NORDISK STUDENTMESTERSKAP I ORIENTERING
STAFETTER 02.10.94
ARR.: NORGES TEKNISKE HØGSKOLES IDRETTSFORENING
NORDIC STUDENT CHAMPIONSHIP IN ORIENTEERING
RELAYS October 2nd 1994
TRONDHEIM, NORWAY


!
HERRER   3*6,5 km    102 påmeldte   72 startende   46 fullførte
MEN
---------------------------------------------------------------

1	NTH   1.lag		 		2.01.22
		Geir Torgersen		42.43	
		Pål Skogedal		39.34
		Christian Vogelsang	39.05

2	Teckkarisuunnistaj 2.lag	 	2.03.52
		Lady Virtanen	  	42.44		
		Jørn Tonner		41.19
		Aldo Kusisko		39.49

3	Helsingin Koruppak 1.lag	 	2.05.45
		Jaani Lantela	  	42.11	
		Mikko Karhu		40.14
		Simo Sukselainen	43.20

4	NTH  16.lag			 	2.07.38
		Øystein Myrvold	  	43.10	
		Torbjørn B. Hagen	42.30
		Vegard Peikli		41.58

5	Universitetet i Bergen  1.lag	 	2.07.49
		Jan Bergen	  	42.58	
		Erik Bergen		41.05
		Kjell-Erik Bergen	43.46

6	Tampereen Tekuilli 1.lag	 	2.08.27  
					42.24	
					44.28
					41.35

7	Kunglige Tekniska  2.lag	 	2.08.55
		Mats Ekman	  	43.14	
		Jonas Persson		43.16
		Magnus Bergman		42.25

8	Teknikum Uppsala   1.lag	 	2.09.05
		Jonas Andersson	  	45.11	
		Per Åhgren		43.03
		Staffan Jacobsson	40.51

9	Høgskolan i Falun 1.lag		 	2.09.50
		Magnuss Johansson	42.46	
		Fredrik Sundstrøm	39.28
		Anders Løfgren		47.37

10	Chalmers   1.lag		   	2.09.57
					46.34	
					44.52
					38.31


11	Norges Landbrukhøg 1.lag	 	2.11.34
		Vidar Strand	  	44.57	
		Sturla Sjåvik		43.40
		Dag Steinar Ragvin	42.57

12	Helsingin Yliopist 1.lag	 	2.12.21
				  	42.39	
					44.17
					45.25

13	Kunglige Tekniska  1.lag	 	2.13.14
		Peter Jacobsson	  	41.54	
		Lars Nordin		43.52
		Tomas Jonsson		47.28

14	OL-Bowlare   1.lag		   	2.13.15
					44.18	
					44.42
					44.15

15	Chalmers   3.lag		   	2.13.38
					43.01	
					49.55
					40.42

16	Teckkarisuunnistaj 3.lag	 	2.14.17
		Will Halgonen	  	42.01	
		Bert Hilly		45.37
		Aarno Syvalaakso	46.39

17	Teckkarisuunnistaj 4.lag	 	2.14.52
		Jan Hårdman	  	42.04	
		Mick Zalånen		44.50
		Paska Huuhaahka		47.58

18	Norges Landbrukhøg 3.lag	 	2.15.03
		Christian Andresen	43.24	
		Håvard Hågård		43.35
		Jan Tore Foss		48.04

19	NTH  3.lag			 	2.18.22
		Magnus Landstad	  	42.56	
		Tor G. Aksland		49.04
		Morten Rannem		46.22

20	Oslostudentenes IK 1.lag	 	2.19.05
		Tormod Berg	  	47.17	
		Christian Frøyd		51.03
		Odin Tellesbø		40.45

21	NTH  7.lag			 	2.20.14
		Øyvind Stokseth	  	41.58	
		Jan Poulsen		57.12
		Knut W. Landstad	41.04

