Resultater fra Nattoget, 21.04.95 Halden

Results from "Nattoget", april 21. 1995, Halden (NOR)




Halden Skiklubb            EKSPRESSEN / NATT-TOGET      Fredag 21. April 1995
Lxpsleder: Knut Pettersen
Lxypelegger: Kjell Puck
                           RESULTATER                  
                           H17                8,5 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0048 Dfhli Sigurd              Lxten O-lag              1:10.02       
   2  0063 Ambrazas Svajonas         Hellas                   1:10.09   00.07
   3  0112 Johansen Lars             Halden Skiklubb          1:10.13   00.11
   4  0056 Snilsberg Torgeir         Halden Skiklubb          1:10.14   00.12
   5  0036 Viianen Reijo             Tampereen Pyrintx      S 1:10.15   00.13
   6  0006 Suominen Manne            Tampereen Pyrintx      S 1:10.20   00.18
   7  0088 Kocbach Jan               Bergens T&IF             1:10.21   00.19
   8  0018 Melin Hans                Hagaby GOIF              1:10.27   00.25
   9  0103 Mathisen Knut             Halden Skiklubb          1:10.28   00.26
  10  0098 Sandnes Tarjei            IL Tyrving               1:10.37   00.35
  11  0060 Trxan Hans                Hadeland O-lag           1:10.53   00.51
  12  0013 Bourne Simon              FIF Hillerxd           D 1:15.48   05.46
  13  0008 Pedersen Jan Ola          Vang O-lag               1:16.39   06.37
  14  0012 Ravndal Xrjan             Gjesdal IL               1:16.42   06.40
  15  0003 Gulbrandsen Per Olav      Larvik OK                1:16.53   06.51
  15  0117 Vogelsang Christian       NTHI                     1:16.53   06.51
  17  0041 Hasle Martin              Sandefjord OK            1:17.02   07.00
  18  0089 Armalis Vidas             Hellas                   1:17.11   07.09
  19  0101 Andersson Daniel          Hagaby GOIF              1:17.53   07.51
  20  0114 Rxnneberg Trond           Bfkkelagets Sportsklubb  1:17.59   07.57
  21  0026 Simonsen Lars             FIF Hillerxd           D 1:21.45   11.43
  22  0059 Alm Christer              Hagaby GOIF              1:21.51   11.49
  23  0029 Eriksson Jan              Grycksbo IF              1:21.58   11.56
  23  0079 Hognestad Stian           Gandal                   1:21.58   11.56
  25  0076 Kliem Nicolai             Farum O.K              D 1:22.04   12.02
  26  0024 Eerola Severi             Tampereen Pyrintx      S 1:22.05   12.03
  27  0009 Strand Odd                Porsgrunn O-lag          1:22.06   12.04
  28  0005 Yngstrxm Tomas            Hagaby GOIF              1:22.10   12.08
  29  0091 Holmboe Christian         IL Tyrving               1:22.14   12.12
  30  0094 Molin Jens                Hellas                   1:24.07   14.05
  31  0074 Nielsen Nicolaj           Farum O.K              D 1:24.08   14.06
  32  0010 Mjxlhus Thomas            OL Trollelg              1:25.11   15.09
  33  0097 Solhaug Sveinung          Ringsaker OL             1:25.14   15.12
  34  0077 Lunde Anders              Halden Skiklubb          1:25.17   15.15
  35  0037 Nymalm Tommy              Pargas IF              S 1:29.14   19.12
  36  0087 Eriksson Johny            Hagaby GOIF              1:31.40   21.38
  37  0099 Grxnstad Willy            Lxten O-lag              1:31.55   21.53
  38  0108 Brattli Frode             Halden Skiklubb          1:32.12   22.10
  39  0062 Skattlsrud Terje          Steinkjer OK             1:32.13   22.11
  40  0034 Gran Bjxrn Aksel          Halden Skiklubb          1:32.15   22.13
  41  0095 Borg Erik                 Nydalen Skiklubb         1:32.26   22.24
  42  0042 Israelson Per             Lillomarka O-lag         1:32.32   22.30
  43  0069 Myrvold Bernt             IF Sturla                1:36.41   26.39
  44  0083 Teslo Einar               Hadeland O-lag           1:36.46   26.44
  45  0102 Engebreten Erik           Kongsberg O-lag          1:36.48   26.46
  46  0066 Lundberg Ulf              Hagaby GOIF              1:37.02   27.00
  47  0043 Dalseng Tom Anders        Ringsaker OL             1:37.49   27.47
  48  0047 Negerd Stein Arne         Vang O-lag               1:38.49   28.47
  49  0058 Larsen Per Erik           IF Sturla                1:40.49   30.47
  50  0116 Tafjord Jostein           Halden Skiklubb          1:40.59   30.57
  51  0050 Skjxmfjell Trond Henry    Steinkjer OK             1:44.26   34.24
  52  0065 Hekonsen Ingar            Kongsberg O-lag          1:45.56   35.54
  53  0113 Firing Knut Fredrik       OTO                      1:51.11   41.09
  54  0027 Mathisen Roar             OTO                      1:51.13   41.11
BRUTT 0011 Larsen Claus              Farum O.K              D               
BRUTT 0014 Aarseth Lars Ivar         Nydalen Skiklubb                       
BRUTT 0015 Andersson Kennet          Grycksbo IF                            
BRUTT 0016 Pedersen Helge L          Farum O.K              D               
BRUTT 0020 Hovland Lasse             Skaukameratene O-lag                   
BRUTT 0022 Lxe Espen                 Kongsberg O-lag                        
BRUTT 0025 Henriksen Jon G           Rudsbygd IL                            
BRUTT 0028 Juul Henrik               FIF Hillerxd           D               
BRUTT 0032 Hobxl Halvor              Rflingen OK                            
BRUTT 0033 Vikane Eirik              IL Gular                               
BRUTT 0035 Berglund Peter            Hellas                                 
DISK  0038 Lundgerd Erik             Vang O-lag                             
DISK  0039 Didriksen Pel Jostein     OTO                                    
BRUTT 0044 Berre Vebjxrn             Fossum IF                              
BRUTT 0045 Johansen Keld             FIF Hillerxd           D               
BRUTT 0054 Gulliksen Brynjar         Larvik OK                              
BRUTT 0061 Holo Xystein              Halden Skiklubb                        
DISK  0064 Sxrlien Tommy             Vang O-lag                             
BRUTT 0070 Aalde Erik                Freidig SPK                            
DISK  0071 Nilsen Svein Erik         OTO                                    
BRUTT 0072 Hague Paul                FIF Hillerxd           D               
BRUTT 0080 Lee Rob                   FIF Hillerxd           D               
BRUTT 0082 Homme Jarl                IF Sturla                              
BRUTT 0086 Jones Dickie              Halden Skiklubb                        
BRUTT 0090 Slokvik Erlend            Nydalen Skiklubb                       
BRUTT 0092 Johansen Knut Ivar        Sandefjord OK                          
BRUTT 0096 Eikeland Audun            OTO                                    
BRUTT 0106 Nicholson Steve           FIF Hillerxd           D               
BRUTT 0107 Lxe Petter                Kongsberg O-lag                        

