NTNUI O-gruppa             HU & HEI, Gampeløpet        Søndag 4. Okt. 1998
Bymarka                    RESULTATER                      
                           Herrer 
Resultater: www.stud.ntnu.no/studorg/ogruppa
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n               Ant L a g                      T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0005 Christian Vogelsang     6 NTNUI                    4:27.10       
   2  0003 Øyvind Helgerud         4 NTNUI                    4:45.16   18.06
   3  0004 Øyvind Stokseth         3 NTNUI                    4:49.36   22.26
   4  0006 Ola Berger              2 Byåsen IL                4:59.54   32.44
   5  0084 Bård Nonstad            2 Trollelg                 5:05.21   38.11
   6  0020 Stig Løvlund            4 Nordreisa IL             5:10.28   43.18
   7  0028 Gjermund Langslet       2 NTNUI                    5:14.28   47.18
   8  0019 Mathias Nilsson         1 NTNUI                    5:16.22   49.12
   9  0014 Thomas Mjølhus          5 Trollelg                 5:17.15   50.05
  10  0024 Markus Airila           1 NTNUI                    5:24.13   57.03
  11  0018 Frode Nebell            2 NTNUI                    5:26.47   59.37
  12  0012 Bjørn Erik Glomsrud     2 NTNUI                    5:30.25 1:03.15
  13  0015 Jan Tore Foss           1 Trollelg                 5:35.42 1:08.32
  14  0201 Øyvind Kvernås          5 SINTEF B.I.L.            5:35.45 1:08.35
  15  0025 Jørgen Tegdan           5 Trollelg                 5:47.17 1:20.07
  16  0027 Stig Berge             30 Freidig                  5:47.56 1:20.46
  17  0029 Erik Stabell           27 Natura                   5:48.15 1:21.05
  18  0017 Marius Bjugan           1 Wing OK                  5:50.04 1:22.54
  19  0075 Thomas Andre Olsen      2 NTNUI                    5:50.58 1:23.48
  20  0187 Torstein Are            2 NTNUI                    5:52.51 1:25.41
  21  0208 Geir Enkrø              1 Byneset IL               5:56.31 1:29.21
  22  0067 Mikkel Myhre            3 NTNUI                    5:57.56 1:30.46
  23  0130 Kjetil Røine            1 NTNUI                    5:58.08 1:30.58
  24  0169 Sigurd Brørs            1 Surnadal                 5:58.09 1:30.59
  25  0013 Håkon Arnesen           2 Byåsen IL                5:59.42 1:32.32
  26  0162 Per Kåre Jakobsen       1 Strindheim               5:59.53 1:32.43
  27  0108 Håkon Gamlesæter        1 Wing OK                  5:59.57 1:32.47
  28  0016 Jarle K. Ruud           1 Kolbotn/Skimt            6:00.55 1:33.45
  29  0034 Andreas Kristensen      2 NTNUI                    6:00.59 1:33.49
  30  0021 Audun Botterud          2 NTNUI                    6:01.04 1:33.54
  31  0175 Stian Bergli            2 NTNUI                    6:01.39 1:34.29
  32  0082 Atle Støyva            18 Askvoll                  6:05.13 1:38.03
  33  0026 Oluf Bøckman            7 NTNUI                    6:08.58 1:41.48
  34  0159 Olav Fjeld Kraugerud    1 NTNUI                    6:09.13 1:42.03
  35  0054 John Andre Wilhelmsen   4 NTNUI                    6:09.29 1:42.19
  36  0039 Endre Klokk Leite       1 NTNUI                    6:11.03 1:43.53
  37  0055 Kaare Haug              1 Tyrving                  6:11.33 1:44.23
  38  0043 Harald Fløgstad        28                          6:12.09 1:44.59
  39  0211 Kirsti Midttømme (d)    1 Freidig                  6:12.14 1:45.04
  40  0010 Magnus Solbjørg         1 NTNUI                    6:13.44 1:46.34
  41  0033 Andreas Johansson       1 NTNUI                    6:14.02 1:46.52
  42  0060 Kjetil Lehr            12 Trondheim SK             6:14.11 1:47.01
  43  0040 Frank Bjarkø            7 Wing OK                  6:27.53 2:00.43
  44  0193 Ulrich Hjort Lassen     1 Trollelg                 6:28.21 2:01.11
  45  0153 Martin Kjäll-Ohlson     1 NTNUI                    6:32.58 2:05.48
  46  0240 Erik Aalde              1 Freidig                  6:33.23 2:06.13
