NTNUI O-gruppa             HU& HEI, Gampeløpet        Søndag 4. Okt. 1998
Bymarka                    RESULTATER                      
                           Herrer 
Resultater: www.stud.ntnu.no/studorg/ogruppa
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n               Ant L a g                      1.Tid   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0005 Christian Vogelsang     6 NTNUI                    2:42.13       
   2  0006 Ola Berger              2 Byåsen IL                2:42.14   00.01
   3  0003 Øyvind Helgerud         4 NTNUI                    2:51.04   08.51
   4  0004 Øyvind Stokseth         3 NTNUI                    2:53.01   10.48
   5  0009 Jan Tore Ludvigsen      4 NTNUI                    2:53.21   11.08
   6  0001 Stig Alvestad           1 Wing OK                  2:54.38   12.25
   7  0017 Marius Bjugan           1 Wing OK                  3:04.14   22.01
   8  0201 Øyvind Kvernås          5 SINTEF B.I.L.            3:05.05   22.52
   9  0028 Gjermund Langslet       2 NTNUI                    3:05.10   22.57
  10  0008 Endre Stokseth          2 NTNUI                    3:05.54   23.41
  11  0024 Markus Airila           1 NTNUI                    3:06.45   24.32
  12  0020 Stig Løvlund            4 Nordreisa IL             3:06.48   24.35
  13  0019 Mathias Nilsson         1 NTNUI                    3:06.50   24.37
  14  0012 Bjørn Erik Glomsrud     2 NTNUI                    3:08.30   26.17
  15  0018 Frode Nebell            2 NTNUI                    3:08.45   26.32
  16  0007 Øystein Kvaal Østerbø   1 Wing OK                  3:11.00   28.47
  17  0084 Bård Nonstad            2 Trollelg                 3:11.05   28.52
  18  0185 Tor Koksvik             1 NTNUI                    3:12.36   30.23
  19  0014 Thomas Mjølhus          5 Trollelg                 3:13.07   30.54
  20  0187 Torstein Are            2 NTNUI                    3:13.45   31.32
  21  0033 Andreas Johansson       1 NTNUI                    3:15.13   33.00
  22  0088 Dag Anders Moldestad    5 NTNUI                    3:15.16   33.03
  23  0013 Håkon Arnesen           2 Byåsen IL                3:21.04   38.51
  24  0175 Stian Bergli            2 NTNUI                    3:21.39   39.26
  25  0016 Jarle K. Ruud           1 Kolbotn/Skimt            3:23.04   40.51
  26  0015 Jan Tore Foss           1 Trollelg                 3:23.05   40.52
  27  0021 Audun Botterud          2 NTNUI                    3:23.24   41.11
  28  0034 Andreas Kristensen      2 NTNUI                    3:23.43   41.30
  29  0169 Sigurd Brørs            1 Surnadal                 3:23.49   41.36
  30  0130 Kjetil Røine            1 NTNUI                    3:23.51   41.38
  31  0162 Per Kåre Jakobsen       1 Strindheim               3:23.53   41.40
  32  0108 Håkon Gamlesæter        1 Wing OK                  3:24.24   42.11
  33  0067 Mikkel Myhre            3 NTNUI                    3:25.16   43.03
  34  0010 Magnus Solbjørg         1 NTNUI                    3:26.59   44.46
  35  0039 Endre Klokk Leite       1 NTNUI                    3:27.02   44.49
  36  0075 Thomas Andre Olsen      2 NTNUI                    3:27.51   45.38
  37  0055 Kaare Haug              1 Tyrving                  3:27.54   45.41
  38  0011 Øystein Nesse           3 NTNUI                    3:28.03   45.50
  39  0025 Jørgen Tegdan           5 Trollelg                 3:28.22   46.09
  40  0027 Stig Berge             30 Freidig                  3:29.00   46.47
  41  0026 Oluf Bøckman            7 NTNUI                    3:30.27   48.14
  42  0029 Erik Stabell           27 Natura                   3:30.52   48.39
  43  0060 Kjetil Lehr            12 Trondheim SK             3:31.52   49.39
  44  0193 Ulrich Hjort Lassen     1 Trollelg                 3:31.53   49.40
  45  0208 Geir Enkrø              1 Byneset IL               3:35.09   52.56