116 pemeldte, 83 startende

AXESS DATA AS Mandag 24. April 1995  9:22.14



Halden Skiklubb            EKSPRESSEN / NATT-TOGET      Fredag 21. April 1995
Lxpsleder: Knut Pettersen
Lxypelegger: Kjell Puck
                           RESULTATER                  
                           D17                4,5 km   
-----------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g                      T i d   Etter
-----------------------------------------------------------------------------
   1  0160 Viilo Annika              Tampereen Pyrintx      S   42.05       
   2  0169 Hague Yvette              Warrior O.C            U   44.08   02.03
   3  0173 James Jenny               South Yorkshire        U   44.46   02.41
   4  0171 Syversen Silje            Halden Skiklubb            50.04   07.59
   5  0151 Hognestad Aud             Gandal                     50.25   08.20
   6  0156 Larsson Karin             Hagaby GOIF                50.49   08.44
   7  0167 Holmgren Sofia            Hagaby GOIF                50.50   08.45
   8  0161 Karlsmose Bodil           Farum O.K              D   53.04   10.59
   9  0152 Sfther Gro Vogt           Rflingen OK                53.10   11.05
  10  0153 Zagar Turid L             Larvik OK                  53.11   11.06
  11  0170 Aasrum Camilla            Larvik OK                  53.17   11.12
  12  0157 Hobxl Vigdis              Rflingen OK                53.19   11.14
  13  0168 Gammelsfter Tone          Porsgrunn O-lag            53.23   11.18
  14  0166 Bronebakk Ingrid          Larvik OK                  53.27   11.22
  15  0172 Lysnes Bente              Larvik OK                  53.30   11.25
  16  0155 Aabogen Ann Helen         Skaukameratene O-lag     1:05.25   23.20
  16  0163 Stokke Guro               OL Trollo                1:05.25   23.20
BRUTT 0158 Henriksen Anbjxrg         Rudsbygd IL                            
BRUTT 0159 Gullaksen Ida             Rflingen OK                            
BRUTT 0165 Moen Siv Johanne          Forra IL                               

23 pemeldte, 20 startende



Updated April 26. 1995, Pål Chr. Ingierd