22	NTH  2.lag			 	2.22.04
		Jon A. Glomsrud	  	42.49	
		Øyvind Hopsnes		48.46
		Audun Botterud		50.29

23	Høgskolan i Gavle 2.lag		 	2.23.05
		Lars-Åke Bengtsson	43.08	
		Jens Westin		48.41
		Fredrik Makinen		51.16

24	NTH  6.lag  (COMPASS CLUB)	 	2.23.47	
		Lars P. Glomsrud	48.16
		Pål Ingierd		50.23
		Gaute Stavik		45.08


25	Chalmers  2.lag		 	 	2.25.50
					49.01	
					47.18
					49.31

26	Linkøpings Teknisk 2.lag	 	2.26.05
					44.48	
					50.03
					51.14

27	Linkøpings Teknisk 5.lag	 	2.27.43  
					48.27	
					47.45
					51.31

28	Høgskolan i Karlskrona 1.lag	 	2.28.26  
					49.39	
					41.42
					57.05

29	Sundsvalls Høgskol 1.lag	 	2.28.28
		Martin Schon	  	49.00	
					50.43
		Stolle			48.45

30	Mitthøskolan i Øst 1.lag	 	2.31.10
		Sven Bergkvist	  	42.45	
		Anders Hedberg		52.01
		Lars Ljunggren		56.24

31	Teckkarisuunnistaj 1.lag	 	2.33.22
		Mune Matka	  	43.41	
		Porno Eepponen		49.01
		Lynx I Ives	      1.00.40

32	Chalmers 4.lag			 	2.33.42
				 	51.41	
					49.15
					52.46

33	NTH  4.lag			 	2.34.01
		Frode Nebell	  	43.16	
		Ulrik Thistedt		46.35
		Einar Markhus	      1.04.10

34	Kunglige Tekniska  6.lag	 	2.35.57
		Hans Jonsson	  	45.23	
		Lars Lindholm		43.28
		Skage Hoel Gløersen   1.07.06

35	Høgskolan i Gavle 1.lag		 	2.37.20
		Christer Abrahamsson	53.29
		Hans Lundin		58.13
		Lars Sjøberg		45.38

36	Linkøpings Teknisk 1.lag	 	2.40.41  
					44.00	
					53.57
				      1.02.44

37	Høgskolan i Luleå  1.lag	 	2.41.18
		Peter Andersson	  	53.32	
		Per Melin		45.36
		Andreas Ljungberg     1.02.10

38	Teckkarisuunnistaj 8.lag	 	2.41.57
		Harry Skattø	  	43.28	
		Reino-Olof Antaja	52.40
		Juoni Juomakka	      1.05.49

39	Norges Landbrukhøg 5.lag	 	2.44.58
		Per Erik Opseth	  	49.16	
		Einar Teslo		59.34
		Jan Røsok		56.08

40	Linkøpings Teknisk 4.lag	 	2.46.13  
					53.47	
					57.56
					54.30

41	Linkøpings Teknisk 3.lag	 	2.47.44  
					55.09	
				      1.01.46
					50.48

42	Teckkarisuunnistaj 5.lag	 	2.47.50
		Gary Zalånen	  	52.22
		Mickå Garppinen		53.12
		Miihka Porttinen      1.02.16

43	Teknikum Uppsala   2.lag	 	2.57.57
		David Eskhalt	      1.00.49	
		Petter Holme		47.26
		David Gustavsson      1.09.42

44	NTH  8.lag			 	2.58.01
		Jon M. Galåen	  	53.49	
		Espen Schaatun	      1.04.13
		Torkil Lappegård	59.59

45	Høgskolan i Luleå  2.lag	 	2.59.33
		Erik Nilsson-Carlson  1.02.39	
		Jonas Lundberg	      1.01.53
		Pontus Johanson		55.01

