Resultater fra Vårstafetten, 23.04.95 Halden

Results from "Vårstafetten", april 23. 1995, Halden (NOR)


Halden Skiklubb               VERSTAFETTEN 1995         Sxndag 23. April 1995
Lxpsleder: Knut Pettersen
Lxypelegger: Kjell Puck
                              RESULTATER 1.-5.etappe      
                              H17   4,0/4,0/4,0/4,0/5,5   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1   0007 Fredrikstad Skiklubb      Fredrikstad Skiklub 2:45.20           
            Aamodt Bent Olav            34.44     34.44
            Bjxrnerxd Tore              32.33   1:07.17
            Ottesen Henrik              29.34   1:36.51
            Olaussen Per                29.08   2:05.59
            Bjxrlo Kjetil               39.21   2:45.20
   2   0006 IK Hakarpspojkarne      S IK Hakarpspojkarne  2:45.21     00.01 
            Granstedt Mats              34.02     34.02
            Rangert Andreas             31.11   1:05.13
            Eskilsson Fridolf           32.14   1:37.27
            Envall Matti                28.44   2:06.11
            Ivarsson Johan              39.10   2:45.21
   3   0002 OK Tyr                  S OK Tyr              2:45.22     00.02 
            Jensen Jesper               34.01     34.01
            Gustavsson Hekan            31.16   1:05.17
            Eriksson Hekan              27.54   1:33.11
            Forsgren Erik               30.22   2:03.33
            Hale Steven                 41.49   2:45.22
   4   0014 Helsingin Sunnistajat  SF Helsingin Sunnistaj 2:45.23     00.03 
            Rantala Mika                30.47     30.47
            Salen Timo                  32.46   1:03.33
            Miettinen Jukka             29.44   1:33.17
            Karvonen Matti              30.37   2:03.54
            Liljestrxm Kimmo            41.29   2:45.23
   5   0003 OK Pan-Kristianstad     S OK Pan-Kristianstad 2:45.33     00.13 
            Nilsson Per-Eke             30.42     30.42
            Modig Henrik                37.05   1:07.47
            Olsson Jxrgen               28.44   1:36.31
            Nilsson Andreas             29.45   2:06.16
            Nielsen Thomas H            39.17   2:45.33
   6   0021 OK Hammaren             S OK Hammaren         2:45.36     00.16 
            Ingelsson Joakim            32.06     32.06
            Sjxberg Lars                31.43   1:03.49
            Karlsson Ulf                30.33   1:34.22
            Ljunggren Bjxrn             32.00   2:06.22
            Ingelsson Mikael            39.14   2:45.36
   7   0020 Pargas IF              SF Pargas IF           2:46.26     01.06 
            Jouhki Mika                 35.22     35.22
            Bergstrxm Fredrik           32.26   1:07.48
            Virtala Markku              29.14   1:37.02
            Nymalm Sxren                29.16   2:06.18
            Sederberg Kenneth           40.08   2:46.26
   8   0009 IFK Gxteborg            S IFK Gxteborg        2:46.59     01.39 
            Hederskog Tord              32.39     32.39
            Carlsson Anders             32.53   1:05.32
            Skovlyst Torben             31.01   1:36.33
            Jxrgensen Flemming          29.51   2:06.24
            Terkildsen Chris            40.35   2:46.59
   9   0005 Halden Skiklubb           Halden Skiklubb     2:47.59     02.39 
            Jones Richard               32.58     32.58
            Snilsberg Torgeir           35.02   1:08.00
            Berg Thormod                31.28   1:39.28
            Carlsson Joacim             29.08   2:08.36
            Thoresen Petter             39.23   2:47.59
  10   0017 NTHI                      NTHI                2:48.33     03.13 
            Bakke Harald                30.20     30.20
            Voglsang Christian          33.16   1:03.36
            Lynum Bjxrnar               29.47   1:33.23
            Sandvik Tore                33.44   2:07.07
            Valstad Bjxrnar             41.26   2:48.33
  11   0082 Halden Skiklubb 2.Lag     Halden Skiklubb     2:48.54     03.34 
            Johansen Lars               34.09     34.09
            Holo Xystein                31.22   1:05.31
            Westlund Helmer             31.11   1:36.42
            Mathisen Knut               30.03   2:06.45
            Backstrxm Pel               42.09   2:48.54
  12   0016 Es IL                     Es IL               2:50.16     04.56 
            Desnes Hekon                32.05     32.05
            Bjerva Per Henning          33.08   1:05.13
            Hansen Tore                 31.19   1:36.32
            Hanssen Gjermund            29.34   2:06.06
            Tveite Hevard               44.10   2:50.16
  13   0013 Ronneby ok              S Ronneby ok          2:51.46     06.26 
            Merd Hans                   32.19     32.19
            Johannesson Thomas          33.05   1:05.24
            Hekansson Christian         33.39   1:39.03
            Enqvist Jon                 31.47   2:10.50
            Miketinac Peter             40.56   2:51.46
  14   0044 Tolered-Utby OL         S Tolered-Utby OL     2:51.48     06.28 
            Skoglund Per                34.34     34.34
            Sideby Chrille              33.21   1:07.55
            Johansson Slaktarn          33.33   1:41.28
            Dalberg Baggen              30.23   2:11.51
            Palmer Steffan              39.57   2:51.48
  15   0015 Ringsaker OL              Ringsaker OL        2:51.49     06.29 
            Storhov Jens Even           40.06     40.06
            Svergja John                31.57   1:12.03
            Bordal Jon Anders           29.17   1:41.20
            Bjxrnsgaard Anders          30.21   2:11.41
            Bjxrnsgaard Bernt           40.08   2:51.49
  16   0050 OK Tisaren              S OK Tisaren          2:51.58     06.38 
            Larsson Dan                 36.07     36.07
            Bergman Per Anders          31.44   1:07.51
            Pettersson Martin           29.42   1:37.33
            Carlberg Lars               31.15   2:08.48
            Pihel Mikael                43.10   2:51.58
  17   0023 IL Gular                  IL Gular            2:51.59     06.39 
            Vikane Eirik                32.29     32.29
            Andresen Arild              32.34   1:05.03
            Nygaard Rune                34.27   1:39.30
            Solerxd Geir                31.09   2:10.39
            Aadland Per Arne            41.20   2:51.59
  18   0042 Grycksbo IF             S Grycksbo IF         2:52.03     06.43 
            ekerman Lars                34.26     34.26
            Eriksson Staffan            30.54   1:05.20
            Eriksson Jan                32.21   1:37.41
            Mattsson Jan-Olov           32.13   2:09.54
            ekerman Anders              42.09   2:52.03
  19   0027 Nydalen Skiklubb          Nydalen Skiklubb    2:52.20     07.00 
            Eidsmo Tomas                34.07     34.07
            Hansen Kim F                33.39   1:07.46
            Bjerrgaard Stig             33.00   1:40.46
            Tellesbx Odin               29.36   2:10.22
            Giger Daniel                41.58   2:52.20
  20   0004 Rajamaen Rykmentti     SF Rajamaen Rykmentti  2:54.01     08.41 
            Vehmas Mikko                32.08     32.08
            Peltola Heikki              35.33   1:07.41
            Mattinen Reijo              30.43   1:38.24
            Mdhxnen Jouni               30.19   2:08.43
            Roine Kaj                   45.18   2:54.01
  21   0022 Linkxpings OK           S Linkxpings OK       2:54.27     09.07 
            Wallberg Stefan             34.40     34.40
            Lindberg Martin             37.39   1:12.19
            Struresson Fredrik          29.03   1:41.22
            Albinsson Magnus            32.27   2:13.49
            Bratt Nicklas               40.38   2:54.27
  22   0078 Hagaby GOIF 1.Lag       S Hagaby GOIF         2:54.38     09.18 
            Alm Christer                34.19     34.19
            Melin Hans                  30.51   1:05.10
            Yngstrxm Tomas              35.51   1:41.01
            Halmen Tomas                32.43   2:13.44
            Widen Bjxrn                 40.54   2:54.38
  23   0030 Sandnes IL                Sandnes IL          2:54.52     09.32 
            Bergstrxm Espen             31.12     31.12
            Olsen Stein Arne            36.37   1:07.49
            Furland Sturle              34.03   1:41.52
            Furland Tom                 32.40   2:14.32
            Muklebost Lars              40.20   2:54.52
  24   0090 Indre Xstfold OK 1.Lag    Indre Xstfold OK    2:55.07     09.47 
            Glomsrud Lars P.            34.45     34.45
            Vister Sigmund              33.12   1:07.57
            Risbrethe Frode             30.45   1:38.42
            Ruud Stale                  34.33   2:13.15
            Glomsrud Bjxrn E.           41.52   2:55.07
  25   0131 Nydalen Skiklubb 2.Lag    Nydalen Skiklubb    2:55.12     09.52 
            Torgersen Geir              34.11     34.11
            Bredalen Tore               35.42   1:09.53
            Slokvik Erlend              31.47   1:41.40
            Lilum Asgeir                32.59   2:14.39
            Skugedal Pel                40.33   2:55.12
  26   0039 Leksands OK             S Leksands OK         2:56.34     11.14 
            Dalin Anders                31.54     31.54
            Sandkvist Patrik            34.07   1:06.01
            Hallsten Jonas              36.48   1:42.49
            Haglund Bengt               29.54   2:12.43
            Dalin Kalle                 43.51   2:56.34
  27   0047 Bfkkelagets Sportsklubb   Bfkkelagets Sportsk 2:56.36     11.16 
            Edstrxm Jan Svere           30.29     30.29
            Storbreten Anders           34.42   1:05.11
            Paulsrud Erik               33.33   1:38.44
            Christiansen Yngvar         34.12   2:12.56
            Engdahl Bo                  43.40   2:56.36
  28   0011 IFK Sxdertdlje          S IFK Sxdertdlje      2:56.47     11.27 
            Backlund Joakim             38.46     38.46
            Sunden Johan                28.29   1:07.15
            Lindkvist Anders            38.30   1:45.45
            Grahn Magnus                30.16   2:16.01
            Hellstadius Mats            40.46   2:56.47
  29   0080 IK Hakarpspojkarne 2    S IK Hakarpspojkarne  2:57.07     11.47 
            Nilsson Peter               34.14     34.14
            Xhlund Hekan                33.29   1:07.43
            Svensson Lars               29.19   1:37.02
            Sandahl Stefan              30.16   2:07.18
            Alvin Ola                   49.49   2:57.07
  30   0094 Kangansala SK          SF Kangansala SK       2:58.06     12.46 
            Rintanen Riku               30.36     30.36
            Virta Jani                  32.51   1:03.27
            Kiveld Tuomas               34.59   1:38.26
            Kaaja Jari                  38.00   2:16.26
            Piiparinen Panu             41.40   2:58.06
  31   0046 IF Femman              SF IF Femman           2:58.09     12.49 
            Haldin Mars                 34.07     34.07
            Hjerpe Anders               34.01   1:08.08
            Granberg Calle              34.37   1:42.45
