NTNUI	                 Armfeldtnatta,         KM-Natt	Onsdag 20. Sept. 2000
Grakallen	         RESULTATER
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Plass	Nr.  		N a v n	L a g				       Brikke	T i d 	Etter
-----------------------------------------------------------------------------------------------
H21-

	1	0015	Rolf M Pedersen		NTNUI			71787	  59.17
	2	0013	Pål Kittilsen		NTNUI			62655	1:03.13	  03.56
	3	0011	Bard Nonstad		Trollelg		66758	1:07.14	  07.57
	4	0099	Vidar Solberg		Kristiansand OK		24123	1:09.24	  10.07
	5	0023	Ola Bergen		Wing			72186	1:11.26	  12.09
	6	0006	Emil Wingstedt		NTNUI			66612	1:12.18	  13.01
	7	0014	Rune Strandberg		Øvrebo/Vindbjart	69029	1:14.24	  15.07
	8	0020	Lars-Ivar Aarseth	Forde IL		62967	1:17.46	  18.29
	9	0001	Audun Botterud		Freidig			69058	1:18.17	  19.00
	10	0021	Roar Skulborstad	Trollelg		66754	1:19.36	  20.19
	11	0005	Bjorn P. Løvås		Nidarøst		62145	1:23.10	  23.53
	12	0003	Kaare Haug		NTNUI			62403	1:23.37	  24.20
	13	0017	Johannes Høysæter	NTNUI			61005	1:23.54	  24.37
	14	0094	Amund Beitnes		NTNUI			26421	1:25.55	  26.38
	15	0097	Christian Kahrs		Fredrikstad		61947	1:26.19	  27.02
	16	0018	Vegard Triseth		Skien			24425	1:31.22	  32.05
	17	0024	Ivar Magnus Natås	NTNUI			24692	1:41.36	  42.19
	18	0007	Giovanni Berlanda	NTNUI			71630	1:56.36	  57.19
	19	0008	Lars Petter Endresen	NTNUI			66598	1:56.57	  57.40
	20	0093 	Tormod Kleppe		NTNUI			68487	1:59.59 1:00.42
	21	0009 	Jan Øyvind Woldene	NTNUI			23844	2:08.06 1:08.49
	22	0002	Atle Pedersen		NTNUI			62767	2:11.39 1:12.22
	DISK	0004	Andreas Haaland		NTNUI			71626
	DISK	0012	Øystein Pettersen	Kristiansand OK		72384
	DISK	0016	Jarl Magnus Berge	Oddersjaa		72042
	DISK	0019	Thomas Mjølhus		Trollelg		66728
	DISK	0022	Geir Ottar Kvernstuen	NTNUI			36810
	DISK	0025	Christian Vogelsang	NTNUI			22951
	DISK	0027	David Løver		Modul OL		72486
	DISK	0091	Lars Erik Myhre		NTNUI			62654
	DISK	0098	Trygve Holla		Imås			24130
	DISK	0100	Ellen			NTNUI			22963

32 resultater, 34 pameldte, 32 startende





D21-

	1	0029 	Ingvild Gjessing		NTNUI		66609	54.04
	2	0096	Marte Reenaas			Lillehammer OK	62762	54.14	00.10
	3	0028	Kristin. Bøkset			Trollelg	66729	54.20	00.16
	4	0031	Heidi Arnesen			NTNUI		62772	54.23	00.19
	5	0030	Kjersti Hagen			NTNUI		67730	54.36	00.32
	6	0092	Valborg Madslien		NTNUI		62773	55.58	01.54

6 resultater, 6 pameldte, 6 startende






H35

	1	0032	John Svergja			Nord-Østerdal	69137	  44.58
	2	0033	Stig Magnar Lovas		Freidig		69085	  46.03	 01.05
	3	0037	Lasse Natvig			Byasen		71415	  46.56	 01.58
	4	0040	Hakon Gammelsæter		Freidig		69065	  47.00	 02.02
	5	0095	Kjell Baardsgaard		Trollelg	38909	  47.45	 02.47
	6	0035	Erik Vefsnmo			Byåsen		69183	  50.59	 06.01
	7	0039	Per Gunnar Østerås		Trollelg	31308	  51.10	 06.12
	8	0038	Eivind Scheldrup		Freidig		24998	  56.11	 11.13
	9	0041	Vemund Jaren			Freidig		69073	  57.38	 12.40
	10	0036	Otto Rossøy			Nidarøst	68452	1:13.03	 28.05

10 resultater, 11 påmeldte 10 startende






H 17-20

	1	0048	Stig Alvestad			Wing		74934	38.33
	2	0042	Martin Skrove			Verdal		69759	39.20	00.47
	3	0046	Mattis Myhre			Hadeland	23492	39.50	01.17
	4	0045	Øystein Kvaal Østerbø		Wing		39525	39.58	01.25
	5	0049	Nicholas Morgan			Malvik		39213	41.06	02.33
	6	0050	Marius Bjugan			Wing		68335	42.04	03.31
	7	0047	Tore Alu			Vang		31706	45.58	07.25
	8	0051	Jan Egil Wagnild		Selbu OL	61021	48.56	10.23
	9	0043	Marius Røed Hanssen		Fredrikstad	22093	49.06	10.33
	10	0044	Jon Birger Aarnes		Skien		24406	49.09	10.36
	11	0090	Anders Øksenholt		Skien		63693	53.03	14.30
	12	0052	Jon Flydal			Kristiansand OK	76019	54.35	16.02

12 resultater, 12 pameldte, 12 startende






D17-20

	1	0060	Linda Antonsen			Fredrikstad	61941	33.44
	2	0059	Marianne Andersen		NTNUI		25580	35.20	01.36
	3	0061	Anja Me Berge			Trollelg	69056	43.39	09.55
	4	0053	Marte Gammelsæter		Freidig		69066	44.02	10.18
	5	0055	Solveig Angel-Petersen		Freidig		69052	44.33	10.49
	6	0058	Ingrid Marie Dromnes		Trollelg	23048	45.01	11.17
	7	0062	Birte Riddervold		Heming/Njård	23190	46.09	12.25
	8	0056	Tone Friden			Trollelg	66743	49.23	15.39

9 resultater, 10 påmeldte 9 startende






H50-

	1	0063	Nils Olav Vennevik		Freidig		68376	39.31
	2	0066	Tore Angell-Pettersen		Freidig		69053	40.29	00.58
	3	0065	Arne Kjell Foldvik		Nidarøst	62144	44.08	04.37
	4	0068	Knut Skjesol			Wing		23053	44.27	04.56
	5	0067	Øistein Asmul			Trollelg	31303	45.38	06.07
	6	0064	Harald Lauglo			Trollelg	66734	46.23	06.52
	DISK	0069	Torleif Stephansen		Nidarøst	62123
	
	
7 resultater, 7 påmeldte 7 startende





H15-16

	1	0070 Øystein Alvestad			Wing		63805	36.23
	2	0071 Ola Natvig				Byåsen		71885	58.03	21.40
	DISK	0072 Sveinurg Heide			Byåsen		22761

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende





D15-16

	1	0076 Liv Kvistad Klemetsaune		Trollelg	66756	1:07.24

1 resultater, 2 påmeldte, 1 startende






H/D 10-14

1	0079	Hanne Vfsnmo				Byåsen		72291	17.31
1	0080	Erik Johnsen				Byåsen		22757	17.31
2	0077	Trygve Larsen Morset			Byåsen		22759	20.22	02.51
2	0078	Svein Henninen				Byåsen		22791	20.22	02.51

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende