Resultater fra Vårspretten, 22.04.95 Halden

Results from "Vårspretten", april 22. 1995, Halden (NOR)


Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              H21E1           12.610 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0081 Palmer Stephen            Tolered-Utby OL          1:19.51       
   2  0041 Olausen Per               Fredrikstad Skiklubb     1:20.16   00.25
   3  0051 Thoresen Petter           Halden Skiklubb          1:20.32   00.41
   4  0067 Karvonen Matti            Helsingin Sunnistajat  S 1:21.02   01.11
   5  0049 Sandvik Tore              NTHI                     1:21.29   01.38
   6  0062 Tellesbø Odin             Nydalen Skiklubb         1:21.37   01.46
   7  0058 Bjørlo Ketil              Fredrikstad Skiklubb     1:21.53   02.02
   8  0078 Bratt Niklas              Linkøpings OK            1:21.55   02.04
   9  0072 Hale Steven               OK Tyr                   1:22.33   02.42
  10  0045 Tveite Håvard             Ås IL                    1:22.41   02.50
  11  0066 Bjønsgaard Bernt          Ringsaker OL             1:22.45   02.54
  12  0047 Liljestrøm Kimmo          Helsingin Sunnistajat  S 1:22.48   02.57
  13  0052 Ottesen Henrik            Fredrikstad Skiklubb     1:22.52   03.01
  14  0055 Mogensen Allan            Farum O.K              D 1:22.53   03.02
  15  0073 Bjergaard Stig            Nydalen Skiklubb         1:23.12   03.21
  16  0061 Bjørnsgaard Anders        Ringsaker OL             1:23.48   03.57
  17  0042 Ivarsson Johan            IK Hakarpspojkarne       1:23.56   04.05
  17  0053 Valstad Bjørnar           NTHI                     1:23.56   04.05
  17  0079 Eidsmo Thomas             Nydalen Skiklubb         1:23.56   04.05
  20  0048 Terkelsen Chris           IFK Gøteborg             1:24.02   04.11
  21  0071 Wiklund Jo                IL Tyrving               1:24.23   04.32
  22  0009 Berg Thormod              Halden Skiklubb          1:24.55   05.04
  23  0065 Eriksson Håkan            OK Tyr                   1:24.59   05.08
  24  0059 Hanssen Gjermund          Ås IL                    1:25.12   05.21
  25  0037 Gotfridsson Håkan         Hestra IF                1:25.24   05.33
  26  0024 Miettinen Jukka           Helsingin Sunnistajat  S 1:25.33   05.42
  27  0060 Furland Tom               Sandnes IL               1:25.39   05.48
  28  0031 Arnevik Leiv Terje        Stord T&IF               1:25.47   05.56
  29  0035 Lynum Bjørnar             NTHI                     1:25.50   05.59
  30  0075 Forsgren Erik             OK Tyr                   1:26.21   06.30
  31  0015 Jørgensen Flemming        IFK Gøteborg             1:26.34   06.43
  32  0012 Eskilsson Fridolf         IK Hakarpspojkarne       1:27.26   07.35
  33  0030 Gieger Daniel             Nydalen Skiklubb         1:27.33   07.42
  34  0007 Bakke Harald              NTHI                     1:27.35   07.44
  35  0083 Johansen Holger Hott      IFK Lidingø              1:27.52   08.01
  36  0033 Myklebost Lars            Sandnes IL               1:28.11   08.20
  37  0040 Miketinac Peter           Ronneby ok               1:28.19   08.28
  38  0023 Åkerman Anders            Grycksbo IF              1:28.38   08.47
  39  0014 Thon Øyvin                Kongsberg O-lag          1:28.42   08.51
  40  0044 Kristianson Bjørn         Trollhättans SOK         1:28.45   08.54
  41  0063 Asp Thomas                OK Stigen                1:28.57   09.06
  42  0027 Bjørseth Carl Henrik      NTHI                     1:29.06   09.15
  43  0043 Ingelsson Joakim          OK Hammaren              1:29.31   09.40
  44  0034 Carlsson Joacim           Halden Skiklubb          1:29.40   09.49
  45  0006 Ingelsson Mikael          OK Hammaren              1:29.45   09.54
  46  0068 Løwegren Fredrik          IFK Lidingø              1:29.48   09.57
  47  0022 Johannesson Thomas        Ronneby ok               1:29.50   09.59
  48  0082 Virtanen Lassi            NTHI                     1:29.52   10.01
  49  0025 Haglund Bengt             Leksands OK              1:29.58   10.07
  50  0032 Skogedal Pål              Nydalen Skiklubb         1:29.59   10.08
  51  0069 Lium Asgeir               Nydalen Skiklubb         1:30.02   10.11
  52  0056 Rangert Andreas           IK Hakarpspojkarne       1:30.47   10.56
  53  0026 Voveris Edgaras           Hellas                   1:30.57   11.06
  54  0002 Bordal Jon Anders         Ringsaker OL             1:31.00   11.09
  55  0028 Jørgensen Carsten         Trollhättans SOK         1:31.09   11.18
  56  0038 Aasheim Arild             Stord T&IF               1:32.14   12.23
  57  0019 Stokseth Øyvind           Fredrikstad Skiklubb     1:32.41   12.50
  58  0017 Mussgrave Jonathan        FIF Hillerød           D 1:32.44   12.53
  59  0036 Magnusson Per             OK Nolaskogsarna         1:33.35   13.44
  60  0020 Jensen Thomas             Trollhättans SOK         1:33.44   13.53
  61  0029 Svergja John              Ringsaker OL             1:34.26   14.35
  62  0074 Christiansen Yngvar       Bækkelagets Sportsklubb  1:34.28   14.37
  63  0080 Bjørnerød Tore            Fredrikstad Skiklubb     1:34.37   14.46
  64  0039 Larsson Lennart           Hestra IF                1:35.59   16.08
  65  0018 Pihel Mikael              OK Tisaren               1:38.11   18.20
  66  0011 Vestre Rolf               Stord T&IF               1:38.26   18.35
  67  0008 Bergstrøm Espen           Sandnes IL               1:40.56   21.05
  68  0021 Snildal Olav              NTHI                     1:44.08   24.17
  69  0085 Aadland Per Arne          IL Gular                 1:46.12   26.21
  70  0004 Holo Øystein              Halden Skiklubb          1:54.20   34.29
  71  0084 Schütz Erik               Thüringen US Iena        2:01.04   41.13
DISK  0001 Edstrøm Jan Sverre        Bækkelagets Sportsklubb                
DISK  0005 Dalberg Klas              Tolered-Utby OL                        
DISK  0010 Jørgensen Preben          Trollhättans SOK                       
DISK  0054 Landels Alistair          Stora Tuna IK                          
DISK  0064 Aebersold Christian       Tampereen Pyrintø      S               
DISK  0076 Vogelsang Christian       NTHI                                   

85 påmeldte, 77 startende


AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.23
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              H21E2           12,610 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0277 Amundsen Dag              Kolbotn IL               1:24.52       
   2  0225 Farnes Hansen Kim         Nydalen Skiklubb         1:26.09   01.17
   3  0224 Glomsrud Bjørn Erik       Indre Østfold OK         1:28.02   03.10
   4  0231 Arnevik Lars Inge         Stord T&IF               1:28.16   03.24
   5  0264 Torgersen Geir            Nydalen Skiklubb         1:28.24   03.32
   6  0227 Røysland Kjell Erik       IK Grane                 1:28.53   04.01
   6  0275 Kjerkreit Ole Petter      Steinkjer OK             1:28.53   04.01
   8  0205 Berstad Audun             Lillomarka O-lag         1:29.16   04.24
   9  0282 Aamodt Bent Olav          Fredrikstad Skiklubb     1:29.23   04.31
  10  0268 Bakkejord Jan Harald      Kristiansand OK          1:29.28   04.36
  11  0265 Veslum Truls A            Asker Skiklubb           1:30.13   05.21
  11  0276 Solerød Geir              IL Gular                 1:30.13   05.21
  13  0283 Paulsrud Erik             Bækkelagets Sportsklubb  1:30.16   05.24
  14  0217 Ragvin Dag Steinar        Ås IL                    1:31.07   06.15
  15  0210 Haug Erik                 Fredrikstad Skiklubb     1:31.10   06.18
  16  0212 Landstad Knut             Freidig SPK              1:31.12   06.20
  17  0202 Slokvik Erlend            Nydalen Skiklubb         1:31.26   06.34
  18  0253 Mølnvik Arvid             Freidig SPK              1:31.46   06.54
  19  0234 Westerheim Bjarthe        Stord T&IF               1:31.55   07.03
  20  0211 Dengerud Atle             Steinkjer OK             1:32.07   07.15
  21  0262 Vik John Tore             Stord T&IF               1:32.32   07.40
  22  0272 Eide Arnt Oluf            Snåsa IL                 1:32.54   08.02
  23  0216 Olsen Stein Arne          Sandnes IL               1:33.01   08.09
  24  0230 Smedstad Bård             Stjørdals-Blink IL       1:33.06   08.14
  25  0280 Storhov Jens Even         Ringsaker OL             1:33.40   08.48
  26  0260 Ludvigsen Jan Tore        Sarpsborg O-lag          1:33.47   08.55
  27  0238 Hague Paul                FIF Hillerød           D 1:33.52   09.00
  28  0279 Fenger-Grøn Carsten       Pan Århus              D 1:34.03   09.11
  29  0247 Klavestad Lars Ole        Fredrikstad Skiklubb     1:34.29   09.37
  30  0215 Bøhlerengen Boye          O-52                     1:35.08   10.16
  31  0255 Stokseth Endre            Fredrikstad Skiklubb     1:35.26   10.34
  32  0271 Mork Jon Gunnar           Nydalen Skiklubb         1:35.28   10.36
  33  0250 Hovi Harald               Skien OK                 1:35.50   10.58
  34  0246 Olsen Søren               Fredrikstad Skiklubb     1:36.22   11.30
  35  0226 Risbråte Frode            Indre Østfold OK         1:36.33   11.41
  36  0219 Pedersen Jan Ola          Vang O-lag               1:36.39   11.47
  37  0266 Furland Sturle            Sandnes IL               1:36.42   11.50
  38  0221 Aalde Knut                Freidig SPK              1:36.56   12.04
  39  0206 Winsvold Gløer            IL Tyrving               1:36.57   12.05
  40  0242 Hjelseth Jan Petter       NTHI                     1:37.20   12.28
  41  0258 Ausen Dag                 Porsgrunn O-lag          1:37.22   12.30
  42  0281 Ager-Wick Glenn           IK Grane                 1:37.41   12.49
  43  0207 Stavik Gaute              NTHI                     1:37.44   12.52
  44  0229 Dvergsnes Ståle           Kristiansand OK          1:37.51   12.59
  45  0233 Kocbach Jan               Bergens T&IF             1:38.06   13.14
  46  0290 Ødemarksbakken Fredrik    Ringsaker OL             1:38.45   13.53
  47  0220 Kittilsen Pål             NTHI                     1:38.51   13.59
  48  0251 Gjelstad Trond            Sandefjord OK            1:38.56   14.04
  49  0257 Gulbrandsen Per Olav      Larvik OK                1:39.10   14.18
  50  0213 Gylterud Svein Arne       Asker Skiklubb           1:39.26   14.34
  51  0273 Andersen Arnfinn          Ringsaker OL             1:39.41   14.49
  52  0278 Kristiansen Are           NTHI                     1:40.08   15.16
  53  0243 Gisholt Helge             OK Skeidi                1:40.14   15.22
  54  0204 Delås Fredrik             Fredrikstad Skiklubb     1:40.42   15.50
  55  0241 Granum Lars               Oppsal O-gruppe          1:41.00   16.08
  56  0289 Fenger-Grøn Morten        Pan Århus              D 1:41.20   16.28
  57  0209 Storbråten Anders         Bækkelagets Sportsklubb  1:41.40   16.48
  58  0252 Maarup Jens               Pan Århus              D 1:42.25   17.33
  59  0285 Ausland Jarle             IK Grane                 1:42.50   17.58
  60  0223 Fismen Morten             NTHI                     1:44.46   19.54
  61  0263 Brenna Ulf                Brandval/Kongsvinger OK  1:45.59   21.07
  62  0214 Lodberg Kent              Pan Århus              D 1:46.15   21.23
  63  0239 Nygård Endre              Sandnes IL               1:48.23   23.31
  64  0235 Kvaase Asle               Bækkelagets Sportsklubb  1:48.30   23.38
  65  0274 Danevad Espen             Kristiansand OK          1:48.32   23.40
  66  0261 Jensen Jesper             Farum O.K              D 1:57.45   32.53
  67  0248 Unger Claes               Måren ok                 2:00.28   35.36
  68  0269 Hasle Martin              Sandefjord OK            2:05.18   40.26
DISK  0201 Nielsen Ebbe              Pan Århus              D               
BRUTT 0203 Sundsdal Lars Jøran       Skien OK                               
DISK  0236 Granheim Tore             NTHI                                   
DISK  0245 Halonen Ville             NTHI                                   
BRUTT 0254 Gullaksen Jarle           O-52                                   
DISK  0259 Sandnes Tarjei            IL Tyrving                             
DISK  0287 Chapmann Mark             FIF Hillerød           D               
BRUTT 0288 Strand Vidar              Asker Skiklubb                         

83 påmeldte, 76 startende



AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.25
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              D21E             8,930 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0148 Tiira Kirsi               Angelniemen Ankkurit   S 1:06.36       
   2  0151 Kolkkala Reeta            Liedon Parma           S 1:07.52   01.16
   3  0149 Sandstad Hanne            IK Hakarpspojkarne       1:09.56   03.20
   4  0152 Høgseth Ann Kristin       Nydalen Skiklubb         1:10.04   03.28
   5  0158 Granstedt Anette          OK Pan-Kristianstad      1:10.41   04.05
   6  0146 Hague Yvette              Warrior O.C            U 1:10.45   04.09
   7  0184 Tellesbø Aud Sylvi        Nydalen Skiklubb         1:11.35   04.59
   8  0157 Tiira Johanna             Angelniemen Ankkurit   S 1:12.22   05.46
   9  0160 Fossli Torunn             Bækkelagets Sportsklubb  1:12.34   05.58
  10  0145 Huseby Birgitte           Fredrikstad Skiklubb     1:13.15   06.39
  11  0156 Ingvaldsen Elisabeth      Nydalen Skiklubb         1:14.36   08.00
  12  0150 Bakken Anne Lene          Nydalen Skiklubb         1:14.53   08.17
  13  0182 Young Alix                Nydalen Skiklubb         1:15.53   09.17
  14  0161 Gustafsson Maria          OK Hedstrømmen           1:15.55   09.19
  15  0137 Volden Brit               Kongsberg O-lag          1:16.06   09.30
  16  0144 Grøneng Hilde             NTHI                     1:16.12   09.36
  17  0163 Nilsson Cecilia           Linkøpings OK            1:17.24   10.48
  18  0173 Jansson Anna-Karin        Stora Tuna IK            1:18.13   11.37
  19  0126 Dahl Dorthe               FIF Hillerød           D 1:19.15   12.39
  20  0143 Kringhaug Kirsti          Lillomarka O-lag         1:19.32   12.56
  21  0171 Størmer Siri              Bækkelagets Sportsklubb  1:19.47   13.11
  22  0108 Tellesbø Hilde            O-52                     1:20.22   13.46
  23  0136 Bøen Eli Marie            Porsgrunn O-lag          1:20.35   13.59
  24  0165 Øberg Catarina            Linkøpings OK            1:20.57   14.21
  25  0118 Christiansen Kari         Sandefjord OK            1:21.06   14.30
  26  0134 Høyer Maria               Kolding OK             D 1:22.10   15.34
  27  0164 Staff Hanne               Bækkelagets Sportsklubb  1:22.32   15.56
  28  0176 Berre Ragne               NTHI                     1:22.36   16.00
  29  0109 Arnesen Heidi             NTHI                     1:22.59   16.23
  30  0102 Månsson Danute            OK Pan-Kristianstad      1:23.12   16.36
  31  0169 Svensk Karin              Stora Tuna IK            1:23.56   17.20
  32  0142 Peltola Katja             Liedon Parma           S 1:24.20   17.44
  33  0133 Lunde Hilde               NTHI                     1:24.31   17.55
  34  0101 Haapasalo Heidi           Tampereen Pyrintø      S 1:24.41   18.05
  35  0140 Fjordside Yvonne          Pan Århus              D 1:25.50   19.14
  36  0139 Eriksson Maria            Linkøpings OK            1:26.05   19.29
  37  0123 Heggedal Isa              Ringsaker OL             1:26.11   19.35
  38  0132 James Jenny               South Yorkshire        U 1:26.20   19.44
  39  0162 Gran Frauke Schmitt       NTHI                     1:26.24   19.48
  40  0121 Rasmussen Tine            Farum O.K              D 1:26.26   19.50
  41  0104 Sandberg Isa              IF Femman              S 1:26.30   19.54
  42  0110 Bjønsgaard Ane            Ringsaker OL             1:28.06   21.30
  43  0138 Rundqvist Louise          IK Hakarpspojkarne       1:29.30   22.54
  44  0181 Hallan Toril              Lillomarka O-lag         1:29.38   23.02
  45  0166 Norberg Helena            Stora Tuna IK            1:29.57   23.21
  46  0113 Scheel Randi              Pan Århus              D 1:29.58   23.22
  47  0129 Blomqvist Eija            IF Femman              S 1:30.41   24.05
  48  0112 Løvseth Ingrid            Ringsaker OL             1:31.03   24.27
  49  0172 Pettersen Stine           Fredrikstad Skiklubb     1:31.18   24.42
  50  0177 Hole Randi                Bergens T&IF             1:31.33   24.57
  51  0131 Hognestad Aud             Gandal                   1:31.38   25.02
  52  0105 Ulven Kristin             NTHI                     1:32.38   26.02
  53  0128 Arvesen Marianne          Sandefjord OK            1:33.07   26.31
  54  0111 Smallwood Wendy           South Yorkshire        U 1:33.22   26.46
  55  0103 Fahl…n Linda              OK Tyr                   1:34.44   28.08
  56  0124 Karlsmose Bodil           Farum O.K              D 1:35.20   28.44
  57  0154 Borg Katarina             IFK Sødertälje           1:37.30   30.54
  58  0168 Jensen Rikke Holm         Pan Århus              D 1:38.54   32.18
  59  0179 Brekke Margit             IF Femman              S 1:39.28   32.52
  60  0130 Kopland Ann Elisabeth     Modum O-lag              1:40.12   33.36
  61  0122 Juntunen Tiina            Tampereen Pyrintø      S 1:40.20   33.44
  62  0155 Iversen Line              Pan Århus              D 1:46.15   39.39
  63  0119 Macken Georgina           South Yorkshire        U 1:46.31   39.55
  64  0117 Seerup Marianne           Farum O.K              D 1:48.26   41.50
BRUTT 0114 Haglund Mia               OK Hedstrømmen                         
DISK  0127 Seger Anita               IFK Sødertälje                         
DISK  0153 Jørgensen Miri            Bækkelagets Sportsklubb                
DISK  0159 Lahtinen Ulla             Angelniemen Ankkurit   S               

81 påmeldte, 68 startende




AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.26
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              H19-20E         10,030 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0427 Sundby Jørn               OK Skeidi                1:07.13       
   2  0405 Solberg Stig              IL Imås                  1:07.44   00.31
   3  0423 Blågestad Aslak           IK Grane                 1:08.02   00.49
   4  0434 Hamran Sigve              Lyngdal IL               1:10.35   03.22
   5  0437 Lefsaker Morten           Barkåker IF              1:11.28   04.15
   6  0443 Daland Sigurd             IL Imås                  1:11.45   04.32
   7  0403 Bakken Roar               Eiker O-lag              1:11.50   04.37
   8  0411 Solberg Vidar             IL Imås                  1:12.00   04.47
   8  0416 Kristiansen Øystein       Steinkjer OK             1:12.00   04.47
  10  0421 Glesnes Gjermund          Sandefjord OK            1:12.11   04.58
  11  0420 Solberg Dag               IL Imås                  1:12.20   05.07
  12  0407 Haldin Mats               IF Femman              S 1:13.30   06.17
  13  0425 Tonna Eivind              Eiker O-lag              1:13.37   06.24
  14  0448 Pedersen Rolf M           Asker Skiklubb           1:13.44   06.31
  15  0441 Eriksen Jørn              IL Imås                  1:14.03   06.50
  16  0422 Helgerud Øyvind           NTHI                     1:14.17   07.04
  17  0450 Nesse Øystein             NTHI                     1:14.50   07.37
  18  0445 Virta Jani                Kangansala SK          S 1:15.27   08.14
  19  0399 Søndersrød Vebjørn        Nydalen Skiklubb         1:15.34   08.21
  20  0413 Halvorsen Lars Erik       Nydalen Skiklubb         1:16.10   08.57
  21  0439 Solberg Jon               Lifjell o-lag            1:16.15   09.02
  22  0429 Hognestad Stian           Gandal                   1:16.26   09.13
  23  0400 Lindseth Inge             Konnerud IL              1:17.13   10.00
  24  0444 Harstad Håvard            Skimt SO                 1:17.32   10.19
  25  0412 Forsgren Stefan           OK Nolaskogsarna         1:19.18   12.05
  26  0401 Aarnes Espen              Skien OK                 1:19.22   12.09
  27  0417 Færestrand Bjarne         Kristiansand OK          1:20.55   13.42
  28  0409 Brox Vegard               OL Toten-Troll           1:21.17   14.04
  29  0447 Nyheim Ole Magnus         Lillehammer OK           1:23.04   15.51
  30  0402 Syverstad Vidar           Trøsken IL               1:23.35   16.22
  31  0436 Trøan Hans                Hadeland O-lag           1:23.49   16.36
  32  0431 Hauger Anders             Brandval/Kongsvinger OK  1:25.11   17.58
  33  0435 Enbom Robert              Trollhättans SOK         1:25.28   18.15
  34  0446 Johansen Håvard           Hein O-lag               1:25.34   18.21
  35  0440 Strøm Harald              Oppsal O-gruppe          1:25.44   18.31
  36  0433 Molin Jens                Hellas                   1:27.59   20.46
  37  0449 Bjørkeåsen Øystein        Løten O-lag              1:29.58   22.45
  38  0424 Svensen Asbjørn           Trøsken IL               1:31.53   24.40
  39  0415 Nielsen Nicolaj           Farum O.K              D 1:34.01   26.48
  40  0398 Tyldum Klaus              Rudsbygd IL              1:34.43   27.30
  41  0414 Sætaberget Jan Åsmund     Lundeseter IL            1:40.53   33.40
DISK  0406 Lingsten Martin           Trollhättans SOK                       
DISK  0408 Reiman Raine              Kangansala SK          S               
DISK  0426 Spjelkavik Henning        IL Tyrving                             
BRUTT 0428 Ericsson Stefan           Trollhättans SOK                       
BRUTT 0438 Dalseng Tom Anders        Ringsaker OL                           

53 påmeldte, 46 startende



AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.28
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              D19-20E          6,740 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0529 Myrvold Ragnhild          Kongsberg O-lag            55.40       
   2  0536 Sareila Outi              Liedon Parma           S   59.06   03.26
   3  0531 Eriksen Mone              Nydalen Skiklubb           59.57   04.17
   4  0520 Klavestad Anne Sofie      Fredrikstad Skiklubb     1:00.39   04.59
   5  0527 Ånensen Kari-Ann          NTHI                     1:03.04   07.24
   6  0515 Thomsen Christine         Sandnes IL               1:04.36   08.56
   7  0525 Arvesen Elisabeth         Sandefjord OK            1:05.10   09.30
   8  0535 Stokke Ann-Kristin        Ringsaker OL             1:06.33   10.53
   9  0533 Wærp Silje                NTHI                     1:07.55   12.15
  10  0526 Huhta Henna-Riikka        Tampereen Pyrintø      S 1:11.08   15.28
  11  0519 Salminen Kaisa            Rajamaen Rykmentti     S 1:11.25   15.45
  12  0518 Aure Taran                Drangedal O-lag          1:13.36   17.56
  13  0524 Kocbach Anette            Bergens T&IF             1:14.55   19.15
  14  0506 Mohn Kari                 Lifjell o-lag            1:15.20   19.40
  15  0523 Ingvaldsen Marianne       Gjø-Vard O-lag           1:16.23   20.43
  16  0514 Andersen Kristine         Indre Østfold OK         1:17.17   21.37
  17  0516 Finstad Katrine           Nydalen Skiklubb         1:17.49   22.09
  18  0517 Schøn Susanne             OK Nolaskogsarna         1:17.56   22.16
  19  0532 Kirkevik Stine Hjermstad  Asker Skiklubb           1:20.48   25.08
  20  0512 Grønroos Camu             Espoon Suunta          S 1:21.08   25.28
  21  0528 Halvorsen Monica          Vang O-lag               1:22.08   26.28
  22  0508 Gudim Anne Berit          Indre Østfold OK         1:22.28   26.48
  23  0509 Mathiesen Astrid Kravdal  Raumar O-lag             1:22.43   27.03
  24  0502 Bjerva Gunn Mariken       Drangedal O-lag          1:23.58   28.18
  25  0513 Finsrud Julie             Porsgrunn O-lag          1:24.07   28.27
  26  0534 Abrahamsen Elin           Botne Skiklubb           1:24.31   28.51
  27  0507 Are Kirsti                Oppsal O-gruppe          1:26.37   30.57
  28  0511 Røed Kjersti              Sandefjord OK            1:29.25   33.45
BRUTT 0505 Domeij Erika              OK Nolaskogsarna                       
DISK  0510 Skedsmo Karin             Fredrikstad Skiklubb                   
DISK  0521 Tjøm Silje                Kristiansand OK                        
DISK  0522 Bredeland Karoline        Nydalen Skiklubb                       
BRUTT 0537 Stenslet Kari M           Raumar O-lag                           

36 påmeldte, 33 startende



AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.29
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              D21-AL           6,740 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0746 Westerlind Eva            Linkøpings OK              59.37       
   2  0744 Bjørkman Camilla          Domnarvets GOIF            59.47   00.10
   3  0658 Olkoon-Niemi Mervi        Espoon Suunta          S 1:00.49   01.12
   4  0706 Eriksen Eva Lill          Asker Skiklubb           1:01.21   01.44
   5  0682 Ericsson Thérés           OK Hedstrømmen           1:01.26   01.49
   6  0708 Eriksson Maria            IK Hakarpspojkarne       1:01.56   02.19
   7  0741 Haataja Mirka             Espoon Suunta          S 1:02.57   03.20
   8  0740 Holmgren Sofia            Hagaby GOIF              1:04.00   04.23
   9  0676 Laine Leiska              Espoon Suunta          S 1:04.12   04.35
  10  0653 Engstrøm Gitte            Linkøpings OK            1:04.46   05.09
  11  0705 Nordrum Karina            Hedrum O-lag             1:04.51   05.14
  12  0662 Lysaker Kirsti            NLHI o-gruppa            1:05.20   05.43
  13  0738 Ryen Linda                OK Tyr                   1:05.51   06.14
  14  0733 Zemppainen Sini           Espoon Suunta          S 1:05.54   06.17
  15  0664 Isaksson Anna             Domnarvets GOIF          1:06.10   06.33
  16  0660 Ølstad Torunn             Gjø-Vard O-lag           1:06.15   06.38
  17  0650 Svanstrøm Alexandra       Täby OK                  1:06.30   06.53
  18  0701 Taskinen Laila            Hagaby GOIF              1:06.33   06.56
  19  0691 Amundsen Karin            Fredrikstad Skiklubb     1:06.38   07.01
  20  0732 Olausen Trine             Fredrikstad Skiklubb     1:07.00   07.23
  21  0677 T Halden Monica           Nydalen Skiklubb         1:07.10   07.33
  21  0739 Holmqvist Malin           IK Hakarpspojkarne       1:07.10   07.33
  23  0729 Johansson Erica           NTHI                     1:07.14   07.37
  24  0719 Lindkvist Åsa             IFK Sødertälje           1:07.42   08.05
  25  0692 Belsby Åse                IFK Gøteborg             1:07.47   08.10
  26  0716 Bengtson Åsa              Trollhättans SOK         1:08.20   08.43
  27  0667 Krogh Arnhild             Sarpsborg O-lag          1:08.30   08.53
  28  0674 Sandberg Helena           IK Hakarpspojkarne       1:08.38   09.01
  29  0675 Nyberg Anna-Britt         OK Nolaskogsarna         1:09.00   09.23
  30  0720 Larsson Marianne          OK Pan-Kristianstad      1:09.11   09.34
  31  0684 Hennum Gunhild            Nydalen Skiklubb         1:09.16   09.39
  32  0747 Andersson Ylva Grape      Stora Tuna IK            1:09.24   09.47
  33  0666 Rolandsson Monica         Chalmers OL              1:09.32   09.55
  34  0726 Sommerstad Ingjerd        Hedrum O-lag             1:09.42   10.05
  35  0737 Unger Mona                Måren ok                 1:09.44   10.07
  36  0699 Marjomaa Heli             OK Stigsøkarna           1:10.03   10.26
  37  0710 Rustad Anne Grethe        Raumar O-lag             1:10.20   10.43
  38  0736 Ivarsson Annika           IK Hakarpspojkarne       1:10.27   10.50
  39  0672 Wigemyr Reidun            Kristiansand OK          1:10.30   10.53
  40  0647 Jensen Birgit Økern       IL Tyrving               1:10.49   11.12
  41  0673 Eliassen Merete           Sandefjord OK            1:10.59   11.22
  42  0646 Løver Hanne               Modum O-lag              1:11.10   11.33
  43  0698 Oterholt Kristin          Oddersjaa SSK            1:11.16   11.39
  44  0724 Madslien Valborg          NTHI                     1:11.17   11.40
  45  0686 Engel Camilla             Domnarvets GOIF          1:11.31   11.54
  46  0702 Näsman Tina               IFK Lidingø              1:11.48   12.11
  47  0723 Bjørnerød Astrid          Indre Østfold OK         1:12.31   12.54
  48  0685 Ulseth Kari               NTHI                     1:12.37   13.00
  49  0735 Hallsten Eva              Täby OK                  1:12.42   13.05
  50  0670 Simonsen Pia              FIF Hillerød           D 1:13.03   13.26
  51  0722 Sandahl Bitti             Stora Tuna IK            1:13.14   13.37
  52  0656 Vamnes Marte              NTHI                     1:13.26   13.49
  53  0743 Eide Ingrid               Sarpsborg O-lag          1:13.44   14.07
  54  0680 Pettersson Marita         Chalmers OL              1:14.27   14.50
  55  0707 Hernes Sigrun             Nydalen Skiklubb         1:14.37   15.00
  56  0668 Strømme Karianne          NTHI                     1:14.49   15.12
  57  0681 Holmgar Sofia             IFK Lidingø              1:14.53   15.16
  58  0663 Bjerknes Hanne            IF Sturla                1:16.45   17.08
  59  0709 Halvorsen Lisbeth         Elverum OK               1:17.45   18.08
  60  0652 Grennberg Britta          NTHI                     1:17.56   18.19
  61  0696 Skaug Grete               Oppsal O-gruppe          1:18.58   19.21
  62  0689 Erdal Synnøve             Oppsal O-gruppe          1:19.04   19.27
  63  0671 Horvati Reka              UMEÅ IF                  1:20.31   20.54
  64  0648 Holt Hansen Kjersti       Måren ok                 1:20.44   21.07
  65  0649 Gunnarsson Åsa            IK Hakarpspojkarne       1:21.27   21.50
  66  0713 Bruun Marianne            O-52                     1:22.21   22.44
  67  0693 Nordal Sara               OK Skogstjärnan          1:22.27   22.50
  68  0728 Spets Torunn              Ringsaker OL             1:22.29   22.52
  69  0703 Thorsberg Gunn            Oppsal O-gruppe          1:22.34   22.57
  70  0734 Norstrand Cathrine        Bergens T&IF             1:22.37   23.00
  71  0704 Wallenius Monika          OK Skogstjärnan          1:24.01   24.24
  72  0669 Aas Eldrid Hågård         OL Toten-Troll           1:29.02   29.25
  73  0665 Maarup Anne               FIF Hillerød           D 1:29.48   30.11
  74  0742 Douglas Maria             Farum O.K              D 1:32.03   32.26
  75  0694 Moe Marit                 Raumar O-lag             1:32.06   32.29
  76  0651 Wiik Turid                Lifjell o-lag            1:33.13   33.36
  77  0695 Brenner Anja              Thüringen US Iena        1:45.02   45.25
DISK  0678 Hatlen Monica             IFK Sødertälje                         
BRUTT 0679 Nordanbro Anna            Domnarvets GOIF                        
BRUTT 0683 Larsson Karin             Hagaby GOIF                            
DISK  0688 Nordstrøm Kia             Täby OK                                
BRUTT 0697 Rodiére Sonia             IFK Lidingø                            
DISK  0700 Trongmo Trine             NLHI o-gruppa                          
DISK  0718 Sjøgren Linda             IK Hakarpspojkarne                     
DISK  0721 Snildsberg Elisabeth      Asker Skiklubb                         
BRUTT 0727 Tistad Sussie             IFK Lidingø                            

101 påmeldte, 86 startende


AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.33
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              H21AL1          10.030 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0940 Bjørnerød Dag             Fredrikstad Skiklubb     1:04.43       
   2  0927 Hansen Tore               Ås IL                    1:07.13   02.30
   3  0890 Teigeland Jarle           Fredrikstad Skiklubb     1:07.23   02.40
   4  0909 Cederberg Peter           Trollhättans SOK         1:08.45   04.02
   5  0987 Berre Vebjørn             Fossum IF                1:10.37   05.54
   6  0887 Bredalen Tore             Nydalen Skiklubb         1:10.38   05.55
   7  0883 Arvidsson Magnus          Uddevalla OK             1:10.39   05.56
   8  0920 Claesson Magnus K         OK Stigen                1:10.44   06.01
   9  0947 Koren Esten               OK Moss                  1:10.55   06.12
  10  0977 Karlsen Tom A             Fredrikstad Skiklubb     1:11.12   06.29
  11  0986 Sønsterudbråten Ståle     Lillomarka O-lag         1:12.06   07.23
  12  0946 Samuelsson Ola            OK Stigen                1:12.15   07.32
  13  0873 Jakobsen Haakon           Fredrikstad Skiklubb     1:12.50   08.07
  14  0985 Vister Sigmund            Indre Østfold OK         1:13.07   08.24
  15  0957 Andersson Tomas           OK Skogstjärnan          1:13.16   08.33
  16  0972 Sandbæk Erik              OK Moss                  1:13.18   08.35
  17  0979 Wangsteen Bjørn           O-52                     1:13.37   08.54
  18  0965 Dengerud Terje            Nydalen Skiklubb         1:13.42   08.59
  19  0866 Eiderbrant Bjørn          OK Tyr                   1:13.48   09.05
  20  0898 Palgrim Mikael            Vänersborgs Skikl.       1:13.54   09.11
  21  0978 Dåsnes Håkon              Ås IL                    1:14.27   09.44
  22  0885 Holmboe Christian         IL Tyrving               1:14.39   09.56
  23  0959 Mysen Erling              Indre Østfold OK         1:14.45   10.02
  24  0865 Lindblad Jan H            Fossum IF                1:14.55   10.12
  25  0948 Kristensson Patrik        Hestra IF                1:14.57   10.14
  26  0871 Blankenberg Leif Erik     Ås IL                    1:14.59   10.16
  26  0875 Treekrem Kristen          Ås IL                    1:14.59   10.16
  28  0928 Due Øyvind Trier          Asker Skiklubb           1:15.18   10.35
  29  0904 Gravir Gjermund           Ås IL                    1:15.22   10.39
  30  0941 Sønsterudbråten Stig      Lillomarka O-lag         1:15.26   10.43
  31  0930 Aarnes Øivin              Ås IL                    1:15.30   10.47
  32  0943 Andresen Christian        Fredrikstad Skiklubb     1:15.37   10.54
  33  0895 Engen Vik Gunnar          Nydalen Skiklubb         1:16.06   11.23
  34  0880 Sjåvik Sturla             NLHI o-gruppa            1:16.15   11.32
  35  0907 Bakken Jon Iver           Nydalen Skiklubb         1:16.32   11.49
  36  0942 Danevad Håkon             Ås IL                    1:16.44   12.01
  37  0897 Tonjer Svein Reidar       IL Tyrving               1:16.46   12.03
  38  0961 Hylleseth Knut Harald     Ås IL                    1:16.55   12.12
  39  0964 Slungaard Per             IL Tyrving               1:17.19   12.36
  40  0939 Ruud Ståle                Indre Østfold OK         1:17.29   12.46
  41  0955 Holmberg Lars             Trollhättans SOK         1:17.43   13.00
  42  0868                                                    1:17.44   13.01
  43  0900 Håversen Håkon            O-52                     1:17.46   13.03
  44  0933 Andersen Jan              Oppsal O-gruppe          1:17.49   13.06
  45  0902 Mosland Morten            Oppsal O-gruppe          1:17.51   13.08
  46  0960 Johansson Håkan           OK Stigen                1:18.02   13.19
  47  0908 Rapp Øystein              Lillomarka O-lag         1:18.28   13.45
  48  0945 Ulseth Per Ola            Nydalen Skiklubb         1:18.31   13.48
  49  0988 Sideby Kristoffer         Tolered-Utby OL          1:18.49   14.06
  50  0869 Solli Øivind              Fet O-lag                1:18.51   14.08
  51  0888 Hoff Tore                 Ås IL                    1:19.04   14.21
  52  0962 Aas Knut                  Nydalen Skiklubb         1:19.14   14.31
  53  0892 Haavengen Pål             Nydalen Skiklubb         1:19.15   14.32
  54  0990 Edh Lars Gunnar           Sävedalens AIK           1:19.16   14.33
  55  0919 Hall Niclas               OK Skogstjärnan          1:19.17   14.34
  56  0954 Hjemsæteren Tom           Nydalen Skiklubb         1:19.56   15.13
  57  0992 Lystad Lars               Nydalen Skiklubb         1:20.00   15.17
  58  0870 Lian Odd Arne             O-52                     1:20.20   15.37
  59  0937 Norrman Bengt             Trollhättans SOK         1:20.29   15.46
  60  0924 Gulbrandsen Bjørn         Heming IL                1:20.37   15.54
  61  0949 Aarseth Lars Ivar         Nydalen Skiklubb         1:20.47   16.04
  62  0884 Hågård Håvard             NLHI o-gruppa            1:20.51   16.08
  63  0864 Heilemann Nikolai         Heming IL                1:21.56   17.13
  64  0952 Hardeland Vidar           Sarpsborg O-lag          1:22.05   17.22
  65  0877 Holstad Jon               Oppsal O-gruppe          1:22.21   17.38
  66  0891 Tveter Pål                Indre Østfold OK         1:22.40   17.57
  67  0983 Nyman Pär                 OK Tyr                   1:22.54   18.11
  68  0903 Engblad Lars Henning      Sarpsborg O-lag          1:23.11   18.28
  69  0867 Svae Espen                Sarpsborg O-lag          1:23.13   18.30
  70  0894 Opheim Arve               Måren ok                 1:24.00   19.17
  70  0915 Lillestrand Finn Henry    Sarpsborg O-lag          1:24.00   19.17
  72  0914 Hauge Bjørn               Nydalen Skiklubb         1:24.16   19.33
  72  0976 Skjønhaug Torgeir         Fet O-lag                1:24.16   19.33
  74  0899 Kvaase Truls              Bækkelagets Sportsklubb  1:24.31   19.48
  75  0969 Foss Jan Tore             NLHI o-gruppa            1:24.37   19.54
  76  0863 Bekhus Espen              Fredrikstad Skiklubb     1:24.38   19.55
  77  0912 Malmgren Lars             Åmåls OK                 1:24.49   20.06
  78  0993 Johansen Egil             Bækkelagets Sportsklubb  1:25.34   20.51
  79  0860 Engstad Per Arne          Nydalen Skiklubb         1:25.35   20.52
  80  0991 Løvli Håkon               Asker Skiklubb           1:25.43   21.00
  81  0923 Larsson Urban             OK Skogstjärnan          1:26.02   21.19
  82  0944 Svensson Fredrik          OK Stigen                1:26.03   21.20
  83  0911 Jauhojärvi Tommy          Nydalen Skiklubb         1:26.06   21.23
  84  0931 Nilsson Anders            OK Skogstjärnan          1:27.48   23.05
  85  0893 Tobiassen Atle            Fredrikstad Skiklubb     1:28.12   23.29
  85  0925 Løken Svein Erik          Nydalen Skiklubb         1:28.12   23.29
  87  0906 Fougner Clemet            Nydalen Skiklubb         1:28.33   23.50
  88  0889 Lindberg Martin           Linkøpings OK            1:29.20   24.37
  89  0935 Johansson Martin          Uddevalla OK             1:30.28   25.45
  90  0921 Åberg Lennart             Åmåls OK                 1:30.58   26.15
  91  0970 Eriksen Øyvind            O-52                     1:31.55   27.12
  92  0975 Tveten Jørn               Indre Østfold OK         1:31.59   27.16
  93  0982 Helmfridsson Tomas        OK Skogstjärnan          1:32.04   27.21
  94  0936 Andreassen Rune           Oppsal O-gruppe          1:35.40   30.57
  95  0926 Lerfall Kjetil            H M Kongens Garde        1:36.07   31.24
  96  0881 Persson Leif              OK Skogstjärnan          1:36.57   32.14
  97  0963 Landstrøm Henrik          Åmåls OK                 1:38.29   33.46
  98  0878 Ruud Geir                 Indre Østfold OK         1:40.33   35.50
  99  0980 Hansen Jan Hugo           O-52                     1:41.21   36.38
 100  0938 Jomaas Christian          Nydalen Skiklubb         1:42.45   38.02
 101  0989 Borg Erik                 Nydalen Skiklubb         1:46.28   41.45
 102  0916 Gulbransen Dyre Martin    Oppsal O-gruppe          1:57.33   52.50
DISK  0874 Glomsrud Lars Petter      Indre Østfold OK                       
DISK  0876 Johansson Lars-Gøran      Trollhättans SOK                       
DISK  0910 Jakobsson Andras          Uddevalla OK                           
DISK  0918 Karlsson Henrik           OK Skogstjärnan                        
DISK  0922 Bjerva Per Henning        Ås IL                                  
DISK  0929 Kristiansen Roy           Nydalen Skiklubb                       
DISK  0951 Maalen Ivar               Ås IL                                  
DISK  0971 Jonsson Stefan            Vänersborgs Skikl.                     
DISK  0973 Tenge Gunnar              Ås IL                                  
DISK  0981 Davidson Måns             Nydalen Skiklubb                       
DISK  0984 Carlsson Anders           Vänersborgs Skikl.                     
DISK  0994 Westerberg Peter          Vänersborgs Skikl.                     

128 påmeldte, 114 startende



AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.35
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              H21AL2          10,090 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  1113 Haavengen Bjørn           Kongsberg O-lag          1:06.34       
   2  1119 Ydse Vidar                IL Imås                  1:08.28   01.54
   3  1011 Eriksen Martin            Sandnes IL               1:09.14   02.40
   4  1044 Pettersson Martin         OK Tisaren               1:09.17   02.43
   5  1106 Torgersen Rune            Sandnes IL               1:09.35   03.01
   6  1059 Bjørck Henrik             OK Hammaren              1:10.10   03.36
   7  1105 Vikane Eirik              IL Gular                 1:10.28   03.54
   8  1009 Johansen Knut Ivar        Sandefjord OK            1:10.40   04.06
   9  1097 Nebell Frode              NTHI                     1:10.45   04.11
  10  1079 Nysæter Frode             Stord T&IF               1:10.59   04.25
  11  1072 Ulfeng Geir               NTHI                     1:11.01   04.27
  12  1081 Melin Hans                Hagaby GOIF              1:11.03   04.29
  13  1058 Reko Martti               Tampereen Pyrintø      S 1:11.08   04.34
  14  0999 Krohg Bjørn Tore          Freidig SPK              1:11.14   04.40
  15  1042 Sjødin Jan                OK Tisaren               1:11.23   04.49
  15  1056 Nygaard Rune              IL Gular                 1:11.23   04.49
  17  1085 Salthaug Rune             Kristiansand OK          1:11.28   04.54
  18  1111 Balck Mattias             IFK Lidingø              1:11.38   05.04
  19  1033 Pettersen Terje W         NTHI                     1:11.39   05.05
  20  1035 Omestad Torstein          Kristiansand OK          1:12.03   05.29
  21  1086 Dirdal Arne               OK Horten                1:12.28   05.54
  22  1103 Haug Jostein              OL Vallset/Stange        1:12.30   05.56
  23  1088 Dale Kjell                Sandnes IL               1:12.31   05.57
  24  1007 Spiik Per                 IFK Lidingø              1:12.38   06.04
  25  1070 Telstø Håvard             Øvrebø og Vennesla OL    1:13.01   06.27
  26  0997 Kaaja Jari                Kangansala SK          S 1:13.21   06.47
  27  1087 Daland John Tore          IL Imås                  1:13.23   06.49
  28  1099 Myrvold Øystein           NTHI                     1:13.30   06.56
  29  1022 Perstuen Per Arne         Rond OL                  1:13.31   06.57
  30  1091 Larsen Kjell-Inge         Øvrebø og Vennesla OL    1:13.35   07.01
  31  1054 Johannesen Nils Arne      Kristiansand OK          1:13.36   07.02
  32  1121 Undstad Øyvind            IF Sturla                1:13.42   07.08
  33  1098 Hallmen Ulf               Hagaby GOIF              1:13.43   07.09
  34  1078 Brenna Tor                Brandval/Kongsvinger OK  1:13.52   07.18
  35  1006 Martinsen Einar           Stord T&IF               1:14.26   07.52
  36  1021 Nysæter Helge             Stord T&IF               1:14.27   07.53
  37  1066 Ravndal Ørjan             Gjesdal IL               1:14.36   08.02
  38  1102 Rosenvold Erik            IL Gular                 1:14.59   08.25
  39  1032 Wathne Gisle              Sandnes IL               1:15.06   08.32
  40  1095 Sommerhein Pål            OK Horten                1:15.24   08.50
  41  1089 Botterud Audun            NTHI                     1:15.42   09.08
  42  1062 Lygre Jan Kristian        NTHI                     1:15.54   09.20
  43  1096 Limmesand Per Kåre        NTHI                     1:16.02   09.28
  44  1031 Håland Øystein            Kristiansand OK          1:16.04   09.30
  45  1126 Ingierd Pål Christian     NTHI                     1:16.11   09.37
  46  1114 Eriksson Leif             Modum O-lag              1:16.14   09.40
  47  1004 Katla Erling              NTHI                     1:16.19   09.45
  48  1053 Næss Bjørn                Modum O-lag              1:16.42   10.08
  49  1061 Nysæter Gisle             Stord T&IF               1:16.45   10.11
  50  1112 Lien Gudbrand             Ringsaker OL             1:17.14   10.40
  51  1115 Juul Henrik               FIF Hillerød           D 1:17.35   11.01
  52  1003 Åmdal Tor                 Kristiansand OK          1:17.42   11.08
  53  1029 Allvin Ola                IK Hakarpspojkarne       1:17.43   11.09
  54  1075 Wikstrøm Andreas          Stångenäs AIS            1:17.57   11.23
  55  1082 Johansen Keld             FIF Hillerød           D 1:17.58   11.24
  56  1039 Axelsson Klaes            IK Hakarpspojkarne       1:17.59   11.25
  57  1019 Spiten Vegard             Kongsberg O-lag          1:18.23   11.49
  58  1125 Kirkeby Jørgen            Farum O.K              D 1:18.35   12.01
  59  1068 Karlsson Torbjørn         Hagaby GOIF              1:18.41   12.07
  60  1028 Smidt Olsen Alexander     NTHI                     1:18.44   12.10
  60  1041 Brekke Idar               Ringsaker OL             1:18.44   12.10
  62  1101 Jordheim Henning          Vang O-lag               1:18.56   12.22
  63  1073 Simonsen Lars             FIF Hillerød           D 1:18.57   12.23
  64  1012 Ivars Peter               IF Femman              S 1:19.01   12.27
  64  1016 Skattelsrud Terje         Steinkjer OK             1:19.01   12.27
  66  1069 Aalde Erik                Freidig SPK              1:19.03   12.29
  67  1118 Hole Torstein             NTHI                     1:19.29   12.55
  68  1050 Holm Kristian             Modum O-lag              1:19.43   13.09
  69  1109 Bergstrøm Joakim          OK Tisaren               1:20.00   13.26
  70  1047 Eikanger Bjarte           IL Gular                 1:20.22   13.48
  71  1024 Halaas Charles            NTHI                     1:20.28   13.54
  72  1051 Høksnes Roger             Sandefjord OK            1:20.38   14.04
  73  1076 Grønli Vegard             Freidig SPK              1:20.43   14.09
  74  1092 Stene Per Øyvind          NTHI                     1:20.49   14.15
  75  1074 Eriksson Johny            Hagaby GOIF              1:21.06   14.32
  76  1014 Hallbom Magnus            OK Tisaren               1:21.07   14.33
  77  1049 Petersen Niels            Farum O.K              D 1:21.15   14.41
  78  1108 Fjeldbo Roald             Sandefjord OK            1:21.18   14.44
  79  1071 Mårtensson Jesper         Stora Tuna IK            1:21.48   15.14
  80  1013 Glittum Jan               OK Skeidi                1:21.56   15.22
  81  1063 Lande Steinar             Lifjell o-lag            1:22.06   15.32
  82  1131 Markhus Einar             NTHI                     1:23.21   16.47
  83  1116 Løe Espen                 Kongsberg O-lag          1:24.33   17.59
  84  1055 Berntsson Joakim          Stångenäs AIS            1:24.35   18.01
  85  1084 Carlberg Ulf              OK Tisaren               1:25.15   18.41
  86  1008 Gran Kyrre                NTHI                     1:26.36   20.02
  87  0996 Junevik Peter             Stora Tuna IK            1:28.01   21.27
  88  1065 Elkner Axel               Fana IL                  1:28.02   21.28
  89  1005 Skrove Jon Arne           Verdal OK                1:28.09   21.35
  90  1015 Hjelmstad Johannes        Ringsaker OL             1:28.10   21.36
  91  1117 Sigmond Reier             Lillehammer OK           1:29.58   23.24
  92  1002 Strisland Dag             NTHI                     1:30.09   23.35
  93  1060 Thisted Ulrik             NTHI                     1:30.16   23.42
  94  1034 Hansen Sigmund            OK Skeidi                1:32.00   25.26
  95  1127 Mjølhus Thomas            OL Trollelg              1:33.00   26.26
  96  1057 Kliem Nicolai             Farum O.K              D 1:33.07   26.33
  97  1026 Teslo Einar               Hadeland O-lag           1:35.47   29.13
  98  1130 Homme Jarl                IF Sturla                1:36.16   29.42
  99  1038 Skjømfjell Trond Henry    Steinkjer OK             1:36.57   30.23
 100  1020 Johansen Bengt            NTHI                     1:37.05   30.31
 101  1018 Ahlberg Christer          OK Nolaskogsarna         1:40.08   33.34
 102  1037 Bråten Anders             NTHI                     1:41.18   34.44
 103  1046 Larsen Per Erik           IF Sturla                1:43.34   37.00
 104  1030 Mattle Andreas            Thüringen US Iena        1:44.12   37.38
 105  1090 Larsen Claus              Farum O.K              D 1:46.25   39.51
 106  1045 Øverås Steinar            Botne Skiklubb           1:48.11   41.37
DISK  1000 Yngstrøm Thomas           Hagaby GOIF                            
DISK  1025 Bourne Simon              FIF Hillerød           D               
DISK  1048 Olsson Jonas              Stora Tuna IK                          
DISK  1064 Lee Rob                   FIF Hillerød           D               
DISK  1080 Egge Gutorm L             Hadeland O-lag                         
DISK  1104 Pedersen Helge L          Farum O.K              D               
DISK  1107 Simonsen Bo               FIF Hillerød           D               
DISK  1110 Alm Christer              Hagaby GOIF                            
DISK  1120 Attås Anders              OK Tisaren                             

126 påmeldte, 115 startende


AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.37
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              H21-AK           7,230 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  1208 Miettinen Nuha            Espoon Suunta          S   46.32       
   2  1278 Hårdman Janne             Espoon Suunta          S   47.21   00.49
   3  1257 Tala Tuomas               Helsingin Sunnistajat  S   49.22   02.50
   4  1305 Løver David               Modum O-lag                49.40   03.08
   5  1184 Landela Jaani             Espoon Suunta          S   49.41   03.09
   6  1211 Rousu Wille               Espoon Suunta          S   49.57   03.25
   7  1213 Andresen Arild            IL Gular                   50.52   04.20
   8  1267 Haaramo Panze             Espoon Suunta          S   51.10   04.38
   9  1259 Mattsson Jan Olov         Grycksbo IF                52.09   05.37
  10  1198 Larsson Dan               OK Tisaren                 52.14   05.42
  11  1287 Laininen Eeckan           Espoon Suunta          S   52.56   06.24
  12  1282 Folgerø Stig              NTHI                       53.09   06.37
  13  1173 Salin Timo                Helsingin Sunnistajat  S   53.18   06.46
  14  1207 Leppänen Jaska            Espoon Suunta          S   53.20   06.48
  15  1171 Väyrynen Antti            Espoon Suunta          S   54.16   07.44
  16  1201 Sand Søren                OK Tisaren                 54.21   07.49
  17  1268 Maarup Søren              Kolding OK             D   54.53   08.21
  18  1150 Louekari Sammy            Espoon Suunta          S   55.41   09.09
  19  1239 Aldin Niklas              Denseln OK                 56.10   09.38
  20  1233 Eikner Sigurd             Fana IL                    56.35   10.03
  21  1187 Rudi Frank                Ringsaker OL               56.38   10.06
  22  1249 Gulliksen Håvard          Larvik OK                  57.01   10.29
  23  1309 Thorsberg Finn            Oppsal O-gruppe            57.15   10.43
  24  1266 Melby Svein Runar         Sarpsborg O-lag            57.33   11.01
  25  1141 Angel-Petersen Even       Freidig SPK                57.35   11.03
  26  1230 Høgseth Steinar           Nydalen Skiklubb           57.37   11.05
  27  1293 Bertelsen Stein Erik      Asker Skiklubb             57.40   11.08
  28  1289 Krogh Knut Jarle          Sarpsborg O-lag            57.46   11.14
  29  1297 Chaboud Antoine           NTHI                       57.48   11.16
  30  1228 Løvli Øystein             Raumar O-lag               58.03   11.31
  31  1204 Schmidt Håkan             Trollhättans SOK           58.09   11.37
  32  1300 Waaler Jon Einar          Porsgrunn O-lag            58.27   11.55
  33  1242 Gustafsson Jan            Kvillebyns SK              58.28   11.56
  34  1185 Franch Jesper             Kolding OK             D   58.31   11.59
  35  1238 Lia Håvard                Nydalen Skiklubb           58.33   12.01
  36  1273 Stang Runar               Trøsken IL                 59.07   12.35
  37  1269 Kvilvang Nils             Lillomarka O-lag           59.16   12.44
  38  1174 Knutheim Geir Thomas      OK Horten                  59.22   12.50
  39  1193 Thomsen Ole               Kolding OK             D   59.37   13.05
  40  1227 Ulleland Tore             Porsgrunn O-lag          1:00.06   13.34
  41  1142 Vadla Njål                Sandnes IL               1:00.11   13.39
  42  1215 Frøid Jørgen              NLHI o-gruppa            1:00.13   13.41
  43  1165 Knjanpaa Jukka            Kangansala SK          S 1:00.18   13.46
  44  1224 Notski Janne              Espoon Suunta          S 1:00.30   13.58
  45  1155 Pohjasvuo Baas            Espoon Suunta          S 1:01.06   14.34
  46  1255 Fjeld Jostein             Indre Østfold OK         1:01.31   14.59
  47  1290 Andersen Petter           NTHI                     1:01.33   15.01
  48  1217 Blyverket Are K           Nydalen Skiklubb         1:01.36   15.04
  49  1145 Olsen Kåre Chr            Raumar O-lag             1:01.40   15.08
  50  1159 Hetland Trond             Fossum IF                1:01.47   15.15
  51  1206 Røberg Henning            Nittedal O-lag           1:01.49   15.17
  52  1262 Baklid Lars               IF Sturla                1:01.52   15.20
  53  1199 Løvseth Haagen            Vang O-lag               1:02.02   15.30
  54  1254 Røste Espen               Hein O-lag               1:02.20   15.48
  55  1200 Berg Aslak                OK Moss                  1:02.22   15.50
  56  1144 Sylte Andreas             Nydalen Skiklubb         1:02.33   16.01
  57  1296 Syversen Erik             NTHI                     1:02.35   16.03
  57  1303 Persson Mats              OK Pan-Kristianstad      1:02.35   16.03
  59  1194 Marcussen Espen           Nydalen Skiklubb         1:02.36   16.04
  60  1226 Pedersen Kim Eg           Kolding OK             D 1:02.54   16.22
  61  1302 Pedersen Roar             Freidig SPK              1:03.03   16.31
  62  1284 Blåsås Tarjei             Nittedal O-lag           1:03.08   16.36
  63  1276 Koskinen Petri            Angelniemen Ankkurit   S 1:03.09   16.37
  64  1295 Liholt Nils Ragnar        Gimle IF                 1:03.15   16.43
  65  1169 Viken Kenneth             Fredrikstad Skiklubb     1:03.34   17.02
  66  1197 Kärkkäinen O P            Kolding OK             D 1:03.50   17.18
  66  1212 Skoe Geir                 Lifjell o-lag            1:03.50   17.18
  68  1157 Messel Espen              IL Tyrving               1:03.54   17.22
  68  1236 Immonen Juha              Espoon Suunta          S 1:03.54   17.22
  70  1291 Nylén Jørgen              OK Nolaskogsarna         1:04.10   17.38
  71  1216 Reiniwuo Turomo           Espoon Suunta          S 1:04.12   17.40
  72  1252 Kristiansen Fredrik       Brandval/Kongsvinger OK  1:04.23   17.51
  73  1164 Ødegård Jørn              OL Vallset/Stange        1:04.40   18.08
  74  1176 Pedersen Per Eg           Kolding OK             D 1:04.57   18.25
  75  1245 Lindaas Tore              Løten O-lag              1:05.17   18.45
  76  1138 Hansson Kenny             Denseln OK               1:05.29   18.57
  76  1243 Andersen Per Olav         Tistedalen FL            1:05.29   18.57
  78  1189 Strisland Frode           NTHI                     1:05.33   19.01
  79  1168 Henning Jes Aage          Kolding OK             D 1:05.35   19.03
  80  1192 Møller Torben             Kolding OK             D 1:05.53   19.21
  81  1275 Eikeland Audun            OTO                      1:06.17   19.45
  82  1261 Jørgensen Eirik           NTHI                     1:06.22   19.50
  83  1274 Strømbäck Magnus          Denseln OK               1:06.28   19.56
  84  1250 Magnussen Tomas           Kvillebyns SK            1:06.32   20.00
  85  1281 Zachariasen Jørn          OK Moss                  1:06.39   20.07
  86  1167 Dyngjeland Bjarte         Fana IL                  1:06.59   20.27
  87  1191 Sørli Ole Arne            Porsgrunn O-lag          1:07.09   20.37
  88  1188 Vestergård Anders         IF Femman              S 1:07.11   20.39
  89  1139 Nakken Esten              Fossum IF                1:07.31   20.59
  90  1220 Strand Odd                Porsgrunn O-lag          1:07.46   21.14
  91  1232 Wino Nicolai              Kolding OK             D 1:07.48   21.16
  92  1214 Kjellevold Dag            Modum O-lag              1:08.07   21.35
  93  1166 Wenneberg Stefan          Skattkärrs IF            1:08.12   21.40
  94  1222 Løe Petter                Kongsberg O-lag          1:08.14   21.42
  95  1253 Lundberg Ulf              Hagaby GOIF              1:08.36   22.04
  96  1286 Sørlien Tommy             Vang O-lag               1:09.16   22.44
  97  1272 Hasle Anders M            Sandefjord OK            1:09.17   22.45
  98  1162 Aagedal Tor               Asker Skiklubb           1:09.37   23.05
  99  1148 Brænden Roar              Nittedal O-lag           1:09.43   23.11
 100  1172 Riise Arne Jørstad        Lillomarka O-lag         1:10.00   23.28
 101  1251 Rannem Morten             Nydalen Skiklubb         1:10.23   23.51
 102  1285 Bråten Terje              Raumar O-lag             1:10.27   23.55
 103  1264 Kempe Fredrik             Denseln OK               1:10.39   24.07
 104  1175 Stenberg Morten           Hein O-lag               1:10.49   24.17
 104  1246 Olafsen Audun             Geoform IL               1:10.49   24.17
 106  1244 Oldervoll Frode           Fana IL                  1:11.09   24.37
 107  1218 Engel Torgrim             Modum O-lag              1:11.24   24.52
 108  1260 Cederstrøm Dag            Bækkelagets Sportsklubb  1:11.45   25.13
 109  1237 Holt Ola                  Oppsal O-gruppe          1:12.18   25.46
 110  1140 Krosby Kristoffer         NTHI                     1:12.25   25.53
 111  1263 Aasen Kjetil              OK Horten                1:12.34   26.02
 112  1294 Støren Øyvind             Nydalen Skiklubb         1:13.16   26.44
 113  1134 Røsok Jon                 Måren ok                 1:13.33   27.01
 114  1178 Nilsen Lasse              Lillomarka O-lag         1:14.15   27.43
 115  1158 Kjernsmoe Kjetil          Oppsal O-gruppe          1:14.45   28.13
 116  1241 Lomme Stig                Larvik OK                1:14.47   28.15
 117  1180 Hansen Michael            Kolding OK             D 1:15.46   29.14
 118  1258 Løken Rune                OK Moss                  1:15.48   29.16
 119  1225 Tveten Jan Erik           Indre Østfold OK         1:16.03   29.31
 120  1265 Ausen Ståle               Porsgrunn O-lag          1:16.14   29.42
 121  1135 Olsen Øystein M           Kristiansand OK          1:16.21   29.49
 122  1203 Jakobsen Tore             OK Moss                  1:16.37   30.05
 123  1182 Olsen Lars Christopher    IL Tyrving               1:16.44   30.12
 124  1147 Stenerud Helge            OTO                      1:17.27   30.55
 125  1299 Martinsen Tommy           Brandval/Kongsvinger OK  1:17.32   31.00
 126  1270 Hansen Espen              Oppsal O-gruppe          1:17.35   31.03
 127  1280 Bremoen Rinden Bent Ove   Nydalen Skiklubb         1:18.08   31.36
 128  1136 Strøm Gøran               OK Nolaskogsarna         1:19.23   32.51
 129  1152 Koursgaard-Laursen Chr    Kolding OK             D 1:19.26   32.54
 130  1153 Staff Nils Harald         OL Toten-Troll           1:19.41   33.09
 131  1231 Ckristiansen Cato         NTHI                     1:20.08   33.36
 132  1279 Opseth Per Erik           NLHI o-gruppa            1:20.09   33.37
 133  1223 Bøhn Thomas               Nydalen Skiklubb         1:20.36   34.04
 134  1170 Bakken Olav               O-52                     1:22.50   36.18
 135  1301 Lundgård Erik             Vang O-lag               1:23.00   36.28
 136  1143 Berntsen Bjørn Arne       I.L Koll                 1:24.00   37.28
 137  1202 Andersson Magnus          IFK Gøteborg             1:25.09   38.37
 138  1160 Saastad Rolf              Lyn S&FK                 1:26.25   39.53
 139  1292 Hovland Lasse             Skaukameratene O-lag     1:26.55   40.23
 140  1307 Uhlemann Thomas           Kolding OK             D 1:27.05   40.33
 141  1154 Eriksson Jan              Grycksbo IF              1:32.03   45.31
 142  1195 Landenberg Thomas         NTHI                     1:32.43   46.11
 143  1132 Jonsson Roger             Hagaby GOIF              1:34.00   47.28
 144  1209 Ruud Ole Petter           OK Horten                1:39.28   52.56
 145  1161 Nilsen Svein Erik         OTO                      1:47.21 1:00.49
BRUTT 1190 Moe Ole Kristian          Modum O-lag                            
DISK  1210 Hansen Ole Petter         H M Kongens Garde                      
DISK  1229 Mathisen Roar             OTO                                    
DISK  1235 Negård Stein Arne         Vang O-lag                             
DISK  1248 Hallen Jørgen             Trollhättans SOK                       
DISK  1308 Hodne Tor Helge           Øvrebø og Vennesla OL                  