            Qvisin Leif                 33.26   2:16.11
            Torrkulla Jan               41.58   2:58.09
  32   0043 Stord T&IF                Stord T&IF          2:58.13     12.53 
            Aarheim Arild               32.42     32.42
            Vik John Tore               36.21   1:09.03
            Arnevik Lars Inge           33.32   1:42.35
            Vestre Rolf                 32.38   2:15.13
            Arnevik Leiv Terje          43.00   2:58.13
  33   0019 Tampereen Pyrintx      SF Tampereen Pyrintx   2:59.55     14.35 
            Viitanen Reijo              31.56     31.56
            Heinamaki Mikko             31.42   1:03.38
            Suominen Manne              35.14   1:38.52
            Martti Reko                 37.26   2:16.18
            Aeversold Christian         43.37   2:59.55
  34   0049 FIF Hillerxd           DK FIF Hillerxd        3:00.01     14.41 
            Lee Rob                     34.48     34.48
            Bourne Simon                35.04   1:09.52
            Hague Paul                  35.32   1:45.24
            Simonsen Lars               30.50   2:16.14
            Mysgrave Jon                43.47   3:00.01
  35   0040 Espoon Suunta          SF Espoon Suunta       3:00.06     14.46 
            Rousu Ville                 34.43     34.43
            Leppanen Jaakko             37.27   1:12.10
            Lantela Jaani               35.29   1:47.39
            Hartman Janne               32.00   2:19.39
            Miettinen Juha              40.27   3:00.06
  36   0028 IFK Lidingx             S IFK Lidingx         3:00.07     14.47 
            Giding Casper               32.20     32.20
            Balck Mattias               37.22   1:09.42
            Giding Jonas                32.57   1:42.39
            Lxwegren Fredrik            37.04   2:19.43
            Johansen Holge Holt         40.24   3:00.07
  37   0188 Vdnersborgs Skikl.      S Vdnersborgs Skikl.  3:00.21     15.01 
            Carlsson Anders             36.13     36.13
            Andersson Tommy             31.51   1:08.04
            Palgrim Mikael              31.00   1:39.04
            Jonsson Stefan              31.59   2:11.03
            Westerberg Peter            49.18   3:00.21
  38   0075 IFK Gxteborg 2.Lag      S IFK Gxteborg        3:00.22     15.02 
            Backlund Bjarne             32.06     32.06
            Xdum Jakob                  32.58   1:05.04
            Wallum Odd                  33.45   1:38.49
            Hallgren Roger              35.23   2:14.12
            Helamb Johan                46.10   3:00.22
  39   0160 OK Skeidi 1.Lag           OK Skeidi           3:00.37     15.17 
            Gisholt Helge               35.04     35.04
            Glittum Arve                34.37   1:09.41
            Therkelsen Jxrn             33.28   1:43.09
            Polland Bjxrn               35.26   2:18.35
            Sundby Jxrn                 42.02   3:00.37
  40   0081 IK Hakarpspojkarne 3    S IK Hakarpspojkarne  3:00.54     15.34 
            Svensson Kurt               32.47     32.47
            Xhlund Bengt                36.07   1:08.54
            Sxderberg Lennart           32.49   1:41.43
            Karlsson Mattias            32.03   2:13.46
            Axelsson Klas               47.08   3:00.54
  41   0132 Nydalen Skiklubb 3.Lag    Nydalen Skiklubb    3:02.15     16.55 
            Mork Jan Gunnar             32.07     32.07
            Davidsson Mons              33.07   1:05.14
            Ulseth Eirik Nfss           33.29   1:38.43
            Dengerud Terje              38.33   2:17.16
            Kristiansen Roy             44.59   3:02.15
  42   0073 IK Grane                  IK Grane            3:02.19     16.59 
            Rxisland Kjell Erik         36.54     36.54
            Blegestad Aslak             35.14   1:12.08
            Ausland Jarle               30.38   1:42.46
            Rostrup Jxrgen              33.20   2:16.06
            Ager-Wick Glenn             46.13   3:02.19
  43   0051 Asker Skiklubb 1.Lag      Asker Skiklubb      3:02.25     17.05 
            Pedersen Rolf               38.42     38.42
            Strand Vidar                31.14   1:09.56
            Veslum Truls                32.34   1:42.30
            Gylterud Sven Arne          34.01   2:16.31
            Eriksen Jan Richard         45.54   3:02.25
  44   0057 Denseln OK   1.Lag      S Denseln OK          3:04.00     18.40 
            Persson Thomas              33.33     33.33
            Karlsson Stefan             32.24   1:05.57
            Karlsson Bjxrn              31.39   1:37.36
            Hansson Kenny               39.08   2:16.44
            Aldin Niklas                47.16   3:04.00
  45   0186 Uddevalla OK 1.Lag      S Uddevalla OK        3:04.35     19.15 
            Arvidsson Magnus            34.08     34.08
            Olsson Ulrik                31.22   1:05.30
            Gustavsson Anders           32.40   1:38.10
            Wassenius Axel              38.47   2:16.57
            Andersson Frans             47.38   3:04.35
  46   0067 Fredrikstad Skiklubb 2.   Fredrikstad Skiklub 3:04.39     19.19 
            Stokseth Xyvind             35.13     35.13
            Haug Erik                   33.31   1:08.44
            Bjxrnerxd Dag               34.46   1:43.30
            Karlsen Tom                 33.38   2:17.08
            Klavestad Lars Ole          47.31   3:04.39
  47   0068 Fredrikstad Skiklubb 3.   Fredrikstad Skiklub 3:05.07     19.47 
            Andresen Christian          34.53     34.53
            Olsen Sxren                 33.34   1:08.27
            Teigland Jarle              33.10   1:41.37
            Stokseth Endre              35.12   2:16.49
            Jacobsen Haakon             48.18   3:05.07
  48   0052 Asker Skiklubb 2.Lag      Asker Skiklubb      3:05.19     19.59 
            Wxien Thomas T.             36.52     36.52
            Stxrmer Leif                32.46   1:09.38
            Tellnes Jostein             33.34   1:43.12
            Moe Eirik W.                38.00   2:21.12
            Trier Xivind D.             44.07   3:05.19
  49   0062 Farum O.K 1.Lag        DK Farum O.K           3:05.29     20.09 
            Kliem Nicolai               35.14     35.14
            Lang Pedersen Helge         34.48   1:10.02
            Mogensen Allan              29.00   1:39.02
            Kirkeby Jxrgen              41.58   2:21.00
            Jensen Jesper               44.29   3:05.29
  50   0158 Sdvedalens AIK          S Sdvedalens AIK      3:06.23     21.03 
            Wrane Kalle                 34.05     34.05
            Wrane eke                   38.17   1:12.22
            Strxmx Johan                33.10   1:45.32
            Grahn Mattias               37.30   2:23.02
            Cliffordson Ola             43.21   3:06.23
  51   0139 O-52 1.Lag                O-52                3:06.30     21.10 
            Bxhlerengen Boye            33.26     33.26
            Gullaksen Jarle             32.30   1:05.56
            Eriksen Xyvind              33.11   1:39.07
            Heversen Hekon              40.58   2:20.05
            Wangensteen Bjxrn           46.25   3:06.30
  52   0095 KILS OK                 S KILS OK             3:06.58     21.38 
            Skoog Christer              34.17     34.17
            Nordstrxm Magnus            33.49   1:08.06
            Nilsson Krister             37.46   1:45.52
            Bengtsson Elis              35.43   2:21.35
            Jodal Ola                   45.23   3:06.58
  53   0025 SOIK Hellas             S Hellas              3:06.59     21.39 
            Ambrazas Svajunas           31.56     31.56
            Berglund Peter              33.39   1:05.35
            Armalis Vidas               31.38   1:37.13
            Molin Jens                  47.03   2:24.16
            Voveris Edgaras             42.43   3:06.59
  54   0026 OK Pan Erhus           DK Pan Erhus           3:07.00     21.40 
            Grxn Morten Fenger          34.58     34.58
            Nielsen Ebbe                37.05   1:12.03
            Lodberg Kent                36.24   1:48.27
            Liuha Pasi                  33.46   2:22.13
            Maarup Jens K               44.47   3:07.00
  55   0024 Hestra IF               S Hestra IF           3:07.02     21.42 
            Ingemarsson Anders          31.43     31.43
            Ingemarsson Johan           43.42   1:15.25
            Christenssen Patrik         40.37   1:56.02
            Larsson Lennart             29.58   2:26.00
            Gottfridsson Hekan          41.02   3:07.02
  56   0197 FK Friskus-Varberg        FK Friskus-Varberg  3:07.04     21.44 
            Ericsson Magnus             36.49     36.49
            Hansson Jonas               31.23   1:08.12
            Hansson Magnus              37.57   1:46.09
            Gustavsson Kenth            35.13   2:21.22
            Hansson Pdr                 45.42   3:07.04
  57   0088 IL Imes 1.Lag             IL Imes             3:07.06     21.46 
            Solberg Dag                 38.49     38.49
            Solberg Stig                30.50   1:09.39
            Ydse Vidar G.               36.45   1:46.24
            Daland Sigurd               36.31   2:22.55
            Solberg Vidar               44.11   3:07.06
  58   0154 Sandnes IL 2.Lag          Sandnes IL          3:07.07     21.47 
            Nygerd Endre                34.21     34.21
            Torgersen Rune              34.35   1:08.56
            Eriksen Martin              34.11   1:43.07
            Dale Kjell                  40.01   2:23.08
            Wathne Gisle                43.59   3:07.07
  59   0177 Trollhdttans SOK 2.Lag  S Trollhdttans SOK    3:07.12     21.52 
            Norrman Bengt               32.28     32.28
            Holmberg Lars               36.18   1:08.46
            Johansson Lars-Gxran        34.27   1:43.13
            Xberg Bjxrn                 38.07   2:21.20
            Hedman Mats                 45.52   3:07.12
  60   0145 Porsgrunn O-lag 1.Lag     Porsgrunn O-lag     3:07.20     22.00 
            Ulleland Tore               36.51     36.51
            Meen Dyre                   37.09   1:14.00
            Westin Kjell                34.41   1:48.41
            Kornmo Thore                33.26   2:22.07
            Ausen Dag                   45.13   3:07.20
  61   0123 NTHI 2.Lag                NTHI                3:08.45     23.25 
            Svae Stian                  34.43     34.43
            Hjelseth Jan Petter         34.51   1:09.34
            Halonen Ville               32.56   1:42.30
            Bjxrseth Carl H.            33.33   2:16.03
            Virtanen Lassi              52.42   3:08.45
  62   0144 OK Pan-Kristianstad 2   S OK Pan-Kristianstad 3:11.09     25.49 
            Modig Johan                 34.10     34.10
            Persson Mats                41.32   1:15.42
            Kallur Stefan               35.34   1:51.16
            Modig Jxrgen                33.08   2:24.24
            Eriksson Hekan              46.45   3:11.09
  63   0048 Pihkaniskat            SF Pihkaniskat         3:12.17     26.57 
            Saronen Aki                 35.13     35.13
