Resultatliste, Hu & Hei 2002, lang løype (herrer + 2 tøffe damer)

Henvendelser ang. resultatene rettes til Lars Arne Brekken

Plass Navn Klubb Starttid Passering, Gampen Innkomst, Gampen Total tid
1  Håvard Tveite  Parnasset OL 10:05:48 12:11:30 13:53:38 04:23:38
2  Anton Bjartnes  verdal OK 09:51:35 12:08:30 13:55:51 04:25:51
3  Per Øyvind Stene  Nydalens SK 09:55:35 12:09:00 14:02:35 04:32:35
4  Christian Kahrs  NTNUI 09:55:58 12:08:40 14:11:20 04:41:20
5  Are Løset  NTNUI 09:57:43 12:25:40 14:14:40 04:44:40
5  Rune Strandberg  NTNUI 09:58:15 12:25:40 14:14:40 04:44:40
5  Martin Kjäll-Ohlsson  NTNUI 09:58:28   14:14:40 04:44:40
8 Gjermund Langslet NTNUI 09:56:03 12:09:00 14:18:59 04:48:59
9  Johann Ivarson  Freidig 09:50:48 12:08:40 14:20:00 04:50:00
10  Øystein Pettersen  NTNUI 09:50:51 12:32:25 14:30:35 05:00:35
11  Bård Smestad  Verdal OK 09:56:50 12:30:05 14:33:35 05:03:35
12 Jan-Egil Wagnild Wing 09:56:24 12:38:55 14:33:40 05:03:40
13  Martin H Johannessen  Røyken O-lag 10:00:48 12:25:40 14:35:05 05:05:05
14  knut landstad  nydalens 5.-lag 09:54:53 12:26:20 14:41:30 05:11:30
15  Håkon Gammelsæter  Freidig 10:05:48 12:34:10 14:46:09 05:16:09
16  Jens Erik Mortensen  NTNUI 09:59:04 12:33:25 14:49:28 05:19:28
16  Carl M. Larsen  Byåsen i.l. 09:59:15 12:53:00 15:25:25 05:19:28
18  Jon Birger Aarnes  NTNUI 10:05:48 12:49:25 14:50:55 05:20:55
19  Stig Berge  Freidig 09:05:48 12:02:00 14:52:52 05:22:52
20  Tore Myhrvold  NTNUI 09:58:44 12:35:15 14:53:15 05:23:15
21  Kjell Baardsgaard  Trollelg 09:57:40 12:34:20 14:58:13 05:28:13
22  Lars Moholdt  Wing OK 10:05:48 12:57:30 15:01:12 05:31:12
23 Klaus Tyldum NTNUI 09:57:47 12:33:05 15:08:30 05:38:30
24  Arild Bjarkø  Os 10:00:48 13:41:10 15:11:30 05:41:30
25  Einar Tommelstad  Ringerike 09:55:12 12:39:15 15:14:26 05:44:26
26  Magnus Solbjørg  ntnui 10:05:48 12:41:20 15:19:00 05:49:00
27  Stig H. Jørgensen  NTNUI 10:05:48 12:52:00 15:19:50 05:49:50
28  Geir Owren  Freidig 09:58:59 12:53:00 15:25:45 05:55:45
29  Bjørn Bergheim  NTNUI 10:05:48 12:52:00 15:28:50 05:58:50
29  Sjur Mo  NTNUI 10:05:48 13:00:50 15:28:50 05:58:50
31  Gunnar Snorroeggen  Trollelg 10:00:48 12:56:30 15:36:50 06:06:50
32  Jacob Matheson  NTNUI 10:05:48 13:00:50 15:37:20 06:07:20
33  Jan Otterstad  NTNUI 10:05:48 12:52:00 15:39:28 06:09:28
34  Fredrik Johannessen  Scandiaconsult 10:05:48 13:09:24 15:43:55 06:13:55
35  Anders Einum  Freidig 10:05:48 13:02:58 15:44:36 06:14:36
