Klubbmesterskap normal distanse

Dato: 9. september 1998
Sted: Studenterhytta
Arrangør: Utposten


Damer, 4,8 km
PlassNavnSluttidEtter
1Aasne Flott Hogsrud0:42:580:00:00
2Ingrid Bronebakk0:44:530:01:55
3Valborg Madslien 0:46:490:03:51
4Johanna Hartvik0:46:580:04:00
5Hilde S Conradi0:50:150:07:17
6Ingvild Gjessing0:54:180:11:20
7Silje Gulbrandsen0:55:210:12:23
8Kjersti Hagen0:55:460:12:48
9Line von Sommerfeldt0:56:210:13:23
10Helena Axelsson0:57:260:14:28
11Kristin Agathe Ulven0:58:360:15:38
12Silje Wærp1:00:210:17:23
13Marte Magnem1:00:450:17:47
14Liv Ormeberg1:03:220:20:24
15Ingeborg Bartnes1:03:560:20:58
16Karine Ulleberg1:06:030:23:05
17Ingrid Langslet1:08:320:25:34
18Sigrid M. Vie1:12:420:29:44
19Laia Santamaria1:18:220:35:24
20Jorunn Tyssø1:29:270:46:29
Kristin AureEj startat
Marte B JohansenEj startat

Herrer, 7,8 km
PlassNavnSluttidEtter
1Christian Vogelsang0:47:570:00:00
2Pål Mall Kittelsen0:49:490:01:52
3Øyvind Helgerud0:52:420:04:45
4Frode Tarzan Rystad0:54:000:06:03
5Magnus Haakestad0:55:230:07:26
6Nils Albert Aamand0:55:440:07:47
7Morten Eliassen0:56:000:08:03
8Geir O Kvernstuen0:57:190:09:22
9Helge Gerhard Kolstad0:58:420:10:45
10Lars-Ivar Aarseth0:58:450:10:48*
11Gjermund Langslet0:59:480:11:51
12Audun Botterud1:00:010:12:04
13Frode Neivell1:01:530:13:56
14Øyvind Bjarte Stokseth1:02:270:14:30
15Stian Svae1:02:540:14:57
16Bengt Hengt Johansen1:03:110:15:14
17Kaare Haug1:04:390:16:42
18Håvard Harstad1:04:540:16:57
19Magnus Solbjørg1:06:030:18:06
20David Wilhelm Løver1:07:110:19:14
21Anstein Mykland1:07:500:19:53
22Olav Fjeld Kraugerud1:08:060:20:09
23Robert Fredriksen1:08:580:21:01
24Jon V. Ingebrigtsen1:09:550:21:58
25Dag J Aa1:11:310:23:34
26Jan Kristoffer Lygre1:11:500:23:53
27Markus Airila1:13:200:25:23
28Amund Beitnes1:14:250:26:28
29Anders Kløvstad1:15:220:27:25
29Sigbjørn Andersen1:15:220:27:25
31Ole Magnus Nyheim1:17:400:29:43
32Nils Melhuus1:18:300:30:33
33Sverre Guldbrandsen1:18:340:30:37
34Håkon Tangen1:20:010:32:04
35Jan Ø. Woldene1:23:070:35:10
36Bjarne Betjent Færestrand1:23:260:35:29**
37Sjur Huseby1:23:490:35:52
38Terje Næss1:25:120:37:15
39Håvard Gundersen1:27:310:39:34
40Mikkel Rev Myhre1:28:110:40:14
41Jon Andre Wilhelmsen1:29:460:41:49
42Per Inge Espedal1:31:330:43:36
43Tore Påsporet Stendahl1:32:350:44:38
44Øystein Eggen1:37:000:49:03
45Bjørn Fjeldstad1:58:261:10:29
46Thomas BeckEt par timerEn drøy time
Øystein Buse NesseDisk
Emil Senil WingstedtEj startat
Jarle Kirkeby RuudEj startat
Klaus Raus TyldumEj startat
Knut O LundenEj startat
Lars Erik MyhreEj startat
Mathias NilssonEj startat
Pål Christian IngierdEj startat
Rolf Golf PedersenEj startat
Rolf JohansenEj startat
Thomas André OlsenEj startat
Thomas JørgensenEj startat
Øystein EggenEj startat

Damer, 3 km
PlassNavnSluttidEtter
1Line M. Libakk0:39:570:00:00
2Hege Gjemble0:42:000:02:03
3Tonje Dahl0:42:540:02:57
4Margot Bolstad0:48:050:08:08
5Katrine Guldbrandsen0:52:590:13:02
6Sigrid Simensen0:55:090:15:12
7Inger-Jorunn Thorstein0:55:170:15:20
8Maria Sviland0:55:330:15:36
9Ragnhild Solenes1:03:440:23:47
10Jana Poplsteiova1:09:520:29:55
Gry Arne NæssEj startat
Øydis Jens EvensenEj startat

Herrer, 4,8 km
PlassNavnSluttidEtter
1Roy Kristiansen0:45:450:00:00
2Kjell Håland1:00:470:15:02
3Stig L1:03:310:17:46
4Jesper Andersen1:04:290:18:44
5Knut Lundem1:07:100:21:25
6Rolf Johansen1:08:090:22:24
Yves WerlingBrutt
Torbjørn JacobsenDisk
Einar ThygesenEj startat
Thor Mikkel SolnesEj startat

Herrer Nybegynner 3 km
PlassNavnSluttidEtter
1Gjermund Tomta0:50:470:00:00

* Løp natt
** Skulle vært disket (Arrangørtabbe!)



Resultatene er tilrettelagt for Web av Håkon Tangen, Team-EKT/O-gruppa WWW