  46  0030 Nicholas Morgan         1 Malvik                   3:35.16   53.03
  47  0211 Kirsti Midttømme (d)    1 Freidig                  3:37.10   54.57
  48  0159 Olav Fjeld Kraugerud    1 NTNUI                    3:37.43   55.30
  49  0054 John Andre Wilhelmsen   4 NTNUI                    3:37.49   55.36
  50  0090 David Løver             2 Modum                    3:38.06   55.53
  51  0031 Pål Chr. Ingierd        5 NTNUI                    3:38.43   56.30
  52  0043 Harald Fløgstad        28                          3:40.32   58.19
  53  0072 Per Hveem              27                          3:40.35   58.22
  54  0051 Jan Egil Wagnild        1 Selbu OK                 3:40.59   58.46
  55  0023 Arne Tiltnes           10 Tyrving                  3:42.46 1:00.33
  56  0050 Jacob Hygen            23 Freidig                  3:43.17 1:01.04
  57  0082 Atle Støyva            18 Askvoll                  3:43.34 1:01.21
  58  0073 Robert Fredriksen       4 NTNUI                    3:45.03 1:02.50
  59  0032 Anders Kløvstad         2 NTNUI                    3:46.53 1:04.40
  60  0036 Asle Heide Vaskinn      1 Byåsen IL                3:47.21 1:05.08
  61  0176 Stig Magnar Løvås       7 Freidig                  3:48.56 1:06.43
  62  0040 Frank Bjarkø            7 Wing OK                  3:49.37 1:07.24
  63  0022 Vidar Beisvåg           1 Freidig                  3:50.01 1:07.48
  64  0097 Erling Håland           1                          3:50.51 1:08.38
  65  0153 Martin Kjäll-Ohlson     1 NTNUI                    3:52.00 1:09.47
  66  0114 Harald Nyberg           1 NTNUI                    3:52.13 1:10.00
  67  0199 Øystein Eggen           2 NTNUI                    3:52.15 1:10.02
  68  0133 Knut Olav Lunden        1 NTNUI                    3:52.17 1:10.04
  69  0173 Sjur Mo                 6 NTNUI                    3:53.11 1:10.58
  70  0123 Jan Kr. Lygre           3 Asker SK                 3:53.44 1:11.31
  71  0100 Fredrik Johannesen      2 Kummeneje                3:54.09 1:11.56
  72  0091 Dyre Martin S. Gulbra   2 Oppsal                   3:56.25 1:14.12
  73  0190 Trond Lillealtern       2 Shakespark               3:56.38 1:14.25
  74  0180 Tellef Larsen           2                          3:57.25 1:15.12
  75  0136 Kurt Seland             1 NTNUI                    3:57.26 1:15.13
  76  0106 Gunnar Snorreggen       1 Trollelg                 3:58.03 1:15.50
  77  0240 Erik Aalde              1 Freidig                  3:58.36 1:16.23
  78  0092 Edvin Helle            29 Askvoll                  4:01.37 1:19.24
  79  0085 Bjørn Erik Dørstad      2 NTNUI                    4:01.50 1:19.37
  79  0155 Mogens Lars Mathiesen   1 NTNUI                    4:01.50 1:19.37
  81  0137 Lars Chr. Jensen        1 NTNUI                    4:03.21 1:21.08
  82  0177 Svein Olav Mork         1 NTNUI                    4:03.25 1:21.12
  83  0183 Tomas Erlien            1 1. Berg                  4:04.07 1:21.54
  84  0059 Kjetil Arne Vaskinn    27 Byåsen IL                4:05.36 1:23.23
  85  0052 Jan Øyvind Woldene      1 NTNUI                    4:05.42 1:23.29
  86  0172 Sjur Huseby             1 NTNUI                    4:05.57 1:23.44
  87  0186 Torleiv Opland          4 Byneset IL               4:05.58 1:23.45
  88  0135 Kristoffer Sundnes      1 NTNUI                    4:08.20 1:26.07
  89  0209 Steffen Halsteinsen     1 Byåsen IL                4:10.13 1:28.00
  90  0210 Stein Vidar Thun        1 Klæbu                    4:10.15 1:28.02
  91  0063 Lars Martin Hafstad     2 Freidig                  4:10.39 1:28.26
  92  0212 Valborg Madslien (d)    1 NTNUI                    4:11.01 1:28.48
  93  0080 Arild H. Clausen        3 NTNUI                    4:11.03 1:28.50
  94  0189 Trond Auestad           2 NTNUI                    4:11.04 1:28.51
