Resultatliste Tronheim Sprintcup løp 1. 25/4-96 Arrangør: NTHI

Diskete løpere er ikke tatt med. Dersom du mangler er det nok fordi du er disket. Ta kontakt med Torstein Hole (tah@stud.unit.no) tlf. 73 88 96 13 dersom det er noe du lurer på eller er uenig i listen.
---------------------------------------------------------------
D-12 

 1       LINN SELNES JENSEN             BYÅSEN            33.03       
 2       LIV KLEMETSAUNE                TROLLELG          33.44       
 3       SILJE S. PEDERSEN              TROLLELG          34.44       
 4       RAGNHILD HYNNE                 FREIDIG           35.20       
 5       INGERID HYNNE                  FREIDIG           35.22       
 6       MARI STRØM                     TROLLELG          54.41       
 7       HILDE SKAGESTAD                TROLLELG          71.26       
 8       BEATE SØRHØY                   TROLLELG          71.34       


D-BEDRIFT  

 1       RANDI SKOGLUND                 SINTEF            20.47       
 2       VIGDIS HEIMLY                  NTNU              28.05       
 3       MERETE BJØRNÅS AARSTEIN        TEV               29.05       
 4       BERIT GRANDE                   NOVIT             29.59       
 5       ASBJØRG ENGDAL OLSEN           TEV               32.58       


D13-14     

 1       MARIANN LANDE                  BYÅSEN            24.39       
 2       SOLVEIG ANGELL-PETERSEN        FREIDIG           25.12       
 3       HEGE JYSTAD                    WING              26.08       
 4       SIGRID ØVSTEDAL                OK NIDARØST       27.37       
 5       KJERSTI BRAATHEN               FREIDIG           30.24       
 6       SIRI KLEMETSAUNE               TROLLELG          33.27       
 7       ASTRID ERI MALMO               BYÅSEN            34.58       


D15-16     

 1       INGER MORSET                   SELBU             21.09       
 2       MAJA BERGER                    BYÅSEN            21.49       
 3       MARIT ØVSTEDAL                 OK NIDARØST       22.29       
 4       ANJA MO BERGE                  FREIDIG           22.46       
 5       MILDRID LIASJØ                 TROLLELG          26.11       
 6       LINN BAARDSGAARD               BYÅSEN            31.38       


D17
        
 1       SYNNØVE ERDAL                  OPPSAL            17.12       
 2       HEIDI ARNESEN                  NTHI              17.17       
 3       ELLEN MOEN                     NTHI              17.51       
 4       ELISABETH ARVESEN              SANDEFJORD        18.08       
 5       VALBORG MADSLIEN               NTHI              18.30       
 6       KARI UGLEM                     WING              18.45       
 7       RAGNE BERRE                    NTHI              18.56       
 8       KRISTIN ULVEN                  NTHI              19.06       
 9       MARI ANGELL-PETERSEN           FREIDIG           19.51       
10       MARIANNE MO BERGE              FREIDIG           19.57       
11       MARIT WARMDAL                  SELBU             19.59       
12       RANDI LILLEALTERN              FREIDIG           20.11       
13       BRITTA GRENNBERG               NTHI              20.18       
14       KRISTIN BØKSETH                TROLLELG          20.21       
15       TORUN RISE                     TROLLELG          20.24       
16       MARIANN ARVESEN                SANDEFJORD        20.26       
17       GURI STENSETH                  BYÅSEN            20.42       
18       KATRINE ANDERSEN               FREIDIG           20.42       
19       MONICA AAS                     OK NIDARØST       21.05       
20       CECILIE TRØA                   MALVIK            21.07       
21       MARI MOSEID                    FREIDIG           21.10       
22       TONE SKULBØRSTAD               STJ. BLINK        21.51       
23       MAI-BRITT WAGNHILD             SELBU             22.04       
24       TONE DAHLE                     NTHI              22.17       
25       VIBEKE TEFRE                   NTHI              22.27       
26       GRETE BERGE OWREN              FREIDIG           22.41       
27       ANNE METTE GRØTLI              NØOK              22.52       
28       HANNE SLETNER                  NTHI              22.55       
29       KJERSTI HAFSTAD                FREIDIG           23.06       
30       NINA BEATE LIABAKK             BYÅSEN            23.22       
31       KRISTINE GAARDER               BRANDV/KONGSV.    24.22       
32       INGEBORG LANDSTAD              FREIDIG           24.28       
33       INGVILD G. BELLING             SELBU             24.40       
34       ANE TIMENES LAUGEN             FREIDIG           24.44       
35       INGER JOHANNE THORSTEIN        SANDEFJORD        26.29       
36       INGER ANNE RYEN                NØOK              27.44       
37       LINN STAMNES                   TROLLELG          29.46       
38       ELI TRØAN                      WING              30.14       
39       INGVILD BOSTAD                 OK NIDARØST       30.22       
40       ANNE-LISE BRATSBERG            WING              37.37       