177 påmeldte, 151 startende


AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:40.44
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              D21-AK           4,710 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  1605 Haugerud Anne             Indre Østfold OK           42.25       
   2  1625 Järnstrøm Janna           Rond OL                    43.10   00.45
   3  1642 Hederskog Karin           IFK Gøteborg               43.23   00.58
   4  1672 Vikhamar Dagrun           Lillomarka O-lag           44.53   02.28
   5  1607 Jebens Karianne           Asker Skiklubb             45.24   02.59
   6  1659 Widstrøm Malin            OK Tisaren                 46.29   04.04
   7  1666 Hovi Grethe Borge         Skien OK                   47.09   04.44
   8  1608 Holmboe Elisabeth         NTHI                       48.07   05.42
   9  1575 Jebens Katrine            NTHI                       48.12   05.47
  10  1595 Hasle Kristin             Lillehammer OK             48.38   06.13
  11  1615 Eriksson Helena           Eds Skiklubb               48.44   06.19
  12  1600 Roll Lise                 Fana IL                    48.51   06.26
  13  1593 Hegdal Ann Catrin         Hedrum O-lag               49.01   06.36
  14  1646 Sikkeland Solveig         IL Tyrving                 49.05   06.40
  15  1674 Lofseik Cecilie           Lillomarka O-lag           49.10   06.45
  16  1580 Moen Siv Johanne          Forra IL                   49.19   06.54
  17  1637 Norlin Kristin            Chalmers OL                49.26   07.01
  18  1585 Hanssen Linda             O-52                       50.08   07.43
  19  1592 Heimstad Tove             IF Sturla                  50.18   07.53
  20  1671 Eckdahl Ingvild           OK Horten                  50.30   08.05
  21  1584 Nilsen Siri               Sarpsborg O-lag            50.35   08.10
  22  1660 Aure Ellen                Drangedal O-lag            50.37   08.12
  23  1652 Carlberg Marie            OK Tisaren                 50.57   08.32
  24  1571 Øderud Ingeborg           Modum O-lag                50.59   08.34
  25  2929 Svedung Mari              Trollhättans SOK           51.26   09.01
  26  1635 Fjeld Tori                Indre Østfold OK           51.46   09.21
  27  1654 Gammelsæter Tone          Porsgrunn O-lag            51.55   09.30
  28  1623 Eriksrud Åsne             Rond OL                    52.00   09.35
  29  1614 Bjergaard Anne Marit      Nydalen Skiklubb           52.02   09.37
  30  1670 Vestengen Ingjerd         Nydalen Skiklubb           52.03   09.38
  31  1574 Espedal Mari              NTHI                       52.14   09.49
  32  1644 Holm Rhine                OK Moss                    52.22   09.57
  33  1582 Undseth Ellen             NTHI                       52.25   10.00
  34  1578 Larsen Stine              NTHI                       52.58   10.33
  35  1640 Bråten Trine Ruud         Raumar O-lag               53.00   10.35
  36  1618 Løvland Jeanette          Fredrikstad Skiklubb       53.09   10.44
  37  1658 Nilssen Lise Byom         Oppsal O-gruppe            53.11   10.46
  38  1597 Gustafsson Kristina       Kvillebyns SK              53.18   10.53
  39  1643 Westin Lenka              Porsgrunn O-lag            53.32   11.07
  40  1617 Standal Nina              I.L Koll                   54.06   11.41
  41  1638 Pran Hege                 Odal O-lag                 54.10   11.45
  42  1573 Kinneberg Lene S          Raumar O-lag               54.28   12.03
  43  1669 Østli Heidi               Lillomarka O-lag           54.34   12.09
  44  1633 Fasting Matilde           Heming IL                  54.43   12.18
  45  1632 Grindstad Kristin         Sarpsborg O-lag            54.45   12.20
  46  1634 Olsson Mona               Uddevalla OK               55.03   12.38
  47  1668 Møller Gitte              Kolding OK             D   55.07   12.42
  48  1616 Svae Gunhild              Sarpsborg O-lag            55.25   13.00
  49  1675 Fugli Mona                Oppsal O-gruppe            56.17   13.52
  50  1653 Ausen Anniken             Porsgrunn O-lag            56.43   14.18
  51  1590 Jonsson Lisa              Chalmers OL                56.46   14.21
  52  1610 Rudi Gunn Elin            NLHI o-gruppa              57.07   14.42
  53  1649 Hedberg Linda             Chalmers OL                57.09   14.44
  54  1630 Rosenvold Hilde K         Nydalen Skiklubb           57.23   14.58
  55  1599 Martinsen Ingvild         OK Horten                  57.46   15.21
  56  1665 Salthaug Elin             Kristiansand OK            58.35   16.10
  57  1673 Lykkjen Asbjørg           Måren ok                   58.47   16.22
  58  2928 Hoksrud Gyri              Skien OK                   59.16   16.51
  59  1664 Steffens Mona             Asker Skiklubb           1:00.08   17.43
  60  1628 Nikolaisen Cecilie        OK ØST                   1:00.15   17.50
  61  1621 Koren Ellen Chr           OK Moss                  1:00.49   18.24
  62  1662 Brobakken Jennie          Chalmers OL              1:00.52   18.27
  63  1588 Christiansson Malin       Chalmers OL              1:01.00   18.35
  64  1613 Berg Annelie              OK Tisaren               1:01.13   18.48
  65  1589 Veggan Silje              Heming IL                1:01.24   18.59
  66  1648 Wallin Anett              Sarpsborg O-lag          1:01.25   19.00
  67  1604 Pettersen Anita           Fredrikstad Skiklubb     1:01.27   19.02
  68  1676 Jansson Anne Li           OK Kroppefjäll           1:01.29   19.04
  69  1627 Perstuen Heidi            Rond OL                  1:01.38   19.13
  70  1609 Haaverfen Anne Margrethe  O-52                     1:01.48   19.23
  71  1612 Briskerud Anne Kjersti    Grue IL                  1:02.11   19.46
  72  1591 Ødemarksbakken Kristin    Ringsaker OL             1:02.18   19.53
  73  1656 Thomassen Silja           OK Horten                1:02.22   19.57
  74  1663 Bjørbæk Hilde             Skien OK                 1:03.28   21.03
  75  1647 Halvorsen Liv A           Lillomarka O-lag         1:04.06   21.41
  76  1611 Taraldrud Anne Kari       Indre Østfold OK         1:04.43   22.18
  77  1581 Stenberg Trine            Oppsal O-gruppe          1:05.17   22.52
  78  1645 Christiansen Tone         Ringerike O-lag          1:05.40   23.15
  79  1572 Bjordal Heidi Kristin     NTHI                     1:06.49   24.24
  80  1622 Karlsen Anette Roll       Fredrikstad Skiklubb     1:06.53   24.28
  81  1603 Gundersen Hanne           OK Moss                  1:12.42   30.17
  82  1601 Lofseik Beate             Lillomarka O-lag         1:13.45   31.20
  83  1636 Byom Heidi                Oppsal O-gruppe          1:15.10   32.45
  84  1641 Johansson Lotta           IFK Gøteborg             1:15.48   33.23
  85  1631 Heen Wenche               Kongsberg O-lag          1:16.11   33.46
  86  1650 Karlsson Marita           OK Skogstjärnan          1:16.12   33.47
  87  1579 Løvik Kjersti             Indre Østfold OK         1:19.51   37.26
  88  1587 Jørgensen Grethe M        Sarpsborg O-lag          1:20.17   37.52
  89  1576 Grav Ann-Chr              Skaukameratene O-lag     1:22.37   40.12
  90  1606 Weissman Madeleine        OK Horten                1:26.33   44.08
  91  1602 Herrebrøden Torunn        OK ØST                   1:29.37   47.12
  92  1624 Moe Elin                  Modum O-lag              1:30.16   47.51
  93  1639 Korsvik Toril             Rond OL                  1:31.02   48.37
  94  1620 Røsok Helen               Måren ok                 1:40.02   57.37
  95  1577 Stenerud Anne             OTO                      2:12.37 1:30.12
DISK  1583 Solberg Veslemøy          Asker Skiklubb                         
BRUTT 1586 Pran Mari                 Odal O-lag                             
BRUTT 1594 Johansen Trine            Oppsal O-gruppe                        
BRUTT 1626 Vestengen Kjersti         Raumar O-lag                           
BRUTT 1651 Økrn Anette               OK Tisaren                             

