikselli  NTNUI  25:39
31.   Ørjan Bohinen  NTNUI  25:48
32.  Inga Ekeberg Schjerve  NTNUI  25:56
33.   Carl M. Larsen  Byåsen il  26:03
34.  Guri Bjørndal  Byåsen IL  26:12
35.   Henrik Ruud  NTNUI  26:13
36.   Ingar Solberg  Olderskog IL  26:49
37.   Sigbjørn Ytrehus  NTNUI  26:58
38.   Frank Aasgård  NTNUI  27:04
39.   Martini  NTNUI  27:14
40.   Gabriel Forselv  NTNUI  27:20
41.   Kjell Winther  Vålerenga  27:23
42.   Ole Jermstad  Verdal OK  28:14
43.   Knut Ivar Johansen    28:20
44.   Nils Olav Vennevik  Freidig  28:26
45.  Kari Aarhus  NTNUI  28:39
46.  Randi Wold  NTNUI  Brutt
47.    Tore Fornes  Statoil BIL  29:07
48.    Trygve L-Morset  Byåsen IL  29:08
49.   Nils Holte  NTNU bil  29:53
50.   Jo Husebye  NTNUI  30:08
51.  Hege Ask-Henriksen  Konnerud  30:16
52.   Geir Ove Myhr  NTNUI  30:35
53.   Bjørgulf Svenningsen  Padlegruppa  30:37
54.   Tom Bugge  Byåsen i.l.  31:34
55.   RF  NTNUI  32:00
56.   Per Hveem    32:06
57.  Hege Holt Johannessen  Røyken  32:44
58.   Gunnar Mosevoll  Skien o-klubb  32:48
59.  Anne Sandnes  NTNUI  33:59
60.   Rune Solli  Padlegruppa  36:01
61.   Asgeir Riseth  NTNUI  36:08
62.  Anne Hoff  Statoil BIL  37:55
63.  Line Sjødin Drange  Askøy o-lag  40:20
64.  Kjersti Ruud  NTNUI  42:27
65.  Katharina Mo Berge  Freidig  44:21
66.  Sissel Horghagen  HIST BIL  45:59
67.   Andreas Lund Danielsen  NTNUI  48:28
68.  Tone Ellefsen Lye  NTNUI  49:11
69.  Kari Bråtveit  NTNUI  1:10:25
   C.G.Armfeldt  NTHI  SAVNET
   Anders Beyer Brattli  Mo O-klubb  Ikke startet
   Torbjørn Houge  NTNUI  Ikke startet
   Hans-Petter Brandal  NTNUI  Ikke startet
   Johan Halvarsson  OL Trollelg  Ikke startet
  Mari Berger Skjøstad  NTNUI  Ikke startet
   Runar Larsen  Nydalen Skiklubb  Ikke startet
  Elise Prytz  Nydalen Skiklubb  Ikke startet
   Solveig Vassenden  FROL  Ikke startet
   Tore Skånøy  Skauga  Ikke startet
   Eivind Olsen  NTNUI  Ikke startet
  Beth   NTNUI  Ikke startet
   Øystein Myrvold  Nydalen SK  Ikke startet
   Frank Bjarkø  Wing OK  Ikke startet
   Øyvind Hopsnes  OSI  Ikke startet
   Terje Maroni  Byåsen IL  Ikke startet
   Klaus Tyldum  NTNUI  Ikke startet
   Olav Lundanes  Østmarka OK  Ikke startet
  Mari M. Fasting  OK Moss  Ikke startet
  Kirsten B. Pedersen  Fossum  Ikke startet
  Katja Ekroll Jahren  Raumar  Ikke startet
  Eva V Hetland  NTNUI  Ikke startet
  Inga Ringdalen Vatne  Mo ok  Ikke startet
   Anders Skjelbek  Oppsal  Ikke startet
   Andreas Haaland  NTNUI  Ikke startet
  Marte Grande Østby  Porsgrunn  Ikke startet
  Karianne Ruud  Fredrikstad  Ikke startet
  Ida Svanberg  Røyken  Ikke startet
  Heidi Vogt Sæther  NTNUI  Ikke startet
   Kjell Maroni  Byåsen IL  Ikke startet
   Øyvind Bakken Rognstad  NTNUI  Ikke startet
   Håvard Torpe  NTNUI  Ikke startet
   Fredrik Johannessen  Nidarøst  Ikke startet
   Truls Von Ryum  Sleipner  Ikke startet
   Jon Aasen  Ntnui  Ikke startet
   Asle Vaskinn  NTNUI  Ikke startet
  Andrea Vik Bjarkø  Wing OK  Ikke startet