RSS-strøm

Kartarkiv NTNUI Orientering

Velkommen til NTNUIs digitale kartarkiv!

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Anders Vestøl Treningsløp Trauma 11.04.2021 Trening 12.04.2021 11:32
Clemens Sundby Øxnevad Tidligere løype Dale 11.04.2021 Trening 11.04.2021 22:03
Elias Jonsson Korridor og kompass 10.04.2021 Trening 11.04.2021 21:50
Clemens Sundby Øxnevad Ukens løype Kaldbergskogen 07.04.2021 Trening 11.04.2021 21:46
Elias Jonsson O-morgen # 133 07.04.2021 Trening 11.04.2021 21:43
Elias Jonsson Postplukk Sildevika 04.04.2021 Trening 11.04.2021 21:29
Eirik Blågestad Snøtek ferista 09.04.2021 Trening 10.04.2021 16:54
Johan Grahn Snøpuls Theisendammen 09.04.2021 Trening 10.04.2021 16:47
Rasmus Theisen Mandagsplukk, downhill ski-o 05.04.2021 Trening 05.04.2021 23:49
Vegard Gulbrandsen Mellomdistanse Slettåsen 05.04.2021 Konkurranse 05.04.2021 15:56
Johan Grahn rOlig-intz Trolla 04.04.2021 Trening 04.04.2021 19:59
Eirik Blågestad O-intervall trolla 04.04.2021 Trening 04.04.2021 15:22
Eirik Blågestad ECC langdistanse akselås 02.04.2021 Konkurranse 02.04.2021 18:03
Eirik Blågestad natt ås 01.04.2021 Trening 01.04.2021 22:37
Karoline Aune Haldensamling 8 - ECC stage 1 01.04.2021 Konkurranse 01.04.2021 17:23
Karoline Aune Haldensamling 7 - ECC stage 3 30.03.2021 Konkurranse 01.04.2021 17:05
Karoline Aune Haldensamling 6 - Parløp på Hovsfjellet 29.03.2021 Trening 01.04.2021 16:53
Karoline Aune Haldensamling 5 - Mellom Kosetfjella 28.03.2021 Trening 01.04.2021 16:46
Johan Grahn Mellom Trolla 01.04.2021 Trening 01.04.2021 15:56
Anu Tuomisto O-tek 30.03.2021 Trening 31.03.2021 20:04
Anders Vestøl Mandagsplukk 22.03.2021 Trening 31.03.2021 16:54
Anders Vestøl Kort mellom Harebakken 31.03.2021 Trening 31.03.2021 16:48
Eirik Blågestad Easter corona cup stage 2 Mellom 30.03.2021 Konkurranse 30.03.2021 15:18
Eirik Blågestad Natt åsermarka 29.03.2021 Trening 30.03.2021 15:31
Vegard Gulbrandsen Long distance Akselås 28.03.2021 Trening 28.03.2021 20:00
Rasmus Theisen Palmesøndagints Ferista 28.03.2021 Trening 28.03.2021 18:05
Eirik Blågestad Nattøkt kirkebyden 26.03.2021 Trening 28.03.2021 15:33
Karoline Aune Haldensamling 4 - gafla mellom 28.03.2021 Trening 28.03.2021 13:56
Karoline Aune Haldensamling 3 - Korridor 27.03.2021 Trening 27.03.2021 19:42
Karoline Aune Haldensamling 2 - ECC stage 2 27.03.2021 Konkurranse 27.03.2021 19:42
Karoline Aune Haldensamling 1 - Mellom rolig 26.03.2021 Trening 27.03.2021 19:48
Rasmus Theisen Påskemoment del2 27.03.2021 Trening 27.03.2021 14:13
Rasmus Theisen Påskemoment del1 27.03.2021 Trening 27.03.2021 14:00
Johan Grahn Nattrenn Vikåsen 26.03.2021 Konkurranse 27.03.2021 00:29
Rasmus Theisen NattRenn Vikåsen 26.03.2021 Trening 26.03.2021 22:24
Blanke Kart nattRenn Vikåsen 26.03.2021 Trening 26.03.2021 20:44
Anders Vestøl Stafettøkt 14.03.2021 Trening 26.03.2021 12:13
Anders Vestøl Hardøkt dag 25.03.2021 Trening 26.03.2021 11:23
Anu Tuomisto Moment 24.03.2021 Trening 25.03.2021 20:49
Rasmus Theisen Onsdagsteknikk 24.03.2021 Trening 24.03.2021 23:39
Blanke Kart Onstek Hangervåttan 24.03.2021 Trening 24.03.2021 21:49
Ingrid Gulbrandsen Mandagsplukk 22.03.2021 Trening 23.03.2021 20:24
Rasmus Theisen Mandagsplukk 22.03.2021 Trening 22.03.2021 21:57
Johan Grahn Mandagsplukk 22.03.2021 Trening 22.03.2021 21:53
Blanke Kart Mandagsplukk_gafling 3 22.03.2021 Trening 22.03.2021 17:44
Blanke Kart Mandagsplukk_gafling2 22.03.2021 Konkurranse 22.03.2021 17:44
Blanke Kart Mandagsplukk gafling 1 22.03.2021 Trening 22.03.2021 17:43
Johan Grahn Brattrenn 20.03.2021 Trening 20.03.2021 14:26
Eskil Frøisland Skumringsrenn 18.03.2021 Trening/Treningsløp 19.03.2021 09:20
Ingrid Gulbrandsen NattRenn nedre Trolla 18.03.2021 Trening 18.03.2021 22:48

