HSK-gruppe nr 1

Grupper

Aikido

Fekting

Judo

Kampsport

Karate

Tae Kwon Do

Tenshi Tsume

 

Kampsport

hsk1@ntnui.no

 

Kontaktperson

Eirik Palm Hunnestad

eirik.palm@ntnui.no

46886091

HSK-gruppe nr 2

Grupper

Bandy

Basket

Futsal

Innebandy

Ishockey

Håndball

Volleyball

Baller inne

hsk2@ntnui.no

 

Kontaktperson

      Martine Furnes Pettersen

martine.pettersen@ntnui.no

      91242445

HSK-gruppe nr 3

Grupper

Cheerleading

Dans

Hund

Paintball

Ridning

Skyting

Swing og Folkedans

Turn

Konsentrasjon og balanse

hsk3@ntnui.no

Kontaktperson

Inger Viken

inger.viken@ntnui.no

       93035593

HSK-gruppe nr 4

Grupper

Rugby

Amerikansk fotball

Baseball og softball

Fotball

Frisbee

Lacrosse

Cricket

Rumpeldunk

Baller ute

hsk4@ntnui.no

 

Kontaktperson

Marthe Bugge Eriksen

marthe.bugge@ntnui.no

90120224

«Aktiv på skolen, aktiv etter skolen»

HSK-gruppe nr 5

Grupper

Squash

Badminton

Bordtennis

Golf

Tennis

Små Baller

hsk5@ntnui.no

 

Kontaktperson

Sara Stokken Rott

sara.rott@ntnui.no

      94182501

HSK-gruppe nr 6

Grupper

Freeski og Snowboard

Kite

Padling

Ski og Fjellsport

Telemark-Alpint

Tindegruppa

Windsurfing

Fri Flyt

hsk6@ntnui.no

 

Kontaktperson

Steffen Myhre Rysgård

steffen.rysgaard@ntnui.no

      98683890
 «Aktiv på skolen, aktiv etter skolen»

HSK-gruppe nr 7

Grupper

Friidrett

Langrenn

Orientering

Roing

Sykkel

Triatlon

Utholdenhet

hsk7@ntnui.no

 

Kontaktperson

Thine Hestnes

thine.hestnes@ntnui.no

      94182501

HSK-gruppe nr 8

Grupper

Studenterhytta

Koiene

Hytta og koiene

hsk8@ntnui.no

 

Kontaktperson

Eirik Søreide Hansen

eirik.hansen@ntnui.no

       91183678

HSK-gruppe nr 9

Grupper

Dykking

Seiling

Surf

Svømming

Undervannsrugby

Vannpolo

Vannsport

hsk9@ntnui.no

Kontaktperson

Sara Stokken Rott

sara.rott@ntnui.no

      94182501