D40        
         
 1       RUTH SCHMID                    TROLLELG          23.42       
 2       EBBA BREDLAND                  WING              23.55       
 3       INGER ANGELL-PETERSEN          FREIDIG           31.44       


D50        

 1       TORID KVAAL                    FREIDIG           22.39       
 2       BRIT LERFALL                   STJ. BLINK        30.33       
 3       BRIT FRIDEN                    TROLLELG          31.02       


H-12       

 1       ALEKSANDER S. PEDERSEN         TROLLELG          29.15       
 2       ØYSTEIN ALVESTAD               WING              31.34       
 
H-BEDRIFT  

 1       JOHN MARKUS LERVIK             NTNU-BIL          15.23       
 2       STIG GUNNAR RØTHE              NOVIT             18.07       
 3       DAG ERIK HELLAND               VINJES TRANSP.    18.11       
 4       SVEIN SOLVIK                   NOVIT             18.37       
 5       KNUT I. FORDAL                 TIH               19.03       
 6       RICHARD SANDER                 SINTEF            20.09       
 7       HANS PETTER BUENG              NOVIT             20.19       
 8       ØYVIND SÆTHER                  STJØRDAL KOMMU.   20.30       
 9       PER ARNE ENSTAD                NOVIT             21.00       
10       KJELL ATLE STRANDE             CREDITREFORM      21.37       
11       ØYSTEIN NYTRØ                  NTNU              21.49       
12       OTTO ROSSØY                    NOVIT             22.23       
13       ATLE MØRK                                        22.57       
14       JAN HALVORSEN                  NOVIT             23.14       
15       MORTEN GRØTTE                  NOVIT             24.40       
16       MAGNE GJØNNES                  JERNBANEN         25.21       
17       GEORG SØRHØY                   NOVIT             26.17       
18       ROLF BYE                       KOMMUNEN          26.30       
19       BJØRN FLOR                     NRK-BIL           28.24       


H13-14     

 1       NICOLAS MORGAN                 MALVIK            17.39       
 2       ASLE HEIDE VASKINN             BYÅSEN            22.50       
 3       JAN SCHMID                     TROLLELG          24.31       
 4       HELMER WOLDEN                  WING              24.54       
 5       BØRGE ANGELL-PETTERSEN         FREIDIG           25.00       
 6       HARALD ÅGEDAL                  WING              28.35       
 7       TROND JOHANN WIBE              FREIDIG           30.09       


H15-16     

 1       MARIUS BJUGAN                  WING              16.17       
 2       STIG ALVESTAD                  WING              17.55       
 3       ANDERS FOUGNER                 OK NIDARØST       18.07       
 4       ØYSTEIN KVAAL ØSTERBØ          FREIDIG           18.09       
 5       JENS EINAR HEIDE VASKINN       BYÅSEN            18.45       
 6       GUSTAV RUØ                     FREIDIG           19.34       
 7       TORGEIR ERI MALMO              BYÅSEN            20.37       
 8       JAN-EGIL WAGNILD               SELBU             21.20       
 9       FRODE ANGELL-PETTERSEN         FREIDIG           33.45       