108 påmeldte, 100 startende


AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  8:41.08
Halden Skiklubb               VÅRSPRETTEN 1995          Lørdag 22. April 1995
Løpsleder: Knut Pettersen
Løypelegger: Hans Huseby
                              RESULTATER                  
                              H21E2A          12,600 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0371 Helstadius Mats           IFK Sødertälje           1:23.17       
   2  0379 Grahn Magnus              IFK Sødertälje           1:24.11   00.54
   3  0370 Widen Bjørn               Hagaby GOIF              1:25.12   01.55
   4  0378 Giding Jonas              IFK Lidingø              1:26.16   02.59
   5  0390 Gustafsson Anders         Uddevalla OK             1:26.27   03.10
   6  0385 Bäcklund Bjarne           IFK Gøteborg             1:27.09   03.52
   7  0312 Nilsson Peter             IK Hakarpspojkarne       1:27.42   04.25
   8  0304 Bergman Per Anders        OK Tisaren               1:27.52   04.35
   9  0386 Nilsson Andreas           OK Pan-Kristianstad      1:28.04   04.47
  10  0355 Kliffordsson Ola          Sävedalens AIK           1:28.17   05.00
  11  0373 Øhlund Håkan              IK Hakarpspojkarne       1:28.23   05.06
  12  0340 Rintanen Riku             Kangansala SK          S 1:28.33   05.16
  13  0334 Olsson Jørgen             OK Pan-Kristianstad      1:28.39   05.22
  14  0365 Sturesson Fredrik         Linkøpings OK            1:28.45   05.28
  15  0367 Andersson Tommy           Vänersborgs Skikl.       1:29.35   06.18
  16  0306 Grahn Matias              Sävedalens AIK           1:30.09   06.52
  17  0354 Karlsson Stefan           Denseln OK               1:30.17   07.00
  18  0335 Johansson Anders          Tolered-Utby OL          1:30.23   07.06
  19  0361 Piiparinen Panu           Kangansala SK          S 1:30.32   07.15
  20  0343 Nielsen Thomas-H          OK Pan-Kristianstad      1:30.41   07.24
  21  0310 Ingemarsson Anders        Hestra IF                1:31.14   07.57
  22  0344 Hjerrild Thomas           IFK Gøteborg             1:31.16   07.59
  23  0380 Malmstrøm Håkan           Linkøpings OK            1:33.08   09.51
  24  0353 Hierpe Anders             IF Femman              S 1:33.21   10.04
  25  0347 Albinsson Magnus          Linkøpings OK            1:33.29   10.12
  26  0352 Gustafsson Håkan          OK Tyr                   1:33.40   10.23
  27  0313 Wallberg Stefan           Linkøpings OK            1:33.46   10.29
  28  0329 Wrane Kalle               Sävedalens AIK           1:33.47   10.30
  29  0336 Lingquist Anders          IFK Sødertälje           1:34.06   10.49
  30  0383 Ødum Jacob                IFK Gøteborg             1:34.14   10.57
  31  0318 Carlberg Lars             OK Tisaren               1:34.47   11.30
  32  0350 Granberg Carl Oscar       IF Femman              S 1:35.13   11.56
  33  0301 Sjøberg Lars              OK Hammaren              1:35.16   11.59
  34  0317 Karlsson Bjørn            Denseln OK               1:36.46   13.29
  35  0341 Ambrazas Svajonas         Hellas                   1:36.58   13.41
  36  0330 Hederskog Tord            IFK Gøteborg             1:36.59   13.42
  37  0363 Jensen Jesper D           OK Tyr                   1:37.57   14.40
  38  0323 Olsson Ulrik              Uddevalla OK             1:37.58   14.41
  39  0337 Wrane Niklas              Sävedalens AIK           1:38.27   15.10
  40  0311 Modig Henrik              OK Pan-Kristianstad      1:38.49   15.32
  41  0368 Ljunggren Bjørn           OK Hammaren              1:39.53   16.36
  42  0338 Eriksson Lars             Stora Tuna IK            1:41.15   17.58
  43  0360 Persson Thomas            Denseln OK               1:41.21   18.04
  44  0302 Qvisen Leif               IF Femman              S 1:41.31   18.14
  45  0364 Nordlander Thomas         OK Nolaskogsarna         1:42.51   19.34
  46  0326 Karlsson Ulf              OK Hammaren              1:43.08   19.51
  47  0314 Hedman Mats               Trollhättans SOK         1:43.59   20.42
  48  0333 Åkerman Lars              Grycksbo IF              1:46.22   23.05
  49  0346 Svensson Lars             IK Hakarpspojkarne       1:49.24   26.07
  50  0376 Berglund Peter            Hellas                   1:50.31   27.14
  51  0339 Modig Jørgen              OK Pan-Kristianstad      1:50.41   27.24
  52  0332 Staudte Don               Chalmers OL              1:59.46   36.29
BRUTT 0305 Torrkulla Jan             IF Femman              S               
DISK  0316 Nilsson Per-Åke           OK Pan-Kristianstad                    
DISK  0319 Giding Casper             IFK Lidingø                            
DISK  0320 Norrby Lars               Hestra IF                              
BRUTT 0342 Sunden Johan              IFK Sødertälje                         
DISK  0349 Karlsson Mattias          IK Hakarpspojkarne                     
DISK  0351 Armalis Vidas             Hellas                                 
DISK  0356 Bakkelund Joakim          IFK Sødertälje                         
DISK  0357 Davidsson Roger           Tolered-Utby OL                        
DISK  0358 Eriksson Staffan          Grycksbo IF                            
DISK  0359 Granstedt Mats            IK Hakarpspojkarne                     
BRUTT 0362 Nymalm Tommy              Pargas IF              S               
DISK  0369 Eriksson Håkan            OK Pan-Kristianstad                    
DISK  0374 Ingemarsson Johan         Hestra IF                              
BRUTT 0375 Berntzen Stefan           OK Tyr                                 
BRUTT 0377 Råberg Henrik             OK Tyr                                 
DISK  0389 Strømø Johan              Sävedalens AIK                         

81 påmeldte, 71 startende


Updated April 26. 1995, Pål Chr. Ingierd