Vi er ...

gjengen for deg som er musikkinteressert og vil se hva som skjer "bak teppet" på konserter og teater. FK består av 16 medlemmer og har en bindingstid på 3,5 år. Disse får opplæring for å lære det som trengs for å bli lydtekniker.
Les mer…

Komitémedlemmer

Frank

Frank Larsen
97017051

Kia

Kia Brekke
47659861

Krampe

Morten Aslaksen
morten_fesk@hotmail.com
90261960

Kula

Jonas Sandberg
jonas.sandb@gmail.com
97147441

Kvist

Tor Augund Stokke
93004964

Ludde

Michael Moen Allport
41557698

Marvin

Martin Rimbereid Vik
marrimvik@gmail.com
46826380

Ole

Ole Magnus Hestad
45220873

Pinne

Otto Lote
otto@lote.no
95104978

Sleik

Leik Raknes Finne
leik.r.finne@gmail.com
95973210

Strand

Eirik Bjørn Mentzsen
eirik.mentzsen@gmail.com
90835963

Tak

Anders Nilsen
anders.nilsen95@gmail.com
91801878

Thomas

Thomas Skuggevik
93861344

Tork

Sondre Søberg
sonsobe@gmail.com
94841866

Trotskij

Ivan Soløst
ivanso@stud.ntnu.no
45510155

Tøfflus

Alexander Skomakerstuen
alex.skomakerstuen@gmail.com
41662267

Bleie

Petter Aasbø
Teknisk sjef (rider)
peteaasbo@gmail.com
47308466

Bjelke

Henrik Bjelke Anderson
Nestsjef
henrik.b.a@hotmail.com
93629975

Karin

Karin Kjelstrup
Klauskasserer
karin.kjelstrup@gmail.com
95781314

Kasper

Kasper Husefest
Labansvarlig
kasperhusefest@gmail.com
95815980

Sid

Håkon Schultz Mellem
Opplæringsansvarlig
hakonmellem@hotmail.com
90777568

Odel

Åsta Wibe
Klauskassererassistent
astawibe@gmail.com
47858462

Vettle

Egil Utgård Snøva
egoilus@gmail.com
97534275