            Krzywacki Jyrki             32.57   1:08.10
            Mononen Esa                 39.39   1:47.49
            Zagars Ivars                34.16   2:22.05
            Pallaspuro Pekka            50.12   3:12.17
  64   0182 IL Tyrving 1.Lag          IL Tyrving          3:12.19     26.59 
            Sandnes Tarjai              48.58     48.58
            Niklasson Bengt             35.17   1:24.15
            Bakkevig Bjxrn              33.23   1:57.38
            Windsvold Glxer             33.35   2:31.13
            Wicklund Jo                 41.06   3:12.19
  65   0031 OK Ravinen              S OK Ravinen          3:12.35     27.15 
            Forsberg Lars               32.48     32.48
            Almgren Kjell               33.21   1:06.09
            Wallsten Robert             47.14   1:53.23
            Sandvik Lars H.             33.14   2:26.37
            Albrektsson Peter           45.58   3:12.35
  66   0041 Kristiansand OK           Kristiansand OK     3:13.00     27.40 
            Bakkejord Jan Harald        32.05     32.05
            Dvergsnes Stele             43.17   1:15.22
            Ormestad Torstein           34.33   1:49.55
            Salthaug Rune               37.26   2:27.21
            Danevad Espen               45.39   3:13.00
  66   0170 Stord T&IF 2.Lag          Stord T&IF          3:13.00     27.40 
            Nysfter Frode               35.15     35.15
            Westerheim Bjarte           33.22   1:08.37
            Nysfter Helge               33.10   1:41.47
            Martinsen Einar             35.46   2:17.33
            Nysfter Gisle               55.27   3:13.00
  68   0181 Turun Metsankavijat    SF Turun Metsankavijat 3:13.01     27.41 
            Vegerits Girts              35.40     35.40
            Liukkonen Pessi             32.39   1:08.19
            Knuuti Nikko                37.11   1:45.30
            Leibums Aigars              40.57   2:26.27
            Rantala Ville               46.34   3:13.01
  69   0034 OK Stigen               S OK Stigen           3:15.17     29.57 
            Svensson Fredrik            34.12     34.12
            Samuelsson Ola              41.30   1:15.42
            Johansson Hekan             33.33   1:49.15
            Claesson Magnus             40.30   2:29.45
            Asp Tomas                   45.32   3:15.17
  70   0192 OK Tyr 2.Lag            S OK Tyr              3:15.40     30.20 
            Reberg Henrik               36.17     36.17
            Levin Bengt                 32.40   1:08.57
            Makiranta Ismo              37.32   1:46.29
            Nyman Per                   32.06   2:18.35
            Andersson Per               57.05   3:15.40
  71   0029 Stora Tuna IK           S Stora Tuna IK       3:18.04     32.44 
            Eriksson Lars               32.17     32.17
            Landels Alistair            34.58   1:07.15
            Mortensson Jesper           35.30   1:42.45
            Grudd Mikael                43.46   2:26.31
            Junevik Peter               51.33   3:18.04
  72   0196 Xvrebx og Vennesla OL     Xvrebx og Vennesla  3:18.13     32.53 
            Moe Jostein                 34.47     34.47
            Larsen Kjell Inge           35.04   1:09.51
            Telstx Hevard               38.49   1:48.40
            Ruenes Thomas               41.11   2:29.51
            Honne Tor Helge             48.22   3:18.13
  73   0168 Steinkjer OK              Steinkjer OK        3:18.26     33.06 
            Kjerktreit Ole P.           38.48     38.48
            Mjxsund Kjartan             33.55   1:12.43
            Skjxnsfjell Trond H.        44.27   1:57.10
            Dengerud Atle               31.24   2:28.34
            Kristiansen Xystein         49.52   3:18.26
  74   0054 Bfkkelagets Sportsklub 2. Bfkkelagets Sportsk 3:18.29     33.09 
            Julsvik Rune                32.50     32.50
            Folland Knut                36.15   1:09.05
            Bxrsum Eldar                34.23   1:43.28
            Cederstrxm Dag              38.52   2:22.20
            Sundelin Steinar            56.09   3:18.29
  75   0079 Hagaby GOIF 2.Lag       S Hagaby GOIF         3:19.18     33.58 
            Halmen Ulf                  35.00     35.00
            Karlsson Torbjxrn           33.54   1:08.54
            Andersson Daniel            36.56   1:45.50
            Eriksson Johny              38.06   2:23.56
            Lundberg Ulf                55.22   3:19.18
  76   0089 IL Imes 2.Lag             IL Imes             3:20.10     34.50 
            Daland John Tore            38.48     38.48
            Eriksen Bjxrn               35.08   1:13.56
            Holla Trygve                36.56   1:50.52
            Hamran Sigve                35.49   2:26.41
            Mjxlhus Thomas              53.29   3:20.10
  77   0183 IL Tyrving 2.Lag          IL Tyrving          3:21.14     35.54 
            Holmboe Christian           36.41     36.41
            Sxlvberg Jann               38.32   1:15.13
            Lien Odd Arve               35.38   1:50.51
            Hadler Madse                32.42   2:23.33
            Slungerd Per                57.41   3:21.14
  78   0124 NTHI 3.Lag                NTHI                3:21.32     36.12 
            Snildal Olav                38.53     38.53
            Christianen Are             35.04   1:13.57
            Fismen Morten               41.17   1:55.14
            Kittilsen Pel               30.55   2:26.09
            Stavik Gaute                55.23   3:21.32
  79   0056 Chalmers OL             S Chalmers OL         3:23.26     38.06 
            Stureson Sxren              35.31     35.31
            Johansson Nichlas           34.42   1:10.13
            Persson Richard             32.53   1:43.06
            Brorson Mikael              48.45   2:31.51
            Staudte Don                 51.35   3:23.26
  80   0141 Oppsal IF 1.Lag           Oppsal O-gruppe     3:23.58     38.38 
            Mosland M Orten             45.08     45.08
            Andersen Jan                35.33   1:20.41
            Granum Lars                 34.44   1:55.25
            Holstad Jon                 40.49   2:36.14
            Nedrelid Olav               47.44   3:23.58
  81   0118 NLHI o-gruppa             NLHI o-gruppa       3:24.12     38.52 
            Hegerd Hevard               41.35     41.35
            Sjevik Sturla               34.02   1:15.37
            Foss Jan Tore               37.47   1:53.24
            Paulsen Knut Erik           43.49   2:37.13
            Ausland Geir                46.59   3:24.12
  82   0152 Sandefjord OK 1.Lag       Sandefjord OK       3:24.19     38.59 
            Glesnes Gjermund            45.32     45.32
            Gjelstad Trond              36.29   1:22.01
            Hasle Martin                37.39   1:59.40
            Haugberg Simen              38.14   2:37.54
            Johansen Knut Ivar          46.25   3:24.19
  83   0191 Es IL 3.Lag               Es IL               3:26.48     41.28 
            Hoff Tore                   37.13     37.13
            Hylleseth Knut Harad        35.09   1:12.22
            Danevad Hekon               40.31   1:52.53
            Teng Gunnar                 39.08   2:32.01
            Blomseth Kjell              54.47   3:26.48
  84   0194 KILS OK 2.Lag           S KILS OK             3:27.09     41.49 
            Nilsson Jxrgen              46.59     46.59
            Bengtsson Per               35.08   1:22.07
            Axelsson Mathias            33.05   1:55.12
            Karlsson Henric             36.31   2:31.43
            Johansson Anders            55.26   3:27.09
  85   0110 Modum O-lag 1.Lag         Modum O-lag         3:29.01     43.41 
            Holm Kristian               39.01     39.01
            Nyhus Tore                  43.08   1:22.09
            Lxver David                 39.29   2:01.38
            Kopland Jens Kr.            37.00   2:38.38
            Eriksson Leif               50.23   3:29.01
  86   0133 Nydalen Skiklubb 4.Lag    Nydalen Skiklubb    3:29.19     43.59 
            Sxndersrxd Vebjxrn          40.24     40.24
            Anthonsen Petter            35.00   1:15.24
            Halvorsen Lars Erik         35.21   1:50.45
            Borg Erik                   39.01   2:29.46
            Vik Gunnar Engen            59.33   3:29.19
  87   0065 Fossum IF 1.Lag           Fossum IF           3:29.33     44.13 
            Simensen Trond              38.55     38.55
            Lindblad Jan Henry          35.04   1:13.59
            Engevik Trond               39.06   1:53.05
            Nakken Esten                44.17   2:37.22
            Berre Vebjxrn               52.11   3:29.33
  88   0108 Lillomarka O-lag 2.Lag    Lillomarka O-lag    3:30.00     44.40 
            Hoffmann Morten             35.00     35.00
            Hallan Endre                41.17   1:16.17
            Bolin Einar                 38.59   1:55.16
            Vilberg Arne                42.06   2:37.22
            Israelsson Per              52.38   3:30.00
  89   0162 Skien OK 1.Lag            Skien OK            3:30.24     45.04 
            Dahl Kjetil                 40.10     40.10
            Hovi Harald                 35.25   1:15.35
            Nordberg Anders             40.37   1:56.12
            Hagen Per Chr.              41.24   2:37.36
            Aarnes Espen                52.48   3:30.24
  90   0113 OK Moss 1.Lag             OK Moss             3:32.04     46.44 
            Koren Esten                 32.12     32.12
            Fasting Rolf                40.38   1:12.50
            Malmstrxm Erik              37.16   1:50.06
            Gundersen Hevard            48.52   2:38.58
            Sandbfk Erik                53.06   3:32.04
  91   0128 NTHI 7.Lag                NTHI                3:34.22     49.02 
            Chaboud Antoine             39.42     39.42
            Gran Kyrre                  36.40   1:16.22
            Stene Per X.                34.25   1:50.47
            Markhus Einar               36.38   2:27.25
            Syversen Erik             1:06.57   3:34.22
  92   0085 FIF Hillerxd 2.Lag     DK FIF Hillerxd        3:34.40     49.20 
            Chapman Mark                32.09     32.09
            Johansen Keld               40.03   1:12.12
            Juul Hansen Henrik          48.51   2:01.03
            Dahl Dorte                  46.05   2:47.08
            Simonsen Bo                 47.32   3:34.40
  93   0127 NTHI 6.Lag                NTHI                3:35.57     50.37 
            Ingjerd Pel Chr.            39.34     39.34
            Katla Erling                35.59   1:15.33
            Hole Torstein               42.42   1:58.15
            Smith Olsen Alex.           38.54   2:37.09
            Halaas Charles              58.48   3:35.57
  94   0150 Rond OL                   Rond OL             3:36.45     51.25 
            Skjxlaas Dag                40.18     40.18
            Hagberg Esepen              41.44   1:22.02
            Esheim Roar                 44.06   2:06.08
            Hagberg Xrnulf              42.31   2:48.39
            Perstuen Per Arne           48.06   3:36.45
