Påmeldte i Hu & Hei 2019


Navn Klubb Klasse Antall fullførte Snuskeløpet Mat Forhåndsbetaling Buss Dato påmeldt
Gustav Fiskum NTNUI Herrer 2 Ja Nei Ja Nei 20.08.19
Eirik Marthinsen OL Trollelg Herrer 8 Ja Nei Ja Nei 20.08.19
RF NTHI Herrer 24 Ja Nei Ja Nei 20.08.19
Tor G. Syvertsen Gauken Veteran Herrer 24 Nei Nei Ja Nei 21.08.19
Sebastian Torgersen NTNUI Herrer 3 Ja Nei Ja Nei 21.08.19
Marit Nersten NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja Ja 22.08.19
Jørgen Longva Byåsen IL Herrer 11 Nei Nei Ja Nei 25.08.19
Kårhild Nordstad Varegg Damer 0 Nei Nei Nei Nei 02.09.19
Hannah Malmei NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 04.09.19
Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering Herrer 4 Ja Ja Ja Nei 04.09.19
Alexander Wulfsberg ingen Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 08.09.19
Torstein Tenstad Ingen Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 08.09.19
Jiri Vales NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 09.09.19
Sverre Frøyen RMOC Veteran Herrer 6 Nei Nei Ja Nei 10.09.19
Eirik Søreide Hansen NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 11.09.19
Petter Næss Oppsal orientering Veteran Herrer 3 Nei Nei Ja Ja 15.09.19
Anna Sofie Hoff Kristiansand OK Damer 0 Nei Nei Nei Ja 17.09.19
Øystein Fruseth Christiansen NTNUI Herrer 2 Nei Ja Ja Ja 17.09.19
Amanda Borge Byrkjeland NTNUI Damer 3 Nei Nei Ja Nei 17.09.19
Mette Liset NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 17.09.19
Camilla Hengebøl Frol IL Damer 1 Nei Nei Ja Ja 17.09.19
Simen Storesund Ingen Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 17.09.19
Truls Ryum NTNU BIL Herrer 16 Nei Nei Ja Nei 17.09.19
Erik Næss Østmarka OK Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 18.09.19
Olav Milian Schmitt Gran NTNUI Herrer 1 Ja Ja Ja Ja 18.09.19
Kristin Brekke NTNUI orientering Damer 0 Nei Ja Ja Ja 18.09.19
Kristin Faye Eriksen Fossum IF Damer 1 Nei Nei Ja Nei 18.09.19
Håkon Fruseth Christiansen NTNUI Herrer 2 Nei Nei Ja Ja 18.09.19
Even Kallevik NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 18.09.19
Anders Granås NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 18.09.19
Kjetil Steinstø NTNUI Triatlon Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 18.09.19
Lars Singsdal NTNUI Orientering Herrer 1 Nei Ja Ja Ja 19.09.19
Frank Bjarkø Wing Veteran Herrer 25 Nei Nei Ja Nei 19.09.19
Ole Jørgen Bogen Arenth NTNUI Herrer 2 Ja Ja Ja Ja 20.09.19
Andreas Haaland Wing OK Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 20.09.19
Test Testesen Test IL Herrer 0 KUN snusk Nei Nei Nei 20.09.19
Marthe Svihus NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 21.09.19
Fredrik Gullord NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 21.09.19
Arthur Torvund NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 22.09.19
Tobias Alstad Frol IL Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 22.09.19
Petter Quist-Paulsen Byåsen IL Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 23.09.19
Pauline Røstum Bellingmo NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 23.09.19
Sturle Omdal Sandnes IL Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 23.09.19
Ola Keiserås Il Leik Herrer 6 Ja Nei Ja Nei 24.09.19
Gina Mølnvik Freidig Damer 3 Nei Nei Ja Nei 24.09.19
Emil Granqvist NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 24.09.19
Karoline Dahl Fosby Damer 6 Nei Nei Ja Ja 24.09.19
Maria Fosby NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Ja 25.09.19
Sunniva Omdal NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 25.09.19
Anne Eiken NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 25.09.19
Hildegunn Heggøy NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Ja 25.09.19
Steinar Kollerud Lillomarka OL Herrer 2 Nei Nei Ja Ja 25.09.19
Rune Malmei Sandnes IL Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 25.09.19
Halvor Melkild NTNUI Herrer 1 Ja Ja Ja Nei 26.09.19
Elise Langkaas NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 26.09.19
Inge Nørstebø Trollelg Veteran Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 26.09.19
Sindre Engzelius Gylver NTNUI Herrer 1 Nei Ja Ja Ja 26.09.19
Anders Schjølberg Tormod Skilag Herrer 1 Ja Nei Ja Ja 26.09.19
Sondre Haugen Lima Ammerud fotgjengerlag Herrer 0 Nei Nei Nei Ja 27.09.19
Camilla Lie NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 27.09.19
Øyvind Waage Hanssen-Bauer Vestbyen IL Herrer 5 Ja Nei Ja Nei 27.09.19
Jens Winsnes SK Heia Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 27.09.19
Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss Damer 0 Nei Nei Ja Ja 27.09.19
Magnus S. Skjærpe NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Ja 27.09.19
Halvard Olavius Vestad NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 27.09.19
Lotte Eide Camillas fanclub Damer 0 Nei Nei Ja Ja 27.09.19
Nina Birkeland NTNUI Orientering Damer 2 Nei Nei Ja Ja 27.09.19
Mari Hage Basberg - Damer 4 Nei Nei Ja Nei 27.09.19
Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 27.09.19
Marius Staff NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 28.09.19
Dina Erika Hansen NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Ja 28.09.19
Erik Dukefoss Lillehammer OK Herrer 0 Nei Nei Ja Ja 28.09.19