36  Anders Kristoffersen  NTNUI 10:05:48 13:14:30 16:01:48 06:31:48
37  Lasse Natvig  Byåsen IL 10:05:48 12:57:30 16:03:00 06:33:00
37  Steinar Line  NTNUI 10:05:48 13:14:30 16:03:00 06:33:00
37  Tomas Erlien  NTNUI 10:05:48 13:14:11 16:03:00 06:33:00
40  Thomas Brikselli  NTNUI 10:05:48 13:12:53 16:04:40 06:34:40
41  Atle Støyva  Breimsbygda IL 10:05:48 13:14:00 16:10:27 06:40:27
41  Edvin Helle  Askvoll & Holmedal IL 10:05:48 13:14:00 16:10:27 06:40:27
43  Christer Jensen  St. Olavs Hosp BIL 10:05:48 13:14:30 16:13:05 06:43:05
44  Per Hveem   10:00:48 13:13:40 16:13:45 06:43:45
45  Frank Aasgård  NTNUI 10:00:48 13:13:28 16:19:25 06:49:25
46  Harald Fløgstad  Freidig 10:00:48 13:24:18 16:20:55 06:50:55
47  Frank Bjarkø  Wing OK 10:00:48 13:12:58 16:25:17 06:55:17
48  Kjell Maroni  Byåsen IL 10:00:48 13:21:25 16:28:40 06:58:40
49  Sjur Huseby  NTNUI 10:05:48 13:14:30 16:31:38 07:01:38
50  Jan Øyvind Woldene  Nydalens SK 10:05:48 13:13:05 16:33:00 07:03:00
51  Sveinung Heide Vaskinn  Byåsen IL 10:00:48 12:57:30 16:35:53 07:05:53
51  Asle Heide Vaskinn  Byåsen IL 10:05:48 13:03:36 16:35:53 07:05:53
53  Øystein Braathen  Statoil BIL 10:05:48 13:38:30 16:37:35 07:07:35
54 Nils Holte NTNUI-Bil 10:00:48 13:27:10 16:37:56 07:07:56
55  Bjørn Fjeldstad  NTNUI 10:05:48 13:14:30 16:38:54 07:08:54
56  Steinar Neegård  SINTEF 10:05:48 12:27:23 16:39:20 07:09:20
57  Jacob Hygen  Freidig 10:00:48 13:27:00 16:40:25 07:10:25
58  Sindre Fjogstad  NTNUI 10:05:48 13:54:15 16:40:55 07:10:55
59  Helge Rustad  Freidig 10:05:48 13:29:15 16:45:21 07:15:21
60  Anders Rustad  Freidig 10:05:48 13:28:55 16:45:27 07:15:27
61  Robert Fredriksen  NTNUI 09:58:27 13:16:30 16:51:23 07:21:23
61  Asgeir Riseth  NTNUI 10:00:48 13:14:30 16:51:23 07:21:23
61  Sigurd R. Oftedal  Gjesdal IL 10:05:48 13:16:30 16:51:23 07:21:23
64  Magnus Landstad  Freidig 10:05:48 13:36:00 16:53:45 07:23:45
65 Trond Auerstad NTNUI 10:05:48 13:54:38 17:11:42 07:41:42
66  Erik Karlsen  NTNUI 10:05:48 13:54:46 17:11:45 07:41:45
67  Per-Arne Jakobsen  NTNUI-sykkel 10:05:48 13:54:50 17:13:10 07:43:10
68  Eva V Hetland  NTNUI 10:00:48 13:51:05 17:14:05 07:44:05
69  Erik Johnsen  Byåsen I. L. 10:05:48 13:59:58 17:16:00 07:46:00
69  Magnus Jahre  NTNUI 10:05:48 13:44:50 17:16:00 07:46:00
71  Ingrid Kristine Wold  NTNUI 10:00:48 13:51:44 17:19:50 07:49:50
72  Gunnar Mosevoll  Skien OK 10:00:48 13:52:23 17:49:23 08:19:23
73  Stein Øvstedal  Nidarøst OK 10:05:48 13:44:15 17:55:18 08:25:18