  95   0134 Nydalen Skiklubb 5.Lag    Nydalen Skiklubb    3:36.54     51.34 
            Bakken Jon Iver             34.43     34.43
            Jensen Einar                41.02   1:15.45
            Granly Lars Audun           40.30   1:56.15
            Ulseth Per Ola              46.47   2:43.02
            Lystad Lars                 53.52   3:36.54
  96   0148 Ringsaker OL 2.Lag        Ringsaker OL        3:37.30     52.10 
            Xdemarksbakken Fr.          38.14     38.14
            Andersen Arnfinn            44.38   1:22.52
            Lien Gudbrand               41.03   2:03.55
            Rudi Frank                  40.25   2:44.20
            Brekke Idar                 53.10   3:37.30
  97   0189 Vang O-lag                Vang O-lag          3:38.53     53.33 
            Sxrlien Tommy               47.12     47.12
            Lundgerd Erik               40.49   1:28.01
            Lxvseth Haagen              37.39   2:05.40
            Jordheim Henning            44.21   2:50.01
            Pedersen Jan Ola            48.52   3:38.53
  98   0176 OK Tisaren 2.Lag        S OK Tisaren          3:39.05     53.45 
            Attes Anders                52.53     52.53
            Sjxdin Jan                  34.14   1:27.07
            Sandh Sxren                 36.39   2:03.46
            Hallblom Magnus             38.03   2:41.49
            Carlberg Ulf                57.16   3:39.05
  99   0155 Sarpsborg O-lag 1.Lag     Sarpsborg O-lag     3:39.31     54.11 
            Ludvigsen Jan Tore          34.30     34.30
            Svae Espen                  36.03   1:10.33
            Kirkerxd Arild              40.23   1:50.56
            Hardeland Vidar             52.08   2:43.04
            Engblad Lars-Henning        56.27   3:39.31
 100   0091 Indre Xstfold OK 2.Lag    Indre Xstfold OK    3:40.06     54.46 
            Kopperud Kent V.            34.39     34.39
            Fjeld Jostein               38.34   1:13.13
            Tveter Pel                  42.59   1:56.12
            Tveter Jxrn                 41.11   2:37.23
            Haugsrud Henrik           1:02.43   3:40.06
 101   0077 Hadeland O-lag            Hadeland O-lag      3:44.22     59.02 
            Trxan Hans                  32.00     32.00
            Svingheim Geir              36.01   1:08.01
            Trxan Tor                   42.36   1:50.37
            Bleken Jon Leif             48.18   2:38.55
            Teslo Einar               1:05.27   3:44.22
 102   0136 Nydalen Skiklubb 7.Lag    Nydalen Skiklubb    3:49.04   1:03.44 
            Fougner Clemet              38.50     38.50
            H. Tom                      40.20   1:19.10
            Rannem Morten               38.34   1:57.44
            Syltann Andreas             39.16   2:37.00
            Lia Hevard                1:12.04   3:49.04
 103   0129 NTHI 8.Lag                NTHI                3:49.07   1:03.47 
            Stridsland Frode            45.19     45.19
            Jxrgensen Eirik             42.27   1:27.46
            Stridsland Dag              35.56   2:03.42
            Johansen Bengt              49.20   2:53.02
            Thisted Ulrik               56.05   3:49.07
 104   0156 Sarpsborg O-lag 2.Lag     Sarpsborg O-lag     3:49.16   1:03.56 
            Jensen Xystein              42.25     42.25
            Melby Svein                 41.26   1:23.51
            Mellegaard Roar             40.54   2:04.45
            Lillestrand Finn H.         40.09   2:44.54
            Krogh Knut Jarle          1:04.22   3:49.16
 105   0119 OK Nolaskogsarna 1.Lag  S OK Nolaskogsarna    3:49.27   1:04.07 
            Norlander Thomas            32.02     32.02
            Ahlberg Christer            36.07   1:08.09
            Forsgren Stefan             49.08   1:57.17
            Nylen Jxrgen                41.58   2:39.15
            Danielsson Anders         1:10.12   3:49.27
 106   0146 Porsgrunn O-lag 2.Lag     Porsgrunn O-lag     3:50.41   1:05.21 
            Strand Odd                  43.09     43.09
            Waaler Jon Einar            37.28   1:20.37
            Meen Hans Christian         39.50   2:00.27
            Gulbrandsen Sverre          47.49   2:48.16
            Sxli Ole Arne             1:02.25   3:50.41
 107   0161 OK Skeidi 2.Lag           OK Skeidi           3:52.28   1:07.08 
            Glittum Inge                37.15     37.15
            Hansen Sigmund              43.19   1:20.34
            Flaatten Xyvind             41.25   2:01.59
            Eriksen Jarle               50.03   2:52.02
            Glittum Jan               1:00.26   3:52.28
 108   0104 Larvik OK                 Larvik OK           3:54.11   1:08.51 
            Nfss Ole Jacob              41.34     41.34
            Gulbrandsen Per Olav        46.14   1:27.48
            Aasrum Ole Petter           41.18   2:09.06
            Zagar Per Henrik L.         46.58   2:56.04
            Gulliksen Hevard            58.07   3:54.11
 109   0105 Lifjell o-lag             Lifjell o-lag       3:56.35   1:11.15 
            Lande Steinar               38.04     38.04
            Skoe Geir                   40.12   1:18.16
            Steen Aasmund             1:02.53   2:21.09
            Steen Bjxrn                 48.27   3:09.36
            Solberg Jon                 46.59   3:56.35
 110   0087 Idefjordens SK          S Idefjordens SK      3:56.55   1:11.35 
                                        46.17     46.17
                                        36.40   1:22.57
                                        39.23   2:02.20
                                        57.32   2:59.52
                                        57.03   3:56.55
 111   0153 Sandefjord OK 2.Lag       Sandefjord OK       3:57.35   1:12.15 
            Fjeldbo Roar                37.43     37.43
            Hasle Anders                42.45   1:20.28
            Haakestad Magnus            40.12   2:00.40
            Hagerup Stele               59.44   3:00.24
            Hxksnes Roger               57.11   3:57.35
 112   0172 Stengends AIS 1.Lag     S Stengends AIS       3:58.17   1:12.57 
            Josefsson Inge              37.24     37.24
            Johansson Anders            43.23   1:20.47
            Berntsson Jocke             43.08   2:03.55
            Johansson Ulrik             51.41   2:55.36
            Wikstrxm Andreas          1:02.41   3:58.17
 113   0193 OK Tyr 3.Lag            S OK Tyr              4:00.47   1:15.27 
            Johansson Patrik            37.08     37.08
            Eiderbrand Bjxrn            44.50   1:21.58
            Reberg Erik                 43.18   2:05.16
            Simes Erik                  52.09   2:57.25
            Berntzen Sefan            1:03.22   4:00.47
 114   0058 Denseln OK   2.Lag      S Denseln OK          4:00.55   1:15.35 
            Andersson Merten            45.21     45.21
            Pettersson Henrik           42.19   1:27.40
            Kempe Fredrik               41.53   2:09.33
            Karlsson Edvin              50.05   2:59.38
            Lindgren Per              1:01.17   4:00.55
 115   0109 Lillomarka O-lag 3.Lag    Lillomarka O-lag    4:00.57   1:15.37 
            Kvilvang Nils               39.04     39.04
            Skram Marius                48.55   1:27.59
            Nilsen Lasse                41.37   2:09.36
            Fossen Steinar              46.10   2:55.46
            Haugland Dag              1:05.11   4:00.57
 116   0101 Kristiansand OK 2.Lag     Kristiansand OK     4:01.11   1:15.51 
            Emdal Tor                   37.00     37.00
            Ffrestrand Bjarne           38.04   1:15.04
            Heland Xystein              35.00   1:50.04
            Johannessen Nils A.         43.49   2:33.53
            Torgersen Xivind          1:27.18   4:01.11
 117   0159 Skattkdrrs IF           S Skattkdrrs IF       4:01.15   1:15.55 
            Larsson Mikael              43.50     43.50
            Ronge Per Erik              48.46   1:32.36
            Lindh Peter                 42.38   2:15.14
            Jansson Mikael              48.11   3:03.25
            Wennberg Stefan             57.50   4:01.15
 118   0179 Trxsken IL 1.Lag          Trxsken IL          4:04.47   1:19.27 
            Syverstad Vidar             37.24     37.24
            Pines Tor Chr.              55.04   1:32.28
            Syverstad Christian         49.08   2:21.36
            Svensen Asbjxrn             46.22   3:07.58
            Stang Runar                 56.49   4:04.47
 119   0084 Heming/Njerd o-lag        Heming/Njerd o-lag  4:04.49   1:19.29 
            Rygh Finn G                 46.56     46.56
            Rygh Karl E.                35.20   1:22.16
            Holm Daniel                 52.39   2:14.55
            Breten Lars Chr.            44.42   2:59.37
            Heilemann Nicolai         1:05.12   4:04.49
 120   0147 Raumar O-lag              Raumar O-lag        4:04.50   1:19.30 
            Hermansen Trygve            51.22     51.22
            Lxvli Xystein               40.04   1:31.26
            Olsen Kere Chr.             45.31   2:16.57
            Sxrum Morten                49.13   3:06.10
            Noste Xyvind                58.40   4:04.50
 121   0184 IL Tyrving 3.Lag          IL Tyrving          4:04.53   1:19.33 
            Belstad Gaute               42.05     42.05
            Christoffersen M.           51.39   1:33.44
            Haug Kaare                  53.57   2:27.41
            Pedersen Henning            43.51   3:11.32
            Messel Espen                53.21   4:04.53
 122   0086 OK Horten                 OK Horten           4:04.54   1:19.34 
            Dirdal Arne                 34.18     34.18
            Knutheim Geir Thomas        38.27   1:12.45
            Aasen Kjetil                42.45   1:55.30
            Ruud Ole Petter             57.21   2:52.51
            Aas Eiliv                 1:12.03   4:04.54
 123   0178 Trollhdttans SOK 3.Lag  S Trollhdttans SOK    4:05.09   1:19.49 
            Schmidt Hekan               39.06     39.06
            Enbom Robert                52.07   1:31.13
            Lingsten Martin             42.14   2:13.27
            Eriksson Stefan             45.02   2:58.29
            Jxrgensen Preben          1:06.40   4:05.09
 124   0055 Bfkkelagets Sportsklub 3. Bfkkelagets Sportsk 4:05.11   1:19.51 
            Kvaase Asle                 41.46     41.46
            Johansen Egil               47.25   1:29.11
            Rxnneberg Trond             39.48   2:08.59
            Kvaase Truls                55.35   3:04.34
            Aabel Andreas             1:00.37   4:05.11
 125   0092 Indre Xstfold OK 3.Lag    Indre Xstfold OK    4:05.17   1:19.57 
            Haugerud Jxrn               39.47     39.47
            Valsgerd Pel                44.11   1:23.58
            Ruud Geir                   40.12   2:04.10
            Valsgerd Espen              53.31   2:57.41
            Tveter Jan Erik           1:07.36   4:05.17
 125   0187 Uddevalla OK 2.Lag      S Uddevalla OK        4:05.17   1:19.57 
            Johansson Mattias           46.29     46.29
            Nordbrxden Eirik            40.47   1:27.16
            Johansson Martin            46.04   2:13.20
            Nilsson Jonas               46.22   2:59.42