Kasper Schei NTNUI Orientering Herrer 2 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Fredrik Johannessen Sweco bil Herrer 16 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Einar Bjørkaas Helle Romerike Ultraløperklubb Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Atle Støyva Breimsbygda Veteran Herrer 34 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Atle Støyva Breimsbygda Veteran Herrer 34 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Edvin Helle Askvoll og Holmedal Veteran Herrer 48 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Emma Arnesen Byåsen IL Damer 1 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Sebastian Aas OL Trollelg Herrer 2 Nei Nei Ja Nei 28.09.19
Hans petter Mathisen Fredrikstad SK Herrer 3 Ja Nei Ja Nei 29.09.19
Pauline Sjøvold NTNUI Damer 0 Nei Ja Nei Nei 29.09.19
Tina Strømdal Wik Freidig Damer 1 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Margot Lynum Freidig Damer 5 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Thea Dyrkorn NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Ja 29.09.19
Maria Strømdal Wik Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Jørgen Tegdan Freidig Herrer 13 Ja Nei Ja Nei 29.09.19
Kristoffer Strømdal Wik Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Harald Fløgstad Freidig Veteran Herrer 46 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Marie Line Furland NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Emil Reinertsen Leroyer Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Børge Leiren Byåsen IL Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Ingunn Egeberg Vári NTNUI Damer 4 Ja Nei Ja Nei 29.09.19
Edvard Andersen NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 29.09.19
Ane Dyrkorn NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Ja 29.09.19
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL Herrer 2 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Hedwig Haas NTNUI Damer 0 Ja Nei Ja Nei 29.09.19
Karen Oline Kolstad NTNUI Damer 1 Ja Nei Ja Nei 29.09.19
Vilde Malmei NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Tom Kristensen Larvik OK Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Julie Marie Kinneberg NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Ja 29.09.19
Jakob Kalvig Skogan NTNUI Herrer 3 Ja Ja Ja Nei 29.09.19
Malin Nordgård Leiren Byåsen IL Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Morten Ramstad - Herrer 0 Nei Nei Ja Ja 29.09.19
Lavran Thorstensen NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Sander Rogndokken Nydalen sk Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Audun Rognerud Bøe NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 29.09.19
Ståle Skogen Vågå il Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 29.09.19
Lars Lien Gjø-Vard OL Parløp Ungdom 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Nina Lindholm NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 29.09.19
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer Parløp Ungdom 0 Nei Ja Ja Nei 29.09.19
Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer Parløp Ungdom 1 Nei Ja Ja Nei 29.09.19
Tormod Kleppa Herrer 1 Nei Ja Nei Nei 29.09.19
Helene Eger Kongsberg orienteringslag Damer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Roy Seland Trondheim Triatlonklubb/Nidarøst Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Nils Olav Vennevik Freidig Veteran Herrer 35 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Terje Magnus Bakken Sørensen NTNUI Herrer 2 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Ingrid Okkenhaug NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI Damer 2 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Tobias Kristensen NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Martine Åstebøl Frol IL Damer 5 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Martin Heir NTNUI Herrer 0 Nei Nei Nei Ja 30.09.19
Stine Haalien Damer 0 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Sindre Wormdahl Herrer 0 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Simen Bog Vikane NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Espen Samuelsen Skiri NTNUI Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Markus Glad Emblem IL Herrer 4 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Simon Lund Eikrem Freidig Herrer 1 Nei Nei Nei Nei 30.09.19
Bjørn Balstad Byåsen Festmaraton Herrer 2 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Malena Birkeland NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Ole Hulbak NTNUI Langrenn Herrer 3 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Frida Øygard NTNUI Langrenn Damer 2 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL Herrer 5 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Andreas Dalen Emblem IL Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Stian Rummelhoff Stavanger orienteringsklubb Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Sander Kirkebøen Tyholtveien drekk og klepp Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Johan Christie Ørke NTNUI Orientering Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Synne Fossøy NTNUI Damer 1 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Preben Jensen Hoel Dykkergruppa Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Ane Malene Kolstad Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Vebjørn Tandberg Kjelsås Herrer 1 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Hans Petter Berg Rolke NTNUI - Langrenn Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Ine Skjellum NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Karoline Aune Halden SK Damer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Emil Grønli Freidig Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Paul Jonathan NTNUI Herrer 0 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Aurora Gjølsjø OK Moss Damer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Hedda Raadal Bjørlo Halden SK Damer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Maria Thonhaugen Raastad - Damer 3 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Jostein Mauseth Rø Freidig Herrer 3 Nei Nei Nei Nei 30.09.19
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL Damer 3 Ja Nei Nei Nei 30.09.19
Ola Singsdal Ntnui Orientering Herrer 2 Nei Ja Ja Ja 30.09.19
Maja Hjuler NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Viggo Schei Skanska Veteran Herrer 5 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Idunn Haavengen NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer o-klubb Damer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Thine Hestnes NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval Kongsvinger OK Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Johan Landrø Vestbyen IL Herrer 5 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Mari Angell-Petesen Freidig Damer 12 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Petter Andreas Lona Wing OK Parløp Ungdom 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Eivind Lona Wing OK Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Signe Bredholt Jørgensen NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Jakob Louis Karlsen NTNUI-Lone Wolf Herrer 0 KUN snusk Nei Ja Nei 30.09.19
Vetle Grønvik Ekra Freidig Parløp Ungdom 0 Nei Nei Nei Nei 30.09.19
Ingvill Andrea Røed NTNUI Langrenn Damer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Ingrid Lundanes NTNUI Damer 0 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Thomas Haugen de Lange IL Jutul Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Jenny Persson Byåsen IL Damer 6 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Hilmar Nypan Claes NTNUi Ski og fjellsport Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Arne Berg Meldal IL Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Thomas Meinicke NTNUI Langrenn Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Marcus Braathen NTNUI Langrenn Herrer 2 Nei Nei Nei Nei 30.09.19
Robert Strøm Wing OK Veteran Herrer 4 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Martin Dykkergruppa Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Eli Kolstad Mo orienteringsklubb Damer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Åshild Kolstad NTNUI Damer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Hans-Marius Klevmoen NTNUI Langrenn Herrer 1 Nei Nei Nei Nei 30.09.19
Anthony Leroyer Freidig Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Hedvig Åstebøl NTNUI Damer 6 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Thea Herberg Biri IL Damer 2 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Erik Barr Zeilon NTNUI Herrer 0 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Torgeir Sandnes Laurvik NTNUI Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Lukas Mark NTNUI Langrenn Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Carl Petter Lyngen Frol IL Herrer 2 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Pål Benum Reiten Stjørdals Blink Herrer 2 Nei Nei Ja Ja 30.09.19
Thomas Berge Foyn NTNUI Langrenn Herrer 1 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Trygve Joachim Rønneberg Manchester United Herrer 0 Nei Nei Ja Nei 30.09.19
Eivind Juvik Statens vegvesen BIL Herrer 4 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Erik Gustafsson NTNUI Herrer 7 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Hanne Opseth Rygg Ingen Damer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Sigmund Oksavik Mestad Student-Krik Trondheim Herrer 1 Nei Ja Ja Ja 30.09.19
Vebjørn Flermoen Paulsen Ingen Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 30.09.19
Tone Almås Il Leik Damer 6 Ja Nei Ja Nei 30.09.19
Peter Andreas Gisholt Fossum Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 30.09.19
Tord Andersen Tyholtveien drekk og klepp Herrer 0 Nei Ja Ja Nei 01.10.19
Jens Waage Janus Ski og Løpeklubb Herrer 0 Nei Nei Ja Ja 01.10.19
Tore Heggem NOTEAM Veteran Herrer 6 Nei Nei Ja Nei 01.10.19
Håvard Røgenes Student-KRIK Trondheim Herrer 0 Nei Ja Ja Ja 01.10.19
Jørgen Tveita NTNUI Triatlon Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.19
Lars NTNUI Langrenn Herrer 0 Nei Ja Nei Nei 01.10.19
Lars Digerud NTNUI Langrenn Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 01.10.19
Frekhaug Strindheim IL Damer 4 Nei Nei Ja Nei 02.10.19
Eirik Vefsnmo Byåsen IL Veteran Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 02.10.19
Astri Nilsson Byåsen IL Veteran Damer 0 Nei Nei Nei Nei 02.10.19
Emma Johansson Emblem IL Damer 2 Nei Nei Nei Nei 02.10.19
Ingrid Owren Sveine NTNUI Damer 0 Nei Nei Nei Nei 02.10.19
Ragnhild Myrnes NTNUI Damer 1 Nei Nei Nei Nei 02.10.19
Anders Waage Freidig Veteran Herrer 5 Nei Nei Nei Nei 02.10.19
Iver Thun Freidig Herrer 0 Nei Nei Nei Nei 02.10.19
Ane Nielsen Solberg NTNUI Damer 0 Nei Nei Ja Nei 03.10.19
Mattis Holt Freidig Herrer 1 Ja Nei Nei Nei 03.10.19
Sofia Haglund Vaasan Suunnistajat Damer 0 Nei Nei Nei Nei 03.10.19

Antall påmeldte: 213