NTNUI O-gruppa             Armfeldtnatta 99           Torsdag 9. Sept. 1999
Studenterhytta             RESULTATER                      
                           H17-   
Tidtaking og resultatservice av Team EKT
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0036 Rolf Pedersen             NTNUI           62766    1:05.56       
   2  0043 Pål Kittelsen             NTNUI           62655    1:06.22   00.26
   3  0042 Christian Vogelsang       NTNUI           22951    1:08.22   02.26
   4  0031 Bård Nonstad              OL Trollelg     23002    1:09.38   03.42
   5  0030 Nils Albert Aamand        NTNUI           24424    1:09.49   03.53
   6  0020 Jan Tore Ludvigsen        NTNUI           62651    1:12.40   06.44
   7  0025 Stig Alvestad             Wing OK         63791    1:14.15   08.19
   8  0019 Jørgen Tegdan             OL Trollelg     23035    1:14.43   08.47
   9  0024 Jens Even Storhov         OL Trollelg     26268    1:17.35   11.39
  10  0023 Stig Løvlund              Nordreisa       16175    1:19.42   13.46
  11  0010 Otto Richard Eide         Snåsa           25487    1:20.11   14.15
  12  0045 Magnus Solbjørg           NTNUI           29000    1:20.27   14.31
  13  0040 Stian Svae                NTNUI           62765    1:21.24   15.28
  14  0037 Eskil Åsmul               OL Trollelg     31301    1:26.59   21.03
  15  0034 Kjrtan Mjøsund            NTNUI           25310    1:27.08   21.12
  16  0007 Trond Kortner             NTNUI           27355    1:27.34   21.38
  17  0006 Christian Kahrs           Fredrikstad SK  22975    1:29.36   23.40
  18  0005 Kaare Haug                NTNUI           62403    1:29.54   23.58
  19  0018 Helmer Volden             Wing OK         23071    1:30.34   24.38
  20  0039 Nicholas Morgan           Malvik          39213    1:32.58   27.02
  21  0035 Øystein Kvaal Østerbø     Wing OK         39525    1:33.07   27.11
  22  0022 Rune Rystad               NTNUI           62649    1:34.41   28.45
  23  0009 Jostein Alvestad          Wing OK         23077    1:35.16   29.20
  24  0008 Bjørn Løvås               OK Nidarøst     62145    1:36.12   30.16
  25  0028 Thomas Andre Olsen        NTNUI           32401    1:38.36   32.40
  26  0032 Andreas Håland            Oddersjå        16929    1:39.39   33.43
  27  0015 Lars Petter Endresen      NTNUI           19441    1:49.55   43.59
  28  0033 Håvard Gundersen          NTNUI           62656    1:50.24   44.28
  29  0012 Kristian Bernard Nilsen   NTNUI           62474    1:51.26   45.30
  30  0011 Kurt Seland               NTNUI           62473    1:57.48   51.52
  31  0013 Per Inge Espedal          NTNUI           62477    2:02.26   56.30
  32  0014 Bjørn Fjeldstad           NTNUI           62654    2:08.18 1:02.22
DISK  0004 Øystein Nesset            NTNUI           22963                  
BRUTT 0016 Robert Fredriksen         NTNUI           22958                  
DISK  0021 Marius Skram              Lillomarka      23309                  
DISK  0026 Johannes Høyseter         Gular           22666                  
DISK  0027 Stein Danielsen           OL Trollelg     23015                  
DISK  0038 Klaus Tyldum              NTNUI           32402                  
DISK  0041 Bjarne Færestrand         Kristiansand    28296                  

39 resultater, 42 påmeldte, 42 startende

NTNUI O-gruppa             Armfeldtnatta 99           Torsdag 9. Sept. 1999
Studenterhytta             RESULTATER                      
                           D17-   
Tidtaking og resultatservice av Team EKT
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0074 Ellen Moen                NTNUI           22974    1:14.01       
   2  0067 Aasne Hoksrud             NTNUI           24415    1:17.55   03.54
   3  0055 Marte Renaas              Lillehammer OK  62762    1:18.56   04.55
   4  0066 Anja Mo Berge             OL Trollelg     22892    1:23.44   09.43
   5  0064 Janne Bjorvand            Oddersjå        31541    1:24.04   10.03
   6  0063 Heidi Arnesen             NTNUI           62772    1:29.46   15.45
   7  0075 Kjersti Fuglseth Hagen    NTNUI           23593    1:34.48   20.47
   8  0062 Olga Suseby               NTNUI           63802    1:35.34   21.33
   9  0068 Randi Skoglund            Spkl. Freidig   22820    1:37.33   23.32
  10  0057 Tone Friden               OL Trollelg     23013    1:38.12   24.11
  11  0056 Sigrid Simensen           NTNUI           22954    1:40.10   26.09
  12  0073 Ingvild Gjessing          Heming-Njård    23202    1:45.46   31.45
  13  0059 Ingeborg Bartnes          NTNUI           25290    1:53.57   39.56
  14  0071 Karine Ulleberg           NTNUI           62445    2:03.27   49.26
  15  0054 Lina Undrum Mariusen      Løten OL        26490    2:03.59   49.58
DISK  0052 Kari Aarhus               Porsgrunn OL    24311                  
DISK  0053 Marianne Andersen         Konnerud        25580                  
DISK  0070 Guri Stenseth             OL Trollelg     22739                  

18 resultater, 20 påmeldte, 20 startende

NTNUI O-gruppa             Armfeldtnatta 99           Torsdag 9. Sept. 1999
Studenterhytta             RESULTATER                      
                           H-16   
Tidtaking og resultatservice av Team EKT
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
DISK  0072 Øystein Alvestad          Wing OK         63805                  

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

NTNUI O-gruppa             Armfeldtnatta 99           Torsdag 9. Sept. 1999
Studenterhytta             RESULTATER                      
                           H50-   
Tidtaking og resultatservice av Team EKT
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0061 Egil Repvik               Byåsen IL       22726    1:25.04       
   2  0060 Arne Kjell Foldvik        OK Nidarøst     62144    1:35.45   10.41
   3  0058 Robert Strøm              Wing OK         23093    1:53.04   28.00

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

NTNUI O-gruppa             Armfeldtnatta 99           Torsdag 9. Sept. 1999
Studenterhytta             RESULTATER                      
                           Åpen   
Tidtaking og resultatservice av Team EKT
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0081 Sigrid Vie                NTNUI           24782      47.33       
   2  0080 Turid Røsand              OK Nidarøst     62249      48.32   00.59

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

Regnly X-Sport Torsdag 9. Sept. 1999  0:54.38 V98B NTNUI