            Nilsson David             1:05.35   4:05.17
 127   0114 OK Moss 2.Lag             OK Moss             4:05.36   1:20.16 
            Berg Aslak                  45.22     45.22
            Roskifte Thomas             42.47   1:28.09
            Jakobsen Tore               41.47   2:09.56
            Zachariassen Jxrn           58.15   3:08.11
            Erxy Karl Aa.               57.25   4:05.36
 128   0157 Sarpsborg O-lag 3.Lag     Sarpsborg O-lag     4:08.39   1:23.19 
            Syversen Bjxrn              37.22     37.22
            Lxvland Hans Ole            53.25   1:30.47
            Jensen Tormod               45.08   2:15.55
            Leivstad Trygve             48.13   3:04.08
            Hansen Ole Petter         1:04.31   4:08.39
 129   0115 Meren ok 1.Lag            Meren ok            4:09.33   1:24.13 
            Unger Claes                 37.05     37.05
            Opheim Arve                 45.48   1:22.53
            Johansen Lars               59.42   2:22.35
            Olsen Lars                  56.44   3:19.19
            Due Morten                  50.14   4:09.33
 130   0143 OTO                       OTO                 4:10.08   1:24.48 
            Didriksen Pel J             40.05     40.05
            Eikeland Audun              36.54   1:16.59
            Firing Knut Fr.           1:03.31   2:20.30
            Rasmussen Terje             45.59   3:06.29
            Liljebeck Morgan          1:03.39   4:10.08
 131   0053 Asker Skiklubb 3.Lag      Asker Skiklubb      4:10.34   1:25.14 
            Hauge Anders                37.29     37.29
            Rastad Torbjxrn             45.21   1:22.50
            Lxvli Hekon                 41.50   2:04.40
            Falchenberg Rolf            58.38   3:03.18
            Solberg Kristian          1:07.16   4:10.34
 132   0140 O-52 2.Lag                O-52                4:16.52   1:31.32 
            Trudvang Ole                46.27     46.27
            Aamodt Hans Chr.            48.07   1:34.34
            Bakkehxi Frode              40.00   2:14.34
            Bakkehxi Helge              41.00   2:55.34
            Bakken Olav               1:21.18   4:16.52
 133   0151 Rflingen OK               Rflingen OK         4:21.05   1:35.45 
            Limi Jxrn                   51.09     51.09
            Sand Ketil                  46.59   1:38.08
            Mjxster Jxrn              1:00.06   2:38.14
            Hobxl Halvor                52.38   3:30.52
            Mella Thor                  50.13   4:21.05
 134   0103 Kristiansand OK 4.Lag     Kristiansand OK     4:21.50   1:36.30 
            Salthaug Sigmund            41.26     41.26
            Jxrgensen Magne R.          55.03   1:36.29
            Mellemsfter Terje         1:02.10   2:38.39
            Olsen Xystein               52.49   3:31.28
            Bjxrnseth Bxrge             50.22   4:21.50
 135   0142 Oppsal IF 2.Lag           Oppsal O-gruppe     4:21.58   1:36.38 
            Strxm Harald                45.05     45.05
            Bye Einar                   39.54   1:24.59
            Klyve Lars                  44.35   2:09.34
            Gulbrandsen Martin D        51.35   3:01.09
            Kjernsmo Kjetil           1:20.49   4:21.58
 136   0083 Hein O-lag                Hein O-lag          4:22.32   1:37.12 
            Rxste Espen                 46.26     46.26
            Jxrgensen Tore              38.49   1:25.15
            Wikstrxm Marius           1:02.02   2:27.17
            Dalseng Pel Kristian        57.55   3:25.12
            Stenberg Morten             57.20   4:22.32
 137   0171 IF Sturla                 IF Sturla           4:36.06   1:50.46 
            Homme Jarl                  55.16     55.16
            Larsen Per E.               37.40   1:32.56
            Bakken Svein                50.04   2:23.00
            Jxrgensen Ole M.          1:22.05   3:45.05
            Myrvold Bernt               51.01   4:36.06
 138   0106 Lillehammer OK            Lillehammer OK      4:43.59   1:58.39 
            Nyheim Ole Magnus           39.39     39.39
            Kummen Anne                 59.50   1:39.29
            Hasle Kristin               50.38   2:30.07
            Bakken Asbjxrn            1:16.34   3:46.41
            Sigmond Reier               57.18   4:43.59
 139   0066 Fossum IF 2.Lag           Fossum IF           4:47.10   2:01.50 
            Hellerud Helge T. K.        55.20     55.20
            Nikolaisen Per Ivar         37.33   1:32.53
            Mjxen Xivind                47.56   2:20.49
            Nakken Sigve              1:35.35   3:56.24
            Nakken Ola                  50.46   4:47.10
 140   0163 Skien OK 2.Lag            Skien OK            4:47.40   2:02.20 
            Dolva Kjell               1:02.33   1:02.33
            Furuheim Per                51.05   1:53.38
            Siljan Sigbjxrn             51.38   2:45.16
            Aas Jan H.                1:05.04   3:50.20
            Sundsdal Kjell              57.20   4:47.40
 141   0195 OTO 2.Lag                 OTO                 4:50.05   2:04.45 
            Stenerud Helge              42.17     42.17
            Mathisen Roar               41.07   1:23.24
            Stordal Elise             1:15.18   2:38.42
            Stordal Hans                56.53   3:35.35
            Nilsen Svein Erik         1:14.30   4:50.05
 142   0169 OK Stigsxkarna          S OK Stigsxkarna      5:00.17   2:14.57 
            Kjellvik Per Eke            35.20     35.20
            Haraldsson Marcus           57.22   1:32.42
            Haraldsson Stefan           51.32   2:24.14
            Berg Arne                 1:22.14   3:46.28
            Tdllberg Erling           1:13.49   5:00.17
DISK   0001 Trollhdttans SOK        S Trollhdttans SOK    2:56.42           
            Jensen Tomas                38.36     38.36
            Kristiansson Mats           33.35   1:12.11
            Cederberg Peter             30.25   1:42.36
            Jxrgensen Carsten           31.31   2:14.07
            Kristiansson Bjxrn          42.35   2:56.42
DISK   0059 Espoon Suunta 2.Lag    SF Espoon Suunta                         
            Vayrynen Antti              37.33     37.33
            Pohjasvuo Pasi              36.29   1:14.02
            Louekari Sami               32.28   1:46.30
            Laininen Erkka              40.28   2:26.58
            Haaramo Panu
DISK   0061 Fana IL                   Fana IL             4:09.55           
            Eikner Sigurd               38.53     38.53
            Eikner Axel                 43.01   1:21.54
            Skeide Lars Severin         49.08   2:11.02
            Oldervoll Frode           1:00.24   3:11.26
            Dyngjeland Bjarte           58.29   4:09.55
DISK   0063 Farum O.K 2.Lag        DK Farum O.K           4:55.28           
            Nielsen Nicolai             47.26     47.26
            Thilo Thomas                37.58   1:25.24
            Jxrgensen Lars V            46.50   2:12.14
            Skielboe Martin           1:23.25   3:35.39
            Larsen Claus              1:19.49   4:55.28
DISK   0064 Farum O.K 3.Lag        DK Farum O.K                             
            Cold Ole                  1:02.09   1:02.09
            Munch Lars
            Petersen Niels
            Lind Ole
            Arnesen Arne
DISK   0069 Fredrikstad Skiklubb 4.   Fredrikstad Skiklub                   
            Deles Fredrik             1:36.56   1:36.56
            Borgersen Henning           39.06   2:16.02
            Bekhus Espen                41.13   2:57.15
            Viken Kenneth
            Tobiassen Atle
DISK   0070 Freidig SPK 1.Lag         Freidig SPK         3:42.26           
            Aalde Erik                  54.43     54.43
            Aalde Knut                  39.54   1:34.37
            Landstad Knut W.            33.33   2:08.10
            Krogh Bjxrn-Tore            41.25   2:49.35
            Mxlnvik Arvid               52.51   3:42.26
DISK   0071 Freidig SPK 2.Lag         Freidig SPK         3:20.16           
            Grxnli Vegard               42.10     42.10
            Angel-Petersen Even         42.41   1:24.51
            Petersen Roar               51.37   2:16.28
            Landstad Jr Magnus          16.06   2:32.34
            Otterlei Robert             47.42   3:20.16
BRUTT  0072 Gimle IF                  Gimle IF            4:33.28           
            Strandberg Jens             49.05     49.05
            Myhre Lars Erik             47.58   1:37.03
            Liholt Nils R.              45.29   2:22.32
            Andreassen Rune           1:01.55   3:24.27
            Kitterxd Kristoffer       1:09.01   4:33.28
BRUTT  0093 Indre Xstfold OK 4.Lag    Indre Xstfold OK                      
            Herland Clas T.             55.03     55.03
            Johannessen Roy V.          55.04   1:50.07
            Westgaard Frode             58.44   2:48.51
            Larsen Fredrik            1:09.37   3:58.28
            Stevsholm Terje
DISK   0096 Kongsberg O-lag           Kongsberg O-lag     3:18.28           
            Haavengen Bjxrn             31.59     31.59
            Thon Xyvin                  31.40   1:03.39
            Spiten Vegard               39.45   1:43.24
            Xstenfor Emil               39.10   2:22.34
            Gjerde Hekon                55.54   3:18.28
DISK   0098 Kolding OK 2.Lag       DK Kolding OK                            
            Henning Jes Aage            45.11     45.11
            Mxller Torben               45.11   1:30.22
            Pedersen Per Eg             58.48   2:29.10
            Wind Nicolai                52.08   3:21.18
            Hansen Michael
BRUTT  0099 Kolding OK 3.Lag       DK Kolding OK                            
            Dalgaard Anders             36.46     36.46
            Laursen Chr.              1:01.50   1:38.36
            Uhlemann Thomas             50.53   2:29.29
            Nn                          41.33   3:11.02
            Nn
DISK   0100 IL Krigsskolen            IL Krigsskolen      5:00.57           
            Karlsen Mads                39.35     39.35
            Ankarstrand Stein           44.23   1:23.58
            Torp Xystein                54.32   2:18.30
            Andersen Espen            1:40.43   3:59.13
            Simmenes Terje            1:01.44   5:00.57
DISK   0102 Kristiansand OK 3.Lag     Kristiansand OK                       
            Kittelsen Petter          1:08.43   1:08.43
            Tobiassen Rune            1:06.14   2:14.57
            Jxrgensen Xyvind            59.48   3:14.45
            Torgersen Tommy
            Moi Richard
DISK   0107 Lillomarka O-lag 1.Lag    Lillomarka O-lag    3:18.15           
            Berstad Audun               36.45     36.45
            Sxgaard Svein-Erik          35.36   1:12.21
            Sxnsterudbreten Stig        36.18   1:48.39
            Rapp Xystein                37.59   2:26.38
            Sxnsterudbreten Stel        51.37   3:18.15
DISK   0111 Modum O-lag 2.Lag         Modum O-lag                           
            Molinaar Erik               45.11     45.11
            Wfrstad Hans Ole            42.58   1:28.09
            Kjellevold Dag              35.15   2:03.24