H17        
 
 1       TORE SANDVIK                   IØOK              13.44       
 2       ERIK PAULSRUD                  BÆKKELAGET        13.55       
 3       CRISTIAN VOGELSANG             NTHI              14.05       
 4       MAGNUS LANDSTAD JR.            FREIDIG           14.11       
 5       STIG LØVLUND                   NTHI              14.15       
 6       CHARLES HALAAS                 NTHI              14.22       
 7       ENDRE STOKSETH                 FREDRIKSTAD       14.24       
 8       OLA BERGER                     BYÅSEN            14.27       
 9       KJETIL ULVEN                   FREIDIG           14.28       
10       ØYVIND HELGERUD                NTHI              14.39       
11       TORE GRANHEIM                  NTHI              14.40       
12       TERJE PETTERSEN                NTHI              14.42       
13       BÅRD NONSTAD                   TROLLELG          14.44       
14       BJØRN TORE MARTINUSSEN         BODØ              14.44       
15       JAN TORE LUDVIGSEN             NTHI              14.47       
16       ARNE DYBDAHL                   WING              14.48       
17       THOMAS MJØLHUS                 TROLLELG          15.00       
18       PER EINAR PEDERSLI             TROLLELG          15.00       
19       OLAV SNILDAL                   NTHI              15.01       
20       FRODE RYSTAD                   NTHI              15.04       
21       FRODE NYSÆTER                  NTHI              15.06       
22       FRODE HAUGSKOTT                TROLLELG          15.07       
23       HELGE KOLSTAD                  NTHI              15.12       
24       ALEXANDER SMIDT OLSEN          NTHI              15.12       
25       HARALD SVERGJA                 WING              15.13       
26       ERIK AALDE                     FREIDIG           15.13       
27       HÅKON WOLD                     NTHI              15.15       
28       ROAR SKULBØRSTAD               STJ. BLINK        15.27       
29       MORTEN MOSLAND                 OPPSAL            15.29       
30       MORTEN STRAND                  WING              15.36       
31       LARS KLEMETSAUNE               TROLLELG          15.37       
32       KNUT AALDE                     FREIDIG           15.39       
33       JØRGEN TEGDAN                  TROLLELG          15.41       
34       EMIL WINGSTEDT                 NTHI              15.42       
35       PER ARNE TROSET                WING              15.45       
36       JON ARNE GLOMSRUD              IØOK              15.47       
37       JØRGEN LERFALL                 STJ. BLINK        15.47       
38       ANTOINE CHABOUD                NTHI              15.50       
39       SVEIN ERIK BRATSBERG           WING              15.53       
40       ØYSTEIN RASTAD                 ASKER             15.57       
41       ESPEN RØSTE                    HEIN              15.58       
42       MORTEN ELIASSEN                SANDEFJORD        15.59       
43       PER ØYVIND STENE               NTHI              16.02       
44       TORSTEIN ARE                   OPPSAL            16.05       
45       STIG MAGNAR LØVÅS              OK NIDARØST       16.05       
46       BRYNJAR GLESNES                SANDEFJORD        16.16       
47       OTTO R. EIDE                   SNÅSA             16.17       
48       RUNAR LARSEN                   NTHI              16.26       
49       BÅRD UTHUS                     SELBU             16.28       
50       PÅL INGIERD                    NTHI              16.45       
51       REIDAR HÅPNES                  KORGEN            16.47       
52       ROBERT FREDIKSEN               NTHI              17.04       
53       BJØRNAR ANDRE HAUG             NTHI              17.11       
54       EIRIK JØRGENSEN                NTHI              17.21       
55       HARALD GRØNNING                TROLLELG          17.26       
56       TROND SLETNER                  FREIDIG           17.29       
57       BJØRN P. LØVÅS                 OK NIDARØST       17.33       
58       HÅVARD ROKKE                   STJ. BLINK        17.34       
59       DYRE MARTIN GULBRANDSEN        OPPSAL            17.34       
60       STURLA SÆTHER                  FREIDIG           17.44       
61       GEIR OWREN                     FREIDIG           17.48       
62       LARS G. LILLEKLEV              STJ. BLINK        17.51       
63       AUDUN BOTTERUD                 NTHI              17.53       
64       STEIN DANIELSEN                TROLLELG          17.55       
65       STEIN KROGSTAD                 FREIDIG           18.07       
66       RUNE ZAKARIASSEN               WING              18.12       
67       BJARNE FÆRESTRAND              KRISTIANSAND      18.14       
68       STEIN OLAV SKRØVSETH           WING              18.14       
69       HARALD MUSUM                   TROLLELG          18.32       
70       LARS PETTER EIDEM              WING              18.59       
71       MORTEN LØBERG                  OK FJELL          18.59       
72       GAUTE ØSTEGGEN                 BØRSA             19.05       
73       ARE HJØRUNGNES                 MALVIK            19.19       
74       LASSE NATVIG                   BYÅSEN            19.21       
75       BERNT BRYNHILDSEN              WING              19.24       
76       FRODE GRØNNING                 TROLLELG          19.31       
77       BIRGER JOHANSEN                OK NIDARØST       19.35       
78       GUSTAV AAGESEN                 TROLLELG          19.41       
79       STIG WENNER WAADE              OK SKØYNAR        20.21       
80       AUDUN TVEIT                    FREIDIG           20.47       
81       ROLF H. RØSAND                 OK NIDARØST       21.08       
82       RUNE BLÅGESTAD                 NTHI              21.10       
83       KRISTOFFER KROSBY              NTHI              21.13       
84       SVERRE LANGØRGEN               WING              22.54       
85       GEIR MOHOLDT                   RINDALS-TROLL     22.56       
86       HAAKON KNUDSEN                 NTHI              23.15       
87       KARL BJØRNAR OLSEN             BYÅSEN            24.44       
88       TOMMY HAMMER                   NTHI              25.18       
89       TROND NICOLAYSEN               TROLLELG          26.12       
90       ROGER SKJEVIK                  TROLLELG          26.47       
91       BIFFEN (RUNE CHRISTIANSEN)     NTHI              28.47       
92       JØRN ØLMHEIM                   NTHI              30.03       


