Klasse: Herrer og 3 spreke jenter

1.runde1+2.rundetotal
1  4    

Tuomas Tervo

  

RR

   2:37:08    4:37:48    4:58:43
2  8    

Ole Hartvik Skogstad

  

OL Gaula

   2:48:43    5:24:46    5:46:57
3  7    

Lars-Christian Unger

  

NTNUI

   2:48:43    5:26:55    5:48:51
4  3    

Audun Bakk

  

Melhus IL

   2:52:19    5:29:24    5:50:15
5  1    

Øystein Jaren Samuelsen

  

NTNUI

   2:53:05    5:42:05    5:59:50
6  16    

Vegard Brun Saga

  

NTNUI

   3:04:20    5:40:37    6:05:21
7  240    

Jørgen Fiksum

  

Frol IL

   3:04:39    5:40:03    6:07:34
8  120    

Asgeir Bakken Rognstad

  

NTNUI

   2:59:38    5:35:07    6:07:52
9  212    

Olav Johannes Deelstra

  

Ås-UMB Orientering

   3:05:42    5:45:25    6:08:42
10  2    

Terje Maroni

  

Byåsen IL

   2:51:56    5:54:49    6:15:37
11  67    

Fredrik Johannessen

  

Nidarøst

   3:07:21    5:51:00    6:23:45
12  20    

Magnus Mellbye Larsen

  

NTNUI

   3:12:37    5:57:53    6:23:46
13  9    

Einar Raknes Brekke

  

NTNUI

   3:19:43    6:01:59    6:24:24
14  68    

Johan Helle

  

NOTEAM

   3:07:23    5:53:05    6:25:50
15  6    

Anders Beyer Brattli

  

NTNUI

   3:07:00    6:08:09    6:29:27
16  22    

Martin Hoset

  

NTNUI

   3:28:19    6:06:18    6:33:26
17  97    

Jo Forseth Indgaard

  

Frol IL

   3:29:15    6:02:42    6:35:27
18  78    

Trond Strandberg

  

NTNUI

   3:09:14    6:03:41    6:36:26
19  133    

Christian K Sandvik

  

NTNUI Langrenn

   3:10:17    6:06:43    6:39:28
20  21    

Arne Mikkelsen

  

NTNU-BIL

   3:35:48    6:13:45    6:39:45
21  153    

Torbjørn Aass

  

NTNUI

   3:28:09    6:08:21    6:41:06
22  94    

Henrik Sigstad

  

NTNUI

   3:00:19    6:09:11    6:41:56
23  41    

Peder Kjærnli

  

NTNUI

   3:19:25    6:14:36    6:42:21
24  50    

Einar Tommelstad

  

NTNUI

   3:10:37    6:18:11    6:50:56
25  15    

Kjell Baardsgaard

  

OL Trollelg

   3:19:00    6:26:53    6:51:13
26  205    

Lars Martin Hafstad

  

Byåsen IL

   3:25:52    6:30:15    6:51:29
27  86    

Jon Arve Engebakken

  

Nord-Østerdal OK

   3:10:29    6:19:36    6:52:21
28  274    

Erik Lien Johnsen

  

NTNUI

   3:11:19    6:19:41    6:52:26
29  28    

Bjørn Verde Thon

  

NTNUI

   3:09:42    6:24:51    6:52:36
30  104    

Arild H Clausen

  

Freidig

   3:23:10    6:20:07    6:52:52
31  69    

Truls von Ryum

  

NTNU-BIL

   3:09:53    6:21:31    6:54:16
32  101    

Simen Olafsen

  

Freidig

   3:32:32    6:37:32    7:10:17
33  100    

Knut Simensen

  

Freidig

   3:32:37    6:37:54    7:10:39
34  19    

Hans Boye Skogstad

  

OL Gaula

   3:32:45    6:45:35    7:10:51
35  150    

Svend Erik Horg

  

OL Gaula

   3:29:12    6:45:40    7:18:25
36  26    

Haakon Arnesen

  

Byåsen Il

   3:40:31    6:58:54    7:26:39
37  218    

Stig Berge

  