            Thorrud Trond H.            53.02   2:56.26
            Engel Torgrim
BRUTT  0112 Modum O-lag 3.Lag         Modum O-lag                           
            Molinaar Nils             1:01.59   1:01.59
            Haugen Xystein              47.08   1:49.07
            Kjellevold Jan Tore
            -
            -
DISK   0117 Nittedal O-lag            Nittedal O-lag      4:43.29           
            Rxberg Henning              36.45     36.45
            Bleses Tarjei               47.15   1:24.00
            Brfnden Magne               42.56   2:06.56
            Brfnden Roar                59.20   3:06.16
            Brfnden John              1:37.13   4:43.29
DISK   0121 OK Nolaskogsarna 3.Lag  S OK Nolaskogsarna                      
            Backlund Stefan           1:00.23   1:00.23
            Nylen Sven Olov           1:01.36   2:01.59
            Westman Jxrgen
            Ahlberg Patrik
            Neslund Jan
DISK   0122 OK Nolaskogsarna 4.Lag  S OK Nolaskogsarna                      
            Grxn Niklas               1:10.55   1:10.55
            Nordstrxm Mikael            43.00   1:53.55
            Westin Henry                15.27   2:09.22
            Forsberg Hans
            Niederbach Ulf
BRUTT  0126 NTHI 5.Lag                NTHI                3:43.35           
            Nesse Xystein             1:03.48   1:03.48
            Helgerud Xyvind             35.36   1:39.24
            Limestrand Per K.           39.14   2:18.38
            Lygre Jan Chr.              35.41   2:54.19
            Botterud Audun              49.16   3:43.35
DISK   0130 NTHI 9.Lag                NTHI                                  
            Breten Anders               40.02     40.02
            Krossby Krisstoffer         48.24   1:28.26
            Christiansen Cato           59.22   2:27.48
            Andersen Petter             43.35   3:11.23
            -
DISK   0135 Nydalen Skiklubb 6.Lag    Nydalen Skiklubb                      
            Hauge Bjxrn                 39.34     39.34
            Engstad Per Arne            34.26   1:14.00
            Erseth Lars Ivar            35.54   1:49.54
            Blyverket Are               39.43   2:29.37
            Aas Knut
BRUTT  0137 Nydalen Skiklubb 8.Lag    Nydalen Skiklubb                      
            Jauhojarvi Tommy            39.41     39.41
            Frxland Eldar               53.10   1:32.51
            Hegna Trond                 39.32   2:12.23
            Randen Bent Ove             50.52   3:03.15
            Mads
DISK   0149 Ringsaker OL 3.Lag        Ringsaker OL        3:36.10           
            Dahlseng Tom A.             39.45     39.45
            Hjelmstad John              35.58   1:15.43
            Sahlhaug Sveinung           39.38   1:55.21
            Lxvhaug Karl R.             45.41   2:41.02
            Beitner Amund               55.08   3:36.10
DISK   0165 Skimt SO                  Skimt SO            4:33.56           
            Harstad Hevard              37.40     37.40
            Ruud Jarle                  45.42   1:23.22
            Krosby Anders             1:07.50   2:31.12
            Olsen Aksel               1:01.47   3:32.59
            Hagen Alexander           1:00.57   4:33.56
DISK   0167 OK Skogstjdrnan 2.Lag   S OK Skogstjdrnan                       
            Andersson Magnus            44.10     44.10
            Helmfridsson Tomas          51.46   1:35.56
            Johansson Robert            51.40   2:27.36
            Adolfsson Erik              58.29   3:26.05
            Persson Leif
DISK   0175 Th|ringen US Iena       D Th|ringen US Iena                     
            Sch|tz Erik                 40.01     40.01
            Mattle Andreas            1:06.33   1:46.34
            Hxlzer Thomas               30.29   2:17.03
            Reichel Volker
            Txpfer Christian
DISK   0185 IL Tyrving 4.Lag          IL Tyrving                            
            Bech Christer               37.55     37.55
            Stubberud Helge             33.00   1:10.55
            Rxkke Kjell                 46.26   1:57.21
            Pedersen Arne V.            54.12   2:51.33
            Iversen Egil

187 pemeldte, 186 startende




AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  9:24.44
Halden Skiklubb               VERSTAFETTEN 1995         Sxndag 23. April 1995
Lxpsleder: Knut Pettersen
Lxypelegger: Kjell Puck
                              RESULTATER 1.-4.etappe      
                              D17       3,0/3,0/3,0/3,0   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1   0202 Liedon Parma           SF Liedon Parma        1:55.25           
            Pareila Outi                31.54     31.54
            Peltola Katja               29.56   1:01.50
            Paronen Anniina             26.41   1:28.31
            Kolkkala Reeta              26.54   1:55.25
   2   0208 Pargas IF              SF Pargas IF           1:56.23     00.58 
            Schoultz Annika Von         31.57     31.57
            Ljungqvist Hanna            29.19   1:01.16
            Mattsson Ingela             28.05   1:29.21
            Turakainen Sanna            27.02   1:56.23
   3   0203 Nydalen Skiklubb          Nydalen Skiklubb    1:57.08     01.43 
            Tellesbo Aud S              33.20     33.20
            Bakken Anne L               30.48   1:04.08
            Ingvaldsen Elisabeth        27.57   1:32.05
            Hxgseth Ann Kr.             25.03   1:57.08
   4   0201 Angelniemen Ankkurit   SF Angelniemen Ankkuri 1:58.21     02.56 
            Nurmi Anne                  33.42     33.42
            Lahtinen Ulla               28.15   1:01.57
            Tiira Kirsi                 27.09   1:29.06
            Tiira Johanna               29.15   1:58.21
   5   0220 NTHI                      NTHI                2:00.12     04.47 
            Berre Ragne                 31.41     31.41
            Arnesen Heidi               29.21   1:01.02
            Gran Frauke Schmitt         27.51   1:28.53
            Grxneng Hilde               31.19   2:00.12
   6   0219 IK Hakarpspojkarne      S IK Hakarpspojkarne  2:00.45     05.20 
            Jonassen Caroline           33.43     33.43
            Rundqvist Louise            30.27   1:04.10
            Stelstad Eva                29.16   1:33.26
            Sandstad Hanne              27.19   2:00.45
   7   0204 Halden Skiklubb           Halden Skiklubb     2:01.01     05.36 
            Lien Runa                   31.20     31.20
            Puck Lene                   31.48   1:03.08
            Monroe Heather              30.06   1:33.14
            Sandstad Gro                27.47   2:01.01
   8   0230 OK Hedstrxmmen          S OK Hedstrxmmen      2:01.51     06.26 
            Ericsson Theres             31.39     31.39
            Haglund Anna                33.51   1:05.30
            Haglund Mia                 30.17   1:35.47
            Gustavsson Maria            26.04   2:01.51
   9   0205 OK Pan-Kristianstad     S OK Pan-Kristianstad 2:01.53     06.28 
            Olsson Pia                  33.53     33.53
            Larsson Marianne            30.24   1:04.17
            Bergman Anna                30.24   1:34.41
            Granstedt Anette            27.12   2:01.53
  10   0207 Linkxpings OK           S Linkxpings OK       2:02.00     06.35 
            Engstrxm Gitte              33.34     33.34
            Xberg Catarina              28.17   1:01.51
            Nilsson Cecilia             27.05   1:28.56
            Eriksson Maria              33.04   2:02.00
  11   0216 Fredrikstad Skiklubb      Fredrikstad Skiklub 2:03.26     08.01 
            Olaussen Trine              31.15     31.15
            Skedsmo Karin               33.03   1:04.18
            Husebye Birgittte           28.57   1:33.15
            Kalvestad Anne Sofie        30.11   2:03.26
  12   0290 Ringsaker OL 1.Lag        Ringsaker OL        2:04.21     08.56 
            Stokke Ann Kristin          31.53     31.53
            Lxvseth Ingrid              32.19   1:04.12
            Bjxrnsgaard Ane             31.22   1:35.34
            Heggedal Isa                28.47   2:04.21
  13   0209 Bfkkelagets Sportsklubb   Bfkkelagets Sportsk 2:06.17     10.52 
            Jxrgensen Miri              39.08     39.08
            Stxrmer Siri                28.53   1:08.01
            Fossli Torunn               28.03   1:36.04
            Staff Hanne                 30.13   2:06.17
  14   0218 Espoon Suunta          SF Espoon Suunta       2:06.33     11.08 
            Haataja Mirka               34.17     34.17
            Kemppainen Sini             30.34   1:04.51
            Laine Lei                   29.45   1:34.36
            Olkoniemi Mervi             31.57   2:06.33
  15   0212 Stora Tuna IK           S Stora Tuna IK       2:07.51     12.26 
            Sandahl Bitti               30.54     30.54
            Svensk Karin                31.36   1:02.30
            Norberg Helena              33.01   1:35.31
            Jansson Anna-Karin          32.20   2:07.51
  16   0206 Tampereen Pyrintx      SF Tampereen Pyrintx   2:09.15     13.50 
            Juntunen Tiina              34.49     34.49
            Huhta Henna-Riikka          30.19   1:05.08
            Haapasalo Heidi             32.51   1:37.59
            Viilo Annika                31.16   2:09.15
  17   0210 Leksands OK             S Leksands OK         2:09.19     13.54 
            Bjxrklund Anki              33.59     33.59
            Westman Kicki               36.19   1:10.18
            Edvardsson Lena             31.02   1:41.20
            Lindkvist Lotten            27.59   2:09.19
  18   0211 IFK Lidingx             S IFK Lidingx         2:09.22     13.57 
            Holmgerd Sofia              32.04     32.04
            Tistad Sussie               32.54   1:04.58
            Rodiere Sonia               33.12   1:38.10
            Olm Tina                    31.12   2:09.22
  19   0263 Lillomarka O-lag 1.Lag    Lillomarka O-lag    2:10.45     15.20 
            Hallan Toril                36.58     36.58
            Kringhaug Kirsti            31.01   1:07.59
            Lofseid Cecilie             34.35   1:42.34
            Teigen Jorunn               28.11   2:10.45
  20   0277 Nydalen Skiklubb 2.Lag    Nydalen Skiklubb    2:10.54     15.29 
            Kjelsberg Mona              34.09     34.09
            Eriksen Mone                30.13   1:04.22
            Halden Monica T.            35.26   1:39.48
            Young Alix                  31.06   2:10.54
  21   0247 IK Hakarpspojkarne 2    S IK Hakarpspojkarne  2:10.57     15.32 
            Gustavsson Helene           33.48     33.48
            Holmqvist Malin             34.59   1:08.47
            Ivarsson Annika             33.44   1:42.31
            Gunnarsson Esa              28.26   2:10.57
  22   0226 OK Tyr                  S OK Tyr              2:11.49     16.24 
            Ryen Linda                  31.48     31.48
            Hale Annika                 38.18   1:10.06
            Fahlen Linda                29.18   1:39.24
            Svensson Helena             32.25   2:11.49
  23   0233 Bergens T&IF              Bergens T&IF        2:11.50     16.25 
