Hyttekarusellen Sammenlagt

esultater: Hyttekarusellen sammenlagt

KVINNER
#1#2#3#4#5#6#7#8#9KMKM-sprintD-/A-poengOrd.poengTotal
1Heidi Ramstad Brenna812810101012202045110155
2Vibeke Stærkebye Nørstebø610127121024103691127
3Katrine Dretvik10121212824217899
4Hilde Vigdis Larsen47878676455398
5Ida Håøy Grue7648712214465
6Berit Gjelten12101463642
7Eli Anne Stakvik Eide12531720
8Agnete Skrede51031518
9Ingvild E. Lien1611617
10Ellen Marie Bardal1611617
11Ida Hauge6731316
12Kristin Degnes6531114
13Ingvild Johansson343710
14Ane Henriksen8189
15Hilde Løset Wallslag8189
16Kine Nilsen23358
17Tone G. Øy5156
18Irmild Nordstrøm4145
19Ingrid TorstuenD2325
20Ann Sofie Hansen1112
21Marta SkibnesD101
22Hege KonshaugD101
MENN
#1#2#3#4#5#6#7#8#9
1Ove Haugereid7125,56610816124582,5127,5
2Ole Ivar Stakvik Eide6D1087244285987
3Einar Raknes Brekke4D812610214061
4Tomas Brikselli5,537101022137,558,5
5Sindre Sandbakk820863642
6Jørn Yngve Tømmerstrand12101263440
7Christian Sandvik35445152136
8Erwin SchauDDDDDDDD36036
9Joakim Lund35126102636
10Kristian Solbjørg4D1012102636
11Hermann Leithe462063036
12Kristian Sørlund127862733
13Asgeir KvamD2DDD1D28331
14Sverre SørensenD3562151631
15Jørgen Sugar3D414102131
16Tor Halvor Bjørnstad121232427
17Rune Molland Sandøy88462026
18Martin Møller2412425
19Ørjan Bohinen1DD6215924
20Jermund MollandDD13415823
21Ole Thomas Helgesen5DD7101222
22Snorre FjeldboDDDDDD21021
23Anders RostrupDDDDDD21021
24Erik Walter10631619
25Kim Are HansenD1DD315419
26Hans Aleksander Østhagen62561319
27Erik Løkken WalterD1631619
28Fredrik HelmenDDD810818
29Per Martin Sandtrøen7731417
30Even EriksrudADD710717
31Anstein RognstadD51D10616
32Martin HosetDDDDD15015
33Svein Arne HaugenD23D10515
34Bjørn Bergheim1411415
35Simon GrøterudD1031013
36Lars Jensen1211213
37Simen TovmoDDD210212
38Arnstein Mykland1011011
39Eirik Brandstad1011011
40Jørgen NordskarD73710
41Nikolai NørgaardDDDD10010
42Trond VeastadDDDD10010
43Lars FjærvoldDDDD10010
44Ole Jakob MartinsenDDDD10010
45Varun Upadhuay8189
46Ivar Håkon SøråsD12639
47Ole Martin Valldal8189
48Vincent Naveau5D358
49Are LøsetD5358
50Sigbjørn MyklandD4347
51Espen Stordal31347
52Torbjørn SvanstrømD4347
53Lars Vingli Odsæther6167
54Erland SveipeDDD606
55Eivind RimstadDDD606
56Jens JagerDDD606
57Kristian JustDDD606
58Jon Inge SponåsD2325
59Ola HofsetD1314
60Magnus Larsen2123
61Anders Gullhav2123
62Peter Daniel KryviDD303
63Bjørnar MoenDD303
64Till MartinDD303
65Bård Rieber-MohnDD303
66Erik Riis JohansenDD303
67Birger LaugsandDD303
68Eirik RebnordDD303
69Morten Rud JakobsenDD303
70Johannes MollandDD303
71Knut LauvålienDD303
72Øystein Røneid1112
73Bjørn Egil RossebøD101
74Ole Vegard LundestadA101
75Eirik Øen JohansenD101
76Simen BjøringsøyD101
77Håvard TorpeD101
78Anders HaugenD101
79Einar SagbergD101
80Ivar JevneD101
81Ole Kristian LiedD101
82Eirik LyshaugD101
83Bård Stærkebye PettersenD101
84Kristian KullerudD101
85Bjørn Kristian MoeD101
86Jacob DybwadD101
87Marius BjørgeD101
88Ola FriskD101
89Sjur MoD101
90Anders LindhartD101

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *