Byåsen IL                  Trondheim Sprintcup        April-Mai 1999
Trondheimsområdet          RESULTATER 2.Løp           Smidalen
NTNUI O-gruppa                                        6. mai 1999
------------------------------------------------------------------------------
Plassering   Nr. N a v n                   L a g     Brikke     L ø p   Total
------------------------------------------------------------------------------
D-12
----
   1        0720 Hanne Merete Vefsnmo      Byåsen IL 22799      30.10       

1 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

H-12
----
   1    1   0462 Tommy Schmid              OL Trolle 23007      25.12   57.18
   2        0413 Bjørn Owren               Spk Freid 22876      28.15       
   3    2   0291 Svein R. Henninen         Byåsen IL 22791      34.13 2:13.30

3 resultater, 7 påmeldte, 7 startende

D13-14
------
   1    1   0579 Andrea Vik Bjarkø         Wing      23090      20.58   51.39
   2    2   0246 Liv Klemetsaune           OL Trolle 23044      22.27   52.32
   3    3   0586 Anne-Katrine Wagnild      Selbu O-k 22993      28.47 1:05.24
   4        0733 Runa Konradsen            OL Trolle 22800      48.24       

4 resultater, 10 påmeldte, 10 startende

H13-14
------
   1        0717 Lars Moholt               IK Rindal 36912      19.44       
   2    1   0108 Anders Einum              Spk Freid 31390      22.19   50.22
   3    2   0571 Sveinung Heide Vaskinn    Byåsen IL 22761      26.12   55.56
   4        0713 Martin Rosvold            Byåsen IL 22790      26.25       
   5    3   0608 Øystein Østeraas          OL Trolle 31302      27.56   57.25
   6        0743 Håkon Gelius              OK Nidarø 31399      29.31       
   7        0393 Ola Natvig                Byåsen IL 22744      31.50       
   8        0378 Trygve Larsen Morset      Byåsen IL 22759      32.08       

8 resultater, 15 påmeldte, 15 startende

D15-16
------
   1    2   0097 Ingrid Marie Dromnes      OL Trolle 23048      22.02   53.01
   2    1   0280 Therese Konradsen         OL Trolle 22797      23.05   48.56
   3    3   0268 Mariann Lande             Byåsen IL 22751      23.26   54.11
   4        0148 Marte Gammelsæter         Spk Freid 22896      24.33       
   5        0211 Ingrid Bjørnerheim Hynne  Spk Freid 22853      24.50       
   6        0416 Marit Owren               Spk Freid 22881      25.16       
   7        0719 Mari Hage Basberg         Spk Freid 22870      28.00       
   8        0212 Ragnhild Bjørnerhei Hynne Spk Freid 22854      28.34       

8 resultater, 13 påmeldte, 13 startende

H15-16
------
   1    1   0460 Jan Andreas Schmid        OL Trolle 23005      17.18   36.15
   2    3   0006 Øystein Alvestad          Wing      23052      18.16   43.34
   3    2   0419 Aleksander S. Pedersen    OL Trolle 23047      21.55   41.15
   4        0110 Even Einum                Spk Freid 31392      24.29       
   5        0434 Anders Rustad             Spk Freid 22826      28.25       
   6        0612 Asgeir Aakre              OL Trolle 36405      29.16       
   7        0725 Gatue Dag Løset           OK Nidarø            30.34       
   8        0727 Eskil Berg                OK Nidarø            36.37       

8 resultater, 18 påmeldte, 18 startende

D17-
----
   1        0075 Ingrid Bronebakk          NTNUI     26280      17.55       
   2        0153 Ingvild Gjessing          Heming/Nj 23202      19.12       
   2        0201 Aasne Hoksrud             NTNUI     24415      19.12       
   4    1   0708 Anja Husebye              Fossum IF 23627      19.29   40.32
   5    5   0169 Kjersti Hagen             NTNUI     23593      20.02   44.30
   6    3   0043 Maja Berger               Selbu O-k 22730      20.28   43.04
   7    2   0527 Torunn Spets Storhov      OL Trolle 26267      20.42   42.13
   8    4   0010 Mari Angell-Petersen      Spk Freid 22887      20.56   43.37
   8    7   0141 Tone Friden               OL Trolle 23013      20.56   46.41
  10   10   0356 Kirsti Midttømme          Spk Freid 22860      21.21   51.03
  11    6   0036 Anja Mo Berge             OL Trolle 22892      22.07   44.52
  12        0744 Kirsti Lysaker            Fana IL   24759      22.37       
  13        0340 Marte Magnem              NTNUI     22254      23.01       
  14   11   0027 Ingvild Grande Belling    Selbu O-k 61023      23.02   51.15
  15    8   0012 Solveig Angell-Petersen   Spk Freid 22882      23.18   47.08
  16        0721 Terese Syljuåsen          Ringsaker 26405      23.20       
  17        0531 Tonje Stubsjøen           Leik      30947      23.27       
  18        0723 Julia Svanteson           NTNUI                23.46       
  19   12   0163 Anne Mette Grøtli         Wing      22819      23.59   56.04
  20   13   0706 Ingeborg Bartnes          NTNUI     25290      24.10   59.55
  21        0722 Siri Løvlund              NTNUI                24.12       
  22    9   0707 Ingrid Langslett          NTNUI     62764      24.21   50.33
  23        0149 Hege Gjemble              Verdal O- 31491      24.22       
  24        0714 Maria Sviland             NTNUI     62768      24.39       
  25        0724 Line Merete Libak         NTNUI     62771      25.06       
  26        0594 Silje Werp                Eiker OL  22973      26.16       
  27        0432 Torun Rise                OL Trolle 23010      26.29       
  28   14   0262 Marit Irene Kvittem       Spk Freid 31365      29.14 1:04.49
  29        0258 Eli Krokstad              Orkanger  36916      29.16       
  30        0164 Kathrine Saxr Gulbrandsen NTNUI     32403      30.25       
  31        0080 Kjersti Braathen          Spk Freid 22897      32.53       
DISK        0739 Karine Ulleberg           NTNUI     25262                  
DISK        0740 Kristin Degnes            NTNUI     62654                  

33 resultater, 105 påmeldte, 105 startende

H17-
----
   1    1   0399 Bård Nonstad              OL Trolle 23002      13.33   27.19
   2        0581 Christian Vogelsang       NTNUI     22951      13.49       
   3    4   0005 Stig Alvestad             Wing      31770      14.02   32.10
   4        0599 Emil Wingstedt            NTNUI     22955      14.22       
   5        0420 Rolf Pedersen             NTNUI     62766      14.39       
   6    5   0051 Marius Bjugan             Wing      23068      14.45   32.15
   6        0257 Bjørn Tore Krohg          Spk Freid 22902      14.45       
   8   25   0248 Helge Kolstad             NTNUI     31667      14.51   40.06
   9    3   0526 Jens Even Storhov         OL Trolle 26268      15.00   31.22
  10    9   0334 Stig Løvlund              NTNUI     16175      15.12   33.41
  11        0533 Stian Svae                NTNUI     62765      15.19       
  11        0617 Nils Albert Aamand        NTNUI     24424      15.19       
  13        0350 Kurt Ove Melbye           Verdal O- 25380      15.29       
  14    6   0550 Jørgen Tegdan             OL Trolle 23035      15.30   32.34
  15        0323 Bjørnar Lynum             Spk Freid 25382      15.33       
  16        0738 Morten Eliassen           Sandefjor 26245      15.40       
  17        0748 Jarle Ruud                NTNUI     23741      15.47       
  18   10   0216 Magnus Haakestad          NTNUI     22785      15.48   33.55
  19        0556 Klaus Kamstrup Tyldum     NTNUI     32402      15.54       
  20        0308 Bjarne Ingebrigt Lien     Orkanger  31495      15.57       
  21        0747 Andreas Johansson         NTNUI     33100      16.06       
  22    2   0267 Øystein Kvaal Østerbø     Wing      39525      16.11   31.07
  23   12   0044 Ola Berger                Byåsen IL 22732      16.13   34.20
  24    6   0711 Mads Hadler               NTNUI     22963      16.29   32.34
  25        0179 Kaare Haug                NTNUI     23915      16.31       
  26        0521 Kristian Stensrud         OL Trolle 23024      16.34       
  27    8   0709 Magnus Solbjørg           NTNUI     29000      16.35   33.16
  28        0361 Thomas Mjølhus            OL Trolle 23014      16.38       
  28   13   0374 Nicholas Morgan           Malvik IL 39213      16.38   34.21
  30   11   0486 Roar Skulbørstad          OL Trolle 25429      16.53   33.58
  31        0161 Vegard Grønli             Spk Freid 22862      17.03       
  32        0741 Anstein Mykland           NTNUI     28296      17.14       
  33        0442 Rune Rystad               NTNUI     62649      17.20       
  34   14   0538 Harald Svergja            Wing      23064      17.26   34.59
  35   17   0062 Audun Botterud            Spk Freid            17.27   38.10
  36        0726 Gjermund Langslet         NTNUI     24325      17.36       
  37   16   0137 Anders L. Fougner         Wing      22919      17.37   35.44
  38   19   0338 Stig Magnar Løvås         Spk Freid 22915      17.47   39.04
  39   28   0582 Helmer Volden             Wing      23071      18.04   44.39
  40   21   0168 Lars Martin Hafstad       Spk Freid 22893      18.13   39.08
  41        0228 Rolf Johansen             NTNUI     22806      18.23       
  42   15   0588 Jan Egil Wagnild          Selbu O-k 61021      18.27   35.27
  43   23   0173 Steffen Hallsteinsen      Byåsen IL 22768      18.33   39.26
  44   19   0322 Jan Kristian Lygre        Spk Freid 22972      18.43   39.04
  45   18   0623 Eskil Åsmul               OL Trolle 31301      18.46   38.39
  46        0564 Ola Unsgård               Leik      30942      18.50       
  47   24   0346 Andreas Medalen           NTNUI     30854      19.01   40.01
  48        0091 Stein Danielsen           OL Trolle 23015      19.09       
  49        0139 Robert Fredriksen         NTNUI     22958      19.24       
  50   22   0567 Asle Heide Vaskinn        Byåsen IL 22760      19.25   39.22
  51        0736 Brynjar Vist              NTNUI     22792      19.29       
  52   25   0569 Jens Einar Heide Vaskinn  Byåsen IL 22754      19.37   40.06
  53   27   0595 Trond Johan Wibe          Spk Freid 22857      19.45   40.46
  53        0737 Amund Beitnes             NTNUI     26421      19.45       
  55        0745 Knut Sakshaug             Raumar  O 37290      20.07       
  56        0728 Ola Nakken                Fossum IF            20.11       
  57        0718 Robert Horghagen          OL Trolle 22801      20.13       
  58   31   0701 Roar Størseth             Stjørdals 22794      20.20   48.15
  59        0735 Sivert Vist               NTNUI                20.21       
  60   32   0310 Håvar Lillealtern         Spk Freid 22878      20.37   50.41
  61        0199 Lauritz Hodneland         Wing      23089      20.49       
  62        0224 Bengt Solheimdal Johansen NTNUI     22975      21.00       
  63   29   0710 Torleif Heggmann          NTNUI     41416      21.06   45.41
  64        0749 Oddvar Huseby             NTNUI     62767      21.19       
  65        0397 Trond Nikolaisen          OL Trolle 23018      21.52       
  66        0134 Leif Foss                 Leik      30944      23.20       
  67        0734 Gregory Pelletier         NTNUI     22793      23.30       
  68        0132 Erik Foss                 Leik      30946      23.34       
  69   30   0230 Bjørn Erik Johnsen        Byåsen IL 22755      23.44   48.00
  69        0753 Ole Kristian Smestad      Spk Freid 22802      23.44       
  71        0716 Ole Andreas Krognes       Leik      30949      23.51       
  72        0136 Kristian Fossmo           Leik      30945      24.31       
  73        0750 Håvard Eidnes             OL Trolle 36935      24.41       
  74        0752 Jonas Berggren            NTNUI     19441      25.37       
  75        0412 Are Oust                  Wing      23087      26.52       
DISK        0304 Jørgen Lerfall            Stjørdals 25439                  

76 resultater, 222 påmeldte, 222 startende

D40-
----
   1    2   0056 Guri Bjørndal             Byåsen IL 22787      22.52   50.47
   2    3   0461 Ruth Schmid               OL Trolle 23006      24.59   53.02
   3    1   0415 Grete Berge Owren         Spk Freid 22872      25.59   50.38
   4    4   0113 Stina Elfving             Byåsen IL 22772      27.48 1:00.31

4 resultater, 20 påmeldte, 20 startende

H40-
----
   1    1   0392 Lasse Natvig              Byåsen IL 22743      18.57   40.10
   2    7   0048 Frank Bjarkø              Wing      23084      19.03   51.02
   3    6   0041 Bjørn Berger              Byåsen IL 22731      19.11   46.36
   4        0439 Oddstein Rygg             Selbu O-k 22987      19.29       
   5    4   0414 Geir Owren                Spk Freid 36941      19.47   43.11
   6    5   0391 Kjell Mjøsund             Stjørdals 25462      20.10   45.09
   7    2   0493 Gunnar Snorroeggen        OL Trolle 23001      20.56   41.10
   8    3   0704 Per G. Østeraas           OL Trolle 31308      21.14   42.50
   9        0147 Håkon Gammelsæter         Spk Freid 31394      21.24       
  10    8   0142 Trond Friden              OL Trolle 23030      22.33   53.41
  11        0435 Helge Rustad              Spk Freid 22778      22.55       
  12        0345 Tormod Maske              Malvik IL 39719      23.09       
  13        0154 Magne Gjønnes             OL Trolle 23009      23.10       
DISK        0227 Per Olav Johansen         Trondheim 22817                  

13 resultater, 58 påmeldte, 58 startende

D50-
----
   1    1   0584 Kirsten Vullum            Malvik IL 39578      21.43   52.23
   2        0037 Katharina Mo Berge        Spk Freid 22890      27.47       
   3        0140 Brit Friden               OL Trolle 23043      29.45       
   4    2   0302 Brit Lerfall              Stjørdals 25441      33.13 1:26.33
   5    4   0035 Torhild Felde Berg        Stjørdals 25447      38.17 1:40.13
   6    3   0254 Kjellfrid Krogh           Stjørdals 25451      43.52 1:35.46

6 resultater, 28 påmeldte, 28 startende

H50-
----
   1        0127 Roar Forbord              Malvik IL 60538      18.41       
   2    1   0244 Jon Arne Klemetsaune      OL Trolle 23000      19.25   42.10
   3    2   0522 Torleif Stephansen        OK Nidarø 22917      19.49   44.11
   4    8   0204 Svein E. Hove             Byåsen IL 22763      21.38   53.35
   5    7   0451 Kåre Sand                 OK Nidarø 26488      21.54   52.19
   6    4   0271 Magnus Landstad           Spk Freid 22848      22.26   47.25
   7    6   0429 Egil Repvik               Byåsen IL 22726      22.51   50.54
   8    9   0119 Torstein Ertsgaard        Stjørdals 25435      23.14   57.44
   9    5   0418 Svein Erik Paulsen        OL Trolle 23042      23.16   50.27
  10    3   0241 Tore Kiste                OK Nidarø 22936      23.31   46.35
  11        0730 Stein Fanavold            OK Nidarø            25.07       
  12   10   0303 John Arne Lerfall         Stjørdals 25440      28.03 1:12.52
  13        0138 Kristian I. Fougner       OK Nidarø 22920      31.33       
DISK        0474 Knut Skjesol              Wing      23053                  
DISK        0529 Robert Strøm              Wing      23093                  
DISK        0577 Nils Olav Vennevik        Spk Freid 22868                  

16 resultater, 60 påmeldte, 60 startende

D60-
----
   1        0344 Marit Maske               Byåsen IL 22742      34.50       
   2        0585 Gudveig Vaagen            Byåsen IL 22741      35.09       

2 resultater, 11 påmeldte, 11 startende

H60-
----
   1    1   0455 Jardar Sandstad           Selbu O-k 61020      19.06   40.51
   2    3   0125 Arne Kjell Foldvik        OK Nidarø 22939      22.24   49.53
   3    2   0039 Rolf Berge                Stjørdals 25437      23.28   47.59
   4        0190 Rolf Hellan               Wing      23080      24.10       
   5        0606 Gunnar Østerbø            Spk Freid 22849      25.48       
   6        0729 Andreas Finstad           OL Trolle            30.24       
   7        0324 Jon Lynum                 Stjørdals 25432      31.09       
   8    4   0256 Rolf O. Krogstad          OL Trolle 23036      32.01 1:08.54
   9        0031 Jostein Berg              Stjørdals 25448      38.04       
DISK        0131 Paul Forseth              OL Trolle 23003                  

10 resultater, 53 påmeldte, 53 startende

Damer bedrift
-------------
   1        0746 Ingunn Anda               STATOIL   37292      32.50       

1 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

Herrer bedrift
--------------
   1        0751 Harald Førdedal           STATOIL   22796      17.54       
   2    3   0427 Arve Remmen               Trondheim 23049      20.28   49.50
   3    2   0282 Bjørnar A. Haug           STATOIL   36934      21.46   48.58
   4    1   0082 Hans Petter Bueng         Posten SD 22816      22.54   48.16
   5        0731 Otto Rossøy               Novit BIL 36936      24.30       
DISK        0732 Georg Sørhøy              Novit BIL                        

6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende


Regnly X-Sport Torsdag 6. Mai 1999 23:11.22 V98B NTNUI