            Hole Randi M.               33.56     33.56
            Norstrand Cathrine          30.58   1:04.54
            Kochbach Anette             35.14   1:40.08
            Sxvik Line                  31.42   2:11.50
  24   0213 Rajamaen Rykmentti     SF Rajamaen Rykmentti  2:11.58     16.33 
            Kulmala Pdivi               33.47     33.47
            Salminen Kaisa              30.42   1:04.29
            France Astra                30.09   1:34.38
            Mdhxnen Tanja               37.20   2:11.58
  25   0285 OK Pan-Kristianstad 2   S OK Pan-Kristianstad 2:12.18     16.53 
            Persson Marie               34.51     34.51
            Mensson Lena                33.09   1:08.00
            Persson Malin               34.40   1:42.40
            Mensson Danute              29.38   2:12.18
  26   0246 Hagaby GOIF             S Hagaby GOIF         2:12.26     17.01 
            Taskinen Laila              35.53     35.53
            Holmgren Sofia              33.04   1:08.57
            Karlsson Cecilia            31.25   1:40.22
            Larsson Karin               32.04   2:12.26
  27   0231 Asker Skiklubb 1.Lag      Asker Skiklubb      2:14.35     19.10 
            Eriksen Eva Lill            31.08     31.08
            Johansen Marte B.           36.50   1:07.58
            Kirkevik Stine H.           34.25   1:42.23
            Xftshus Hilda               32.12   2:14.35
  28   0222 Domnarvets GOIF         S Domnarvets GOIF     2:15.15     19.50 
            Isaksson Anna               33.46     33.46
            Bjxrkman Camilla            34.42   1:08.28
            Nordanbro Anna              31.01   1:39.29
            Engel Camilla               35.46   2:15.15
  29   0215 OK Pan Erhus           DK Pan Erhus           2:15.48     20.23 
            Jensen Rikke Holm           35.51     35.51
            Fjordside Yvonne            32.00   1:07.51
            Iverssen Line               35.00   1:42.51
            Scheel Randi                32.57   2:15.48
  30   0229 IF Femman              SF IF Femman           2:15.56     20.31 
            Breckle Margit              34.55     34.55
            Paro Silvia                 37.03   1:11.58
            Blomqvist Eija              30.45   1:42.43
            Sandberg Isa                33.13   2:15.56
  31   0249 Halden Skiklubb 2.Lag     Halden Skiklubb     2:16.22     20.57 
            Dalene Guro                 34.08     34.08
            Syversen Silje              36.04   1:10.12
            Holene Kristine             34.38   1:44.50
            Svendsby Ellen K.           31.32   2:16.22
  32   0294 Sandefjord OK 1.Lag       Sandefjord OK       2:17.56     22.31 
            Christiansen Kari           30.23     30.23
            Arvesen Elisabeth           32.53   1:03.16
            Arvesen Mariann             34.09   1:37.25
            Eliassen Merete             40.31   2:17.56
  33   0304 OK Tisaren              S OK Tisaren          2:18.27     23.02 
            Widstrxm Malin              33.59     33.59
            Berg Annelie                34.05   1:08.04
            xhrn Anette                 33.43   1:41.47
            Carlborg Marie              36.40   2:18.27
  34   0274 NTHI 3.Lag                NTHI                2:19.50     24.25 
            Madslien Valborg            31.42     31.42
            Johansson Erica             36.23   1:08.05
            Ulseth Kari                 36.46   1:44.51
            Vamnes Marte                34.59   2:19.50
  35   0235 Chalmers OL 1.Lag       S Chalmers OL         2:24.26     29.01 
            Pettersson Marita           33.54     33.54
            Jonsson Lisa                41.25   1:15.19
            Rolandsson Monica           36.35   1:51.54
            Nilsson Annika              32.32   2:24.26
  36   0244 IFK Gxteborg            S IFK Gxteborg        2:24.30     29.05 
            Belsby Ese                  37.17     37.17
            Hederskog Karin             33.17   1:10.34
            Halvarsson Christina        36.37   1:47.11
            Johansson Lotta             37.19   2:24.30
  37   0256 Kongsberg O-lag           Kongsberg O-lag     2:25.00     29.35 
            Kvistad Ingrid              35.22     35.22
            Myrvold Ragnhild            31.26   1:06.48
            Volden Brit                 30.25   1:37.13
            Lxe Wenche                  47.47   2:25.00
  38   0275 NTHI 4.Lag                NTHI                2:25.08     29.43 
            Jebens Katrine              35.49     35.49
            Espedal Mari                35.56   1:11.45
            Undset Ellen                36.44   1:48.29
            Grennberg Britta            36.39   2:25.08
  39   0248 IK Hakarpspojkarne 3    S IK Hakarpspojkarne  2:25.19     29.54 
            Sandberg Helena             31.55     31.55
            Eriksson Maria              36.51   1:08.46
            Bengtsson Linda             38.24   1:47.10
            Svensson Hildi              38.09   2:25.19
  40   0278 Nydalen Skiklubb 3.Lag    Nydalen Skiklubb    2:26.01     30.36 
            Hennum Gunn                 35.33     35.33
            Hernes Sigrun               35.23   1:10.56
            Turter Ellen                34.59   1:45.55
            Vestengen Inga              40.06   2:26.01
  41   0281 O-52                      O-52                2:30.55     35.30 
            Bruun Marianne              33.59     33.59
            Odlaug Lisbeth              32.20   1:06.19
            Heversen Anne Marg.         42.19   1:48.38
            Hagen Elin Cathrine         42.17   2:30.55
  42   0240 Fredrikstad Skiklubb 2.   Fredrikstad Skiklub 2:30.58     35.33 
            Amundsen Karin              34.07     34.07
            Pettersen Stine             36.07   1:10.14
            Deles Kristin               34.40   1:44.54
            Husebye Marianne            46.04   2:30.58
  43   0288 Raumar O-lag 1.Lag        Raumar O-lag        2:31.08     35.43 
            Rustad Anne Grethe          33.52     33.52
            Kinneberg Lene              38.22   1:12.14
            Mathiesen Astrid            40.35   1:52.49
            Breten Trine Ruud           38.19   2:31.08
  44   0270 NLHI o-gruppa             NLHI o-gruppa       2:33.08     37.43 
            Xsthagen Xygunn             35.55     35.55
            Lysaker Kirsti              34.59   1:10.54
            Malmo Yngvild               41.22   1:52.16
            Trongmo Trine               40.52   2:33.08
  45   0268 Meren ok 1.Lag            Meren ok            2:35.44     40.19 
            Strand Tove                 39.42     39.42
            Holt-Hansen Kjersti         37.24   1:17.06
            Bxhlerengen Kine            41.04   1:58.10
            Unger Mona                  37.34   2:35.44
  46   0296 Sarpsborg O-lag           Sarpsborg O-lag     2:35.53     40.28 
            Krogh Arnhild               36.56     36.56
            Eide Ingrid                 32.49   1:09.45
            Nilsen Siri G.              35.54   1:45.39
            Wallin Anett                50.14   2:35.53
  47   0258 Kristiansand OK 1.Lag     Kristiansand OK     2:35.56     40.31 
            Ffrestrand Vigdis           34.31     34.31
            Johanssen Ingunn S.         34.22   1:08.53
            Danevad Margrete            37.06   1:45.59
            Salthaug Elin               49.57   2:35.56
  48   0292 Rond OL                   Rond OL             2:36.08     40.43 
            Jdrnstrxm Janina            35.32     35.32
            Forberg Dagfrid             39.03   1:14.35
            Eriksrud Esne               40.59   1:55.34
            Perstuen Heidi B.           40.34   2:36.08
  49   0271 OK Nolaskogsarna 1.Lag  S OK Nolaskogsarna    2:36.12     40.47 
            Nyberg Anna-Britt           33.53     33.53
            Jernberg Annika             35.24   1:09.17
            Schxn Susanne               37.35   1:46.52
            Domeij Erika                49.20   2:36.12
  50   0283 Oppsal IF 1.Lag           Oppsal O-gruppe     2:36.19     40.54 
            Skaug Grete                 35.46     35.46
            Flatekval Siri              36.13   1:11.59
            Erdal Synnxve               33.48   1:45.47
            Thorsberg Gunn              50.32   2:36.19
  51   0291 Ringsaker OL 2.Lag        Ringsaker OL        2:36.21     40.56 
            Spets Torunn                35.29     35.29
            Syljuesen Terese            37.44   1:13.13
            Larsen Tine                 42.08   1:55.21
            Xdemarksbakken Krist        41.00   2:36.21
  52   0237 Drangedal O-lag           Drangedal O-lag     2:36.31     41.06 
            Bjerva Elin                 34.31     34.31
            Aure Taran                  34.21   1:08.52
            Bjerva Gunn Marikken        44.25   1:53.17
            Aure Kristin                43.14   2:36.31
  53   0301 Tdby OK                 S Tdby OK             2:37.01     41.36 
            Wallin Lena                 39.19     39.19
            Hallsten Eva                33.03   1:12.22
            Nordstrxm Kia               52.26   2:04.48
            Svanstrxm Alexandra         32.13   2:37.01
  54   0293 Rflingen OK               Rflingen OK         2:38.17     42.52 
            Andersen Lene C.            36.04     36.04
            Sfther Gro Vogt             37.10   1:13.14
            Hobxl Vigdis                36.54   1:50.08
            Gullaksen Ida               48.09   2:38.17
  55   0260 Larvik OK 1.Lag           Larvik OK           2:39.09     43.44 
            Bronebakk Ingrid            37.54     37.54
            Aasrum Camilla              36.29   1:14.23
            Lysnes Bente                43.26   1:57.49
            Zagar Turid L.              41.20   2:39.09
  56   0279 Nydalen Skiklubb 4.Lag    Nydalen Skiklubb    2:41.11     45.46 
            Finstad Katrine             34.01     34.01
            Viggen Kristin              38.15   1:12.16
            Bjerregaard Anne M.         51.35   2:03.51
            Eid Anne B.                 37.20   2:41.11
  57   0272 OK Nolaskogsarna 2.Lag  S OK Nolaskogsarna    2:41.54     46.29 
            Lundkvist Marielle          34.47     34.47
            Schxn Carina                40.39   1:15.26
            Wegeland Gudrun             43.48   1:59.14
            Norberg Christina           42.40   2:41.54
  58   0252 Indre Xstfold OK 1.Lag    Indre Xstfold OK    2:42.50     47.25 
            Hxilund Randi               34.52     34.52
            Gudim Anne B.               54.37   1:29.29
            Westgaard Grete             36.14   2:05.43
            Bjxrnerxd Astrid            37.07   2:42.50
  59   0306 Trollhdttans SOK        S Trollhdttans SOK    2:44.12     48.47 
            Melin Karin                 44.59     44.59
            Bengtsson Esa               34.18   1:19.17
            Grahn Agnethe               47.18   2:06.35
            Carlsson Chatarina          37.37   2:44.12
  60   0262 Lifjell O-lag             Lifjell o-lag       2:44.31     49.06 
            Mohn Kari                   35.30     35.30
            Wiik Turid                  40.34   1:16.04
            Fossxy Britt                43.51   1:59.55