?  Kurt Harry Johnsen  NTNUI 10:05:48 14:48:48 ukjent muligens 5.20 eks. Snusken
   Bård Nonstad  Ol Trollelg 09:52:51 12:13:50 Brutt  
   Bjørnar Lynnum  Freidig 09:53:24 12:18:12 Brutt  
   Vidar Solberg  Kristiansand OK 09:53:32 12:08:40 Brutt  
  Kristian Stensrud Trollelg 09:55:25 Brutt  
   Jens Even Storhov  OL Trollelg 09:56:26 12:29:00 Brutt
   Terje Maroni  Byåsen IL 09:58:31 12:40:15 Brutt
   Tommy Schmid  Trollelg 10:00:48 13:14:30 Brutt
   Anders Bringsli  NTNUI 10:05:48 14:44:35 Brutt
   Anders Waage  St Olavs hospital 10:05:48 13:08:53 Brutt
   Andreas Haaland  NTNUI 10:05:48 12:56:50 Brutt
   Arvid Mølnvik  Freidig 10:05:48 12:43:15 Brutt
   Audun Bjørkaas Helle  Førde IL 10:05:48 13:21:15 Brutt
   Bård Indredavik  ntnui 10:05:48 13:10:23 Brutt
   Eigil Kosi Jaren  Freidig 10:05:48 Brutt (etter 3.10) Brutt
   Eirik Marthinsen  Trollelg 10:05:48 14:00:13 Brutt
   Eirik Salvesen  Byåsen 10:05:48 14:03:10 Brutt
   Eirik Vefsnmo  Byåsen IL 10:05:48 14:03:15 Brutt
   Eskild Bjørklimark  Klæbu i.l 10:05:48 12:52:43 Brutt
   Hallvard Tyldum  Rudsbygd IL 10:05:48 13:12:58 Brutt
   Helge Eriksen  Byåsen IL 10:05:48 13:45:40 Brutt  
   Inge Hafstad  Verdal 10:05:48 14:12:10 Brutt  
   Jørn Ole Skaaraas  NTNUI 10:05:48 14:08:28 brutt  
   Kjetil Midthun  NTNUI 10:05:48 15:12:30 brutt  
   Ola Natvig  Byåsen 10:05:48 14:11:25 Brutt  
   Kristian Fougner  Nidarøst 10:05:48 13:08:58 brutt  
   kristian solbjørg  ntnui 10:05:48 13:12:11 brutt  
  Mads Uhlin  NTNUI 10:05:48 13:14:30 Brutt  
   Magnus Haakestad  Sandefjord OK 10:05:48 13:02:40 brutt  
   Per-Oddvar Osland  Telenor (Bedrift) 10:05:48 13:41:25 brutt  
   Steffen Hallsteinsen  ntnui 10:05:48 13:10:35 brutt  
   Stein Vidar Thun  klæbu ok 10:05:48 13:10:35 brutt  
   Truls Von Ryum  Sleipner 10:05:48 12:08:40 brutt  
   Vidar Bjørnstad  NTNUI 10:05:48 13:43:18 brutt  
   Helge Johansen  Asplan Viak 10:05:48 13:14:30 brutt  
   Ingar Solberg  Olderskog IL 10:00:48 13:21:40 brutt  
   Harald E. Krogstad  NTNU bil 10:05:48 Ikke startet
   Henrik Ruud  NTNUI 10:05:48 Ikke startet
   Håvard Berland  NTNUI 10:05:48 Ikke startet
   Petter Skedsmo  Fredrikstad SK 10:05:48 Ikke startet
   Sveinung Svendsen  NTNUI 10:05:48 Ikke startet
   Øivin Aarnes  Gular 10:05:48 Ikke startet
   Øyvind Nordahl Næss  NTNUI 10:05:48 Ikke startet
   Finn Knudsen  NTNU-BIL 09:05:48 Ikke startet
  Kjetil Vaskinn   09:05:48 Ikke startet