Freidig

   3:37:51    7:07:01    7:33:35
38  244    

Eskil Følstad

  

NOTEAM

   3:38:48    7:04:33    7:37:18
39  45    

Ole Einar Brækken

  

EDB Business Partner

   3:44:44    7:12:06    7:44:51
40  319    

Peter D. Kryvi

  

NTNUI ROing

   3:38:04    7:13:52    7:46:37
41  142    

Jørgen Sugar

  

NTNUI langrenn

   3:38:11    7:13:54    7:46:39
42  72  *  

Sofie Aarnes

  

NTNUI

   3:37:58    7:17:03    7:49:48
42  154    

Asle Heide Vaskinn

  

NTNUI

   3:40:21    7:17:03    7:49:48
44  47    

Trond Veastad

  

NTNUI

   3:28:14    7:20:40    7:53:25
45  25    

Per Hveem

  

NOTEAM

   3:38:48    7:26:38    7:54:09
46  143    

Harald Fløgstad

  

Freidig

   3:56:57    7:23:09    7:55:54
47  46    

Tor Michelsen

  

ista

   3:44:42    7:23:32    7:56:17
48  30    

Carl M. Larsen

  

Freidig

   3:37:47    7:29:30    7:57:15
49  211    

Frank Aasgård

  

NTNUI

   3:55:59    7:44:14    8:07:04
50  60    

Atle Støyva

  

Breimsbygda

   3:41:40    7:47:22    8:20:07
51  59    

Edvin Helle

  

Askvoll

   3:42:15    7:47:27    8:20:12
52  38    

Martin Veastad

  

Thales

   3:51:47    7:54:47    8:22:32
53  93  *  

Ida(r) Hjorth

  

Timini I/Hamar OK

   3:56:13    7:51:11    8:23:56
54  139    

Fank Bjarkø

  

Wing

   4:08:56    7:51:38    8:24:23
55  145    

Fredrik Mc Rose

  

NTNUI

   3:49:16    7:58:49    8:31:34
56  287    

Jan Fredrik Helgeaker

  

NOTEAM

   3:49:43    7:58:50    8:31:35
57  24    

Kjell Maroni

  

Byåsen IL

   3:49:09    8:07:37    8:35:08
58  344  *  

Guro Fløgstad

  

Freidig

   4:09:00    8:14:42    8:47:27
59  32    

Eirik Marthinsen

  

NTNUI

   3:57:47    8:28:14    8:55:59
60  233    

RF

  

NTNUI

   4:12:05    8:30:18    8:58:03
61  51    

Magnus Landstad

  

Freidig

   4:02:10    8:30:27    9:03:12
62  99    

Jon Inge Sponås

  

NTNUI

   3:58:15    8:34:44    9:07:29
63  27    

Ingar Solberg

  

Olderskog IL

   4:11:08    8:42:40    9:10:25
64  34    

Nils Holte

  

NTNU bil

   4:50:46    9:07:23    9:35:08
65  49    

Harald Krogstad

  

OK Nidarøst

   4:46:35    9:05:17    9:38:02
66  136    

Morten Bjerkås

  

Rennebu IL

   4:12:05    9:06:11    9:38:56
Brutt  36    

Ove Antvord Haugereid

  

NTNUI

   3:16:27        3:44:12
Brutt  152    

Halvor Saunes

  

NTNUI

   3:13:25        3:46:10
Brutt  48    

Marius Røed Hanssen

  

NTNUI

   3:13:30        3:46:15
Brutt  108    

Einar Gjelsvik

  

Flatås IL

   3:24:24        3:57:09
Brutt  98    

Øyvind Lund

  

NTNUI

   3:27:46        4:00:31
Brutt  95    

Knut Sveinung Rekaa

  

NTNUI

   3:32:16        4:05:01
Brutt  91    

Mathias Bjugan

  

Wing OK

   3:40:12        4:12:57
Brutt  90    

Hallvard Nordbrøden

  

Halden Skiklubb

   3:40:42        4:13:27
Brutt  254    

Sindre Johannessen

  

Malvik

   3:43:36        4:16:21
Brutt  131    

Are Opstad Sæbø

  

