Resultater

Uttakingsløp til Tiomila, 17. april 1999

Samlingsplass: Bekken skistadion
Første start: klokka 12.00
Kart: Månen, utgitt 1997

Arrangører: Frode Rystad (løyper) og Rolf Pedersen. En stor takk til Håvard Harstad for hjelp under løpet.

Løperne ble satt på både o-tekniske og fysiske prøver i løypene, som med unntak av et par mindre områder gikk i snøfritt terreng. Arrangøren ønsker å takke alle 68 startende for frammøtet.

3.Post arrangementservice(R)

Damer, 4470m (170m)

Navn

Sluttid

Differanse

1

Ingrid Bronebakk

0:40:12

0:00:00

2

Hilde Conradi

0:44:17

0:04:05

3

Johanna Hartvik

0:44:33

0:04:21

4

Marte B. Johansen

0:46:49

0:06:37

5

Aasne Hoksrud

0:48:13

0:08:01

6

Anja Huseby

0:49:58

0:09:46

7

Helena Axelsson

0:50:35

0:10:23

8

Kjersti Hagen

0:52:13

0:12:01

9

Kristin Aure

0:52:16

0:12:04

10

Julia Svantesson

0:53:46

0:13:34

11

Ingvild K. Gjessing

0:54:22

0:14:10

12

Anja Mo Berge

0:56:03

0:15:51

13

Kristin Aabel

1:03:38

0:23:26

14

Karine Ulleberg

1:04:42

0:24:30

15

Line Libak

1:04:54

0:24:42

16

Bjørg Lyngstad

1:05:39

0:25:27

17

Sigrid Simensen

1:07:42

0:27:30

18

Inger-Johanne Thorstein

1:11:52

0:31:40

19

Ingeborg Bartnes

1:15:25

0:35:13

20

Siri Løvlund

1:20:53

0:40:41

21

Marianne Hagelsteen Kvien

1:29:43

0:49:31

22

Ingrid Gabrielsen Klokk

1:31:12

0:51:00

Kathrine Guldbransen

Brutt

Herrer 5970m (270m)

Navn

Sluttid

Differanse

1

Mads Hadler

0:48:05

0:00:00

2

Geir Ottar Kvernstuen

0:48:59

0:00:54

3

Gjermund Langslet

0:49:01

0:00:56

4

Magnus Solbjørg

0:49:42

0:01:37

5

Håvard Brede Gundersen

0:50:44

0:02:39

6

Marius Bjugan

0:51:52

0:03:47

7

Morten Eliassen

0:51:56

0:03:51

8

Roy Kristiansen

0:52:38

0:04:33

9

Rune Rystad

0:53:22

0:05:17

10

Kåre Haug

0:54:57

0:06:52

11

Bjarne Færestrand

0:55:36

0:07:31

12

Thomas Andre Olsen

0:57:47

0:09:42

13

Andreas Medalen

0:57:55

0:09:50

14

Klaus Tyldum

1:00:22

0:12:17

15

Sjur Huseby

1:01:40

0:13:35

16

Håkon Tangen

1:02:30

0:14:25

17

Pål Christian Ingierd

1:03:01

0:14:56

18

Lasse Natvig

1:05:36

0:17:31

19

Kåre Tyldum

1:06:02

0:17:57

20

Stian Bergli

1:06:08

0:18:03

21

Robert Fredriksen

1:06:14

0:18:09

22

Torbjørn Jacobsen

1:06:51

0:18:46

23

Johan Halvarsson

1:10:29

0:22:24

24

Torleif Hæggmann

1:11:30

0:23:25

25

Einar Thygesen

1:18:20

0:30:15

26

Anders Kløvstad

1:20:58

0:32:53

27

Andreas Kristensen

1:21:33

0:33:28

28

Lars Petter Endresen

1:22:39

0:34:34

29

Svein Hove

1:23:44

0:35:39

30

Jonas Bergren

1:27:39

0:39:34

31

Ove Mork

1:41:23

0:53:18

32

Endre Klokk Leite

1:43:44

0:55:39

33

Yves Werling

2:01:30

1:13:25

34

Tom Espen Hansen

2:12:06

1:24:01

35

Geir Ove Andersen

2:15:21

1:27:16

36

Torbjørn Vik

2:27:00

1:38:55

37

Lars Kyrre Rofeldt

2:52:00

2:03:55

Sverre Gulbrandsen

Brutt

Uwe Berger

Brutt

Hans Richard Brattbakk

Brutt

Tor Einar Hårstadhaugen

Brutt

Anstein Mykland

Disk

Kjell Arne Håland

Disk

Jarle Kirkeby Ruud

Disk

Andreas Johansson

Disk

3.Post resultatservice(R)