  47  0173 Sjur Mo                 6 NTNUI                    6:33.42 2:06.32
  48  0176 Stig Magnar Løvås       7 Freidig                  6:36.53 2:09.43
  49  0023 Arne Tiltnes           10 Tyrving                  6:42.57 2:15.47
  50  0199 Øystein Eggen           2 NTNUI                    6:43.46 2:16.36
  51  0114 Harald Nyberg           1 NTNUI                    6:43.47 2:16.37
  52  0133 Knut Olav Lunden        1 NTNUI                    6:43.51 2:16.41
  53  0072 Per Hveem              27                          6:44.37 2:17.27
  54  0106 Gunnar Snorreggen       1 Trollelg                 6:46.00 2:18.50
  55  0123 Jan Kr. Lygre           3 Asker SK                 6:46.44 2:19.34
  56  0050 Jacob Hygen            23 Freidig                  6:48.42 2:21.32
  57  0085 Bjørn Erik Dørstad      2 NTNUI                    6:55.23 2:28.13
  58  0155 Mogens Lars Mathiesen   1 NTNUI                    6:55.26 2:28.16
  59  0136 Kurt Seland             1 NTNUI                    6:58.56 2:31.46
  59  0180 Tellef Larsen           2                          6:58.56 2:31.46
  61  0073 Robert Fredriksen       4 NTNUI                    7:00.02 2:32.52
  62  0091 Dyre Martin S. Gulbra   2 Oppsal                   7:02.53 2:35.43
  63  0052 Jan Øyvind Woldene      1 NTNUI                    7:03.25 2:36.15
  64  0183 Tomas Erlien            1 1. Berg                  7:06.55 2:39.45
  65  0137 Lars Chr. Jensen        1 NTNUI                    7:06.57 2:39.47
  66  0212 Valborg Madslien (d)    1 NTNUI                    7:07.12 2:40.02
  67  0031 Pål Chr. Ingierd        5 NTNUI                    7:14.51 2:47.41
  68  0011 Øystein Nesse           3 NTNUI                    7:14.52 2:47.42
  69  0092 Edvin Helle            29 Askvoll                  7:15.01 2:47.51
  70  0030 Nicholas Morgan         1 Malvik                   7:18.05 2:50.55
  71  0036 Asle Heide Vaskinn      1 Byåsen IL                7:18.08 2:50.58
  72  0172 Sjur Huseby             1 NTNUI                    7:19.58 2:52.48
  73  0065 Leik Fæmundshytten      5 NTNUI                    7:26.04 2:58.54
  74  0080 Arild H. Clausen        3 NTNUI                    7:26.41 2:59.31
  74  0189 Trond Auestad           2 NTNUI                    7:26.41 2:59.31
  76  0165 Rune Morten Kristians   1 Raufoss IL               7:33.52 3:06.42
  77  0107 Håkon Ø. Moksnes        1 NTNUI                    7:35.48 3:08.38
  78  0059 Kjetil Arne Vaskinn    27 Byåsen IL                7:37.21 3:10.11
  79  0101 Frode Bjørnås           1 NTNUI                    7:38.19 3:11.09
  80  0069 Nils Holte             30                          7:38.22 3:11.12
  81  0120 Inge Andre Johansen     1 NTNUI                    7:38.39 3:11.29
  82  0041 Gunnar Mosevoll        26                          7:39.13 3:12.03
  83  0135 Kristoffer Sundnes      1 NTNUI                    7:42.37 3:15.27
  84  0086 Bjørn Flor              5 NTNUI                    7:43.06 3:15.56
  85  0047 Ingar Solberg          21 Olderskogen IL           7:47.03 3:19.53
  86  0198 Øystein Braathen        5 Norsk Hydro BIL          7:49.59 3:22.49
  87  0111 Hans Petter Rebo        1 NTNUI                    7:53.14 3:26.04
  87  0161 Per Ivar Skinderhaug    1 Cap Gemini               7:53.14 3:26.04
  89  0113 Harald E. Krogstad     19 NTNUI                    7:54.29 3:27.19
  90  0070 Nils Olav Vennevik     23 Freidig                  8:10.26 3:43.16
  91  0207 Helge Rustad            1 Freidig                  8:10.40 3:43.30
  92  0168 Sigurd Bjørke           1 NTNUI                    8:42.37 4:15.27
  93  0141 Magne Halvorsen         1 NTNUI                    8:49.53 4:22.43
  94  0202 Øyvind Sollerud Hauge   1 NTNUI                    8:57.07 4:29.57
  95  0071 Owe Berger              1 NTNUI                    9:34.25 5:07.15
  96  0102 Geir Arne Kjønstad      1 NTNUI                    9:54.44 5:27.34
  97  0158 Odgeir Øfstli          12 Nidarøst                10:01.30 5:34.20