46	NTH  5.lag			 	3.07.31
		Terje Sporaland	      1.02.41	
		Asbjørn Grøvelen	53.08
		Vidar Haugse	      1.11.42

	Linkøpings Teknisk 6.lag	 	BRUTT  
					57.47	
				      1.01.37


	Linkøpings Teknisk 7.lag	 	BRUTT




	Tampereen Tekuilli 2.lag	 	BRUTT  
					41.59	
					51.43


	Tampereen Tekuilli 3.lag	 	BRUTT
					43.15	



	Kunglige Tekniska  4.lag	 	BRUTT
		Fredrik Noberius      1.54.26	
		Jan Bergman
		Tomas Helmfridsson

	Kunglige Tekniska  5.lag	 	DISK
		Magnus Cederløf	  	43.53	
		Mats Edberg		56.57
					49.52

	Kunglige Tekniska  7.lag	 	BRUTT
		Lars-Erik Karlsson	43.04	
		Mats Berg
		Magnus Øhling

	Kunglige Tekniska  9.lag	 	BRUTT
		Fredrik Nilsson	      1.03.51	
		Klas Biegauski	      1.04.11

	Teckkarisuunnistaj 6.lag	 	BRUTT
		Mark Mørøtt	  	57.38	
		Tom Berghuvud		57.23
		Erkki Muinonen	

	Chalmers           5.lag	 	BRUTT	  
					49.03
					48.36
					53.35

	Chalmers           6.lag	  	DISK	  
					49.08
					55.01
					53.32

	Chalmers           7.lag	 	BRUTT  
					59.23	



	Universitetet i Bergen  2.lag	 	BRUTT
		Bjarte Bjørgvin	  	48.51	
		Rune Bjørgvin	      1.09.20
		Geir Bjørgvin	

	IKSU Umeå  1.lag	                BRUTT
		Olav Vikstrøm	  	41.51	
		Anders Johansson	48.52
		Åsa Bengtsson	

	Norges Landbrukhøg   4.lag 	        DISK
		Lars-Ivar Aarseth	48.57	
		Johs. Hjelmstad		44.35
		Øivin Aarnes	

	Oslostudentenes IK 2.lag	        BRUTT
		Steinar Øverås	  	58.48	
		Kjartan Hanger
		Marcus Bull

	Høgskolan i Gavle  3.lag	        DISK
		Henrik Børli	  	46.09	
		Jørgen Noren		48.07
		Niklas Callenmark	50.19

	Høgskolan i Gavle  4.lag	        BRUTT
		Henrik Erlandsson	53.08	
		Niklas Åhlsman		46.22
		Sura-Pelle Olsson	

	Høgskolan i Karlstad   1.lag	 	  
					42.23	BRUTT



	Høgskolan i Karlstad   2.lag	 	BRUTT  
					46.10	


				
	Høgskolan i Karlstad   3.lag	 	BRUTT  
					43.00   


				
	Høgskolan i Karlstad   4.lag 		BRUTT 
				 	50.00	


				
	Høgskolen i Agder  1.lag 		BRUTT



				
	NTH   9.lag	                        DISK
		Jan P. Hjelseth	  	43.07	
		Lars Henning Engblad	55.02
		Pål Kittelsen		41.56

	NTH   10.lag	 	                BRUTT
					48.59


				
	NTH   11.lag		                BRUTT
				      2.24.59	
				




!

DAMER   3*4,5 km    45 påmeldte   31 startende   18 fullførte
WOMEN
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1	Høgskolan i Falun  1.lag		1.58.18
		Britta Backlund		38.24	
		Helena Norberg		41.39
		Karolina Arewång	38.15

