RESULTATER FRA NTHIs Klubbmesterskap, Bekken, 2/9/97


Hele 83 deltakere stilte opp. På vegne av arrangørene vil jeg takke for
oppmøtet.

Frode Rystad


	HERRER 7,9km		Sluttid	Tid etter	
1	Jan Tore Ludvigsen	0:57:01	0:00:00	
2	Christian Vogelsang	0:57:45	0:00:44	
3	Øyvind Stokseth		0:58:12	0:01:11	
4	Stian Svae		1:00:11	0:03:10	
5	David Løver		1:00:12	0:03:11	
6	Øyvind Helgerud		1:00:19	0:03:18	
7	Erik Paulsrud		1:00:49	0:03:48	
8	Helge Kolstad		1:01:54	0:04:53	
9	Anders Storbråten	1:02:24	0:05:23	
10	Håvard Harstad		1:02:52	0:05:51	
11	Espen Danevad		1:02:57	0:05:56	
12	Endre Stokseth		1:03:17	0:06:16	
13	Knut Aalde		1:04:10	0:07:09	
14	Audun Botterud		1:04:45	0:07:44	
15	Morten Lefsaker		1:05:55	0:08:54	
16	Gaute Stavik		1:07:50	0:10:49	
17	Stig Løvlund		1:08:15	0:11:14	
18	Magnus Haakestad	1:08:22	0:11:21	
19	Morten Eliassen		1:09:21	0:12:20	
20	Bjarne Færestrand	1:10:15	0:13:14	
21	Tero Mamia		1:10:19	0:13:18	
22	Lars Ivar Aarseth	1:10:50	0:13:49	
23	Per Øyvind Stene	1:11:00	0:13:59	
24	Andreas Kristensen	1:12:00	0:14:59	
25	Thomas Andre Olsen	1:12:16	0:15:15	
26	Eskil Åsmul		1:13:08	0:16:07	
27	Klaus Tyldum		1:15:43	0:18:42	
28	Rune Rystad		1:16:58	0:19:57	
29	Henrik Peterson		1:18:35	0:21:34	
30	Oluf Bøckman		1:21:21	0:24:20	
31	Anders Hauger		1:22:02	0:25:01	
32	Espen Sandnes		1:23:19	0:26:18	
33	Olav Fjeld Kraugerud	1:25:27	0:28:26	
34	Frode Strisland		1:26:38	0:29:37	
35	John Andre Wilhelmsen	1:27:07	0:30:06	
36	Amund Moen		1:27:20	0:30:19	
37	Gisle Nystæter		1:28:03	0:31:02	
38	Øystein Bjørke		1:29:14	0:32:13	
39	Svein B. Brendeland	1:30:18	0:33:17	
40	Arne Dolven		1:33:09	0:36:08	
41	Eivind Olsen		1:34:10	0:37:09	
42	Håkon Tangen		1:36:44	0:39:43	
43	Øystein Rian		1:37:38	0:40:37	
44	Torbjørn Jacobsen	1:38:58	0:41:57	
45	Bjørn Erik Dørstad	1:43:53	0:46:52	
46	Anders Kløvstad		1:45:13	0:48:12	
47	Robert Fredriksen	1:46:38	0:49:37	
48	Bjørn Fjeldstad		2:14:43	1:17:42	
	Hans Richard Brattbakk	BRUTT		
	Tore Mundal		BRUTT		
	Bengt Johansen		DISK		
	Eirik Garnes		DNS		
	Morten Stenersen	DNS		
	Kjell Arne Håland	DNS		
	Frode Nysæter		DNS		
				
	DAMER	 5,8km		Sluttid	Tid etter	
1	Ellen Moen		1:00:54	0:00:00	
2	Britta Grennberg		1:01:15	0:00:21	
3	Aasne Fenne Hoksrud	1:01:40	0:00:46	
4	Katja Bumann		1:05:18	0:04:24	
5	Vibeke Tefre		1:05:22	0:04:28	
6	Ingrid Bronebakk	1:11:28	0:10:34	
7	Valborg Madslien	1:12:13	0:11:19	
8	Kirsti Midttømme	1:13:06	0:12:12	
9	Gry Næss		1:16:10	0:15:16	
10	Ida Ormberg		1:20:03	0:19:09	
11	Tone Dahle		1:23:25	0:22:31	
12	Bente Konst		1:26:24	0:25:30	
13	Kristin Aabel		1:26:42	0:25:48	
14	Kaja Tiltnes		1:29:52	0:28:58	
15	Kathrine Gulbrandsen	1:29:52	0:28:58	
16	Bjørg Lyngstad		1:33:08	0:32:14	
17	Kirsti Aare		1:34:41	0:33:47	
18	Inger-Johanne Thorstein	1:44:24	0:43:30	
19	Tonje Dahl		1:50:31	0:49:37	
20	Siri Kristoffersen		2:05:24	1:04:30	
	Øydis Evensen		DNS		
	Sigrid Simensen		DNS		
				
	NYBEGYNNER 2,8km	Sluttid	Tid etter	
1	Kurt Seland		0:27:22	0:00:00	
2	Hilde Conradi		0:30:03	0:02:41	
3	Ståle Guriby		0:30:34	0:03:12	
4	Rolf Johansen		0:32:35	0:05:13	
5	Mikkel Myhre		0:35:30	0:08:08	
6	Ida Natås		0:44:12	0:16:50	
7	Eli Hekland		0:46:05	0:18:43	
8	Trygve			0:47:19	0:19:57	
9	Mattias Ericsson	0:53:37	0:26:15	
10	Marianne Kvien		0:54:12	0:26:50	
11	Yves Werling		1:17:31	0:50:09	
12	Elin Horn		1:32:00	1:04:38	
	Øystein Damhaug	DNS