H40        
 
 1       BJØRN BERGER                   BYÅSEN            17.34       
 2       KRISTIAN FOUGNER               OK NIDARØST       18.00       
 3       KNUT LILLEALTERN               FREIDIG           18.24       
 4       JON ARNE KLEMETSAUNE           TROLLELG          18.42       
 5       TOM BUGGE                      BYÅSEN            18.49       
 6       ØYVIND ØSTEGGEN                OIF               19.00       
 7       TROND FRIDEN                   TROLLELG          19.13       
 8       LARS SKRØVSETH                 WING              20.29       
 9       BJØRN WAGNILD                  SELBU             20.34       
10       OTTAR KRISTIANSEN              MALVIK            20.48       
11       ODDVAR KVAKLAND                WING              20.52       
12       TOBIAS BREDLAND                WING              20.56       
13       EVEN HOFSTAD                   FREIDIG           21.03       
14       HARALD LAUGLO                  TROLLELG          21.09       
15       ERLING RISE                    BYÅSEN            22.37       
16       GUNNAR SNORROEGGEN             TROLLELG          23.04       
17       GEIR E. JOHANSEN               OK NIDARØST       26.16       


H50        
 
 1       ROAR FORBORD                   MALVIK            17.10       
 2       ARNE SÆTERHAUG                 BYÅSEN            19.37       
 3       MAGNUS LANDSTAD SR.            FREIDIG           19.45       
 4       EGIL REPVIK                    BYÅSEN            20.14       
 5       KNUT SKJERVE                   WING              20.49       
 6       TORLEIF STEPHANSEN             OK NIDARØST       20.50       
 7       FRODE STENSRUD                 TROLLELG          20.56       
 8       L. RØHJELL                     BYÅSEN            21.21       
 9       SVEIN EIRIK PAULSEN            TROLLELG          22.00       
10       LEIF ENGEN                     OK NIDARØST       22.27       
11       TORE KISTE                     OK NIDARØST       22.28       
12       JON ARNE LERFALL               STJ. BLINK        23.08       
13       EIGIL SØRLI                    MALVIK            23.23       
14       FINN BJØRGUM                   OK NIDARØST       23.58       
15       EMIL J. SAMUELSEN              MALVIK            24.02       
16       JARLE NESTVOLD                 TROLLELG          24.36       
17       STIG A. HAUGSKOTT              TROLLELG          26.01       

H60

 1       ROLF HELLAN                    WING              20.34       
 2       ARNE KJELL FOLDVIK             OK NIDARØST       21.38       
 3       ODDVAR OPLAND                  TROLLELG          21.49       
 4       ROLF BERGE                     STJ. BLINK        22.32       
 5       JOHN TROSET                    WING              23.57       
 6       HALVOR BJØRKENG                OK NIDARØST       25.26       
 7       ODD BRUSTAD                    WING              26.07       
 8       JON LYNUM                      STJ. BLINK        27.45       

--------
NTHI 1996