2	Helsingin Yliopist 1.lag		2.04.29
		Piia Juhola		40.48	
		Riikka Kivela		40.46
		Lei Laine		42.55

3	IKSU Umeå  1.lag			2.05.49
		Charlotte Petersson	39.43	
		Åsa Petterson		42.53
		Luise Gøtfors		43.13

4	Kunglige Tekniska  1.lag		2.07.14
		Anna-Karin Skoglund	37.19	
		Katja Peltola		43.02
		Mia Jodal		46.53

5	Høgskolan i Falun 2.lag			2.10.27
		Jenny Tiren		41.45	
		Maria Lidfors		45.15
		Marika Nylund		43.27

6	Chalmers   1.lag			2.12.12
					39.33	
					40.35
					52.04

7	IKSU Umeå   2.lag			2.12.51
		Malin Svensson		39.04	
		Veronika Jønsson	46.24
		Louise Gøthfors		47.23

8	Universitetet i Bergen   1.lag		2.14.16
		Ingunn Mortensen	40.56	
		Randi Hole		40.36
		Anny Øen		52.44

9	Norges Landbrukhøg   1.lag		2.15.30
		Øygunn Østhagen		44.25	
		Kirsti Lysaker		46.50
		Line Nybakken		44.15

10	Linkøpings Teknisk   1.lag		2.17.26	
					41.16	
					49.24
					46.46

11	Teckkarisuunnistaj   1.lag		2.22.18
		Paul Hilly		40.58	
		Santa Laukkonen		54.17
		Gini Kummoinen		47.03

12	Uppsala Akademiker   1.lag		2.22.48
		Åsa Hedin		45.13	
		Karin Olsson		48.28
		Julie Calder		49.07

13	Linkøpings Teknisk   2.lag		2.27.50	
					50.14	
					49.11
					48.25

14	Høgskolan i Luleå  1.lag		2.35.58	
		Annica Jacobsson	49.38	
		Pernilla Ericsson	57.18
		Cristin Ohlhans		49.07

15	NTH   2.lag				2.38.37
		Silje Værp		49.58	
		Ragne Berre		49.00
		Kristin Ulven		59.39

16	Chalmers   2.lag			2.46.00	
					51.14
					57.51
					56.55

17	Høgskolan i Gavle   1.lag		2.48.10
		Maria Nilsson		41.30	
		Karin Israelsson	57.47
		Lotta Ekberg	      1.08.53

18	Mitthøskolan i Øst   1.lag		3.05.04
		Maria Helmersen		50.56	
		Sofia Pålson	      1.01.15
		Anneli Johansson      1.12.53

	Linkøpings Teknisk   3.lag		BRUTT
					42.45	


				
	Idrottshøgskolans  1.lag		BRUTT	
					51.58	
	

			
	Teckkarisuunnistaj   2.lag		BRUTT
		Kirchberry Miekkonen	58.31	
		Notton Villiranne	55.04
		Vuono Berghuvud	

	Teckkarisuunnistaj   3.lag		BRUTT
		Miikka Hautaajx		42.31	
		Suzann Dervå
		Miekø Karvanen	

	Universitetet i Bergen  2.lag		DISK
		Inger Søndervik		50.20 
		Pernille Schaatun	57.31
				      1.19.04

	Norges Landbrukhøg  2.lag		BRUTT
		Anette Kocback		50.29	
		Trine Trongmo		54.34
		Gunn Elin Rudi
	
	Norges Landbrukhøg  3.lag	
		Anne Sofie Vold		54.28	BRUTT
		Wenche Falk-Larsen
		Ingunn Berget
	
	Oslostudentenes IK 1.lag		BRUTT
		Ingvild Undstad		40.54	
		Gyri Hogsrud		51.38
		Karoline Bredland
	
	Oslostudentenes IK 2.lag		BRUTT
		Elin Abrahamsen		54.37	
		Kathrine Finstad
		Hanne Zimmer
	
	Høgskolan i Karlstad 1.lag		BRUTT



				
	Kuopion Yliopisto  1.lag		BRUTT	
					42.14	
				      1.18.41
		

	NTH   1.lag				DISK
		Valborg Madslien	38.10	
		Anne M. Grøtli		46.19
		Erica Johansson		42.00

	NTH   5.lag				BRUTT
				




(NORWEGIAN VERSION) (ENGLISH VERSION)
Created 950318 by Pål Christian Ingierd