Klasse: Alle

Total
1  4    

Tuomas Tervo

  

RR

      2:58:03
2  7    

Lars-Christian Unger

  

NTNUI

      3:10:39
3  1    

Øystein Jaren Samuelsen

  

NTNUI

      3:10:50
4  8    

Ole Hartvik Skogstad

  

OL Gaula

      3:10:54
5  2    

Terje Maroni

  

Byåsen IL

      3:12:44
Brutt  37  *  

Line Hagman

  

NTNUI

      3:13:02
7  3    

Audun Bakk

  

Melhus IL

      3:13:10
8  6    

Anders Beyer Brattli

  

NTNUI

      3:28:18
9  212    

Olav Johannes Deelstra

  

Ås-UMB Orientering

      3:28:59
10  16    

Vegard Brun Saga

  

NTNUI

      3:29:04
11  120    

Asgeir Bakken Rognstad

  

NTNUI

      3:32:23
12  240    

Jørgen Fiksum

  

Frol IL

      3:32:24
13  14    

Jostein Kvakland

  

Wing OK

      3:32:28
14  94    

Henrik Sigstad

  

NTNUI

      3:33:04
15  28    

Bjørn Verde Thon

  

NTNUI

      3:37:27
16  20    

Magnus Mellbye Larsen

  

NTNUI

      3:38:30
17  67    

Fredrik Johannessen

  

Nidarøst

      3:40:06
18  68    

Johan Helle

  

NOTEAM

      3:40:08
19  78    

Trond Strandberg

  

NTNUI

      3:41:59
20  9    

Einar Raknes Brekke

  

NTNUI

      3:42:08
21  69    

Truls von Ryum

  

NTNU-BIL

      3:42:38
22  133    

Christian K Sandvik

  

NTNUI Langrenn

      3:43:02
23  86    

Jon Arve Engebakken

  

Nord-Østerdal OK

      3:43:14
24  15    

Kjell Baardsgaard

  

OL Trollelg

      3:43:20
25  50    

Einar Tommelstad

  

NTNUI

      3:43:22
26  274    

Erik Lien Johnsen

  

NTNUI

      3:44:04
27  36    

Ove Antvord Haugereid

  

NTNUI

      3:44:12
28  152    

Halvor Saunes

  

NTNUI

      3:46:10
29  48    

Marius Røed Hanssen

  

NTNUI

      3:46:15
30  205    

Lars Martin Hafstad

  

Byåsen IL

      3:47:06
31  41    

Peder Kjærnli

  

NTNUI

      3:47:10
32  23  *  

Lene Bergersen

  

Wing OK

      3:49:58
33  22    

Martin Hoset

  

NTNUI

      3:55:27
34  104    

Arild H Clausen

  

Freidig

      3:55:55
35  108    

Einar Gjelsvik

  

Flatås IL

      3:57:09
36  19    

Hans Boye Skogstad

  

OL Gaula

      3:58:01
37  17  *  

Mari Angell-Petersen

  

Freidig

      4:00:27
38  13  *  

Åsa Franzén

  

NTNUI

      4:00:28
39  29  *  

Torunn Spets Storhov

  

Freidig

      4:00:30
40  98    

Øyvind Lund

  

NTNUI

      4:00:31
41  153    

Torbjørn Aass

  

NTNUI

      4:00:54
42  47    

Trond Veastad

  

NTNUI

      4:00:59
43  21    

Arne Mikkelsen

  

NTNU-BIL

      4:01:48
44  150    

Svend Erik Horg

  

OL Gaula

      4:01:57
45  97    

Jo Forseth Indgaard

  

Frol IL

      4:02:00
46  218    

Stig Berge

  

Freidig

      4:04:25
47  95    

Knut Sveinung Rekaa

  

NTNUI

      4:05:01
48  101    

Simen Olafsen

  

Freidig

      4:05:17
49  100    

Knut Simensen

  

Freidig

      4:05:22
50  30    

Carl M. Larsen

  

Freidig

      4:05:32
51  25    

Per Hveem

  

NOTEAM

      4:06:19
52  26    

Haakon Arnesen

  

Byåsen Il

      4:08:16
53  72  *  

Sofie Aarnes

  

NTNUI

      4:10:43
54  319    

Peter D. Kryvi

  