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Johan Grahn Nattrenn Vikåsen 1 observer 28.03.2021 17:43
Eirik Blågestad stafett-økt hangervåttan 2 Eirik Blågestad 18.03.2021 15:10
Håkon Raadal Bjørlo NattRenn Jervskogen 2 HRB 06.03.2021 17:03
Blanke Kart nattRenn Jervskogen 02.03.2021 2 DomaObserverObserver 05.03.2021 08:10
Eirik Blågestad Natrenn Jervskogen 1 DomaObserver 04.03.2021 21:23
Vegard Gulbrandsen nattRenn 2 Vegard Gulbrandsen 04.03.2021 19:38
Ingrid Gulbrandsen Nattplukk Ferista 1 KompassObserver 12.01.2021 22:29
Herman Ryen Martinsen O-intervaller Noreødegården, del 2 1 VegardG 22.12.2020 20:04
Anders Vestøl o-tek 18.12.20 1 domaobserver 19.12.2020 16:21
Anders Vestøl nattRenn Malvikmarka 1 Tassen 13.12.2020 17:02

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Eirik Aal 3
Simen Aamodt 405
Henrik Svaland Aas 22
Simen Jevne Arnesen 9
Thomas Natvig Årstad 633
Ivar Aukrust Osmoen 10
Karoline Aune 30
Morten Urdal Bakke 8
Jonas Madslien Bakken 6
Øyvind Berg 5
Stian Bergersen 20
Isak Bergset 431
Nina Asheim Birkeland 1
Anders Bjergaard 20
Håkon Raadal Bjørlo 76
Eirik Blågestad 24
Solveig Blandkjenn 11
Anders Bredesen 16
Eirik Langedal Breivik 35
Pierre Husebø Chambenoit 15
Øystein Fruseth Christiansen 3
Olav Johannes Deelstra 89
Sindre Ø. Deisz 189
Erik Olsvik Dengerud 1
Ane Dyrkorn 8
Marianne Dæhli 2
Mari Eidnes 11
Anders Einum 14
Oyvind Enger 219
Jonas Klausen Espedal 85
Terje Faugstad Bjertnes 19
Espen Fiskum 5
Gustav Fiskum 19
Kristine Fjeldbo 33
Eskil Frøisland 3
Ståle Gjelsten 429
Aurora Gjølsjø 1
Markus Glad 28
Johan Grahn 6
Erling Grammeltvedt 16
Stian Grann 0
Ingrid Gulbrandsen 282
Vegard Gulbrandsen 82
Sondre Sande Gullord 2
Erik Gustafsson 8
Sindre Engzelius Gylver 1
Marte Hagen 25
Truls Hestengen 10
Stig Rune Holberg 9
Martin Hoset 444
Eirik Kamstrup Hovind 164
JJ Huthwaite 2
Eivind Høydal 5
espen jakobsen 24
Emma Johansson 12
Vegard Blomseth Johnsen 141
Gard-Martin Udnesseter Johnson 1
Elias Jonsson 581
Magne Jutulstad 1
Rannveig Jørgensen 34
Harald Kalager 251
Wolfgang Kampel 298
Blanke Kart 483
Klaus Klausen 103
Åshild Kolstad 2
Karen Oline Kolstad 5
Sondre Bø Kongsgård 5
Tobias Kristensen 12
Mikal Brastad Larsen 6
Mathias Stensland Lillevold 46
Mathias Stensland Lillevold 9
Olai Stensland Lillevold 18
Ida Lindkvist 3
Harri Luchsinger 150
Bjørn Lundanes 294
Ingrid Lundanes 12
Eirik Marthinsen 1
Herman Ryen Martinsen 75
Hans Petter Mathisen 536
Silje Uhlen Maurset 25
Ingeborg Ellegaard Melby 8
Maren Mohagen Hansen 6
Elias Thorsdal Mølnvik 52
Kristoffer Nesland 133
Halvor Eid Nielsen 221
Simen Eid Nielsen 45
Erlend Nilsen Sandnes 3
Hallvard Nordbrøden 2
Per Often 4
Kjetil Okkenhaug 226
Anders Felde Olaussen 11
Fredrik Omdal 5
Adrian Opheim 297
Jon Aukrust Osmoen 642
Peder Aukrust Osmoen 2
Marius Pytten 15
Gunhild Rogne Halland 15
Asgeir Bakken Rognstad 21
Audhild Bakken Rognstad 1
Katharina Rogstad 3
Fredrik Rosenberg 6
Vegard Ruttenborg 272
Vegard Brun Saga 17
Øystein Jaren Samuelsen 35
Kajsa Stina Sandstad 4
Sverre Turter Sandvold 322
Morten Saue 1
Eivind Schjelderup Skarpsno 7
Rasmus Korvald Skaare 17
Espen Samuelsen Skiri 4
Jakob Kalvig Skogan 20
Torkil Eide Solstad 100
Halvor Steinsholt 3
Fredrik Steinsvik 15
Kristian Stenerud 47
Håvar Birkeland Stormoen 143
Espen Stornes 2
Sverre Bang Støeng 68
Clemens Sundby Øxnevad 13
Mikkel Sørensen 35
Rasmus Theisen 506
Ida Arnesen Tiltnes 0
Jens Trandem 1
Åsne Skram Trømborg 59
Anu Tuomisto 90
Anna Ulvensøen 57
Marta Ulvensøen 33
Henrik Upsal 58
Håvard Mo Vaadal 5
Hanne Vassend 0
Anders Vestøl 45
Simen Bog Vikane 0
Thorstein Wang 5
Vegard Jarvis Westergård 71
Are Wigaard 25
Andreas Wold 1
Jørgen Wulfsberg 24
Camilla Øhman 246