            Mohn Ingebjxrg              44.36   2:44.31
  61   0286 Porsgrunn O-lag 1.Lag     Porsgrunn O-lag     2:44.32     49.07 
            Finsrud Julie               35.29     35.29
            Gammelsfter Tone            39.51   1:15.20
            Westin Lenka                44.49   2:00.09
            Olsen Kristin               44.23   2:44.32
  62   0303 Th|ringen US Iena 2.Lag D Th|ringen US Iena   2:46.09     50.44 
            Mattle Bettina              37.44     37.44
            Brenner Anja                39.14   1:16.58
            Ditrych Lucie               41.47   1:58.45
            Gerlach Angelika            47.24   2:46.09
  63   0257 Kolding OK             DK Kolding OK          2:46.10     50.45 
            Hxyer Maria                 38.03     38.03
            Pedersen Line               44.04   1:22.07
            Mxller Gitte                41.47   2:03.54
            Robinson Tanya              42.16   2:46.10
  64   0250 Hedrum O-lag              Hedrum O-lag        2:48.59     53.34 
            Sommerstad Ingjerd          34.39     34.39
            Nordrum Karina              33.20   1:07.59
            Briskerud Anne Kj.          38.24   1:46.23
            Stenerud Anne             1:02.36   2:48.59
  65   0298 Skien OK                  Skien OK            2:49.11     53.46 
            Hoksrud Aasne               37.06     37.06
            Hovi Grete B.               32.00   1:09.06
            Christensen Tonje           49.22   1:58.28
            Bjxrbak Hilde               50.43   2:49.11
  66   0239 Farum O.K              DK Farum O.K           2:51.36     56.11 
            Rasmussen Tine              35.31     35.31
            Karlsmose Bodil             35.04   1:10.35
            Seerup Marianne             50.54   2:01.29
            Douglas Maria               50.07   2:51.36
  67   0242 Gimle IF                  Gimle IF            2:51.39     56.14 
            Albinson Marit              34.50     34.50
            Solberg Renate              36.48   1:11.38
            Seim Tove K.                43.46   1:55.24
            Olsen Hedda F.              56.15   2:51.39
  68   0284 Oppsal IF 2.Lag           Oppsal O-gruppe     2:51.41     56.16 
            Are Kirsti                  37.11     37.11
            Nilssen Lise B.             36.25   1:13.36
            Byom Heidi                  46.29   2:00.05
            Sftrang Tone                51.36   2:51.41
  69   0299 OK Skogstjdrnan         S OK Skogstjdrnan     2:53.21     57.56 
            Nordahl Sara                36.07     36.07
            Mxller Ulrika               39.52   1:15.59
            Kjellberg Jenny             55.34   2:11.33
            Wallenius Monica            41.48   2:53.21
  70   0253 Indre Xstfold OK 2.Lag    Indre Xstfold OK    2:53.23     57.58 
            Westgaard Grethe            46.49     46.49
            Andersen Kristine           41.36   1:28.25
            Fjeld Tori                  43.22   2:11.47
            Helstad Tone                41.36   2:53.23
  71   0267 OK Moss                   OK Moss             2:55.44   1:00.19 
            Magnem Marte                36.47     36.47
            Lxdeng Nina                 38.36   1:15.23
            Dahl Tonje                  55.17   2:10.40
            Koren Ellen-C.              45.04   2:55.44
  72   0308 Vang O-lag                Vang O-lag          2:56.25   1:01.00 
            Halvorsen Monica            36.23     36.23
            Buraas Heidi Iren           37.00   1:13.23
            Bartnes Ingeborg            48.59   2:02.22
            Sandaker Mona               54.03   2:56.25
  73   0245 Hadeland O-lag            Hadeland O-lag      2:58.43   1:03.18 
            Trxan Ingrid                42.31     42.31
            Hovi Ine                    46.15   1:28.46
            Trxan Kristin               44.31   2:13.17
            Rxste Aud Mona              45.26   2:58.43
  74   0251 OK Horten                 OK Horten           3:02.34   1:07.09 
            Eckdahl Ingvild             35.23     35.23
            Eckdahl Silje               58.51   1:34.14
            Thomassen Silja             44.12   2:18.26
            Martinsen Ingvild           44.08   3:02.34
  75   0307 IL Tyrving                IL Tyrving          3:09.38   1:14.13 
            Jensen Birgit X.            37.01     37.01
            Sikkeland Solveig           45.03   1:22.04
            Spjelkavik Siri           1:02.24   2:24.28
            Tiltnes Kaja                45.10   3:09.38
  76   0280 Nydalen Skiklubb 5.Lag    Nydalen Skiklubb    3:09.58   1:14.33 
            Rosenvoll Hilde             50.32     50.32
            Skagmo Hanne                45.29   1:36.01
            Stokseth Lene               42.09   2:18.10
            Lium Guro                   51.48   3:09.58
  77   0302 Th|ringen US Iena 1.Lag D Th|ringen US Iena   3:17.10   1:21.45 
            Trxsse Andrea               47.29     47.29
            Trxsse Christiane           53.35   1:41.04
            Mattle Susanna              40.42   2:21.46
            Hxlzer Katrin               55.24   3:17.10
  78   0261 Larvik OK 2.Lag           Larvik OK           3:21.16   1:25.51 
            Haarberg Ine                42.45     42.45
            Helgerud Marit              53.01   1:35.46
            Haarberg Torunn             55.15   2:31.01
            Langseth Gerd               50.15   3:21.16
  79   0305 OL Toten-Troll            OL Toten-Troll      3:21.51   1:26.26 
            Aas Eldrid Hegerd           37.12     37.12
            Gjestvang Guro              52.09   1:29.21
            Staff Vanja                 48.08   2:17.29
            Glemmestad Marie Kr.      1:04.22   3:21.51
  80   0264 Lillomarka O-lag 2.Lag    Lillomarka O-lag    3:21.52   1:26.27 
            Xstli Sonja               1:00.01   1:00.01
            Xstli Heidi                 42.06   1:42.07
            Vikhamar Gunnhild           45.22   2:27.29
            Ottesen Pia                 54.23   3:21.52
  81   0300 IF Sturla                 IF Sturla           3:22.05   1:26.40 
            Bjerknes Hanne Kr.          37.57     37.57
            Rostadmo Vanja              54.23   1:32.20
            Heimdal Tove                37.48   2:10.08
            Gundersen A L Holm        1:11.57   3:22.05
  82   0269 Meren ok 2.Lag            Meren ok            3:22.39   1:27.14 
            Storhaug Hilde              42.40     42.40
            Lykkjen Asbjxrg             47.47   1:30.27
            Rxsok Helen                 50.05   2:20.32
            Bratten Anne-Margith      1:02.07   3:22.39
  83   0236 Chalmers OL 2.Lag       S Chalmers OL         3:23.36   1:28.11 
            Hedberg Linda               39.54     39.54
            Christiansson Malin         38.38   1:18.32
            Norlin Kristin              58.23   2:16.55
            Brobakken Jennie          1:06.41   3:23.36
  84   0295 Sandefjord OK 2.Lag       Sandefjord OK       3:34.34   1:39.09 
            Rxed Kjersti                36.55     36.55
            Hases Kari                  38.17   1:15.12
            Pedersen Cathrine         1:24.00   2:39.12
            Heftxy Tone                 55.22   3:34.34
  85   0289 Raumar O-lag 2.Lag        Raumar O-lag        4:35.28   2:40.03 
            Moe Marit                   42.41     42.41
            Stenslet Kari               48.56   1:31.37
            Glader Tone C.            1:00.11   2:31.48
            Nordhaug Mona             2:03.40   4:35.28
DISK   0217 IFK Sxdertdlje          S IFK Sxdertdlje      2:19.54           
            Lundkvist Esa               45.00     45.00
            Hatlen Monica               34.04   1:19.04
            Wehlin Anita                28.59   1:48.03
            Borg Katarina               31.51   2:19.54
DISK   0223 South Yorkshire        UK South Yorkshire     2:01.58           
            Smaalwood Wendy             33.34     33.34
            Mc Alien Georgina           31.22   1:04.56
            James Jenny                 30.28   1:35.24
            Dalton Karen                26.34   2:01.58
DISK   0232 Asker Skiklubb 2.Lag      Asker Skiklubb      2:54.09           
            Jebens Karianne             34.11     34.11
            Snilsberg Elisabeth         34.16   1:08.27
            Egner Marit                 48.59   1:57.26
            Solberg Veslemxy            56.43   2:54.09
DISK   0238 Fana IL                   Fana IL             3:09.46           
            Roll Lise                   38.44     38.44
            Vie Kristin                 40.28   1:19.12
            Vie Jill                    54.13   2:13.25
            Raadal Hanne                56.21   3:09.46
DISK   0241 Fredrikstad Skiklubb 3.   Fredrikstad Skiklub 3:22.31           
            Karlsen Annette             39.17     39.17
            Pettersen Anita             51.04   1:30.21
            Hxye Christina              42.15   2:12.36
            Eilertsen Tordis          1:09.55   3:22.31
DISK   0243 Gjx-Vard O-lag            Gjx-Vard O-lag      2:31.44           
            Ingvaldsen Marianne         33.40     33.40
            Xlstad Torunn               34.07   1:07.47
            Evensen Xydis               33.38   1:41.25
            Bakke Kirsten               50.19   2:31.44
DISK   0265 Modum O-lag 1.Lag         Modum O-lag         2:29.36           
            Lxver Hanne L.              36.05     36.05
            Lilja Sirpa                 35.07   1:11.12
            Xderud Ingeborg             43.35   1:54.47
            Kopland Ann Elisab.         34.49   2:29.36
BRUTT  0266 Modum O-lag 2.Lag         Modum O-lag                           
            Nfss Gry                    39.04     39.04
            Wfrsted Irene               36.14   1:15.18
            Muggerud Aslaug             51.47   2:07.05
            Valstad Martha
DISK   0273 NTHI 2.Lag                NTHI                2:16.29           
            Lunde Hilde                 35.33     35.33
            Ulven Kristin               32.18   1:07.51
            Warp Silje                  36.31   1:44.22
            Aanensen Kari Ann           32.07   2:16.29
DISK   0276 NTHI 5.Lag                NTHI                2:23.22           
            Larsen Stine                35.58     35.58
            Bjordal Heidi               38.12   1:14.10
            Strxmme Karianne            36.11   1:50.21
            Holmboe Elisabeth           33.01   2:23.22
DISK   0282 Oddersjaa SSK             Oddersjaa SSK                         
            Oterholt Kristin            35.10     35.10
            Nn
            Nn
            Nn
DISK   0297 Skaukameratene O-lag      Skaukameratene O-la                   
            Grav Ann Chr.               42.35     42.35
            Nfrby Elisabeth           1:12.15   1:54.50
            Karlsen Siv
            Grav Torill
DISK   0310 Sarpsborg O-lag 2.Lag     Sarpsborg O-lag     3:21.36           
            Langsbakken Anne T.         46.41     46.41
            Brekken Ingunn              57.23   1:44.04
            Jxrgensen Grethe            49.58   2:34.02
            Svae Gunhild                47.34   3:21.36

106 pemeldte, 106 startende



Updated April 26. 1995, Pål Chr. Ingierd