NTNUI ROing

      4:10:49
55  142    

Jørgen Sugar

  

NTNUI langrenn

      4:10:56
56  244    

Eskil Følstad

  

NOTEAM

      4:11:33
57  91    

Mathias Bjugan

  

Wing OK

      4:12:57
58  154    

Asle Heide Vaskinn

  

NTNUI

      4:13:06
59  90    

Hallvard Nordbrøden

  

Halden Skiklubb

      4:13:27
60  60    

Atle Støyva

  

Breimsbygda

      4:14:25
61  42  *  

Lisa Jansson

  

Främmestads IK

      4:14:46
62  59    

Edvin Helle

  

Askvoll

      4:15:00
63  254    

Sindre Johannessen

  

Malvik

      4:16:21
64  24    

Kjell Maroni

  

Byåsen IL

      4:16:40
65  131    

Are Opstad Sæbø

  

NTNUI, ski og fjell

      4:16:49
66  46    

Tor Michelsen

  

ista

      4:17:27
67  45    

Ole Einar Brækken

  

EDB Business Partner

      4:17:29
68  53    

Roar Forbord

  

Malvik

      4:18:02
69  211    

Frank Aasgård

  

NTNUI

      4:18:49
70  38    

Martin Veastad

  

Thales

      4:19:32
71  340    

Børge Noddeland

  

SMIL

      4:19:54
72  117    

Arno Grønhovd

  

NTNUI

      4:21:14
73  145    

Fredrik Mc Rose

  

NTNUI

      4:22:01
74  141    

Morten Nilstad Pettersen

  

NTNUI

      4:22:09
75  287    

Jan Fredrik Helgeaker

  

NOTEAM

      4:22:28
76  146    

Anders Sætersmoen

  

Ås-UMB

      4:23:19
77  111  *  

Sigrid Ringdalen Vatne

  

NTNUI

      4:23:23
78  32    

Eirik Marthinsen

  

NTNUI

      4:25:32
79  135    

Øystein Husby

  

NOTEAM

      4:27:15
79  147  *  

Mari Mathisen Fasting

  

Fredrikstad

      4:27:15
81  93  *  

Ida(r) Hjorth

  

Timini I/Hamar OK

      4:28:58
82  64  *  

Astrid Flugsrud

  

NTNUI

      4:29:30
83  77  *  

Katja Ekroll Jahren

  

NTNUI

      4:29:33
84  143    

Harald Fløgstad

  

Freidig

      4:29:42
85  80  *  

Hege Holth Johannessen

  

NTNUI

      4:30:28
86  92    

Eirik Vefsnmo

  

Byåsen

      4:31:00
86  99    

Jon Inge Sponås

  

NTNUI

      4:31:00
88  31    

Nils Petter Rundhaug

  

NTNUI

      4:31:01
89  51    

Magnus Landstad

  

Freidig

      4:34:55
90  27    

Ingar Solberg

  

Olderskog IL

      4:38:53
91  233    

RF

  

NTNUI

      4:39:50
92  139    

Fank Bjarkø

  

Wing

      4:41:41
93  52  *  

Cathrine Andrea Johnsen

  

Freidig

      4:41:44
94  344  *  

Guro Fløgstad

  

Freidig

      4:41:45
95  89  *  

Hanna H. Nordbrøden

  

Halden Skiklubb

      4:43:34
96  88  *  

Anne Johanne Lind

  

Halden Skiklubb

      4:43:35
97  136    

Morten Bjerkås

  

Rennebu IL

      4:44:50
98  96    

Jon Hanto

  

NOTEAM

      4:44:51
99  134    

Bjørnar Moen

  

NTNUI

      4:45:34
100  116    

Frode Kjøsnes

  

Byåsen

      4:46:36
101  107    

Mads Baardsgaard

  

OK Trollelg

      4:46:37
102  43  *  

Linn Verde Thon

  

NTNUI

      4:48:25
103  57  *  

Solveig Lohne Rongved

  

NTNUI

      4:48:47
104  65  *  

Kine Sofie Sandstad

  

NTNUI

      4:50:27
104  66  *  

Isa Mari Sandstad

  

Frol IL

      4:50:27
106  62  *  

Ane Baldishol Brevig

  

NTNUI

      4:51:32
107  63  *  

Kristin Ask-Henriksen

  

