Resultatliste, Hu & Hei 2002, kort løype (damer)

Henvendelser ang. resultatene rettes til Lars Arne Brekken

Startnr Navn Klubb Starttid Passering, Gampen Total tid
1  Birte Riddervold  NTNUI 10:05:48 12:51:30 03:21:30
1  Marianne Riddervold  NTNUI 10:05:48 12:51:30 03:21:30
3  Torunn Spets Storhov  OL Trollelg 10:00:48 13:00:39 03:30:39
4  Elise Egseth  Wing OK 10:05:48 13:04:10 03:34:10
5  Andrea Vik Bjarkø  Wing OK 10:00:48 13:12:25 03:42:25
6  Kjersti Hagen  NTNUI 10:00:48 13:13:37 03:43:37
7  Hanne Nøvik  HSK 10:05:48 13:14:23 03:44:23
8 Kari Bråtveit NTNUI 10:00:48 13:14:30 03:44:30
8  Kirsti Midttømme  Freidig 10:00:48 13:14:30 03:44:30
8  Nicole Ragvin  NTNUI 10:00:48 13:14:30 03:44:30
8  Randi Wold  NTNUI 10:00:48 13:14:30 03:44:30
12 Guri Bjørndal   10:00:48 13:27:30 03:57:30
13  Line Hagman  Kolbotn & Skimt OL 10:05:48 13:33:25 04:03:25
14  Ingrid Marie Dromnes  OL Trollelg 10:05:48 13:38:10 04:08:10
15  Marte Gammelsæter  Freidig 10:05:48 13:38:30 04:08:30
16  Solveig Angell-Pedersen  Freidig 10:05:48 13:38:35 04:08:35
17  Marit Owren  Freidig 10:05:48 13:40:25 04:10:25
18  Randi Marie Mohus  NTNUI 10:00:48 13:40:45 04:10:45
19  Ingrid Kvakland  Freidig 10:05:48 13:44:20 04:14:20
20  Nina-Beate Liabakk  Byåsen IL 10:05:48 13:45:16 04:15:16
21  Ingrid Kristine Wold  NTNUI 10:00:48 13:51:44 04:21:44
22  Hanne Vefsnmo  Byåsen IL 10:05:48 14:02:55 04:32:55
23  Mari Berger Skjøstad  NTNUI 10:05:48 14:11:20 04:41:20
24 Bente Konst  Freidig 10:05:48 14:12:40 04:42:40
25  Hilde K.Overvik  Freidig 10:05:48 14:13:48 04:43:48
26  Kristin Aure  Drangedal 10:05:48 14:15:40 04:45:40
27  Marit Agner  NTNUI 10:05:48 14:34:42 05:04:42
28  Tina Strømdal Wik  NTNUI 10:05:48 14:40:00 05:10:00
29  Torun Rise  OL Trollelg 10:05:48 14:42:00 05:12:00
30  Marianne Mo Berge  OL Trollelg 10:05:48 14:46:20 05:16:20
31  Mona Elisabeth Østvang  NTNUI 10:05:48 15:07:28 05:37:28
32  Ragnhild Stuland  Trondheim Friidrett 10:05:48 15:09:00 05:39:00
33  Ellen Strøm  Trondheim Friidrett 10:05:48 15:09:05 05:39:05
34  Marit Larssen  NTNUI 10:05:48 15:13:25 05:43:25
35  Agnes Elin Hollund  NTNUI 10:05:48 15:13:40 05:43:40
35  Kirsti Raustøl  NTNUI 10:05:48 15:13:40 05:43:40
37  Anette Beckstrøm  NTNUI 10:05:48 15:44:00 06:14:00
38  Rita Berthelsen Johnsen  NTNUI 10:05:48 15:44:17 06:14:17
39 Aase Haldorsen  Blussvoll vbk 10:05:48 15:48:12 06:18:12
40  Edle Lilleberg  Byåsen I.L 10:05:48 15:52:53 06:22:53
41  Ane Helgerud  Byåsen I.L 10:00:48 15:52:55 06:22:55
   Maja Berger  Kongsberg OL 10:05:48 Brutt  
   Anne Nevin  Strindheim Friidrett 10:05:48 Ikke startet  
   Beth Paludan Carlsen  NTNUI 10:05:48 Ikke startet  
   Ingrid B.Hynne  Freidig 10:05:48 Ikke startet  
   Marita Aksnes  NTNUI 10:05:48 Ikke startet
   Randi Egeland  Wing OK 10:05:48 Ikke startet