KM normal, Sør-Trøndelag

NTNUI Studenterhytta, Trondheim 18.08.01


Resultatliste per klasse

D10-12N| D11-12| D13-14| D13-16C| D15-16| D17-18| 
D17AK| D17C| D17N| D19-20| D21AL| D35|
D40| D45| D50| D55| D60| D65|
H10-12N| H11-12| H13-14| H15-16| H17-18| H17AK|
H17C| H19-20| H21AL| H35| H40| H45|
H50| H55| H60| H65| H70| N-Åpen|

Resultatliste D10-12N

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Johnsen,Kari E. Lien            Byåsen IL              ST    29:41     
 2	Vinge,Thea                      Wing OK                ST    36:10     
 3	Aune,Ingunn Rørvik              Bjugn IL               ST    38:47     
 4	Bjarkø,Vera Vik                 Wing OK                ST    40:11     
 5	Vinge,Vilde                     Wing OK                ST    44:14     
  

Resultatliste D11-12

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Hynne,Ingrid Bjørnerheim        SPK Freidig            ST     1:23:50  
  

Resultatliste D13-14

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Vefsnmo,Hanne                   Byåsen IL              ST    45:47     
 2	Baardsgaard,Trine               OL Trollelg            ST     1:03:33  
 3	Østeraas,Kine                   OL Trollelg            ST     1:04:21  
  

Resultatliste D13-16C

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Grande,Oda Klyve                Byåsen IL              ST    54:50     
 2	Grande,Julie                    Byåsen IL              ST     1:12:21  
  

Resultatliste D15-16

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Bjarkø,Andrea Vik               Wing OK                ST    49:06     
 2	Konradsen,Runa                  OL Trollelg            ST    51:52     
 3	Egseth,Elise                    Byåsen IL              ST    53:24     
 4	Wagnild,Anne-Katrine            Selbu OK               ST    55:23     
 5	Klemetsaune,Liv                 OL Trollelg            ST     1:01:22  
 6	Tinmannsvik,Ane                 OL Trollelg            ST     1:02:45  
 7	Olsen,Marte Bakken              OL Trollelg            ST     1:20:34  
 8	Egeland,Randi                   Wing OK                ST     1:22:31  
  

Resultatliste D17-18

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Dromnes,Ingrid Marie            OL Trollelg            ST     1:03:58  
 2	Owren,Marit                     SPK Freidig            ST     1:04:49  
 3	Hynne,Ingrid Bjørnerheim        SPK Freidig            ST     1:05:52  
 4	Konradsen,Therese               OL Trollelg            ST     1:08:14  
 5	Gammelsæter,Marte               SPK Freidig            ST     1:09:51  
 6	Klyve,Sigrid Grande             Byåsen IL              ST     1:27:05  
 DNF	Basberg,Mari Hage               SPK Freidig            ST    01:06:02  
  

Resultatliste D17AK

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Helgemo,Siri                    Wing OK                ST    52:12     
 2	Jørgensen,Kristin Ulven         SPK Freidig            ST    54:59     
 3	Nørgaard,Rikke                  OK Pan Århus           DAN    1:01:28  
 4	Rise,Torun                      OL Trollelg            ST     1:04:03  
 5	Baardsgaard,Gunn Karin          OL Trollelg            ST     1:06:36  
 6	Berge,Marianne Mo               OL Trollelg            ST     1:06:45  
 7	Lynum,Margot Bolstad            SPK Freidig            ST     1:08:37  
  

Resultatliste D17C

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Wagnild,Carole Ann              Selbu OK               ST    58:34     
 2	Haugerud,Siri Mette             NTNUI                  ST     1:05:13  
  

Resultatliste D17N

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Pettersen,Lotte                 SPK Freidig            ST     1:15:37  
  

Resultatliste D19-20

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Ragvin,Nicole                   Lifjell OL             TE     1:04:47  
 2	Kahrs,Marit                     Fredrikstad SK         ØF     1:11:52  
 3	Fuglenebb,Astrid                Fredrikstad SK         ØF     1:14:32  
 4	Angell-Petersen,Solveig         SPK Freidig            ST     1:19:26  
 5	Berg,Kristine K.                SSK Oddersjaa          VA     1:19:45  
 6	Kvittem,Marit Irene             SPK Freidig            ST     1:33:36  
  

Resultatliste D21AL

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Antonsen,Linda                  Fredrikstad SK         ØF     1:11:16  
 2	Krokstad,Ingeborg Nordemo       Mellembygd IL          TR     1:11:31  
 3	Riddervold,Birte                Heming/Njård           OS     1:17:01  
 4	Gjessing,Ingvild Kravdal        NTNUI                  ST     1:17:32  
 5	Stenseth,Guri                   OL Trollelg            ST     1:18:12  
 6	Bøkseth,Kristin                 OL Trollelg            ST     1:19:06  
 7	Konst,Bente                     OSI                    OS     1:48:11  
 DNF	Ibsen,Pernille K.               Lifjell OL             TE    01:56:54  
  

Resultatliste D35

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Timestad,Hilde Kathrine Bø      SPK Freidig            ST     1:06:34  
 2	Mølnvik,Mona Jacobsen           SPK Freidig            ST     1:07:01  
 3	Sæthre,Elisabeth                SPK Freidig            ST     1:10:21  
 4	Skoglund,Randi                  SPK Freidig            ST     1:14:43  
 DNS	Sæther,Mona                     SPK Freidig            ST              
  

Resultatliste D40

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Kvakland,Ingrid                 SPK Freidig            ST     1:08:59  
 2	Røsand,Turid                    OK Nidarøst            ST     1:11:34  
 3	Owren,Grete Berge               SPK Freidig            ST     1:14:57  
 4	Østeraas,Grete Nielsen          OL Trollelg            ST     1:31:58  
 5	Grande,Liv Bente                Byåsen IL              ST     1:39:04  
 DNS	Timestad,Siri                   SPK Freidig            ST              
  

Resultatliste D45

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Bjørseth,Gerd                   Halden SK              ØF    46:28     
 2	Schmid,Ruth                     OL Trollelg            ST    53:38     
 3	Grande,Berit                    SPK Freidig            ST     1:13:30  
 4	Gjermstad,Anne-Sofie            OK Nidarøst            ST     2:02:17  
  

Resultatliste D50

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Sand,Maria                      SPK Freidig            ST     1:13:05  
 2	Repvik,Kirsten                  Byåsen IL              ST     1:19:25  
 3	Stenseth,Anne                   Byåsen IL              ST    01:32:47  
  

Resultatliste D55

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Berge,Katharina Mo              SPK Freidig            ST    44:10     
 2	Vullum,Kristin                  Malvik OL              ST    47:24     
 3	Kvaal,Torid                     SPK Freidig            ST    48:00     
 4	Friden,Brit                     OL Trollelg            ST    53:29     
  

Resultatliste D60

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Øfsti,Ruth                      OK Nidarøst            ST     1:08:13  
  

Resultatliste D65

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Maske,Marit                     Byåsen IL              ST     1:03:13  
 2	Vaagen,Gudveig                  Byåsen IL              ST     1:08:51  
  

Resultatliste H10-12N

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Rødsjø,Morten                   Bjugn IL               ST    32:21     
  

Resultatliste H11-12

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Kvakland,Jostein                SPK Freidig            ST    39:27     
 2	Rustad,Bjørn                    SPK Freidig            ST    42:31     
 3	Gammelsæter,Martin              SPK Freidig            ST    45:27     
 4	Baardsgaard,Mads                OL Trollelg            ST    50:26     
 5	Natvig,Simen                    Byåsen IL              ST     1:12:24  
 6	Sundberg,Bjørn                  Røros IL               ST     1:25:26  
  

Resultatliste H13-14

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Berdal,Tore Bjørseth            Krokstadøra IL         ST    37:37     
 2	Owren,Bjørn                     SPK Freidig            ST    37:50     
 3	Schmid,Tommy                    OL Trollelg            ST    39:51     
 4	Johnsen,Arve                    Byåsen IL              ST     1:28:42  
 5	Lorentsen,Mats Bø               SPK Freidig            ST     1:30:40  
 6	Langseth,Lars                   Selbu OK               ST     1:44:46  
  

Resultatliste H15-16

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Moholdt,Lars                    OL Rindals-Troll       ST    57:24     
 2	Vaskinn,Sveinung H.             Byåsen IL              ST     1:08:19  
 3	Maroni,Terje                    Byåsen IL              ST     1:09:23  
 4	Natvig,Ola                      Byåsen IL              ST    01:19:49  
 5	Østeraas,Øystein                OL Trollelg            ST     1:29:08  
 6	Jaren,Eigil Kosi                SPK Freidig            ST     1:31:04  
 7	Marthinsen,Eirik                OL Trollelg            ST     1:33:37  
 8	Morset,Trygve Larsen            Byåsen IL              ST     1:35:19  
 DSQ	Johnsen,Erik                    Byåsen IL              ST     1:05:04  
 DNS	Lysberg,Magnus                  SPK Freidig            ST              
 DNS	Nyhus,Lars Ingmar               OK Fjell               ST              
  

Resultatliste H17-18

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Alvestad,Øystein                Wing OK                ST    01:08:50  
 2	Mo,Magnus                       SPK Freidig            ST     1:31:41  
 3	Rustad,Anders                   SPK Freidig            ST     1:37:39  
 4	Sundberg,Even                   Røros IL               ST     2:07:42  
  

Resultatliste H17AK

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Eidsmo,Tomas                    SPK Freidig            ST    44:14     
 2	Mølnvik,Arvid                   SPK Freidig            ST    45:32     
 3	Stensrud,Kristian               OL Trollelg            ST    46:15     
 4	Vik,John Tore                   SPK Freidig            ST    48:57     
 5	Aune,Torgeir                    Byåsen IL              ST    54:26     
 6	Danielsen,Stein                 OL Trollelg            ST    56:44     
 7	Lynum,Bjørnar                   SPK Freidig            ST    56:56     
 8	Grønli,Vegard                   SPK Freidig            ST     1:04:32  
 9	Heggeset,Arild                  Haugesund IL           RO     1:12:27  
 DNF	Mjølhus,Thomas                  OL Trollelg            ST    01:03:25  
 DNS	Beisvåg,Vidar                   SPK Freidig            ST              
 DNS	Johansen,Rolf                   NTNUI                  ST              
  

Resultatliste H17C

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Aune,Håkon Rørvik               Bjugn IL               ST     1:10:46  
  

Resultatliste H19-20

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Alvestad,Stig                   Wing OK                ST     1:07:33  
 2	Bjugan,Marius                   Wing OK                ST     1:12:13  
 3	Helgemo,Erik                    Wing OK                ST     1:23:22  
 4	Fougner,Anders                  Wing OK                ST     1:31:05  
 5	Skogholt,Hans Christian         NTNUI                  ST     1:44:23  
 6	Vaskinn,Asle H.                 Byåsen IL              ST     1:48:54  
 7	Volden,Helmer                   Wing OK                ST     1:57:22  
 8	Krognes,Ole Andreas             IL Leik                ST     1:59:47  
 9	Lillealtern,Håvar               SPK Freidig            ST     2:00:33  
 DNF	Wibe,Trond Johan                SPK Freidig            ST    02:16:16  
  

Resultatliste H21AL

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Nonstad,Bård                    OL Trollelg            ST     1:48:21  
 2	Ulven,Kjetil                    SPK Freidig            ST     1:53:56  
 3	Lien,Runar Emberland            NTNUI                  ST     2:03:08  
 4	Tegdan,Jørgen                   OL Trollelg            ST     2:03:12  
 5	Botterud,Audun                  SPK Freidig            ST     2:06:15  
 6	Jørgensen,Eirik                 SPK Freidig            ST     2:25:11  
 7	Skogshol,Bård                   NTNUI                  ST     2:29:58  
 8	Skulbørstad,Roar                OL Trollelg            ST     2:38:35  
 9	Vaskinn,Jens Einar H.           Byåsen IL              ST     2:43:07  
 10	Volden,Nils Olav                Krokstadøra IL         ST     3:03:12  
 11	Sundberg,Håvard                 Røros IL               ST     3:06:35  
 DNS	Espedal,Per Inge                NTNUI                  ST              
  

Resultatliste H35

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Storhov,Jens Even               OL Trollelg            ST     1:19:28  
 2	Baardsgaard,Kjell               OL Trollelg            ST     1:27:25  
 3	Sæther,Sturla                   SPK Freidig            ST     1:30:56  
 4	Helland,Arne                    Wing OK                ST     1:31:59  
 5	Løvås,Stig Magne                SPK Freidig            ST     1:34:04  
 6	Unsgård,Svein                   IL Leik                ST     1:34:59  
 7	Schjelderup,Øyvind              SPK Freidig            ST     1:40:01  
 8	Løvås,Bjørn P.                  OK Nidarøst            ST     1:55:23  
 9	Haarsaker,Frank                 SPK Freidig            ST     2:20:57  
 DNS	Breen,Jon Inge                  OK Fjell               ST              
  

Resultatliste H40

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Pedersli,Per Einar              OL Trollelg            ST     1:02:24  
 2	Tinmannsvik,Dag Ove             OL Trollelg            ST    01:12:32  
 3	Owren,Geir                      SPK Freidig            ST    01:14:53  
 4	Stenersen,Dag                   OK Nidarøst            ST     1:16:42  
 5	Natvig,Lasse                    Byåsen IL              ST     1:19:09  
 6	Åmot,Svein Olav                 IL Leik                ST     1:27:36  
 7	Røsand,Rolf Helge               OK Nidarøst            ST     1:28:36  
 8	Berdal,Trygve                   Krokstadøra IL         ST     1:48:15  
 9	Eidnes,Håvard                   OL Trollelg            ST     1:49:51  
 DNF	Østeraas,Per Gunnar             OL Trollelg            ST    01:02:27  
 DNS	Rygg,Oddstein                   Selbu OK               ST              
 DNS	Hynne,Hans                      SPK Freidig            ST              
  

Resultatliste H45

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Gammelsæter,Håkon               SPK Freidig            ST     1:00:39  
 2	Rustad,Helge                    SPK Freidig            ST     1:02:53  
 3	Jaren,Vemund                    SPK Freidig            ST     1:04:10  
 4	Alvestad,Jostein                Wing OK                ST     1:07:56  
 5	Lysberg,Magne                   SPK Freidig            ST     1:08:57  
 6	Krokstad,Terje                  Krokstadøra IL         ST     1:17:42  
 7	Maroni,Kjell                    Byåsen IL              ST     1:20:46  
 8	Snorroeggen,Gunnar              OL Trollelg            ST     1:20:52  
 9	Berg,Sigmund                    Kristiansand OK        VA     1:29:55  
 10	Kvittem,Olav Arne               SPK Freidig            ST     1:37:50  
 11	Vefsnmo,Eirik                   Byåsen IL              ST     1:42:14  
 DNF	Aagard,Stein Erik               Byåsen IL              ST    01:22:55  
 DSQ	Bjarkø,Frank                    Wing OK                ST    01:19:37  
 DNS	Wagnild,Bjørn                   Selbu OK               ST              
  

Resultatliste H50

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Klemetsaune,Jon Arne            OL Trollelg            ST    54:42     
 2	Angell-Petersen,Tore            SPK Freidig            ST    57:33     
 3	Berger,Bjørn                    Byåsen IL              ST    59:36     
 4	Laksfoss,Per                    Wing OK                ST     1:01:51  
 5	Gjønnes,Magne                   OL Trollelg            ST     1:05:57  
 6	Vennevik,Nils Olav              SPK Freidig            ST     1:07:49  
 7	Danielsen,Svein Willy           OL Trollelg            ST     1:30:40  
 DNF	Kristiansen,Ottar               Malvik OL              ST    01:46:18  
  