Konnerud IL

      4:52:29
108  79    

Vidar Beisvåg

  

Freidig

      4:56:55
109  55  *  

Kari Solem Aune

  

Byåsen

      5:02:10
109  58  *  

Margot Lynum

  

Freidig

      5:02:10
111  138  *  

Kine Gulliksen

  

Sandefjord OK

      5:02:41
112  137  *  

Sina Blix

  

NTNUI

      5:02:43
113  39    

Rein Kristian Raaholdt

  

Tyrving IL

      5:03:54
114  56  *  

Anneli Tyvold

  

Byåsen

      5:09:26
115  61  *  

Marianne Kvennås

  

NOTEAM

      5:09:28
116  113    

Tore Heggem

  

NOTEAM

      5:15:40
117  130  *  

Gunnhild Oftedal

  

Freidig

      5:16:41
118  34    

Nils Holte

  

NTNU bil

      5:18:31
119  49    

Harald Krogstad

  

OK Nidarøst

      5:19:20
120  132    

Audun Eskeland Rimehaug

  

NTNUI Basket

      5:23:32
121  129    

Kjell-Arne Henninen

  

Byåsen IL

      5:37:17
122  103  *  

Kristin Storvik

  

Spkl. Freidig

      5:38:37
123  75  *  

Julie Arnesen

  

Byåsen IL

      5:52:55
123  76  *  

Mali Gederaas Kanstad

  

NOTEAM

      5:52:55
125  126    

Svein Rypdal Henninen

  

Byåsen IL

      6:01:54
126  128    

Trond Rypdal Henninen

  

Byåsen IL

      6:04:15
127  310  *  

Hedvig Andersen

  

NTNUI

      6:10:20
128  112  *  

Martine Andersen

  

Halden SK

      6:10:21
129  115    

Svein Sæterbø

  

Rambøll IL

      6:11:32
130  114  *  

Maren Bjørnstad

  

NTNUI

      6:11:34
131  151    

Marius Anderseid

  

NOTEAM

      6:26:06
132  106  *  

Kirsti Einum

  

Freidig

      6:28:25
132  105  *  

Sigrid Videm

  

Freidig

      6:28:25
134  270  *  

Sigrid Grande Klyve

  

NTNUI

      6:54:40
135  271  *  

Liv Bente Grande

  

Byåsen il

      6:54:41
136  85    

Petter Schive

  

Byåsen IL

      7:36:58
137  83    

Vemund Sjøvold Sundal

  

Byåsen IL

      7:37:02
138  84  *  

Kitty Schive

  

Byåsen IL

      7:37:04
139  282  *  

Frøydis Sjøvold

  

Byåsen il

      7:38:29
140  122  *  

Trine Baardsgaard

  

Trollelg

      7:43:41
141  118  *  

Berit Presthus

  

Byåsen SK

      7:43:42
Savnet      

C.G.Armfeldt

  

NTHI

      
DNS      

Glenn Tørå

  

NTNUI

      
DNS      

Trygve Solstad

  

Byåsen IL

      
DNS      

Espen Fiskum

  

NTNUI

      
DNS      

Harald Førdedal

  

Wing OK

      
DNS      

Hans Aleksander Østhagen

  

Usikker o-lag

      
DNS      

Sigurd Bjørke

  

NTNUI

      
DNS      

Magnus Andersen

  

NOTEAM

      
DNS      

Øystein Wiggen

  

Byåsen IL

      
DNS      

Erling Furunes

  

NOTEAM

      
DNS      

Kim Fjert Johansen

  

Skjervøy Fotball

      
DNS      

Erlend Skrøvseth

  

Wing OK

      
DNS      

Ragnar Pettersen

  

SK Heia

      
DNS      

Jens Winsnes

  

SK Heia

      
DNS      

Andreas Espetvedt

  

Freidig

      
DNS    *  

Maria Rost

  

Alfta Øsa OK

      
DNS      

fredrik rosenqvist

  

NTNUI

      
DNS      

Erik Strømme

  

NTNUI

      
DNS    *  

Andrea Vik Bjarkø

  

Wing OK

      
DNS      

Håvard Vassenden

  

Frol

      
DNS      

Sten Even Erlandsen

  

NTNUI

      

Antall deltagere: 162

Uten lisens