NTNUI, ski og fjell

   3:44:04        4:16:49
Brutt  53    

Roar Forbord

  

Malvik

   3:45:17        4:18:02
Brutt  340    

Børge Noddeland

  

SMIL

   3:47:09        4:19:54
Brutt  117    

Arno Grønhovd

  

NTNUI

   3:48:29        4:21:14
Brutt  141    

Morten Nilstad Pettersen

  

NTNUI

   3:49:24        4:22:09
Brutt  146    

Anders Sætersmoen

  

Ås-UMB

   3:50:34        4:23:19
Brutt  135    

Øystein Husby

  

NOTEAM

   3:54:30        4:27:15
Brutt  92    

Eirik Vefsnmo

  

Byåsen

   3:58:15        4:31:00
Brutt  31    

Nils Petter Rundhaug

  

NTNUI

   4:03:16        4:31:01
Brutt  96    

Jon Hanto

  

NOTEAM

   4:12:06        4:44:51
Brutt  116    

Frode Kjøsnes

  

Byåsen

   4:13:51        4:46:36
Brutt  107    

Mads Baardsgaard

  

OK Trollelg

   4:13:52        4:46:37
Brutt  79    

Vidar Beisvåg

  

Freidig

   4:24:10        4:56:55
Brutt  14    

Jostein Kvakland

  

Wing OK

   3:08:11    4:38:06    5:02:23
Brutt  39    

Rein Kristian Raaholdt

  

Tyrving IL

   4:36:09        5:03:54
Brutt  113    

Tore Heggem

  

NOTEAM

   4:42:55        5:15:40
Brutt  132    

Audun Eskeland Rimehaug

  

NTNUI Basket

   4:50:47        5:23:32
Brutt  129    

Kjell-Arne Henninen

  

Byåsen IL

   5:04:32        5:37:17
Brutt  126    

Svein Rypdal Henninen

  

Byåsen IL

   5:29:09        6:01:54
Brutt  128    

Trond Rypdal Henninen

  

Byåsen IL

   5:31:30        6:04:15
Brutt  115    

Svein Sæterbø

  

Rambøll IL

   5:38:47        6:11:32
Brutt  151    

Marius Anderseid

  

NOTEAM

   5:53:21        6:26:06
Brutt  85    

Petter Schive

  

Byåsen IL

   7:04:13        7:36:58
Brutt  83    

Vemund Sjøvold Sundal

  

Byåsen IL

   7:04:17        7:37:02
Brutt  134    

Bjørnar Moen

  

NTNUI

   4:12:49    7:21:17    7:54:02
DNS      

Glenn Tørå

  

NTNUI

          
DNS      

Trygve Solstad

  

Byåsen IL

          
DNS      

Espen Fiskum

  

NTNUI

          
DNS      

Harald Førdedal

  

Wing OK

          
DNS      

Hans Aleksander Østhagen

  

Usikker o-lag

          
DNS      

Sigurd Bjørke

  

NTNUI

          
DNS      

Magnus Andersen

  

NOTEAM

          
DNS      

Øystein Wiggen

  

Byåsen IL

          
DNS      

Erling Furunes

  

NOTEAM

          
DNS      

Kim Fjert Johansen

  

Skjervøy Fotball

          
DNS      

Erlend Skrøvseth

  

Wing OK

          
DNS      

Ragnar Pettersen

  

SK Heia

          
DNS      

Jens Winsnes

  

SK Heia

          
DNS      

Andreas Espetvedt

  

Freidig

          
DNS      

fredrik rosenqvist

  

NTNUI

          
DNS      

Erik Strømme

  

NTNUI

          
DNS      

Håvard Vassenden

  

Frol

          
DNS      

Sten Even Erlandsen

  

NTNUI

          
Savnet      

C.G.Armfeldt

  

NTHI

          
 

Klasse: Damer

1.runde1+2.rundetotal
1  23  *  

Lene Bergersen

  

Wing OK

   3:22:43        3:49:58
2  17  *  

Mari Angell-Petersen

  

