Resultater o-teknisk trening på Vikaåsen onsdag 20. Mai:

Plass

Navn

Fratrekk

Tid runde 1

Justert tid

Tid runde 2

Totaltid

Tid etter

1

Jan-Tore Ludvigsen

0 %

0:03:14

0:16:10

0:41:36

0:57:46

2

Aasne Hoksrud

0 %

0:03:51

0:19:15

0:38:55

0:58:10

0:00:24

3

Endre Stokseth

0 %

0:04:02

0:20:10

0:43:19

1:03:29

0:05:43

4

Mads Hadler

50 %

0:05:37

0:14:03

0:49:47

1:03:49

0:06:03

5

Håvard Harstad

25 %

0:04:10

0:15:38

0:48:57

1:04:35

0:06:49

6

Ellen Moen

0 %

0:05:01

0:25:05

0:42:29

1:07:34

0:09:48

7

Øystein Nesse

0 %

0:04:22

0:21:50

0:47:00

1:08:50

0:11:04

8

Øyvind Helgerud

0 %

0:04:07

0:20:35

0:48:25

1:09:00

0:11:14

9

Erik Paulsrud

0 %

0:04:58

0:24:50

0:45:38

1:10:28

0:12:42

10

Emil Wingstedt

0 %

0:05:25

0:27:05

0:44:46

1:11:51

0:14:05

11

Mats Haldin

0 %

0:04:22

0:21:50

0:50:35

1:12:25

0:14:39

12

Bjørn Erik Glomsrud

0 %

0:05:34

0:27:50

0:44:39

1:12:29

0:14:43

13

Anders Storbråten

0 %

0:05:24

0:27:00

0:46:11

1:13:11

0:15:25

14

Thomas Cederberg

0 %

0:04:56

0:24:40

0:48:35

1:13:15

0:15:29

15

Ingrid Bronebakk

0 %

0:04:49

0:24:05

0:49:17

1:13:22

0:15:36

16

Frode Strisland

50 %

0:07:12

0:18:00

1:05:17

1:23:17

0:25:31

17

Håkon Tangen

50 %

0:05:47

0:14:27

1:11:42

1:26:10

0:28:23

18

Rolf Johansen

50 %

0:07:17

0:18:13

1:19:35

1:37:47

0:40:02

Klaus Tyldum

25 %

0:04:59

0:18:41

DNF

DNF

David Løver

0 %

0:03:59

0:19:55

DNS

DNF

Martin Groth

0 %

0:04:20

0:21:40

DNS

DNF

Lars Ivar Aarseth

25 %

0:06:02

0:22:37

DNS

DNF

Sissel Pedersen

50 %

0:10:39

0:26:38

DNF

DNF

Hilde Conradi

0 %

0:05:34

0:27:50

DNF

DNF

Kari-Ann Ånensen

0 %

0:05:47

0:28:55

DNF

DNF

Den justerte tiden er tiden fra første runde multiplisert med 5, minus fratrekk.

Førstelagsløpere(og de som kunne ha vært det) og judaser fikk ikke fratrekk, andrelagsløpere fikk 25 % fratrekk, mens andre fikk 50 % fratrekk

De som var mer enn 10 min bak etter første runde, gikk ut på fellestart på andre runde.

Første runde var 500 m, andre runde var 5,4 km for herrer og 4,0 km for damer.

© Superboys of B-15