Resultatliste H55

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Berge,Stid                      SPK Freidig            ST    54:09     
 2	Larsen,Carl Martin              Byåsen IL              ST    56:02     
 3	Sand,Kåre                       OK Nidarøst            ST     1:00:22  
 4	Stensrud,Frode                  OL Trollelg            ST     1:01:16  
 5	Rye,Odd Arne                    OK Nidarøst            ST     1:01:54  
 6	Skjesol,Knut                    Wing OK                ST     1:02:13  
 7	Paulsen,Svein-Erik              OL Trollelg            ST     1:03:54  
 8	Kiste,Tore                      OK Nidarøst            ST     1:04:44  
 9	Repvik,Egil                     Byåsen IL              ST     1:05:16  
 10	Stephansen,Torleif              OK Nidarøst            ST     1:05:39  
 11	Rogndalen,Øyvind                Byåsen IL              ST     1:06:39  
 12	Stenseth,Roar                   Byåsen IL              ST     1:20:54  
 13	Åsmul,Øistein                   OL Trollelg            ST     1:24:07  
 DNF	Forbord,Roar                    Malvik OL              ST    02:52     
  

Resultatliste H60

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Sandstad,Jardar                 Selbu OK               ST    56:52     
 2	Strøm,Robert                    Wing OK                ST    01:04:42  
 3	Engen,Leif                      OK Nidarøst            ST     1:06:35  
 4	Sæterhaug,Arne                  Byåsen IL              ST     1:06:39  
 5	Almås,Eivind                    OL Gaula               ST     1:12:03  
 6	Samuelsen,Emil J.               Malvik OL              ST     1:14:20  
 7	Lauglo,Anders                   OL Trollelg            ST     1:14:33  
 8	Sørli,Eigil                     Malvik OL              ST     1:16:17  
 9	Paulsen,Harald M.               OK Nidarøst            ST     1:45:04  
  

Resultatliste H65

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Forseth,Paul                    OL Trollelg            ST    54:33     
 2	Bredersen,Erling                IL Leik                ST    54:47     
 3	Glesåsen,Jostein                OL Gaula               ST    56:43     
 4	Opland,Oddvar                   OL Trollelg            ST     1:00:25  
 5	Øfsti,Oddgeir                   OK Nidarøst            ST     1:05:28  
 6	Løberg,Ivar                     OL Gaula               ST     1:14:53  
 DSQ	Sjern,Øystein                   OL Trollelg            ST     1:05:00  
 DNS	Høstad,Olav                     Børsa IL               ST              
  

Resultatliste H70

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Svaan,Olav                      OL Trollelg            ST    59:45     
 2	Smistad,Gunnar                  OL Trollelg            ST     1:04:41  
 3	Bjørgum,Hans                    OK Nidarøst            ST     1:06:44  
 4	Spets,Henrik                    Byåsen IL              ST     1:29:27  
  

Resultatliste N-Åpen

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
   	Timestad,Runa Sarre             SPK Freidig            ST     
   	Røsand,Irene                    OK Nidarøst            ST     
   	Owren,Lars                      SPK Freidig            ST     
   	Løvås,Marianne                  OK Nidarøst            ST     
   	Dromnes,Håvard                  OL Trollelg            ST     
   	Tinmannsvik,Mari                OL Trollelg            ST     
   	Schmid,Marit                    OL Trollelg            ST     
   	Tinnmansvik,Ingrid              OL Trollelg            ST     
   	Tinnmansvik,Rolf                OL Trollelg            ST     
   	Baardsgaard,Ove                 OL Trollelg            ST     
   	Gundtvedt,Maren Barlien         Wing OK                ST     
   	Nygaard,Mads Erlend             OK Nidarøst            ST     
   	Nygaard,Silje                   OK Nidarøst            ST     
   	Stenersen,Line Hovdenak         OK Nidarøst            ST     


Hjemmeside:NTNUI Kontakt e-post adresse: oksenhol@stud.ntnu.no
18.08.01 17:14:15 eTiming Version 1.4 Emit as