Freidig

   3:35:29        4:00:27
3  13  *  

Åsa Franzén

  

NTNUI

   3:37:02        4:00:28
4  29  *  

Torunn Spets Storhov

  

Freidig

   3:32:45        4:00:30
5  42  *  

Lisa Jansson

  

Främmestads IK

   3:47:01        4:14:46
6  111  *  

Sigrid Ringdalen Vatne

  

NTNUI

   3:50:38        4:23:23
7  147  *  

Mari Mathisen Fasting

  

Fredrikstad

   3:54:30        4:27:15
8  64  *  

Astrid Flugsrud

  

NTNUI

   3:56:45        4:29:30
9  77  *  

Katja Ekroll Jahren

  

NTNUI

   3:56:48        4:29:33
10  80  *  

Hege Holth Johannessen

  

NTNUI

   3:57:43        4:29:34
11  52  *  

Cathrine Andrea Johnsen

  

Freidig

   4:08:59        4:41:44
12  89  *  

Hanna H. Nordbrøden

  

Halden Skiklubb

   4:10:49        4:43:34
13  88  *  

Anne Johanne Lind

  

Halden Skiklubb

   4:10:50        4:43:35
14  43  *  

Linn Verde Thon

  

NTNUI

   4:20:40        4:48:25
15  57  *  

Solveig Lohne Rongved

  

NTNUI

   4:16:02        4:48:47
16  65  *  

Kine Sofie Sandstad

  

NTNUI

   4:17:42        4:50:27
16  66  *  

Isa Mari Sandstad

  

Frol IL

   4:17:42        4:50:27
18  62  *  

Ane Baldishol Brevig

  

NTNUI

   4:18:47        4:51:32
19  63  *  

Kristin Ask-Henriksen

  

Konnerud IL

   4:19:44        4:52:29
20  55  *  

Kari Solem Aune

  

Byåsen

   4:29:25        5:02:10
20  58  *  

Margot Lynum

  

Freidig

   4:29:25        5:02:10
22  138  *  

Kine Gulliksen

  

Sandefjord OK

   4:29:56        5:02:41
23  137  *  

Sina Blix

  

NTNUI

   4:29:58        5:02:43
24  56  *  

Anneli Tyvold

  

Byåsen

   4:36:41        5:09:26
25  61  *  

Marianne Kvennås

  

NOTEAM

   4:36:43        5:09:28
26  130  *  

Gunnhild Oftedal

  

Freidig

   4:43:56        5:16:41
27  103  *  

Kristin Storvik

  

Spkl. Freidig

   5:05:52        5:38:37
28  75  *  

Julie Arnesen

  

Byåsen IL

   5:20:10        5:52:55
28  76  *  

Mali Gederaas Kanstad

  

NOTEAM

   5:20:10        5:52:55
30  310  *  

Hedvig Andersen

  

NTNUI

   5:37:35        6:10:20
31  112  *  

Martine Andersen

  

Halden SK

   5:37:36        6:10:21
32  106  *  

Kirsti Einum

  

Freidig

   5:55:40        6:28:25
32  105  *  

Sigrid Videm

  

Freidig

   5:55:40        6:28:25
34  270  *  

Sigrid Grande Klyve

  

NTNUI

   6:21:55        6:54:40
35  271  *  

Liv Bente Grande

  

Byåsen il

   6:21:56        6:54:41
36  84  *  

Kitty Schive

  

Byåsen IL

   7:04:19        7:37:04
37  282  *  

Frøydis Sjøvold

  

Byåsen il

   7:05:44        7:38:29
38  122  *  

Trine Baardsgaard

  

Trollelg

   7:10:56        7:43:41
39  118  *  

Berit Presthus

  

Byåsen SK

   7:10:57        7:43:42
Brutt  37  *  

Line Hagman

  

NTNUI

   2:45:17        3:13:02
Brutt  114  *  

Maren Bjørnstad

  

NTNUI

   5:38:49        6:11:34
DNS    *  

Maria Rost

  

Alfta Øsa OK

          
DNS    *  

Andrea Vik Bjarkø

  

Wing OK

          

Antall deltagere: 162

Uten lisens