  95  0065 Leik Fæmundshytten      5 NTNUI                    4:11.48 1:29.35
  96  0161 Per Ivar Skinderhaug    1 Cap Gemini               4:14.07 1:31.54
  97  0107 Håkon Ø. Moksnes        1 NTNUI                    4:15.52 1:33.39
  98  0111 Hans Petter Rebo        1 NTNUI                    4:16.00 1:33.47
  99  0047 Ingar Solberg          21 Olderskogen IL           4:16.26 1:34.13
 100  0198 Øystein Braathen        5 Norsk Hydro BIL          4:16.49 1:34.36
 101  0207 Helge Rustad            1 Freidig                  4:19.31 1:37.18
 102  0192 Trond Strangstadstuen   1                          4:21.53 1:39.40
 103  0101 Frode Bjørnås           1 NTNUI                    4:22.16 1:40.03
 104  0086 Bjørn Flor              5 NTNUI                    4:22.21 1:40.08
 105  0069 Nils Holte             30                          4:22.34 1:40.21
 106  0068 Morten Hostvedt         2 NTNUI                    4:22.38 1:40.25
 107  0113 Harald E. Krogstad     19 NTNUI                    4:24.16 1:42.03
 108  0165 Rune Morten Kristians   1 Raufoss IL               4:24.37 1:42.24
 109  0120 Inge Andre Johansen     1 NTNUI                    4:24.39 1:42.26
 110  0202 Øyvind Sollerud Hauge   1 NTNUI                    4:24.42 1:42.29
 111  0071 Owe Berger              1 NTNUI                    4:26.17 1:44.04
 112  0181 Thomas Jørgensen        1 NTNUI                    4:26.53 1:44.40
 113  0109 Håvard Gundersen        1 NTNUI                    4:26.58 1:44.45
 114  0041 Gunnar Mosevoll        26                          4:27.14 1:45.01
 115  0126 Jon Aksel Strømhylden   1 Namsos                   4:29.01 1:46.48
 116  0160 Per Inge Espedal        1 NTNUI                    4:31.27 1:49.14
 117  0035 Are Oust                1 Wing OK                  4:32.03 1:49.50
 118  0102 Geir Arne Kjønstad      1 NTNUI                    4:35.54 1:53.41
 119  0077 Trond Haakonsen         1 NTNUI                    4:36.42 1:54.29
 120  0078 Øystein Alvestad        1 Wing OK                  4:39.31 1:57.18
 121  0070 Nils Olav Vennevik     23 Freidig                  4:39.47 1:57.34
 122  0131 Kjetil Svendsen         1 NTNUI                    4:40.52 1:58.39
 123  0141 Magne Halvorsen         1 NTNUI                    4:41.05 1:58.52
 124  0079 Alf Kvassheim           1 Telenor Novit BIL        4:41.17 1:59.04
 125  0168 Sigurd Bjørke           1 NTNUI                    4:41.55 1:59.42
 126  0200 Yves Werling            1 NTNUI                    4:46.50 2:04.37
 127  0110 Håvard Lillealtern      1 Freidig                  4:58.37 2:16.24
 128  0037 Bjørn Fjeldstad         1 NTNUI                    5:01.44 2:19.31
 129  0081 Arild Julsgaard         1                          5:03.19 2:21.06
 130  0163 Per Odvar Åsland        1 NTNU BIL                 5:05.14 2:23.01
 131  0083 Børge Norberg           4 Freidig                  5:20.09 2:37.56
 132  0089 Dan Vegard Vardal       1                          5:23.26 2:41.13
 133  0191 Trond O. Hjelmervik     1 NTNUI                    5:35.50 2:53.37
 134  0158 Odgeir Øfstli          12 Nidarøst                 5:40.17 2:58.04
 135  0152 Martin C. Gallaher      1                          6:16.55 3:34.42
 136  0099 Frøystein Hustadnes     1 NTNUI                    6:51.53 4:09.40
 137  0062 Lars Erik Myhre         1 NTNUI                    7:24.47 4:42.34
BRUTT 0038 Carl M. Larsen         29 Byåsen IL                              
BRUTT 0104 Gjermund Tomta          1 NTNUI                                  
BRUTT 0142 Magnus Landstad        22 Freidig                                

100 resultater, 158 påmeldte, 141 startende

Regnly X-Sport Søndag 4. Okt. 1998 21:30.21 V98B NTNUI
Alle tidene er innklusive tiden fra Snuskeløpet. For de som startet på 1. fellesstart er tiden 34.26 på Snuskeløpet, mens de som startet på 2. fellesstart har 39.26.