97 resultater, 158 påmeldte, 141 startende

Regnly X-Sport Søndag 4. Okt. 1998 21:32.56 V98B NTNUI
Alle tidene er innklusive tiden fra Snuskeløpet. For de som startet på 1. fellesstart er tiden 34.26 på Snuskeløpet, mens de som startet på 2. fellesstart har 39.26.

NTNUI O-gruppa             HU & HEI, Gampeløpet        Søndag 4. Okt. 1998
Bymarka                    RESULTATER                      
                           Damer  
Resultater: www.stud.ntnu.no/studorg/ogruppa
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n               Ant L a g                      T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0048 Ingerid Bronebakk       1 Larvik OK                3:23.34       
   2  0057 Kirsti Midttømme       12 Freidig                  3:37.10   13.36
   3  0056 Katharina Mo Berge     13 Freidig                  3:39.38   16.04
   4  0046 Hilde Conradi           1 NTNUI                    3:49.21   25.47
   5  0053 Johanna Hartvik         1 Malax                    3:49.45   26.11
   6  0042 Guri Bjørndal           6 Byåsen IL                3:56.48   33.14
   7  0127 Jorunn Tyssø            2 NTNUI                    4:05.47   42.13
   8  0195 Valborg Madslien        6 NTNUI                    4:11.01   47.27
   9  0058 Kjersti Hagen           1 Fet OL                   4:27.49 1:04.15
  10  0143 Maja Berger             1 Selbu OK                 4:30.13 1:06.39
  11  0138 Lena Johansen           1 HINT                     4:37.05 1:13.31
  12  0066 Marte Magnem            1 Moss                     4:40.37 1:17.03
  13  0150 Marte Braathen          4 Freidig                  4:41.24 1:17.50
  14  0049 Ingvild K. Gjessing     1 Heming/Njård             4:42.35 1:19.01
  15  0128 Karine Ulleberg         1 NTNUI                    4:46.12 1:22.38
  16  0147 Marianne H. Kvien       2 NTNUI                    4:46.16 1:22.42
  17  0156 Mona Elisabeth Østvan   1 NTNUI                    4:46.53 1:23.19
  18  0118 Hilde Gunn Hervik       1 NTNUI                    4:46.54 1:23.20
  19  0074 Sissel Graff-Iversen    1 Ready                    4:50.07 1:26.33
  20  0044 Helena Axelsson         1 NTNUI                    4:51.58 1:28.24
  21  0194 Urpu Hapnoja            1 NTNUI                    5:02.38 1:39.04
  22  0170 Silje Wærp              4 NTNUI                    5:05.20 1:41.46
  22  0196 Vibeke Tefre            1 NTNUI                    5:05.20 1:41.46
  24  0061 Laia Santamaria         1 Wing OK                  5:19.11 1:55.37
  25  0149 Marit Owren             1 Freidig                  5:24.15 2:00.41
  26  0151 Marte Gammelsæter       1 Freidig                  5:24.16 2:00.42
  26  0174 Solveig Angell Petter   1 Freidig                  5:24.16 2:00.42
  28  0148 Marit Irene Kvittem     1 Freidig                  5:24.17 2:00.43
  29  0122 Ingunn Ettersøl         2 NTNUI                    5:27.41 2:04.07
  30  0095 Eli Hanto Moen          1 NTNUI                    5:28.38 2:05.04
  30  0132 Klara Lyngnes           4 NTNUI                    5:28.38 2:05.04
  32  0197 Vilde Drageseth         1                          5:31.41 2:08.07
  33  0121 Ingeborg Bartnes        1 Vang OL                  5:33.02 2:09.28
  34  0129 Kirsti Are              1 NTNUI                    5:33.03 2:09.29
  35  0119 Ida Natås               1 NTNUI                    5:35.49 2:12.15
  36  0115 Hege Gjemble            1 Verdal OK                5:39.18 2:15.44
  37  0144 Margot Bolstad          1 Verdal OK                5:39.19 2:15.45
  37  0146 Maria Sviland           1 NTNUI                    5:39.19 2:15.45
  37  0205 Kristin Ulven           1 NTNUI                    5:39.19 2:15.45
  40  0206 Brit Nilsen             1 Dølatroll                5:48.33 2:24.59
  41  0140 Lisa Karlqvist          1                          5:48.58 2:25.24
  42  0145 Mari Saudelien          3 NTNUI                    6:17.28 2:53.54
  43  0134 Kristin Grøsvik         1 NTNUI                    7:04.21 3:40.47
  44  0117 Hilde Fosse             1 NTNUI                    7:04.24 3:40.50
  45  0139 Lindis Meland           1 NTNUI                    7:39.41 4:16.07
  45  0167 Sigrid M. Vie           1 Fana                     7:39.41 4:16.07
  47  0204 Turid Sigmand           1 Nidarøst                 8:32.00 5:08.26
BRUTT 0184 Tonje Dahl              1 NTNUI                                  

48 resultater, 54 påmeldte, 48 startende

Regnly X-Sport Søndag 4. Okt. 1998 21:32.56 V98B NTNUI
Alle tidene er innklusive tiden fra Snuskeløpet. For de som startet på 1. fellesstart er tiden 34.26 på Snuskeløpet, mens de som startet på 2. fellesstart har 39.26.